Makaron Farfalle n. 66 Integrali 500g - Barilla

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

7,49 zł

14,69 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Nasze najlepszeoferty
Makarony i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Makaron Penne Rigate n. 66 500g - Rummo
Makaron Penne Rigate n. 66 500g - Rummo
11,71 zł/1kg
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Spaghetti pełnoziarniste 500 g
Barilla Spaghetti pełnoziarniste 500 g
12,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Casarecce n88 500g - Rummo
Makaron Casarecce n88 500g - Rummo
12,69 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Mezze Penne Rigate n. 354 500g - Barilla
Makaron Mezze Penne Rigate n. 354 500g - Barilla
13,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Elicoidali Integrali n49 500g - Rummo
Makaron Elicoidali Integrali n49 500g - Rummo
19,39 zł/1kg
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Ditaloni Rigati n49 500g - Barilla
Makaron Ditaloni Rigati n49 500g - Barilla
12,06 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
6,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Specialita Trofie 500g - Barilla
Makaron Specialita Trofie 500g - Barilla
21,78 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Pennoni 76 500g - Garofalo
Makaron Pennoni 76 500g - Garofalo
17,37 zł/1kg
8,86 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
12,33 zł/1kg
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron  Fusilli 500g - Voiello
Makaron Fusilli 500g - Voiello
21,78 zł/1kg
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
Makaron Lasagnoni 87 500g - Divella
25,37 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
13,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Tagliatelle Specialita 500 g
Barilla Makaron Tagliatelle Specialita 500 g
19,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti tagliati Barilla 500g
Makaron Spaghetti tagliati Barilla 500g
14,21 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 13
7,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
13,15 zł/1kg
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
12,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Penne Rigate n. 66 Integrale 500g - Rummo
Makaron Penne Rigate n. 66 Integrale 500g - Rummo
20,76 zł/1kg
10,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Rustiche N.251 500g - Granoro
Makaron Rustiche N.251 500g - Granoro
15,74 zł/1kg
7,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Cavatelli Murgiani N. 137 500g - Granoro
Makaron Cavatelli Murgiani N. 137 500g - Granoro
13,98 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
18,61 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
Barilla Makaron Penne Rigate Bezglutenowy 400 g
28,97 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Makaron Farfalle n. 66 Integrali 500g - Barilla Makaron Farfalle n. 66 Integrali 500g marki Barilla to doskonały wybór dla miłośników zdrowego odżywiania i tradycyjnej kuchni włoskiej. Każda paczka zawiera starannie wykonane "kokardki" z pełnego ziarna, które charakteryzują się nie tylko wyjątkowym smakiem, ale również wysoką zawartością błonnika, wpływając korzystnie na zdrowie układu pokarmowego. Firma Barilla, znana z dbałości o jakość i autentyczność swoich produktów, używa wyłącznie wyselekcjonowanych składników, co gwarantuje najwyższy standard każdego opakowania. Nasz makaron Farfalle Integrali idealnie komponuje się z różnorodnymi sosami, tworząc smaczne i zbilansowane posiłki dla Ciebie i Twojej rodziny. Wprowadź odrobinę włoskiego smaku do swojej kuchni i poczuj różnicę dzięki makaronowi Farfalle n. 66 Integrali 500g od Barilla. Składniki: Semolina z pszenicy durum, woda. Może zawierać śladowe ilości soi i gorczycy. Waga netto: 500 g Wartości odżywcze na 100g: Wartość energetyczna: 1494kJ/353kcal Tłuszcz: 2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3g, Węglowodany: 65g, w tym cukry: 3,3g Błonnik: 8g Białko: 15g Sól: 0,08g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych. Data ważności:

12x La Molisana Pasta - Integrale Farfalle Rigate N.66 - 500g - Italienische Vollkorn Nudeln
Lista składników
Składniki: Semolina z pszenicy durum, woda. Może zawierać śladowe ilości soi i gorczycy.Waga netto: 500 gWartości odżywcze na 100g:Wartość energetyczna: 1494kJ/353kcalTłuszcz: 2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3g, Węglowodany: 65g, w tym cukry: 3,3gBłonnik: 8gBiałko: 15gSól: 0,08gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych.Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
510 g
Firma spożywcza
Barilla
Nazwa handlowa
Makaron Farfalle n. 66 Integrali 500g - Barilla
Producent
Numer producenta
12xLaMolisana-IntegraleFarfalleRigate-N-66-500g
EAN
8004690616604

