5,0



Na podstawie 3 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
FRU BLU Tractor + refill 0.4L
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
71,39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,90 zł-9%
162,25 zł / 1l
+ 14,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Bańki mydlane i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Tuban TU3641, Bubble wand242,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn456,78 zł/1l
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS

Więcej informacji o reklamie
Maszyna do baniek Bubblez i zabawkowa kosiarka z płynem do baniek - zabawka do zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci w wieku 3+ - niebieska/zielona/pomarańczowa54,24 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,73 zł
Sprzedawca: MATFEL

Więcej informacji o reklamie
TMT FRU BLU zest traktor+płyn 0,4l DKF0396 00039178,95 zł/1l
75,77 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

PUSTEFIX Bubble-Mower kosiarka do trawy niebieska/czerwona z 250 ml. Płyn do baniek i naklejki
94,49 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution

Maszyna do baniek mydlanych Bavytoy - ciągnąca żaba
417,71 zł/1l
117,81 zł
-68,52 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,29 zł
Sprzedawca: Easytoys

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

TOMY John Deere - kosiarka z bańkami X320907
1 682,54 zł/1l
198,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tg57809 Maszynka Do Robienia Baniek Mydlanych Żabka Bańki Mydlane + Płyn
310,80 zł/1l
31,08 zł
Sprzedawca: ZakupyTV

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
41,02 zł/1l
102,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Grill do puszczania baniek mydlanych Bubble BBQ
38,04 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
36,87 zł
Sprzedawca: MATFEL

Maszyna do baniek Bavytoy - biedronka, ładowanie przez USB
459,90 zł/1l
50,62 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
45,99 zł
Sprzedawca: Easytoys

Zabawka do baniek mydlanych COIL, kosiarka do baniek mydlanych dla dzieci, maszyna do baniek mydlanych, 13 otworów, 35 000 baniek na minutę, płyn do baniek 80 ml, zielony
624,88 zł/1l
49,99 zł
Sprzedawca: Seleo

Maszyna do baniek mydlanych księżniczka różdżka
31,00 zł
Sprzedawca: Dareknaklik

Simba Kosiarka Z Bankami 728-6006
606,25 zł/1l
72,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Großhandel GmbH – produkt OA „Kwiat z bąbelkami mydlanymi”, 50 ml
123,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Maszyna do baniek Bavytoy - Autobus
348,22 zł/1l
91,12 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
41,09 zł
Sprzedawca: Easytoys

