Płatki kokosowe - wiadro 1 kg

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

60,78 zł

60,78 zł / 1kg

+ 28,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

pt. 13 – śr. 18 listopada
Nasze najlepszeoferty
Batony musli i nie tylko
Podobne oferty
CHAŁWA MIODOWA BIO 200 g - BIOAGROS
CHAŁWA MIODOWA200 g - BIOAGROS
211,90 zł/1kg
42,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Granulki masła kakaowego do pieczenia 150 g
Granulki masła kakaowego do pieczenia 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
58,07 zł
Sprzedawca: apohealth
Zdjęcie produktu dla Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
111,62 zł/1kg
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton daktylowy z nerkowcami i kokosem 40g TAR-GROCH
Baton daktylowy z nerkowcami i kokosem 40g TAR-GROCH
3,79 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Wiórki kokosowe 160g | DR. GOERG
Wiórki kokosowe 160g | DR. GOERG
168,00 zł/1kg
26,88 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Cukier z kwiatu kokosa
Cukier z kwiatu kokosa
115,26 zł/1kg
40,34 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mandelmus (masło migdałowe) 1 kg | DR. GOERG
Mandelmus (masło migdałowe) 1 kg | DR. GOERG
131,11 zł/1kg
152,55 zł
-21,44 zł
131,11 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Goldate - Cukier daktylowy 500g
Goldate - Cukier daktylowy 500g
125,58 zł/1kg
62,79 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla DACTIL PRALINKI Z CHIPSAMI KOKOSOWYMI BEZGLUTENOWE ORGANICZNE 100 g - LUBS
DACTIL PRALINKI Z CHIPSAMI KOKOSOWYMI BEZGLUTENOWE ORGANICZNE 100 g - LUBS
111,70 zł/1kg
11,17 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mąka migdałowa biała 500g
Mąka migdałowa biała 500g
224,32 zł/1kg
112,16 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Żurawina 250g
Żurawina 250g
179,32 zł/1kg
44,83 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Baton - Migdał 35g
Baton - Migdał 35g
192,00 zł/1kg
7,68 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Apfelringe - getrocknet 125g | BIOTROPIC
Apfelringe - getrocknet 125g | BIOTROPIC
179,12 zł/1kg
22,39 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Holle 179501, 125 g, Suche płatki zbożowe
Holle 179501, 125 g, Suche płatki zbożowe
52,32 zł/1kg
6,54 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Krunchy - Owies 1,25kg
Krunchy - Owies 1,25kg
39,46 zł/1kg
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Pestki dyni - naturalne 350g
Pestki dyni - naturalne 350g
140,91 zł/1kg
49,32 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Musli przekąska kokos amarantus 4x29g
Musli przekąska kokos amarantus 4x29g
74,42 zł/1kg
8,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Fruchtriegel – jagody (borówki) 40g | ALLOS
Fruchtriegel – jagody (borówki) 40g | ALLOS
173,25 zł/1kg
7,49 zł
-7%
6,93 zł
Sprzedawca: taleoo
CIASTKA OWSIANKI Z ŻURAWINĄ 175 g - NATURAVENA
CIASTKA OWSIANKI Z ŻURAWINĄ 175 g - NATURAVENA
95,37 zł/1kg
16,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Spirale z mąki pełnoziarnistej 500g
Spirale z mąki pełnoziarnistej 500g
11,08 zł/1kg
5,54 zł
Sprzedawca: taleoo

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Dzięki naszemu naturalnemu organicznemu tartemu kokosowi możesz udoskonalić zarówno słodkie, jak i pikantne potrawy. Twoja wyobraźnia nie ma granic. Posyp niebielonym tartym kokosem w klasyczny sposób w potrawach z woka lub na musli, wymieszaj z jogurtem lub nadaj smoothie dodatkową kokosową nutę. Dodaj kilka startych orzechów kokosowych na brzeg szklanki koktajlowej, a będzie to już nie tylko uczta dla podniebienia, ale także dla oczu. Niezależnie od tego, czy chodzi o wypieki, lody czy desery, pikantne zupy, sosy i gulasze czy dressingi i dipy: z tartym kokosem zawsze jesteś po smacznej stronie!

Instrukcje dotyczące obchodzenia się i przechowywania
Suszone orzechy kokosowe należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej i unikać bezpośredniego światła słonecznego.

