4,9



Na podstawie 15 opinii
Braun CCR4, Wkład czyszczący, Niebieski, Braun, Braun Clean&Charge, 178 mm, 119 mm
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
138,26 zł
166,58 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Pozostałe akcesoria do golenia i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Golarka elektryczna Braun Series 9 Pro 9675CC, Szara28 101,00 zł/1kg
1 967,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Teosmart

Więcej informacji o reklamie
Akumulator BRAUN 81377206 do golarki | akumulator, ogniwo zasilające1 868,67 zł/1kg
74,28 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,06 zł
Sprzedawca: PG-Service

Więcej informacji o reklamie
Ładowarka Braun 5511 (kabel sieciowy + wtyczka)131,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HappyOnWeb

Więcej informacji o reklamie
Zasilacz sieciowy do urządzeń Braun (81615618)104,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HappyOnWeb

Braun 241595, Wkład czyszczący, Niebieski, Braun, ShaveCare, Box
228,92 zł/1l
311,33 zł
Sprzedawca: InstaSpares

Braun CCR2, Wkład czyszczący, Niebieski, Braun, Braun Clean&Charge, 120 mm, 78 mm
239,24 zł/1kg
97,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Wkłady Braun 4er Pack Clean and Renew CCR4 3 + 1
178,52 zł/1kg
113,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

3 sztuki wkładów czyszczących Panasonic WES035K WES 035 K WES035, opakowanie zawierające 2 sztuki
310,00 zł/1kg
241,80 zł
Sprzedawca: Zahnco24

Philips CC16/50, Wkład czyszczący, 18 mies., Philips, 457 g, 6 szt.
1 129,05 zł/1kg
225,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Philips JC302/50 Wkład czyszczący, Wkład czyszczący, Niebieski, 170 ml, 99 mm, 94 mm, 114 mm
201,16 zł/1kg
90,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Braun 67030939 Szczoteczka do czyszczenia golarki, trymera do brody i włosów, depilatora
47 130,00 zł/1kg
94,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Philips CC13/50, Wkład czyszczący, 9 mies., Philips, 167 mm, 100 mm, 100 mm
112,89 zł/1kg
83,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Panasonic Spazzola do czystego czyszczenia Micro-foam-XC10 Panasonic
2 619,42 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Philips JC302/50 Wkład czyszczący, Wkład czyszczący, Niebieski, 170 ml, 99 mm, 94 mm, 114 mm
607,82 zł/1l
103,33 zł
Sprzedawca: evomag

BRAUN CCR2 Clean & Renew, Wkłady do stacji SmartCare, 2 szt., Zapach cytrynowy
532,39 zł/1kg
220,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Discountic

Akcesoria do golarek elektrycznych Braun - nasadka grzebieniowa 3 - 24 mm - niebieska
6 469,00 zł/1kg
64,69 zł
Sprzedawca: PG-Service

Etui na golarkę Braun
90,00 zł/1kg
45,00 zł
Sprzedawca: esiteo

Golarka Braun Reiseetui Series 5 5020 5030 5070 5090 CoolTec Typ: 5748 / 5676
157,22 zł/1kg
108,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

SCANPART 3305000010, Spray czyszczący, Niebieski, Liquid (ready to use), Braun, 1000 ml, Bottle
191,84 zł/1kg
182,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

