4,4



Na podstawie 16 opinii
Mr.Tom 121069005 Nussriegel 36 St.
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
163,82 zł
113,76 zł / 1kg
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Batony musli i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
CORNY 507520 Corny Free Haselnuss 6er124,33 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Corny 3410.635, Czekolada, Nakrętka, 24 g, Czekolada, Nakrętka, 133 kcal, 553 kJ, 8,6 g155,42 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
CORNY 329401 Corny Milch Classic 4riegel60,08 zł/1kg
7,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
CORNY 3011269 CORNY Cookies & Cream Müsliriegel 6 Riegel108,12 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton orzechowy Mr Tom z prażonych orzeszków ziemnych z karmelem 2 x 40 g
125,75 zł/1kg
5,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Baton orzechowy Mr Tom z prażonych orzeszków ziemnych i karmelu 40g
62,25 zł/1kg
2,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Corny BIG ciemne ciasteczka czekoladowe extra duży baton musli 50g 24 opakowania
2 054,80 zł/1kg
102,74 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Corny 3428.628, Czekolada, 50 g, Czekolada, 222 kcal, 932 kJ, 8,3 g
119,16 zł/1kg
142,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Corny 3481.409, Czekolada, 25 g, Czekolada, 114 kcal, 479 kJ, 4,4 g
462,67 zł/1kg
69,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Corny Big Peanut 696036 50g 24 St./Pack.
101,40 zł/1kg
121,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Mr.Tom Solony karmel 36 x 40 g
81,93 zł/1kg
117,98 zł
Sprzedawca: Candyspot

CORNY 53000 Corny Crunch Hafer+Honig 120g
576,25 zł/1kg
69,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

OatSnack - batonik owsiany, 1 x 65 g, smak: jogurtowo-truskawkowy
504,13 zł/1kg
37,81 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Open Food 4051267100909, 435 kcal, 55 g, 27 g, 6,2 g, 20 g, 8 g
504,13 zł/1kg
37,81 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Powerbar odżywka dla rowerzystów - NATURAL ENERGY 40 g
234,25 zł/1kg
9,37 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

CORNY 3007065 CORNY Haferkraft Kakao Müsliriegel 4 Riegel
493,93 zł/1kg
69,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Pocky Milky Matcha (10 x 35 g)
319,98 zł/1kg
139,83 zł
Sprzedawca: Candyspot

CHAŁWA WANILIOWA200 g - BIOAGROS
163,75 zł/1kg
32,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
111,62 zł/1kg
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BE-KIND 419511 BE-KIND Nussriegel 10 Riegel
293,22 zł/1kg
117,29 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Składniki: Orzeszki ziemne (min. 62%), syrop glukozowy, cukier, sól, syrop cukru karmelizowanego, aromat. MOŻE ZAWIERAĆ TRACES OF TREE NUTS, LUPINS AND GLUTEN.
Informacja żywieniowa (na 100g):
Energia (kJ): 2280 kJ
Energia (kcal): 544.92 kcal
Tłuszcz: 33.9 gramów
w tym: - Nasycone kwasy tłuszczowe 7.6 g
Węglowodany: 38,1 g
w tym: - Cukier 24,7 g
Białko: 20,6 g
Sól: 0,28 g
Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
HOSTA - Werk für Schokolade-Spezialitäten GmbH & Co. KG, Greutstr. 9, 74597 Stimpfach-Randenweiler
Chrupiący baton z prażonych orzeszków ziemnych w kremowym karmelu - klasyczna wegańska przekąska o intensywnym orzechowym smaku i słodkiej nucie.
Baton orzechowy Mr. Tom (36 x 40 g)
Aby uzyskać informacje zgodne z rozporządzeniem w sprawie informacji na temat żywności, kliknij tutaj.informacje o wartościach odżywczych na 100genergia 2280/547 kJ/kcaltłuszcz 33,9 gw tym kwasy tłuszczowe nasycone 7,6 gw tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone -w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone -węglowodany 38,1 gw tym cukry 24,7 gw tym alkohole wielowodorotlenowe -w tym skrobia -błonnik 3,5 gbiałko 20,6 gsól 0,28 gwitaminy i minerały -
Pan Tom, klasyk z HOSTA! Od 1955 roku - do 1993 jako "Uncle Tom" - inspiruje twarde kobiety i prawdziwych facetów. Jego wewnętrzne wartości są ponadczasowe. Dzięki wyjątkowemu charakterowi karmelizowanych i prażonych orzeszków ziemnych, Mr.Tom pozostaje niepowtarzalnym wyznacznikiem trendów dla pokoleń! Przy okazji, Mr.Tom jest również wegański!
- Lista składników
- ORZECHY PEANUTS (min. 62%), syrop glukozowy, cukier, sól, syrop cukru karmelizowanego, aromat
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100g/ml w g/ml :2280KJ/547Kcal/Tłuszcz:33.9w tym nasycone kwasy tłuszczowe:7.6g/Węglowodany:38.1w tym cukier:36.8g/Błonnik:4.3g/Białko:17.8g/Sól:0.68g
- Alergeny
- Orzechy ziemne i produkty pochodneŁubin i produkty pochodneGluten
- Waga
- 1440 g
- Firma spożywcza
- HOSTA - Werk für Schokolade Spezialitäten GmbH & Co. KG, Greutstraße 9, 74597 Stimpfach-Randenweiler
- Nazwa handlowa
- Prażone orzeszki ziemne w karmelu
- Producent
- Mr.Tom
- Zakres dostawy
- 36 sztuk
- Liczba sztuk
- 36
- Numer producenta
- 800055
- EAN
- 4021700800055
- Lista składników
- ORZECHY PEANUTS (min. 62%), syrop glukozowy, cukier, sól, syrop cukru karmelizowanego, aromat
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartości odżywcze na 100g/ml w g/ml :2280KJ/547Kcal/Tłuszcz:33.9w tym nasycone kwasy tłuszczowe:7.6g/Węglowodany:38.1w tym cukier:36.8g/Błonnik:4.3g/Białko:17.8g/Sól:0.68g
- Alergeny
- Orzechy ziemne i produkty pochodneŁubin i produkty pochodneGluten
- Waga
- 1440 g
- Firma spożywcza
- HOSTA - Werk für Schokolade Spezialitäten GmbH & Co. KG, Greutstraße 9, 74597 Stimpfach-Randenweiler
- Nazwa handlowa
- Prażone orzeszki ziemne w karmelu
- Producent
- Mr.Tom
- Zakres dostawy
- 36 sztuk
- Liczba sztuk
- 36
- Numer producenta
- 800055
- EAN
- 4021700800055
Pasuje również do tego

