5,0



Na podstawie 4 opinii
Revlon UniqOne Curls, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Rozczesywanie, Odżywiający, Ochrona, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, 230 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
45,76 zł
198,96 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Odżywki do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml925,18 zł/1l
462,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka90,99 zł/1l
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matrix Hydrasource, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Rozczesywanie, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml, Tubka763,80 zł/1l
152,76 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
KERASILK 4021609850632, Kobiety, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml, Butelka794,95 zł/1l
158,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Redken All Soft Mega Curls Hydramelt pielęgnacja bez spłukiwania do włosów falowanych i kręconych 150 ml
627,33 zł/1l
96,15 zł
-2,05 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Uniq One All In One Odżywcza Kuracja Do Włosów W Sprayu 150ml
258,27 zł/1l
38,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
101,36 zł/1l
50,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Equave Anti Brassine, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Włosy blond, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Rozczesywanie, Nawilżający, 200 ml
198,75 zł/1l
39,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Orofluido Radiance Argan, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 1000 ml
69,21 zł/1l
69,21 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Przeciw puszeniu się, Rozczesywanie, Nawilżający, Ochrona, Naprawa, Zmiękczający, 100 ml
905,70 zł/1l
90,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Orofluido Radiance Argan, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Naprawa, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 250 ml
127,00 zł/1l
31,75 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

CHI Keratin Conditioner, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Wygładzający, Wzmacniający, 355 ml, Butelka, Keratyna
316,11 zł/1l
112,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Do wszystkich włosów, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Nawilżający, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, 250 ml
366,52 zł/1l
91,63 zł
Sprzedawca: VISO

L'Occitane Intensive Repair, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Ochrona, Naprawa, Świecący, Wzmacniający, 250 ml
367,40 zł/1l
91,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