BRAUN - BEHUIZING , Silk Epil 5, biały - 81555554
7 604,55 zł/1kg
83,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wkłady czyszczące BRAUN 3 w 1 ShaverCare: doskonała pielęgnacja golarki Wkłady czyszczące BRAUN 3 w 1 ShaverCare to idealne rozwiązanie do higienicznego czyszczenia i pielęgnacji golarki elektrycznej. Ten 4-pak jest kompatybilny z każdym centrum Braun SmartCare i wszystkimi innymi stacjami czyszczącymi Braun. Innowacyjny płyn czyszczący skutecznie usuwa pozostałości włosów i cząsteczki skóry, poprawia wydajność golenia i chroni ostrza. Wszechstronne zastosowania Wkłady czyszczące BRAUN 3 w 1 ShaverCare to pierwszy na świecie system czyszczenia golarek na bazie alkoholu. Zapewniają higieniczne czyszczenie golarki elektrycznej, zwiększają jej wydajność i sprawiają, że golarka każdego dnia wygląda jak nowa. Dzięki specjalnej formule bakterie są zabijane, co zapewnia wyjątkowo dokładne czyszczenie. Cechy i specyfikacje wkładów czyszczących BRAUN ShaverCare: - Czyszczenie: Higienicznie usuwa pozostałości włosów i cząsteczki naskórka - Środek zwiększający wydajność: Chroni i pielęgnuje ostrze, poprawia wydajność golenia - Formuła na bazie alkoholu: Pierwszy na świecie system czyszczenia golarki na bazie alkoholu - Kompatybilność: w 100% kompatybilny z każdym centrum Braun SmartCare i wszystkimi innymi stacjami czyszczącymi Braun - Oryginalny produkt: opracowany w Niemczech - Okres wymiany: co dwa miesiące (po co drugim goleniu, w oparciu o średnio 5 goleń tygodniowo, zaprojektowany na 20 cykli czyszczenia) Uzyskaj najlepszą wydajność golarki Regularne stosowanie wkładów czyszczących BRAUN 3 w 1 ShaverCare zapewnia, że golarka jest zawsze utrzymywana w optymalnym stanie. Usuwając resztki włosów i cząsteczki skóry oraz chroniąc ostrza, wydłuża się żywotność golarki i stale poprawia wydajność golenia. Wkłady czyszczące BRAUN 3 w 1 ShaverCare są idealnym dodatkiem do golarki elektrycznej. Jako oryginalny produkt firmy Braun, opracowany w Niemczech, oferują najwyższą jakość i wydajność. Dzięki formule na bazie alkoholu zapewniają higieniczne czyszczenie, poprawiają wydajność golenia i chronią ostrza. Wkłady czyszczące należy wymieniać co dwa miesiące, aby golarka codziennie wyglądała jak nowa. Używaj wkładów czyszczących BRAUN 3 w 1 ShaverCare, aby zmaksymalizować żywotność i wydajność golarki elektrycznej oraz cieszyć się dokładnym i higienicznym goleniem każdego dnia. Instrukcje dotyczące bezpieczeństwa: - Wkłady czyszczące należy przechowywać w miejscu niem dla dzieci. - Unikaj bezpośredniego kontaktu oczu z płynem czyszczącym. - Przed użyciem należy uważnie przeczytać instrukcję. Wskazówki dotyczące użytkowania: Aby zapewnić maksymalną wydajność golenia, zalecamy wymianę wkładów czyszczących co dwa miesiące w celu utrzymania golarki w jak ie
- Typ produktu: Wkłady czyszczące do stacji czyszczących Braun
- Ilość w opakowaniu: 4 wkłady
- Cykle czyszczenia: 20 cykli czyszczenia na wkład
- Częstotliwość wymiany: Co dwa miesiące (po co drugim goleniu, przy założeniu średnio 5 goleń tygodniowo)
- Kompatybilność: Kompatybilny z każdym urządzeniem Braun SmartCare Centre i wszystkimi innymi stacjami czyszczącymi Braun
- Typ produktu:
- Wkład czyszczący
- Kolor produktu:
- Niebieski
- Kompatybilność marki:
- Braun
- Kompatybilność:
- Braun Clean&Charge
