4,7



Na podstawie 15 opinii
Już tylko 5 sztuk w tej cenie
Lacoste - Eau de Lacoste L.12.12. Blanc Eau de Parfum EDP 50ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
154,56 zł
3 091,20 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diesel Only The Brave EDP 125 ml M2 193,12 zł/1l
274,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml2 769,70 zł/1l
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Goutal Paris Eau D'Hadrien Eau De Parfum Spray 100ml6 706,50 zł/1l
754,99 zł
-84,34 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
670,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Parfums de Marly Haltane EDP 75 ml M12 415,33 zł/1l
931,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste L.12.12 Blanc Woda perfumowana, 100 ml
2 040,50 zł/1l
204,05 zł
Sprzedawca: Tersorte

Lacoste 99350066867-000, Francja, 1 szt.
2 028,10 zł/1l
202,81 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lacoste L.12.12 Rose woda perfumowana spray 35ml
4 380,29 zł/1l
153,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lacoste Original woda perfumowana dla mężczyzn 60 ml
2 714,17 zł/1l
162,85 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lacoste L.12.12 Rose Woda perfumowana, 100 ml
1 749,00 zł/1l
174,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 894,44 zł/1l
170,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
4 099,50 zł/1l
245,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 391,50 zł/1l
139,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste 99350066862-000, Francja, 1 szt.
3 440,00 zł/1l
172,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lacoste Pour Femme Woda perfumowana, 30 ml
3 685,00 zł/1l
110,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste L.12.12 Silver Grey EDP 100 ml M
2 010,00 zł/1l
201,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pozwól, aby w Parfum Lacoste L.12.12 Blanc EDP 50 ml zaskoczyły Cię i zdefiniowały Twoją osobowość dzięki wyjątkowemu, spersonalizowanemu zapachowi. Odkryj w produkty Lacoste!
Zapach L .12.12 Blanc marki Lacoste to męski zapach w eleganckim flakonie o pojemności 50 ml, który uosabia autentycznego i nowoczesnego ducha marki. Jest to woda perfumowana (EDP) charakteryzująca się wyższym stężeniem olejków eterycznych w porównaniu z innymi wariantami, co zapewnia znacznie dłuższą i bardziej intensywną ścieżkę zapachową - idealną do codziennego użytku lub na specjalne okazje. Zapach ten należy do kategorii edycji EdP i łączy w sobie świeżość z wyrafinowaniem, dzięki starannie dobranym nutom zapachowym, które odzwierciedlają czystość, elegancję i męskość, bez poświęcania charakterystycznej prostoty linii L.12.12. Kompozycja skierowana jest do współczesnego, aktywnego i naturalnego mężczyzny, który poszukuje uniwersalnej esencji dostosowującej się do różnych pór dnia i otoczenia. Linia L.12.12 Blanc słynie ze świeżego i czystego zapachu, który łączy w sobie świetlistość nut cytrusowych z miękkimi, drzewnymi akcentami, dodając głębi i charakteru bez nadmiernej mocy. Kompaktowy rozmiar 50 ml ułatwia transport i częste używanie oraz pasuje do dynamicznego i wyrafinowanego stylu życia. Podsumowując, te perfumy Lacoste łączą w sobie jakość, tożsamość i praktyczność i są doskonałym wyborem dla mężczyzn, którzy cenią sobie zapach z osobowością i dobrą trwałością.
- Typ: EDP (Eau de Parfum)
- Rodzaj zapachu: EDP
- Płeć: mężczyźni
- Ważne informacje: Opakowania produktów mogą się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Różne opakowania są dostępne .
- Właściwości: Waporyzator
- Nazwa perfum: L.12.12 Blanc
- Składniki:
- Woda (Aqua)
- Jonon alfa-izometylu
- Cytronellol
- Kumaryna
- Zapach (parfum)
- Limonen
- Linalol
- Cytral
- Geraniol
- Alkohol denat (alkohol etylowy)
- Pojemność: 50 ml
Ważne informacje: Opakowania produktów mogą się różnić w zależności od promocji producenta lub pory roku. Różne opakowania są dostępne .
jpg Lacoste L.12.12 Blanc EDP 50ml Lacoste 3386460149099
Męska woda perfumowana L.12.12 Blanc to kwintesencja stylu Lacoste. Zainspirowane słynną koszulką polo, perfumy budzą zaufanie tych, którzy odważą się ujawnić swoje poczucie stylu i pozostaną mu wierni, pewni siebie i swoich umiejętności.
Lacoste - Eau de Lacoste L.12.12. Blanc Eau de Parfum EDP 50ml Standard package. For men.
Woda perfumowana marki Lacoste została stworzona specjalnie dla mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 50 ml.
Lacoste L.12.12 Blanc Men Eau De Perfume Spray 50ml
- Wymiary
- 50 ml
- Model
- L.12.12 Blanc
- Waga
- 1 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Lacoste L.12.12 Blanc Woda perfumowana, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3386460149099
- Numer producenta
- LC002A02
- Wymiary
- 50 ml
- Model
- L.12.12 Blanc
- Waga
- 1 kg
- Rodzaj zapachu
- drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- Lacoste L.12.12 Blanc Woda perfumowana, 50 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- MężczyźniUnisex
- EAN
- 3386460149099
- Numer producenta
- LC002A02
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Lacoste L.12.12 Blanc Woda perfumowana, 100 ml
2 040,50 zł/1l
204,05 zł
Sprzedawca: Tersorte