Lista składników
Składniki: Semolina z pszenicy durum, woda. Może zawierać śladowe ilości soi i gorczycy.Waga netto: 500 gWartości odżywcze na 100g:Wartość energetyczna: 1494kJ/353kcalTłuszcz: 2g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,3g, Węglowodany: 65g, w tym cukry: 3,3gBłonnik: 8gBiałko: 15gSól: 0,08gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych.Data ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
510 g
Firma spożywcza
Barilla
Nazwa handlowa
Makaron Farfalle n. 66 Integrali 500g - Barilla
Producent
Numer producenta
12xLaMolisana-IntegraleFarfalleRigate-N-66-500g
EAN
8004690616604
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla La Molisana 8004690611500, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, Brąz, 10 min
La Molisana 8004690611500, Spaghetti, Makaron długi, 500 g, Brąz, 10 min
13,47 zł/1kg
6,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Karlie Bogie Wheel drewniane kółko 15 cm, naturalne
Karlie Bogie Wheel drewniane kółko 15 cm, naturalne
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
50,34 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Spontex, Classic, Ściereczki, 5 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
Spontex, Classic, Ściereczki, 5 sztuk (PRODUKT Z NIEMIEC)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
31,41 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Zdjęcie produktu dla Prezerwatywy Ritex Ideal, 20 prezerwatyw
Prezerwatywy Ritex Ideal, 20 prezerwatyw
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
62,13 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Ciastka Ritornelli kakao i migdały 700 g
Ciastka Ritornelli kakao i migdały 700 g
30,49 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Oliwa extra virgin Physis of Crete Sitia PDO 0,2% 1 l puszka
Oliwa extra virgin Physis of Crete Sitia PDO 0,2% 1 l puszka
65,00 zł/1l
65,00 zł
Sprzedawca: Aleora
Zdjęcie produktu dla Pesto Rustico Mediterraneo 200g - Barilla
Pesto Rustico Mediterraneo 200g - Barilla
68,37 zł/1l
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Barilla La Collezione Canneloni Nudeln aus Hartweizengriess 250g
Barilla La Collezione Canneloni Nudeln aus Hartweizengriess 250g
53,00 zł/1kg
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
13,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Hauck Sleep N Play Center, 1250 mm, 685 mm, 820 mm, 76,5 cm, 21 cm, 22 cm
Hauck Sleep N Play Center, 1250 mm, 685 mm, 820 mm, 76,5 cm, 21 cm, 22 cm
406,75 zł
-16,19 zł
390,56 zł
Sprzedawca: MarketX
Zdjęcie produktu dla Barilla 10036804, Sos Pesto, 190 g, 1828 kJ, 443 kcal, 10,2 g, 2 g
Barilla 10036804, Sos Pesto, 190 g, 1828 kJ, 443 kcal, 10,2 g, 2 g
84,16 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Celawork – zabawka rozwijająca inteligencję dla psów; interaktywna zabawka pluszowa w kształcie marchewki
Celawork – zabawka rozwijająca inteligencję dla psów; interaktywna zabawka pluszowa w kształcie marchewki
247,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Mąka Semola Rimacinata 1kg - la Molisana
Mąka Semola Rimacinata 1kg - la Molisana
8,34 zł/1kg
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
44,14 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Hauck Sport, Osłonka na nogi, Wózek o niskiej wadze, Dziewczyna, Pełne koła, Możliwość złożenia, Czarny, Czerwony
Hauck Sport, Osłonka na nogi, Wózek o niskiej wadze, Dziewczyna, Pełne koła, Możliwość złożenia, Czarny, Czerwony
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 20
375,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Marvis Wrażliwe Dziąsła Delikatna Miętowa Pasta do zębów 75ml
Marvis Wrażliwe Dziąsła Delikatna Miętowa Pasta do zębów 75ml
699,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
52,47 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Barilla 8076809581868, Sos Pesto, 190 g, Włochy, 1963 kJ, 476 kcal, 2,9 g
Barilla 8076809581868, Sos Pesto, 190 g, Włochy, 1963 kJ, 476 kcal, 2,9 g
78,89 zł/1l
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinderkraft COMFORT UP i-Size - Fotelik samochodowy dla dzieci - Fotelik samochodowy - 76-150 cm - Norma R129 - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa - System EASY GROW - wentylowane siedzisko - Happy Shapes
Kinderkraft COMFORT UP i-Size - Fotelik samochodowy dla dzieci - Fotelik samochodowy - 76-150 cm - Norma R129 - 5-punktowe pasy bezpieczeństwa - System EASY GROW - wentylowane siedzisko - Happy Shapes
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 40
533,86 zł
Sprzedawca: Dragtek-com
Zdjęcie produktu dla Tigullio Carciofi e noci, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Gluten, Słoik
Tigullio Carciofi e noci, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Gluten, Słoik
83,48 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
11,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Nobby Skudo Open, Twardy transporter, Transporter dla zwierząt, Pies, Załadunek górą i przodem, Szary, Monochromatyczny