TAPIOKA (SKROBIA Z MANIOKU) 400 g - MERRE
17,42 zł/1kg
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
8,86 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,14 zł/1kg
95,86 zł
Sprzedawca: somnia24

Czajnik podrny Navaris o pojemnoci 0,5 litra - 16 x 11 x 17 cm - May czajnik o mocy 1100 W do uytku w podry, na kempingu, w przyczepie kempingowej lub w drodze
83,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandslandia

Muh Muhs Original Toffee Spread o smaku toffi 245g
41,18 zł/1kg
10,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Vileda Looper Elektryczny mop obrotowy ze spryskiwaczem 169835
659,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Ciastka mix owocowy Mochi 180g - Awon
77,14 zł/1kg
16,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

TRESKO® Czajnik szklany 1.8L / 2200W z ustawieniem temperatury | Czajnik do herbaty ze stali nierdzewnej z sitkiem do herbaty i filtrem antywapiennym | 100% BPA FREE | Zmieniające kolor oświetlenie LED | 2-godzinna funkcja utrzymywania ciepła
135,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Suszona wołowina Beef Jerky Original 25 g
366,33 zł/1kg
10,99 zł
Sprzedawca: HWESTA

kinder Tronky 5er wafle kakaowe z nadzieniem mlecznym opakowanie 90g
182,22 zł/1kg
16,40 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

144 sztuki samoprzylepnych wodoodpornych okrągłych etykiet na przyprawy | 120 naklejek na przyprawy i 20 pustych naklejek na przyprawy | Do słoików, talerzy, puszek na przyprawy
56,76 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Trendy-Shop

1000 nasion lawendy wąskolistnej (Lavandula angustifolia) - Pachnący ogród i magnes dla pszczół | Bylina, odporna i aromatyczna
4 275,00 zł/1kg
8,55 zł
Sprzedawca: EdelmannHandel

Schwartau Schoko Mac mleczna czekolada do smarowania 400g
60,55 zł/1kg
24,22 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 60116462 Nuss-Nougat-Creme nutella 40er Displaykarton
247,67 zł/1kg
148,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Kreatyna (monohydrat kreatyny) - 500g I proszek I budowa mięśni I budowa masy I przyrost siły I wysoka biodostępność
326,88 zł/1kg
163,44 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Zupa instant Neoguri o smaku owoców morza 120 g
40,56 zł/1kg
13,16 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kosiarka ręczna Einhell GC-HM 300
448,63 zł
Sprzedawca: Sotel

STORCK Knoppers, 200 g, Czekolada mleczna, 8 szt., 33,1 g, 51,9 g, 34,8 g
72,90 zł/1kg
14,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Szklanki do napojów - zestaw 12 sztuk - Elysia, 445 ml
169,42 zł
Sprzedawca: getgastro