L'Occitane Aromachologie Intensive Repair, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Wszystkie kolory, Naprawa, Świecący, Zmiękczający, Wzmacniający, 250 ml
545,24 zł/1l
136,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Equave Curls Definition, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Kręconych włosów, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
193,50 zł/1l
41,59 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,70 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Moroccanoil Smoothing, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy puszące się, Niesforne włosy, Przeciw puszeniu się, Rozczesywanie, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Świecący,..., 250 ml, Butelka
691,80 zł/1l
172,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex N°.5FINE Bond Maintenance, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Mocne włosy, Wszystkie kolory, Rozczesywanie, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Wygładzający, Wzmacniający, 100 ml
802,70 zł/1l
80,27 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sachajuan Conditioner, Unisex, Profesjonalna odżywka do włosów, Świecący, 250 ml, Butelka
401,60 zł/1l
100,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Aveda 18084019535, Kobiety, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Wzmacniający, Naprawa, Przeciw puszeniu się, Zmiękczający, Wygładzający, Świecący, 200 ml, Tubka
802,20 zł/1l
160,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Revlon Uniq One All In One Curls Hair Treatment 230ml
Odkryj kurację bez spłukiwania UniqOne Curls od REVLON PROFESSIONAL. Rewolucyjna kuracja do włosów kręconych, która oferuje 10 realnych korzyści dla wszystkich rodzajów loków oraz formułę o podwójnym działaniu, która łączy w sobie właściwości kondycjonujące i stylizujące. UniqOne Curls Treatment rewolucjonizuje rutynę pielęgnacji włosów kręconych za pomocą jednego produktu. Ten niezbędny, kompleksowy produkt do włosów kręconych zapewnia głębokie odżywienie, długotrwałą definicję loków i 96-godzinną kontrolę nad puszeniem się włosów kręconych.
Zapewnia maksymalną elastyczność, sprężystość i zdefiniowane, lekkie utrwalenie. Odżywka bez spłukiwania upraszcza również stylizację, zapewniając ochronę przed wysoką temperaturą i zapobiegając rozdwajaniu się końcówek. Oczekuj natychmiastowych rezultatów i długotrwałego działania. REVLON PROFESSIONAL® UniqOne Curls Leave-in Treatment jest łatwy do włączenia do rutyny - spryskaj, wmasuj, rozplącz i ułóż fryzurę. Może być również stosowany na wilgotne włosy w celu odświeżenia i reaktywacji loków. Wegańska formuła jest dostępna w butelce z 25% RPET. UniqOne oferuje gamę produktów o wielu zaletach, które zapewniają profesjonalne rezultaty pielęgnacji włosów w mgnieniu oka. Pozostawia to więcej czasu na ważne rzeczy w życiu. Dla wszystkich kręconych głów, teraz jest idealny czas na produkt All In One od UniqOne™. Ta odżywka w sprayu podkreśla naturalne piękno loków w całej ich okazałości w jednym kroku aplikacji, oszczędzając cenny czas.
10 PRAWDZIWYCH KORZYŚCI DLA WSZYSTKICH RODZAJÓW LOKÓW:
- Głęboko odżywia i naprawia zniszczone loki
- Wzmacnia długotrwałą definicję naturalnych loków
- 96 godzin kontroli nad puszeniem się włosów
- Najwyższa elastyczność i sprężystość
- Zapewnia utrwalenie bez obciążania włosów
- Kondycjonuje i rozczesuje
- Ochrona przed wysoką temperaturą
- Zwiększa połysk
- Zapobiega rozdwajaniu się końcówek
- Gładkość i ujarzmienie
Stosowanie Revlon Uniq One Curls Hair Treatment:
Na wilgotne włosy:
- Rozpylić na włosy z odległości 20 cm. Krótkie włosy > rozpylić 6-8 razy. Włosy średniej długości > rozpylić 7-12 razy. Długie włosy > rozpylić 10-15 razy 2. Rozczesać włosy. Nie spłukiwać. ułożyć włosy jak zwykle: wysuszyć, wyprostować lub wysuszyć na powietrzu. Użyj produktu do codziennej stylizacji według uznania.
Na suche włosy:
- Nałożyć na dłoń. Rozprowadź produkt między dłońmi i nakładaj na włosy od ich długości aż po końce. Włosy krótkie > spryskać 2-3 razy. Włosy średniej długości > rozpylić 3-5 razy. Długie włosy > rozpylić 4-6 razy. W razie potrzeby ułóż włosy za pomocą suszarki lub prostownicy. W razie potrzeby użyj produktu do codziennej stylizacji.
Aqua/Water/Eau VP/DMAPA Acrylates Copolymer, Glycerin, Behenyl/Stearyl Aminopropanediol Esters, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Dicaprylyl Carbonate, Dimethicone, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Hydroksyacetofenon, hydroksyetyloceluloza, glukozyd laurylowy, pantenol, stearynian PEG-100, polyquaternium-37, glikol propylenowy, quaternium-87, steamidopropylo dimetyloamina, parfum (zapach), chlorek benzalkoniowy, oleinian sorbitanu. B03551
LISTA SKŁADNIKÓW NA ORYGINALNYM OPAKOWANIU JEST WIĄŻĄCA!
- Odpowiedni dla:
- Unisex
- Model:
- Profesjonalna odżywka do włosów
- Odpowiedni do rodzaju włosów:
- Kręconych włosów
- Nadaje się do koloru włosów:
- Wszystkie kolory
- Działanie odżywki:
- Przeciw puszeniu się, Rozczesywanie, Odżywiający, Ochrona, Naprawa, Świecący, Zmiękczający
- Pojemność:
- 230 ml
- Typ dozownika:
- Buteleczka z pompką
- Bez spłukiwania:
- Tak
- Długotrwały:
- Tak
- Odpowiednie dla wegetarian i wegan:
- Tak
- Skład:
- Aqua/Water/Eau, VP/DMAPA Acrylates Copolymer, Glycerin, Behenyl/Stearyl Aminopropanediol Esters, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Dicaprylyl Carbonate, Dimethicone, Dimethiconol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearate SE, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Lauryl Glucoside, Panthenol, PEG-100 Stearate, Polyquaternium-37, Propylene Glycol, Quaternium-87, Stearamidopropyl Dimethylamine, Parfum (Fragrance), Benzalkonium Chloride, Sorbitan Oleate. B03551
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
Uniq-One Spray Uniq-One All in One Hair Treatment Curls 230ml już teraz w Beauty Plaza.
- Model
- Default Title
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 230 ml
- Składniki
- Amoniak
- Producent
- EAN
- 8432225137506
- Numer producenta
- 55721829335423
- Model
- Default Title
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 230 ml
- Składniki
- Amoniak
- Producent
- EAN
- 8432225137506
- Numer producenta
- 55721829335423
Pasuje również do tego

Revlon UniqOne Sulfate-free Curls Shampoo, 230 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Kręconych włosów, Wszystkie kolory
267,09 zł/1l
61,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Szampon MILK SHAKE do włosów siwych i blond, 1000 ml
110,66 zł/1l
110,66 zł
Sprzedawca: Tersorte

Revlon Uniq One All In One Odżywcza Kuracja Do Włosów W Sprayu 150ml
258,27 zł/1l
38,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kask Abus Skurb na rower złoty pomarańczowy wielkość L (58-61 cm) 97959
327,91 zł
Sprzedawca: Mandarin

Toaletka VASAGLE z oświetleniem LED o regulowanej jasności, biała
667,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Dealsupply

Blender kielichowy LEHMANN SMOOFIT do koktajli Smoothie 1000ml 1200W przenośne butelki, kruszy lód, miksuje
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Revlon, Uniq One 10w1 All in one, Szampon, 490ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
114,69 zł/1l
56,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revlon Professional Equave Hydro Instant Detangling Conditioner 500 ml
101,36 zł/1l
50,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
310,33 zł/1l
46,55 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon Professional Uniq One All In One Lotus Flower Treatment wzmacniający spray bez spłukiwania do włosów zniszczonych 150 ml
266,60 zł/1l
39,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Uniq One All In One Hair Treatment 150 ml
310,33 zł/1l
46,55 zł
Sprzedawca: VISO