PSI PATROL kosiarka z bańkami mydlanymi 1384179 /6
89,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Carrera PUSTEFIX maszyna do baniek mydlanych słonecznik 420869681
87,74 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj niesamowity świat zabawy z traktorem Fru Blu, który z pewnością stanie się ulubioną zabawką Twojego malucha! Nasz traktor to nie tylko pojazd, ale również narzędzie do nauki i kreatywnego odkrywania otaczającego świata.
Każdy mały odkrywca zakocha się w tym wspaniałym zestawie, który obejmuje:
- Traktor Fru Blu - funkcjonalny i kolorowy, zaprojektowany z myślą o dzieciach;
- Płyn 0,4l - idealny do eksperymentów i twórczej zabawy;
- Bezpieczne materiały - dostosowane do potrzeb najmłodszych;
- Rozwój kreatywności - doskonała zabawa i nauka w jednej formie!
Traktor Fru Blu to idealny sposób na wprowadzenie dziecka w fascynujący świat pojazdów, technologii i eksploracji. Dzieci mogą dowiedzieć się, jak działają maszyny, a także rozwijać swoje umiejętności manualne i poznawcze. To zestaw, który sprawi, że maluchy spędzą godziny na kreatywnej zabawie!
Dlaczego warto wybrać traktor Fru Blu?
- Stymulacja rozwoju - zabawa, która rozwija wyobraźnię;
- Interaktywny design - traktor, który zachwyca każdym szczegółem;
- Idealny prezent - świetny pomysł na urodziny czy inne okazje!
Nie czekaj dłużej! Wprowadź swojego malucha w świat zabawy dzięki traktorowi Fru Blu z płynem. Spraw, by radość i nauka były na wyciągnięcie ręki! Twoje dziecko zasługuje na to, co najlepsze!
Maszyna do baniek w formie traktora zachęca dziecko do pchania, aktywizuje je ruchowo i zapewnia wspaniałą zabawę. W przeciwieństwie do zbliżonych produktów traktor Fru Blu został zabezpieczony przed rozlewaniem się płynu podczas zabawy, dzięki zastosowaniu zamkniętej buteleczki, dokręcanej do produktu. Zabawka posiada również wbudowaną lampkę LED, która sprawia, że efekt bańkowy jest jeszcze bardziej atrakcyjny. Połącz dobrą zabawę z magią baniek mydlanych!
Zestaw zawiera zabawkę-traktor oraz butelkę z płynem o pojemności 0,4 litra. Wymagane baterie: 3 x AA (Baterie nie są dołączone do zestawu).
Podaruj swojemu dziecku radość! Zamów traktor Fru Blu już dziś i ciesz się wspólną zabawą!
Dmuchawa do baniek Traktor. Zabawka w formie traktora, który automatycznie wytwarza bańki, gdy się porusza. Jest atrakcyjna i łatwa w obsłudze dla dzieci. Roztwór do baniek (0,4 l). Wysokiej jakości roztwór do baniek mydlanych, który zapewnia tworzenie mocnych i trwałych baniek. Roztwór jest nietoksyczny i bezpieczny dla dzieci. Cechy dmuchawy do baniek. Łatwa obsługa: Wystarczy wlać roztwór do dmuchania baniek do traktora i obserwować, jak automatycznie tworzy bańki podczas ruchu. Bezpieczny i nietoksyczny: Roztwór jest wykonany z bezpiecznych materiałów, dzięki czemu jest odpowiedni dla dzieci. Atrakcyjny design: Traktor jest zabawny i atrakcyjny dla dzieci, zachęcając je do zabawy i tworzenia baniek. Zabawa dla wszystkich grup wiekowych: Ta dmuchawa do baniek jest idealna dla małych dzieci, które uwielbiają bańki i zabawki w kształcie pojazdów. Doskonale nadaje się również na rodzinne spotkania, przyjęcia w ogrodzie lub swobodną zabawę na świeżym powietrzu. Kreatywna zabawa: Zabawa dmuchawą do baniek pomaga dzieciom rozwijać kreatywność i zdolności motoryczne podczas oglądania i łapania baniek. Korzystanie z dmuchawy do baniek: - Wlej roztwór FRU BLU do zbiornika traktora. - Popchnij traktor i pozwól mu się poruszać i tworzyć bańki Ciesz się obserwowaniem i łapaniem bąbelków, które tworzy traktor. Dlaczego warto wybrać FRU BLU Bublifuk - Traktor. Zabawna i interaktywna zabawka: Łączy zabawę bąbelkami z zabawą pojazdami, zapewniając dzieciom podwójną frajdę. Łatwy w obsłudze: Traktor jest łatwy w obsłudze i bezpieczny, dzięki czemu jest idealny dla małych dzieci. Długotrwała zabawa: Dzięki pojemności 0,4 l roztworu masz mnóstwo zapasów na długie godziny zabawy z bańkami. FRU BLU Bublifuk - Traktor + 0,4 l roztworu to idealny wybór dla wszystkich małych miłośników baniek i zabawek w kształcie pojazdów. Ten zestaw gwarantuje niezapomniane chwile pełne śmiechu i radości, zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu.
Fru Blu Traktor 0,4 l to naturalny nawóz przeznaczony do pielęgnacji roślin doniczkowych i ogrodowych. Dzięki niemu w prosty sposób zadbasz o ich prawidłowy rozwój, zdrowy wygląd oraz intensywną zieleń liści. To praktyczne rozwiązanie dla początkujących i doświadczonych miłośników roślin. Płynna forma nawozu ułatwia aplikację i pozwala wygodnie dopasować pielęgnację do potrzeb Twoich roślin. Naturalny skład wspiera ich kondycję, pomagając utrzymać je w dobrej formie przez cały sezon. Fru Blu Traktor sprawdzi się zarówno w domu, na balkonie, jak i w ogrodzie. Wybierz Fru Blu Traktor 0,4 l i ciesz się piękniejszymi, bardziej witalnymi roślinami bez skomplikowanych zabiegów. To prosty krok do stworzenia zielonej, pełnej życia przestrzeni, która będzie cieszyć swoim wyglądem każdego dnia.
Maszyna do baniek Fru Blu Tractor + płyn 0,4 litra
- Zawartość
- 400 ml
- Numer producenta
- 494180579
- Grupy docelowe
- Dzieci
- Waga
- 1 kg
- Zalecenia dotyczące wieku
- 3–12 lat
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 5904754603973
- Producent
- Sonstige Verlage
- Zawartość
- 400 ml
- Numer producenta
- 494180579
- Grupy docelowe
- Dzieci
- Waga
- 1 kg
- Zalecenia dotyczące wieku
- 3–12 lat
- Liczba sztuk
- 10
- EAN
- 5904754603973
- Producent
- Sonstige Verlage
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(142)Liczba wystawionych ocen: 142