Nobby Skudo Open, Twardy transporter, Transporter dla zwierząt, Pies, Załadunek górą i przodem, Szary, Monochromatyczny
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
118,59 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Barilla Mini Farfalle 500g
Barilla Mini Farfalle 500g
15,35 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
8,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Frosch Senses sensitive mydło kwiat brzoskwini worek uzupełniający 500ml
Frosch Senses sensitive mydło kwiat brzoskwini worek uzupełniający 500ml
72,68 zł/1l
36,34 zł
Sprzedawca: TR8
Zdjęcie produktu dla Lee Kum Kee Sos chilli z czosnkiem 368 ML
Lee Kum Kee Sos chilli z czosnkiem 368 ML
90,43 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
33,28 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Masażer Poduszka Masująca Shiatsu do Pleców Karku Nóg Ciała PRO-Comfy30W-01
Masażer Poduszka Masująca Shiatsu do Pleców Karku Nóg Ciała PRO-Comfy30W-01
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 136
63,80 zł
Sprzedawca: MALIS
Zdjęcie produktu dla Szampon Karlie White Coat dla psów o białej sierści 300 ml
Szampon Karlie White Coat dla psów o białej sierści 300 ml
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
29,19 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
13,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kremowy Płyn Do Kąpieli Tesori D'oriente Karma 500 Ml
Kremowy Płyn Do Kąpieli Tesori D'oriente Karma 500 Ml
45,94 zł/1l
22,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
Makaron włoski Linguine n13 500g - Rummo spaghetti płaskie pszenica durum
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
Makaron Dedicato Nuvole Classica N.96 500g - Granoro
8,28 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
16,24 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
Makaron Zitoni Napoletani n10 500g - La Molisana
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
17,10 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
Makaron Barilla Bavette nr 13 Włoski makaron nr 1 we Włoszech 500g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
10,58 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
Barilla Specialita Reginette włoski makaron 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
7,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
Makaron Gnocchetti Sardi n. 63 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
6,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,29 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
Rummo Rigatoni n.50 Włoski makaron rurki 500 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,71 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
Makaron Spaghetti all aglio e peperoncino 500g - Dalla Costa
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
27,25 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
Makaron włoski Antichi Poder Tartufo 250g - Antichi Poderi Toscani
23,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
95,56 zł/1kg
MAKARON (SEMOLINOWY TRÓJKOLOROWY) DISNEY AUTA BIO 300 g - DALLA COSTA
Dalla Costa Disney Cars, Krótki makaron, 300 g, Zielony, Pomarańczowy, Żółty, 7 min, 9 min, 354 kcal
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,41 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
34,70 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
Liguori Spaghetti No.3, 500g – Włoskie spaghetti z semoliny z pszenicy durum, al dente
74,99 zł
-28%
53,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
107,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
Makaron Conchiglie Rigate n42 500g - Rummo
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
5,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,67 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
Makaron Semi Di Orzo n27 500g - Rummo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
Makaron Farfalle n. 85 Integrale 500g - Rummo
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
18,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
Makaron Radiatori n137 500g - Rummo
6,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
12,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
Makaron Paccheri Rigati n150 500g - Rummo
14,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,20 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
Makaron pasta mista n. 74 500g - Rummo
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
13,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
Divella Farfalle al Pomodoro e Spinach Nr 85 Tomate und Spinat 500g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
15,78 zł/1kg
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (1 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
26,22 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
MAKARON (TAJSKI RYŻOWY) INSTANT (5 mm) 400 g - FARMER
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
7,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19,92 zł/1kg