Hugo Boss Boss Bottled Woda toaletowa, 50ml
131,94 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Nintendo Joy-Con, Gamepad, Nintendo Switch, D-pad, Analogowa/Cyfrowa, Bezprzewodowy, Bluetooth
319,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Black-Dragon-Distribution

Hugo Boss, Boss Number One, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 391,20 zł/1l
139,12 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

3 warstwy Czarny Wyciągalne stojaki mikrofalowe, z 6 hakiami, z regulacją wysokości i długości 40-64 cm – regał na przyprawy, uchwyt do mikrofali
125,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ZTJKTRADEMICRO

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 50ml
5 210,60 zł/1l
260,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS

Lacoste L.12.12 Rose woda perfumowana spray 35ml
4 380,29 zł/1l
153,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ergonomiczny materac z zimnej pianki 140 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
399,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
533,00 zł/1l
109,90 zł
-3,30 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
106,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml
1 924,95 zł/1l
384,99 zł
Sprzedawca: MultiVendo

JBL Wave 200TWS, Bezprzewodowy, 20 - 20000 Hz, Połączenia/muzyka, 48 g, Zestaw słuchawkowy, Czarny
128,35 zł
Sprzedawca: x-planet

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Licorne Bike Stella Premium Rower miejski 20, 24, 26 i 28 cali dla dziewcząt, mężczyzn i kobiet 21 biegów (6 biegów dla 20 cali) Rower miejski Holland
1 300,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BVODEShop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Lacoste L.12.12 Blanc Woda toaletowa, 50 ml
2 598,00 zł/1l
129,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Eau De Toilette, For Men, 100 ml
1 694,50 zł/1l
169,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste Eau De Lacoste L.12.12. Blanc Woda Toaletowa 50ml
3 108,60 zł/1l
155,43 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Dark Blue EDT 75ml
1 596,67 zł/1l
119,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lacoste L.12.12 Blanc Eau Intense EDT 50 ml M
2 472,00 zł/1l
123,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
619,50 zł/1l
61,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Him Woda perfumowana, 100 ml
1 003,50 zł/1l
100,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 87% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
87%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
7%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 7% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
7%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Perfumy
Świetny zapach, dla mojego syna.
Oceniono dnia 7 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 6 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 27 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 12 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 19 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 11 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 4% od 2 szt.
5% zniżkiBestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Rabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaBestseller

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
5% zniżkiBestseller
Rabat 3% od 2 szt.

M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
488,96 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 889,60 zł/1l

Lalique - Electric Purple EDP 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
301,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 016,20 zł/1l

TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
404,17 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
8 083,40 zł/1l

Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
600,65 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
12 013,00 zł/1l

Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l

Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 385,33 zł/1l

VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(45)Liczba wystawionych ocen: 45
249,90 zł
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l

Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142
113,01 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 130,10 zł/1l

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(90)Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l

Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,05 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 001,00 zł/1l

RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l

Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(132)Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l

Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(82)Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(494)Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l

VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l

Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
276,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 769,70 zł/1l