Lista składników
w 100% czysty tarty kokos z certyfikowanych upraw ekologicznych.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100 g: Energia: 2795 kJ / 679 kcal Tłuszcz: 65,9 g w tym tłuszcze nasycone: 62 g Węglowodany: 7,1 g w tym cukry: 7,0 g Błonnik: 14,6 g Białko: 7,0 g Sól: 0,04 g
Waga
1000 g
Firma spożywcza
DR. GOERG
Nazwa handlowa
Płatki kokosowe - wiadro 1 kg
Producent
Dr. Goerg
EAN
4260213391876

Lista składników
w 100% czysty tarty kokos z certyfikowanych upraw ekologicznych.
Informacja o wartościach odżywczych
Wartości odżywcze na 100 g: Energia: 2795 kJ / 679 kcal Tłuszcz: 65,9 g w tym tłuszcze nasycone: 62 g Węglowodany: 7,1 g w tym cukry: 7,0 g Błonnik: 14,6 g Białko: 7,0 g Sól: 0,04 g
Waga
1000 g
Firma spożywcza
DR. GOERG
Nazwa handlowa
Płatki kokosowe - wiadro 1 kg
Producent
Dr. Goerg
EAN
4260213391876
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel
CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel
108,12 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Kind 411233, Snack bars, Miodowy, Orzechy, Sól morska, 40 g
Kind 411233, Snack bars, Miodowy, Orzechy, Sól morska, 40 g
341,44 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
163,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
113,57 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
163,54 zł
Sprzedawca: somnia24
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Vego Original - Batonik czekoladowy z orzechami laskowymi, 150g | VEGO GOOD FOOD GMBH
Vego Original - Batonik czekoladowy z orzechami laskowymi, 150g | VEGO GOOD FOOD GMBH
170,40 zł/1kg
25,56 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
68,00 zł/1kg
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rice Up Zero Bezglutenowy batonik owsiany o smaku jagodowym bez dodatku cukru (70 g), 100929
Rice Up Zero Bezglutenowy batonik owsiany o smaku jagodowym bez dodatku cukru (70 g), 100929
60,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,20 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: orzech brazylijski
OatSnack - baton owsiany, 1 x 65 g, smak: orzech brazylijski
504,13 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
37,81 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Zdjęcie produktu dla Fruchtriegel – jagody (borówki) 40g | ALLOS
Fruchtriegel – jagody (borówki) 40g | ALLOS
173,25 zł/1kg
7,49 zł
-7%
6,93 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Bircher style 65g
RUF Porridge Bircher style 65g
65,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
292,72 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
117,09 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla WINO BEZALKOHOLOWE CUVÉE CZERWONE SŁODKIE750 ml - LANDPARTIE
WINO BEZALKOHOLOWE CUVÉE CZERWONE SŁODKIE750 ml - LANDPARTIE
26,58 zł/1kg
31,37 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - BORÓWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
PRZEKĄSKA ROLL JABŁKO - BORÓWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA 30 g - BOB SNAIL
300,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
9,01 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Bibigo Przekąska z wodorostów Original SESAM 15 g
Bibigo Przekąska z wodorostów Original SESAM 15 g
1 126,00 zł/1kg
16,89 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Baton RAW ENERGY z ziarnami kakaowca BEZGL. 50 g
Baton RAW ENERGY z ziarnami kakaowca BEZGL. 50 g
347,00 zł/1kg
17,35 zł
Sprzedawca: VISO
BATON PROTEINOWY Z MALINAMI RAW BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY BIO 47 g - LIFEFOOD
BATON PROTEINOWY Z MALINAMI RAW BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY47 g - LIFEFOOD
213,40 zł/1kg
10,03 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Open Food 4051267100909, 435 kcal, 55 g, 27 g, 6,2 g, 20 g, 8 g
Open Food 4051267100909, 435 kcal, 55 g, 27 g, 6,2 g, 20 g, 8 g
504,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
37,81 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke
Zdjęcie produktu dla Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
111,62 zł/1kg
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Rapunzel 1438130, Snack bars, Orzechy nerkowca, Żurawina, 40 g, 40 g, Niemcy, 1539 kJ
Rapunzel 1438130, Snack bars, Orzechy nerkowca, Żurawina, 40 g, 40 g, Niemcy, 1539 kJ
79,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
3,17 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla BATON ORZECHOWY SŁONY KARMEL40 g -ZENTRALE
BATON ORZECHOWY SŁONY KARMEL40 g -ZENTRALE
225,75 zł/1kg
9,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Baton zbożowy z czekoladą Nestlé Chocapic 25 g
Baton zbożowy z czekoladą Nestlé Chocapic 25 g
90,67 zł/1kg
2,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla 50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
107,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla RAW BITE 3324434001 RAW BITEMüsliriegel 50,0 g
RAW BITE 3324434001 RAW BITEMüsliriegel 50,0 g
203,80 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Czekolada LOVECHOCK – "Serce ogrzewające" – Smak wiśni i chili, 79% kakao, 40g
Czekolada LOVECHOCK – "Serce ogrzewające" – Smak wiśni i chili, 79% kakao, 40g
335,25 zł/1kg
13,41 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Raw Bite - Kakao 50g
Raw Bite - Kakao 50g
231,80 zł/1kg
11,59 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Kulki energetyczne z nadzieniem – jagody i masło migdałowe, 40g | FOLLOWFOOD
Kulki energetyczne z nadzieniem – jagody i masło migdałowe, 40g | FOLLOWFOOD
254,75 zł/1kg
10,19 zł
Sprzedawca: taleoo