Czajnik elektryczny bezprzewodowy LEHMANN 1,7 l z regulacją temperatury 45-100°C, z funkcją utrzymywania ciepła i panelem dotykowym, czarny matowy
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Pico Turron de Alicante Supreme hartes Mandelnougat 200g
100,00 zł/1kg
20,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

m&m's 5000159460309 M&ms Choco 24x45g Beutel
142,15 zł/1kg
153,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Pistolet do masażu Pistolet do masażu elektrycznego Pistolet do masażu LED Pistolet do masażu mięśni szyi Mięśnie ramion 4 prędkości Masażer pleców Głowice tkankowe Retoo
278,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Corny 3410.635, Czekolada, Nakrętka, 24 g, Czekolada, Nakrętka, 133 kcal, 553 kJ, 8,6 g
155,42 zł/1kg
14,92 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

FASOLKA CZARNA500 g -PLANET
26,38 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Batony czekoladowe Nuts 24 szt.
179,35 zł/1kg
180,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
6%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
13%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybka dostawa ! Najwyższa jakość ! Proste przetwarzanie!
Artykuł został wykorzystany jako prezent dla klientów i społeczności wykorzystany. Świetny artykuł, który został dobrze przyjęty. Pozytywne opinie od społeczności!
Oceniono dnia 8 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mr Tom w sprawdzonej jakości
Doskonały i pyszny, tak jak znany produkt!
Oceniono dnia 25 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bar
Dobrze, jak chcesz
Oceniono dnia 17 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Pan Tom
Po prostu dobrze smakuje
Oceniono dnia 28 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry bar
bardzo bardzo dobry
Oceniono dnia 22 września 2020 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
wszystko na wierzchu
Przybył szybko i świeży, pyszny
Oceniono dnia 19 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie tak dobry jak zwykle
Batony są ciemniej prażone i dlatego smakują mniej słodko, poza tym są lepsze. Data przydatności do spożycia wynosi tylko 4 miesiące, co jest bardzo krótkie dla batonów orzechowych, a szkoda.
Oceniono dnia 30 stycznia 2021 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mr Tom mini
Niestety te 40g to nie mini tylko normalna wersja, którą można kupić w sklepie.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pudełko Barebells wegański baton (12X55g)
138,43 zł
Sprzedawca: FITADIUM
192 263,89 zł/1kg

CHAŁWA MIODOWA200 g - BIOAGROS
42,38 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
211,90 zł/1kg

Elektryczna taca grzewcza z ogrzewaniem na całej powierzchni Przenośny silikonowy podgrzewacz do żywności z 3 ustawieniami temperatury 60��C-100��C na przyjęcia Szary
302,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Wielofunkcyjny, regulowany, poliestrowy fartuch ogrodowy z kieszeniami i organizerami na narzędzia
115,90 zł
Sprzedawca: Zanjo24

50LED Solar String Lights IP65 Wodoodporne wielokolorowe wróżki z kroplami wody z 8 trybami oświetlenia na zewnątrz 7m
107,60 zł
Sprzedawca: Zanjo24

25 Siatkowa taca na kostki lodu Łatwe uwalnianie Silikonowa foremka do robienia kulek lodu Mini okrągła taca na kulki lodu z pokrywką Zielona
74,50 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Duża dzianinowa pończocha świąteczna z torebką cukierków Urocze ozdoby świąteczne Wiszące pończochy choinkowe
82,80 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Lekkerland 188827, Czekolada mleczna, 37 g, 1 szt.
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg

Lekkerland 188834, Czekolada mleczna, 37 g, Kukurydza, 1 szt.
4,20 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
113,51 zł/1kg

SEZAMKI Z MIODEM27 g - NATURAVENA
19,22 zł
Sprzedawca: superbrandshop
711,85 zł/1kg

Granulki masła kakaowego do pieczenia 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,06 zł
Sprzedawca: apohealth

Sekator SK-5 Nożyce do przycinania z ostrzem stalowym Nożyce ogrodnicze Nożyce do bonsai Zestaw narzędzi ogrodniczych do roślin Kwiaty róże Drzewa owocowe
95,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Nature Valley Crunchy Variety Pack Müsliriegel Mischung Family Pack 420g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg

CHAŁWA WANILIOWA200 g - BIOAGROS
32,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
163,75 zł/1kg

Nature Valley Owsiane batoniki owsiane z miodem Family Pack 420 g
28,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,00 zł/1kg

Batonik pełnoziarnisty Balisto Muesli Mix oblany mleczną czekoladą 37g
4,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
111,62 zł/1kg

WAFELEK Z KREMEM ORZECHOWO - TRUSKAWKOWYM BEZ DODATKU CUKRÓW30 g - BETT'R
6,81 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

RUF Porridge Bircher style 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
65,08 zł/1kg

RUF Porridge Apple Cinnamon 65g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
64,77 zł/1kg

Be Kind Mars Nut Bar Peanut Butter Dark Chocolate Bezglutenowy 40g
11,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
299,00 zł/1kg