- Szerokość opakowania:
- 178 mm
- Głębokość opakowania:
- 119 mm
- Wysokość opakowania:
- 78 mm
- Waga wraz z opakowaniem:
- 820 g
- Rodzaj opakowania:
- Box
- Ilość na paczkę:
- 4 szt.
- Hasło ostrzegawcze:
- Ostrzeżenie
- Zwrot(-y) wskazujący(-e) rodzaj zagrożenia dla zdrowia:
- H319: Powoduje poważne podrażnienie oczu
- wskazujące rodzaj zagrożenia fizycznego:
- H225: Wysoce łatwopalna ciecz i pary
- Ogólny(-e) zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności:
- P101: If medical advice is needed; have product container or label at hand., P102: Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
- Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące zapobiegania:
- P201: Uzyskać specjalne instrukcje przed użyciem.
- Zwrot(-y) wskazujący(-e) środki ostrożności dotyczące reagowania:
- P305+P351+P338: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Płukać nieprzerwanie wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktoweˌ jeśli są i można to łatwo zrobić. Kontynuować płukanie.
Wkład Shaver Care 3 w 1 zapewnia higieniczne czyszczenie golarki, zwiększając jej wydajność i ochronę ostrzy. Ten system na bazie alkoholu jest kompatybilny ze wszystkimi systemami SmartCare Center.
- Usuwa zarost i drobinki naskórka, zapewniając higieniczne golenie.
- Zmaksymalizuj wydajność golarki dzięki regularnemu czyszczeniu.
- Chroń ostrza formułą na bazie alkoholu.
- Zapewnij kompatybilność ze wszystkimi systemami SmartCare Center.
- Wymieniaj co dwa miesiące, aby uzyskać optymalne rezultaty.
Utrzymaj golarkę w doskonałym stanie dzięki temu łatwemu w użyciu wkładowi. Zaprojektowany z myślą o wydajności, wytrzymuje do 20 cykli czyszczenia. już dziś i ciesz się nieskazitelnie świeżym goleniem.
Specyfikacja
- Opakowanie: 4 wkłady
- Cykle czyszczenia: Skuteczne przez 20 cykli
- Kompatybilność: Wszystkie centra Braun SmartCare
Braun CCR4 4-pak - wkłady czyszczące
Płyn czyszczący Braun 3 w 1 ShaverCare higienicznie czyści golarkę, usuwając resztki włosów i cząsteczki skóry. Pierwszy na świecie system czyszczenia golarki na bazie alkoholu, który higienicznie czyści golarkę elektryczną, poprawia jej wydajność i chroni ostrza. Jest to oryginalny produkt firmy Braun, opracowany w Niemczech. Jest w 100% kompatybilny z każdym centrum Braun SmartCare i każdą inną stacją czyszczącą Braun. Aby golarka codziennie wyglądała jak nowa, należy wymieniać wkład czyszczący co dwa miesiące (po co drugim goleniu, przy założeniu średnio 5 goleń tygodniowo. Zaprojektowany na 20 cykli czyszczenia).
Niebezpieczeństwo
Informacje dotyczące bezpieczeństwa GHS / H
H 225: Wysoce łatwopalna ciecz i pary
H 319: Działa drażniąco na oczy
H 336: Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy
wskazujące środki ostrożności GHS / P
P 210: Przechowywać z dala od źródeł ciepła / iskier / otwartego ognia / gorących powierzchni. Nie palić tytoniu.
P 243: Podjąć środki ostrożności przeciwko wyładowaniom elektrostatycznym.
P 260: Nie wdychać pyłu / dymu / gazu / mgły / pary / aerozolu.
P 271: Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym miejscu.
P 280: Stosować rękawice ochronne / odzież ochronną / ochronę oczu / ochronę twarzy.
P 303+361+353: W przypadku kontaktu ze skórą (lub włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież.
Umyć skórę wodą/prysznicem
