4,6



Na podstawie 10 opinii
20 kg siemienia lnianego Lyra Pet
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
540,99 zł
27,05 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Pokarm podstawowy dla ptaków i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli139,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Więcej informacji o reklamie
Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Więcej informacji o reklamie
Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli81,95 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Więcej informacji o reklamie
Słonecznik czarny dla ptaków 5kg27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

10 kg nasion konopi Lyra Pet
57,30 zł/1kg
572,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Classic Kanarien ohne Rübsen - 20 kg
27,55 zł/1kg
550,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

25 kg Lyra Pet® Milo
19,20 zł/1kg
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Prestige Premium Budgies - 20 kg
345,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Akinu Karma pełnoporcjowa dla cherubinków 1 kg
16,14 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,92 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Słonecznik Avicentra czarny 500g
20,04 zł/1kg
10,02 zł
Sprzedawca: STREFA

Prestige Tauben - Turteltauben - 4 kg
79,30 zł
Sprzedawca: TR8

DELI NATURE 15-028522 Menu 5 Stars dla papug - 2500 g
34,77 zł/1kg
86,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Erdtmanns 030021, Mieszanka, 1 kg, Uniwersalne
218,92 zł/1kg
218,92 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Słonecznik czarny dla ptaków i gryzoni, 1 kg
20,03 zł
Sprzedawca: VISO

Beduco BIRDELICIOUS PYRRHULA - GIMPEL | 750g
259,60 zł/1kg
194,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Wisbroek Tangara Nektar - nektar dla Tangary 800g
197,99 zł/1kg
237,59 zł
-39,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
197,99 zł
Sprzedawca: Parrot_Planet

Vitapol Karmeo Premium - Mieszanka dla nimf 500g
21,98 zł/1kg
13,19 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitapol Karmeo - Mieszanka dla nimf 1kg
19,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Beduco Canarini Premium 4 kg
25,90 zł/1kg
103,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Vitapol VITALINE Gadu Gadu 20g
4,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj nasze wysokiej jakości nasiona lnu Lyra Pet® bez dodatków i substancji smakowych | Bogate w składniki odżywcze uzupełnienie diety dzikich ptaków, ptaków ozdobnych, koni i małych gryzoni | Cenne źródło białka roślinnego, błonnika, minerałów i witamin | Doskonały produkt do podawania jako samodzielny pokarm, wykonany w 100% z nasion lnu | Analiza wykazała: 34,30% tłuszczu surowego jako źródła energii, 21,60% białka surowego dla wzmocnienia mięśni, 8,10% błonnika surowego, 6,00% wilgoci oraz 5,40% popiołu surowego, które wspomagają trawienie. Świetny produkt do podawania jako samodzielny pokarm, który pozwala na zbilansowane żywienie i utrzymanie witalności Twoich zwierząt. WAŻNE! Zawsze zapewnij swoim zwierzętom dostęp do wystarczającej ilości świeżej wody!
- Waga
- 20000 g
- Zawartość wilgoci
- 6
- Nazwa handlowa
- Karma dla ptaków
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Dzikie ptaki
- Dodatki
- brak
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4060629150995
- Numer producenta
- 50513-002
- Producent
- Lyra Pet
- Numer zezwolenia
- 50513-002
- Waga
- 20000 g
- Zawartość wilgoci
- 6
- Nazwa handlowa
- Karma dla ptaków
- Rodzaj paszy
- Materiał paszowy
- Określone gatunki zwierząt
- Dzikie ptaki
- Dodatki
- brak
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4060629150995
- Numer producenta
- 50513-002
- Producent
- Lyra Pet
- Numer zezwolenia
- 50513-002
Pasuje również do tego

10 kg Lyra Pet® larwy muchy żołnierza
61,40 zł/1kg
613,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Karma dla dzikich ptaków 30 kg Karma dla ptaków Cztery pory roku Bogata w energię Naturalna GiDeli
125,10 zł
-10,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

5 kg Karma dla larw muchówek, takich jak mączniki Karma dla ptaków, pokarm dla ryb
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Karma sypana 25 kg Karma dla ptaków Karma dla dzikich ptaków Karma tłusta 4 pory roku Mieszanka Premium Orzeszki ziemne Ziarna słonecznika
8,56 zł/1kg
213,99 zł
Sprzedawca: boni-shop

Harrison's Adult Lifetime Coarse - karma bytowa dla dużych papug 2,27 kg
285,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga NutriBird A21 800g - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
82,49 zł/1kg
65,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
6,46 zł/1kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Leimüller – karma dla kaczek (ziarna) 25 kg
6,29 zł/1kg
157,37 zł
Sprzedawca: Agrarzone