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(36)Liczba wystawionych ocen: 36




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(214)Liczba wystawionych ocen: 214




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(44)Liczba wystawionych ocen: 44





4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(378)Liczba wystawionych ocen: 378




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(32)Liczba wystawionych ocen: 32




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(261)Liczba wystawionych ocen: 261




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(298)Liczba wystawionych ocen: 298




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(875)Liczba wystawionych ocen: 875




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(33)Liczba wystawionych ocen: 33




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10




4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(158)Liczba wystawionych ocen: 158




3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(17)Liczba wystawionych ocen: 17




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




3,8Średnia ocena: 3,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
Bestseller




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(60)Liczba wystawionych ocen: 60




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(130)Liczba wystawionych ocen: 130




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4

Poduszka 80 x 80 cm pikowana poduszka z mikrofibry - poduszka dla alergików poduszka wypełniająca poduszka do łóżka poduszka do spania biała Poduszka
39,97 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Ozdoba choinkowa - jeżdżący pociąg, 23 elementy
160,99 zł
-33,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
127,75 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl

Płyn do baniek mydlanych Pustefix w kanistrze 2,5 l
41,02 zł/1l
102,55 zł
Sprzedawca: somnia24

PUSTEFIX Bubble-Mower kosiarka do trawy niebieska/czerwona z 250 ml. Płyn do baniek i naklejki
94,49 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

Tablica do pisania LCD z 4 kolorami zabawka dla dzieci tablica do rysowania 8 cali do robienia notatek pisanie prezentów magiczna tablica tablica świetlna tablet Retoo
32,89 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,49 zł
Sprzedawca: Retoo

PUSTEFIX® 420869872 PUSTEFIX® Seifenblasenflüssigkeit Nachfüllflasche XXL-Bubbles 1000 ml
47,74 zł/1l
47,74 zł
Sprzedawca: TR8

Drewniany stolik edukacyjny 7w1, muzyczny, sensoryczny
223,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HyperMotion

Kolorowa torba na klocki Mega Bloks (60 elementów)
57,92 zł
Sprzedawca: Aspekto

Pompa filtracyjna Mountfield Cartridge Swing 3 m3/h
347,91 zł
Sprzedawca: Minitoys

Simba Toys 103306083, Deskorolka na palec, 3 lat(a)
7,59 zł
Sprzedawca: Kraina_Misia_Krzysia

Zestaw walizek z twardą obudową, zestaw walizek podróżnych, zestaw walizek na kółkach, 4 szt., ABS, ciemnoszary
447,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dtboom

Severin Chill, Bez worka, Czarny, Szary, Czerwony, Okrągły, LED, 65 dB, 0,35 l
469,00 zł
-68,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
401,00 zł
Sprzedawca: Apollo_store

Czekolada Lindt Dubai Style Riegel mit Pistazien und Engelshaar 40g
22,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Poduszka niemowlęca - poduszka 80x80 cm poduszka niemowlęca poduszka dekoracyjna
39,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Kesper | Szklana deska do krojenia 2-pak | Motyw AVOCADO | Pokrywa kuchenki | Szklana deska do krojenia | Szklany talerz | Osłona przeciwbryzgowa
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Stolik boczny VASAGLE, zestaw 2 sztuk, zdejmowany blat, brązowo-czarny vintage
245,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Ergonomiczna nakładka na materac – nakładka z pianki zimnej – nakładka na materac 140x200
339,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Clatronic HL3761WH, Wentylator elektryczny ogrzewacza pomieszczeń, Wewnętrzna, Podłoga, Stół, Biały, 2000 W, 220 - 240 V
72,00 zł
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Tuban TU3603, Przezroczysty
12,44 zł/1l
62,19 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

EASYmaxx 07787200125, Szary, 15 butel., 220 mm, 220 mm, 900 mm, 2,3 kg
226,85 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Czarny
13 118,00 zł/1l
69,04 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Esperanza EBL014, Ciepły, 180 °C, Czarny, 1,8 m, 25 W, Prąd przemienny
18,90 zł
Sprzedawca: Remedial