P 304+340: W przypadku wdychania: Wyprowadzić na świeże powietrze i zapewnić warunki do odpoczynku w pozycji umożliwiającej swobodne oddychanie
P 312: W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z ośrodkiem zatruć lub lekarzem.
P 305+351+338: W przypadku kontaktu z oczami: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut.
Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli to możliwe. Kontynuować płukanie
P 337+313: W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
P 403+233: Przechowywać pojemnik szczelnie zamknięty w dobrze wentylowanym miejscu.
Te praktyczne wkłady zapewniają dokładne czyszczenie i optymalną pielęgnację golarki. Każdy wkład jest wypełniony specjalnym roztworem czyszczącym, który eliminuje 99,99% zarazków i bakterii, jednocześnie smarując i oliwiąc głowice golące, aby przedłużyć ich żywotność.
Cechy produktu
Wkłady Braun Clean & Renew są kompatybilne ze wszystkimi stacjami czyszczącymi SmartCare i Clean & Charge.Braun Nachfüllkartuschen 4er-Pack (176691)
Wkłady uzupełniające Braun CCR 4, opakowanie 4 szt
Wkłady czyszczące Braun Clean & Renew zapewniają, że golarka elektryczna jest zawsze świeża i zadbana. Roztwór czyszczący na bazie alkoholu czyści dokładniej niż woda i usuwa włosy oraz cząsteczki skóry, które gromadzą się podczas golenia. Ponadto wysokowydajne środki smarne konserwują ostrza golarki i minimalizują tarcie, aby ograniczyć ewentualne podrażnienia skóry.
Niebezpieczeństwo i instrukcje bezpieczeństwa:
Niebezpieczeństwo!
- (H225) Wysoce łatwopalna ciecz i pary.
- (H319) Powoduje poważne podrażnienie oczu.
- (P101) W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy mieć pod ręką pojemnik lub etykietę produktu.
- (P102) Przechowywać w miejscu niem dla dzieci.
- (P210) Przechowywać z dala od źródeł ciepła/gorących powierzchni/iskrzenia/otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić tytoniu.
- (P305 + P351 + P338) W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Jeśli to możliwe, wyjąć soczewki kontaktowe. Kontynuować płukanie.
Szczegóły techniczne:
| Nazwa | Wartość |
|---|---|
| Cechy produktu | Cechy produktu |
| Typ golarki | Golarka czyszcząca |
| Ogólne | Ogólne |
| Kolor | kolor niebieski |
| Kompatybilny z | Brązowy |
Wkłady czyszczące Braun 3w1 Clean & Renew CCR4 4-pack
Płyn czyszczący do golarek Braun ze stacjami czyszczącymi SmartCare. Nie pasuje do golarek pierwszej generacji typu 5301 i 5302.
- Czyszczenie: Formuła czyszcząca na bazie alkoholu zapewnia maksymalną higienę.
- Smarowanie: Oleje zapewniają ponowne smarowanie części golących, zapewniając maksymalną wydajność golenia.
- Odświeżenie: Odświeżająca formuła na bazie limonki sprawia, że każde golenie jest orzeźwiającym doświadczeniem.
Zakres dostawy 1x opakowanie 4 sztuk (4x170 ml)
- Braun 3 en 1 ShaverCare SmartCare Centre - Wkłady uzupełniające (czyszczenie higieniczne, 4 sztuki)
- Rodzaj produktu: SOCKSHOSIERY
- Marka: B. Braun
Wkład czyszczący SYNCHRO CCR4
- Kolor
- Niebieski
- Waga
- 0.83 kg
- Zawartość
- 0.17 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 22
- EAN
- 4987176176691
- Numer producenta
- CCR4/
- Kolor
- Niebieski
- Waga
- 0.83 kg
- Zawartość
- 0.17 l
- Producent
- Liczba sztuk
- 22
- EAN
- 4987176176691
- Numer producenta
- CCR4/
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(530)Liczba wystawionych ocen: 530