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon, Uniq One Lotus Flower, Odzywka, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
310,07 zł/1l
46,51 zł
Sprzedawca: VISO

Revlon Uniq One All In One 10 w 1 3x 150ml
251,09 zł/1l
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revlon Equave Instant Detangling, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Włosy suche, Włosy normalne, Wszystkie kolory, Nawilżający, Odżywiający, Odżywiający, Wygładzający, Zmiękczający, 200 ml
198,75 zł/1l
39,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Choinka Yorbay Choinka ze stojakiem 120 cm, ze sztucznym śniegiem
131,98 zł/1kg
1 082,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Greenburry portfel skórzany brązowy antyczny portfel portmonetka 8 miejsc na karty vintage 1796A-25
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

Revlon UniqOne Super10r 300ml, 300 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Naprawa, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Wzmacniający, Słoiczek, 1 szt.
176,57 zł/1l
52,97 zł
Sprzedawca: VISO

L'Oréal Haarspray Infinium Pure Infinitely Profesjonalny lakier do włosów 500ml
568,48 zł/1l
284,24 zł
Sprzedawca: VogueVista

Revlon Orofluido Original Elixir, Olejek do włosów, 30 ml, Kobiety, Do wszystkich włosów, Odżywianie, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, Butelka
2 721,33 zł/1l
81,64 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
114,24 zł/1l
114,24 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Hugo Boss Boss The Scent Woda toaletowa, 50ml
2 935,80 zł/1l
146,79 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 3/00 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Revlon Uniq One Kuracja do włosów 150ml 2 szt
1 065,23 zł/1l
319,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
2 212,27 zł/1l
165,92 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Revlon Professional Restart Curls Odżywka odżywcza i bez spłukiwania do włosów kręconych 200 ml
196,65 zł/1l
39,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Ostrza wymienne Gillette ProGlide dla mężczyzn 8 szt
113,00 zł
Sprzedawca: Ston-shop

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
206,05 zł/1l
206,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Chłodziarko- zamrażarka GORENJE RK4182PS4
1 529,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 12 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szybki i nieskomplikowany
Zawartość 0,23 l
Przedmiot jest zgodny z opisem
Oceniono dnia 23 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,23 l
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,23 l
Oceniono dnia 2 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,23 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Matrix Biolage Full Rescue Conditioner odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych 1000 ml
125,41 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
125,41 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
95,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
95,99 zł/1l

Schwarzkopf Bonacure, Kobiety, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Włosy suche, Wszystkie kolory, 1000 ml, Tubka
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,99 zł/1l

Nioxin Scalp Recovery Moisturizing Conditioner 1000 ml
103,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,99 zł/1l

Matrix Food For Soft Conditioner odżywka do włosów suchych i łamliwych 1000 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
86,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
86,99 zł/1l

Sisley Restructuring Conditioner, Unisex, Odżywka do włosów nieprofesjonalna, Do wszystkich włosów, Wszystkie kolory, Odżywiający, Świecący, Wygładzający, Zmiękczający, 500 ml
462,59 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
925,18 zł/1l

Tresemmé | Odżywka - Przeciw łamliwości - Z witaminą B12 - Pielęgnacja włosów - Odżywka - 828 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
53,13 zł/1l

Tresemmé | Odżywka do włosów Revitalized Color - 828 ml - Ochrona koloru - Esencja z hibiskusa - Pielęgnacja włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
89,99 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,92 zł/1l

Goldwell, Dualsenses Color, Hair Conditioner, For Repairing, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
102,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
102,99 zł/1l

Alfaparf SDL Moisture odżywka bez spłukiwania do włosów suchych 1000ml
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,17 zł/1kg

Goldwell Dualsenses Rich Repair Odbudowująca odżywka do włosów, 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
97,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
97,99 zł/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Yellow Conditioner 1000 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
93,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
93,99 zł/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozświetlająca odżywka do włosów normalnych 1000ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
93,98 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
87,99 zł/1l

TRESemmé Keratin Smooth odżywka 828ml | Odżywka wygładzająca anty-frizz z termoochroną
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
48,30 zł/1l

Odżywka do włosów farbowanych Vitamino Color Spectrum (Professional Conditioner), 200 ml
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
414,95 zł/1l

Philip B Oud Royal Forever Odżywka nabłyszczająca 178ml
335,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 886,35 zł/1l

KMS Moistrepair Conditioner 750ml
306,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
409,21 zł/1l

Schwarzkopf Blondme, 250 ml, Kobiety, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 szt.
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
211,96 zł/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
279,95 zł/1l