2x Dandelion Fairy Lights Battery 198 LED Christmas Lights 8 Modes Window Christmas Decoration DIY Firework Lights Indoor Party Wedding Decoration
120,10 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: DDP-Fashion

Intex 48259NP, 54 kg, 3 lat(a), Winyl, Niebieski, Czerwony, Żółty, 11,7 kg
288,06 zł
Sprzedawca: Ennyroom_SK

Balon foliowy stojący na Roczek, Cyfra 1 z Misiem, 81cm
18,37 zł
-34%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,10 zł
Sprzedawca: e-kidsplanet

Chrupiące domki Dr Oetker Świąteczne rękodzieło dla małych i dużych
134,57 zł/1kg
54,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Xiaomi MDZ22AB Xiaomi Mi TV Box S 4K black
712,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GrupaGSM

Farby do jajek na 40 jajek Wielkanoc farby do jajek Wielkanoc dzieci malują kreatywne rękodzieło festiwal
11,36 zł
Sprzedawca: M_plus_L
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zabawka traktor
Traktor to super zabawka. Dostawa była szybka i doskonała. Jestem bardzo zadowolony. Dziękuję
Oceniono dnia 20 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Dudu-Osun Czarne mydło afrykańskie, 150g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(23)Liczba wystawionych ocen: 23
8,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
59,93 zł/1kg

Pistolet na bańki + oświetlenie LED, Pistolet na bańki, Bańki dla dzieci - wytwarza ponad 7000 baniek na minutę, Pistolety na bańki - BUBBLEPUFF Pink



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(26)Liczba wystawionych ocen: 26
70,30 zł
Sprzedawca: Mormark
14 060,00 zł/1l

Maszynka do baniek mydlanych automat generator kwiatek bańki światła



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
46,00 zł
Sprzedawca: EwaToys

Samochód śmieciarka Kiddygo z podświetleniem i dźwiękami, 19,5 cm
95,09 zł
Sprzedawca: Bambule

Zestaw do dmuchania baniek mydlanych, duży, 53,3 cm, 12 sztuk, z płynem do baniek mydlanych dla dzieci
269,47 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Orbico Bing Przytulony
113,19 zł
Sprzedawca: 3DToys

Tuban TU3641, Bubble wand



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
242,58 zł
Sprzedawca: MATFEL

Relaxdays 10042393, 1 szt.



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
66,90 zł
Sprzedawca: Relaxdays
33,45 zł/1l

Zabawkowy pistolet do baniek mydlanych, dmuchawa do baniek mydlanych, zabawka do robienia baniek mydlanych, wytwarza setki bąbelków - Bubblegun
39,00 zł
Sprzedawca: OnetDigital
78,00 zł/1l

Zestaw baniek JOYIN, 18-częściowa różdżka i 6 rozwiązań dla dzieci na imprezy plenerowe
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Dziecięca maszyna do baniek z aparatem na szelkach, zabawka do baniek na świeżym powietrzu z muzyką świetlną
78,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
1 974,75 zł/1l

Fru Blu Róża do robienia baniek mydlanych z płynem 2 x 40 ml
53,12 zł
Sprzedawca: MATFEL
664,00 zł/1l

TMT FRU BLU zest traktor+płyn 0,4l DKF0396 00039
75,77 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,58 zł
Sprzedawca: MATFEL
178,95 zł/1l

Maszyna do baniek mydlanych w kształcie różdżki księżniczki
78,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Bańki mydlane ptaszek maszynka do robienia baniek + płyn
33,80 zł
Sprzedawca: MALIS
338,00 zł/1l

Ślubne bańki mydlane, 24 szt.
69,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Kosiarka Dla Dzieci Na Bańki Mydlane Pchacz Jeździ Puszcza Bańki Płyn



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
53,90 zł
Sprzedawca: MALIS
456,78 zł/1l

Lebula płyn do dużych baniek mydlanych 5l
97,27 zł
-4,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,48 zł
Sprzedawca: Lebula

Pistolet do baniek mydlanych „Jednorożec” z podświetleniem – nie wymaga baterii



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
73,11 zł
Sprzedawca: Volksfestartikel-Berlin
562,38 zł/1l

Zabawka helikopter bańkowy z wyrzutnią i butelką baniek
81,99 zł
Sprzedawca: Netsilla