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(460)Liczba wystawionych ocen: 460




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(95)Liczba wystawionych ocen: 95




4,1Średnia ocena: 4,1 z 5(387)Liczba wystawionych ocen: 387




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(1220)Liczba wystawionych ocen: 1220Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(2198)Liczba wystawionych ocen: 2198




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(18)Liczba wystawionych ocen: 18




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(217)Liczba wystawionych ocen: 217




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(397)Liczba wystawionych ocen: 397




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(283)Liczba wystawionych ocen: 283




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(53)Liczba wystawionych ocen: 53




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(180)Liczba wystawionych ocen: 180




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(1879)Liczba wystawionych ocen: 1879




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(194)Liczba wystawionych ocen: 194




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(201)Liczba wystawionych ocen: 201




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(106)Liczba wystawionych ocen: 106




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(136)Liczba wystawionych ocen: 136




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(557)Liczba wystawionych ocen: 557




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(126)Liczba wystawionych ocen: 126




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(226)Liczba wystawionych ocen: 226




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(46)Liczba wystawionych ocen: 46

Braun CCR5 + 1, Niebieski, Plastik, geschikt voor alle Braun Clean&Charge reinigingsstations, Irlandia, 1,19 kg, 135 mm
186,97 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Kindle B08XW4FDJV Amazon Fire TV Stick 4K 2021
475,45 zł
-39,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
435,75 zł
Sprzedawca: OrigineProd

Braun 81697104, Głowica goląca, 1 głowic(e), Czarny, 18 mies., Braun, Series 5/6
307,27 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Apple EarPods (USB-C), Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
119,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
65,00 zł
Sprzedawca: NamdarStore

Braun CCR2, Wkład czyszczący, Niebieski, Braun, Braun Clean&Charge, 120 mm, 78 mm
239,24 zł/1kg
97,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Braun Series 7 81626280, Głowica goląca, 1 głowic(e), Srebrny, 18 mies., Braun, Series 7, Pulsonic
220,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Braun Series 9 81747657, Głowica goląca, 1 głowic(e), Srebrny, Niemcy, 18,29 g, 16 mm
548,21 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Permaclean Substancja Bazowa Acetum 5L - Koncentrat Herbicydowy Totalny na Chwasty do 830 m², Dezinfekcja Narzędzi
281,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

Łóżko tapicerowane Flieks 90x200 cm z USB, łóżko młodzieżowe z pojedynczym łóżkiem z listwowym stelażem i schowkiem, łóżko do przechowywania z LED, pościel, szare
1 275,96 zł
-28,38 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 247,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Braun Series 9 96M, Głowica goląca, 1 głowic(e), Czarny, Stal nierdzewna, 18 mies., Braun, Series 9+ Pro
256,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Travelite BASICS, Uni , 39,6 cm (15.6"), Miejsce na laptopa, Poliester
150,00 zł
-24,76 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,24 zł
Sprzedawca: Bagalio

2 x bateria litowa guzikowa CR2450 WILHELM, 3V, 600mAh, średnica 24x5,0mm, typ DL2450
145,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: ScorpionElektro

Varta 04006 211 354-40P, Jednorazowa bateria, AA, Alkaliczny, 1,5 V, 40 szt., 2970 mAh
54,59 zł
Sprzedawca: Baltrade

Czekolada dubajska ELIT - 90g
237,33 zł/1kg
21,36 zł
Sprzedawca: Unicat-Candy

Braun 241595, Wkład czyszczący, Niebieski, Braun, ShaveCare, Box
228,92 zł/1l
311,33 zł
Sprzedawca: InstaSpares

Braun CCR6, Wkład czyszczący, Niebieski, Braun, Braun Clean&Charge, Box, 6 szt.
196,73 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Braun Reinigungskartusche CCR 8er Pack
140,61 zł/1kg
232,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Friseurtotal

Wkłady Braun 4er Pack Clean and Renew CCR4 3 + 1
178,52 zł/1kg
113,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Braun CCR 4+1 wkłady czyszczące cytrynowy smak optymalna higiena Clean&Renew
870,22 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Braun Series 9 81666380, Golarka foliowa, Grafitowy, LED, Bateria, Litowo-jonowa (Li-Ion), Wbudowana bateria
1 319,28 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Braun CCR2, Wkład czyszczący, Niebieski, Braun, Braun Clean&Charge, 395 g, 89 mm
182,32 zł/1l
61,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
223,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Braun Series 5 81626275, Głowica goląca, 1 głowic(e), Czarny, 18 mies., Braun, Series 5
227,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Oral-B Vitality Pro, Dorosły, Obrotowa szczoteczka do zębów, Codzienna pielęgnacja, Delikatny, Czarny, 2 min, Bateria
252,27 zł/1kg
113,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
4 897,17 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Sotel

Bosch 4242001235159, Tabletki do czyszczenia, 6 szt.
743,54 zł/1kg
96,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mushu

Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
76,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: CSVK
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 93% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
93%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Środek czyszczący marki Braun jest naprawdę świetny
Tak, ten produkt jest świetny
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Wszystko w porządku
Oceniono dnia 6 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko w porządku
Dokładnie tak, jak oczekiwano
Oceniono dnia 25 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
WKŁADY CZYSZCZĄCE DO MASZYNKI DO GOLENIA
Bardzo dobre do czyszczenia.
Oceniono dnia 10 kwietnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko
Zgodnie z zamówieniem
Oceniono dnia 11 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry
Jestem zadowolony
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry produkt, długi czas dostawy
Są to oryginalne wkłady firmy Braun. Nie podobał mi się długi czas dostawy wynoszący dwa tygodnie oraz opakowanie zewnętrzne zawierające dużo plastiku, dlatego odejmuję jeden punkt.
Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Golarka elektryczna Braun Series 9 Pro 9675CC, Szara



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 967,07 zł
Sprzedawca: Teosmart
28 101,00 zł/1kg

Akumulator BRAUN 81377206 do golarki | akumulator, ogniwo zasilające



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
74,28 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,06 zł
Sprzedawca: PG-Service
1 868,67 zł/1kg

Peleg Design - Mr Razor | Zabawny uchwyt na maszynkę do golenia z brodą | Uchwyt na golarkę pod prysznic | Uchwyt na golarkę pod prysznic bez wiercenia
63,90 zł
Sprzedawca: Geschenkebuddy

OWAY Water Resin pomada do włosów 50 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 161,60 zł/1l

Braun 81489179 Płytka drukowana do golarki 5790 5791 Series 9
224,00 zł
Sprzedawca: PG-Service
4 480,00 zł/1kg

Babyliss 35809700 Nasadka grzebieniowa 1-25mm. do E970E E971E E972E E973E E974E E976E...



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
17,22 zł
Sprzedawca: PG-Service
17 220,00 zł/1kg

BaByliss 3030053832171, 2 cm, Czarny, T820E



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
46,79 zł
-72%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,90 zł
Sprzedawca: PG-Service
1 290,00 zł/1kg

Pianka do brody Reuzel 2x70ml
63,99 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
428,50 zł/1l

Etui ochronne Philips OneBlade, twarda obudowa, do podróży, model QP2xxx, przeznaczone do przechowywania maszynki do golenia, ostrzy i akcesoriów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
53,16 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,07 zł
Sprzedawca: Zandor
336,10 zł/1kg

Torba do przechowywania maszynki Raptor OneBlade - przenośna, odporna na wstrząsy i antypoślizgowa
98,99 zł
-9,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,99 zł
Sprzedawca: Raptor

Część zamienna Braun - zasilacz wtyczkowy z kablem - czarny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
142,38 zł
-14,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,14 zł
Sprzedawca: PG-Service
640,70 zł/1kg

Ładowarka Braun 5511 (kabel sieciowy + wtyczka)



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
131,11 zł
Sprzedawca: HappyOnWeb

GO SOLID! Ładowarka do Philips OneBlade 360/Pro360
113,60 zł
Sprzedawca: HappyOnWeb
1 622,86 zł/1kg

363-częściowy zestaw skórzanych nitów z 2 nasadkami z mosiądzu DIY Ręcznie robione narzędzia rzemieślnicze z narzędziami



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
113,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
434,62 zł/1kg

Rowenta CS-00144452 Ostrza do maszynek do strzyżenia włosów i brody TN9300 i TN9310



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
86,27 zł
Sprzedawca: PG-Service
2 875,67 zł/1kg

GO SOLID! Ładowarka kompatybilna z BaByliss T820E/T830E/T840E
109,22 zł
Sprzedawca: HappyOnWeb
1 560,29 zł/1kg

Figurka anioła pielęgniarki Figurka anioła pielęgniarki stolik deco
119,00 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
529,68 zł/1kg

Taśmy do przedłużania włosów, naturalne włosy, ciemnobrązowe, 40 sztuk, 40 cm, włosy Remy, 100g
791,84 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
7 918,40 zł/1kg

Zasilacz sieciowy do urządzeń Braun (81615618)
104,84 zł
Sprzedawca: HappyOnWeb

Zestaw do golenia 3szt. stojak z pędzlem i golarką na mokro Mach 3
165,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
511,64 zł/1kg