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM
192 263,89 zł/1kg
CHAŁWA MIODOWA BIO 200 g - BIOAGROS
CHAŁWA MIODOWA200 g - BIOAGROS
42,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
211,90 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Elektryczna taca grzewcza z ogrzewaniem na całej powierzchni Przenośny silikonowy podgrzewacz do żywności z 3 ustawieniami temperatury 60��C-100��C na przyjęcia Szary
Elektryczna taca grzewcza z ogrzewaniem na całej powierzchni Przenośny silikonowy podgrzewacz do żywności z 3 ustawieniami temperatury 60��C-100��C na przyjęcia Szary
302,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla 50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
107,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Wielofunkcyjny, regulowany, poliestrowy fartuch ogrodowy z kieszeniami i organizerami na narzędzia
Wielofunkcyjny, regulowany, poliestrowy fartuch ogrodowy z kieszeniami i organizerami na narzędzia
115,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla 25 Siatkowa taca na kostki lodu Łatwe uwalnianie Silikonowa foremka do robienia kulek lodu Mini okrągła taca na kulki lodu z pokrywką Zielona
25 Siatkowa taca na kostki lodu Łatwe uwalnianie Silikonowa foremka do robienia kulek lodu Mini okrągła taca na kulki lodu z pokrywką Zielona
74,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Duża dzianinowa pończocha świąteczna z torebką cukierków Urocze ozdoby świąteczne Wiszące pończochy choinkowe
Duża dzianinowa pończocha świąteczna z torebką cukierków Urocze ozdoby świąteczne Wiszące pończochy choinkowe
82,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg
CHAŁWA WANILIOWA BIO 200 g - BIOAGROS
CHAŁWA WANILIOWA200 g - BIOAGROS
32,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
163,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Nature Valley Owsiane batoniki owsiane z miodem Family Pack 420 g
Nature Valley Owsiane batoniki owsiane z miodem Family Pack 420 g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg
WAFELEK Z KREMEM ORZECHOWO - TRUSKAWKOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW BIO 30 g - BETT'R
WAFELEK Z KREMEM ORZECHOWO - TRUSKAWKOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW30 g - BETT'R
6,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lekkerland 188834, Czekolada mleczna, 37 g, Kukurydza, 1 szt.
Lekkerland 188834, Czekolada mleczna, 37 g, Kukurydza, 1 szt.
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,51 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bezglutenowy 40g
Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bezglutenowy 40g
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,00 zł/1kg
SEZAMKI Z MIODEM BIO 27 g - NATURAVENA
SEZAMKI Z MIODEM27 g - NATURAVENA
19,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
711,85 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Sekator SK-5 Nożyce do przycinania z ostrzem stalowym Nożyce ogrodnicze Nożyce do bonsai Zestaw narzędzi ogrodniczych do roślin Kwiaty róże Drzewa owocowe
Sekator SK-5 Nożyce do przycinania z ostrzem stalowym Nożyce ogrodnicze Nożyce do bonsai Zestaw narzędzi ogrodniczych do roślin Kwiaty róże Drzewa owocowe
95,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Bircher style 65g
RUF Porridge Bircher style 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,08 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
RUF Porridge Apple Cinnamon 65g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Corny Big Chocolate Banana Mleczna czekolada i kawałki banana 24 opakowania
Corny Big Chocolate Banana Mleczna czekolada i kawałki banana 24 opakowania
102,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
2 057,60 zł/1kg