Versele Laga NutriBird A21 3kg - pokarm do odchowu piskląt (21% białka)
175,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Versele Laga Oropharma Calci-lux 500g wysokojakościowe wapno dla ptaków
175,98 zł/1kg
87,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Supravit, posiekane orzechy ziemne dla ptaków, 2,5 kg | Bogate w tłuszcz posiekane ziarna orzechów ziemnych dla ptaków | Posiekane orzechy ziemne jako pokarm tłuszczowy | Naturalne i niesolone
174,40 zł/1kg
435,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Organiczna karma dla papug z granulatem - Top's By Marlene Mc'cohen 1,13 kg
134,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

deuka NG mączka dla niosek bez GMO 25 kg
482,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Prestige Tauben - Turteltauben - 4 kg
79,30 zł
Sprzedawca: TR8

Lafeber NutriBerries Tropical Cockatiel - Pokarm: ziarno z owocami tropikalnymi w kształcie kuleczek dla średnich i małych papug 284g
71,99 zł
-17%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
59,39 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Karma dla ptaków ogrodowych (1 kg) | Karma dla ptaków ogrodowych marki GEVO
391,64 zł/1kg
393,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Hagen Hari Tropican Parrot Lifetime Granules - Zbilansowany pokarm premium do codziennego karmienia dla dużych papug (amazonek, żako, kakadu, konury,ary) 1,8kg
131,99 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Vitakraft Vita Garden Protein Mix (1 kg)
30,72 zł/1kg
30,72 zł
Sprzedawca: VISO

TIVO Babka Szerokolistna - Naturalne Suszone Zioło dla Papug 100 g
131,90 zł/1kg
13,19 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

NEKTON Sugar Glider - karma uzupełniająca dla lotopałanek 500g
158,54 zł
-4,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
153,60 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl

Erdtmanns 030021, Mieszanka, 1 kg, Uniwersalne
218,92 zł/1kg
218,92 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Honig-Alleinfutter III braun -miękki pokarm z czystym miodem dla tukanów, gwarków, szpaków i innych żywiących się owadami i jagodami 500g
30,79 zł
Sprzedawca: ParrotPlanet_pl
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 90% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
90%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 10% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
10%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zawsze chętnie
Waga 25 kg
Dobra jakość
Oceniono dnia 20 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko jest w porządku
Waga 25 kg
Wszystko w porządku
Oceniono dnia 5 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dostarczone szybko, niezawodnie i dobrze zapakowane
Waga 10 kg
Świetny
Oceniono dnia 2 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 10 kg
Oceniono dnia 23 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 20 kg
Oceniono dnia 23 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kg
Oceniono dnia 7 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 25 kg
Oceniono dnia 28 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 10 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Nasiona słonecznika 25 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
139,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich na cały rok, 25 kg (bez łupin) – karma dla ptaków dzikich bez łupin, karma całoroczna, karma sypana
267,98 zł
Sprzedawca: Agrarzone
10,72 zł/1kg

Zeqeey Wiszący pojemnik na nasiona dzikich ptaków Słonecznik Serce Pojemnik na orzeszki ziemne
248,43 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

TRUX Karma dla ptaków dzikożyjących zimujących drobna 10kg
59,99 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
55,49 zł
Sprzedawca: PremiumKarmy
3,70 zł/1l

Hamak dla ptaków, zimowy, ciepły, pluszowa kryjówka, żółty wzór ananasa, przeznaczony dla papug, nimf i kakadu
240,98 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion

Nasiona słonecznika 10 kg czarne naturalne dzikie ptaki konie małe zwierzęta GiDeli



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(103)Liczba wystawionych ocen: 103
74,99 zł
Sprzedawca: Posh

Pasza dla kur 15 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
90,58 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller – karma dla ptaków dzikich, na cały rok, 25 kg (Classic) – austriacka karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna, karma sypana
152,97 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,12 zł/1kg

Karma dla dzikich ptaków Agrarzone Allround 20 kg
129,27 zł
Sprzedawca: Agrarzone
6,46 zł/1kg

Pasza dla kur 10 kg Mączka dla niosek Pasza pełnoporcjowa Wydajność nieśna Bez GMO GiDeli
81,95 zł
-20%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
64,99 zł
Sprzedawca: Posh

POSH Karma dla dzikich ptaków 10 kg - Najwyższej jakości 4-sezonowa karma całoroczna



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
69,00 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,99 zł
Sprzedawca: Posh

Leimüller Karma dla ptaków dzikich 5 kg (klasa premium bez pszenicy) – bezpszeniczna karma dla ptaków dzikich, karma całoroczna z ziarnami słonecznika
102,06 zł
Sprzedawca: Agrarzone
20,41 zł/1kg

Słonecznik czarny dla ptaków 5kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Słonecznik czarny dla ptaków 1kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
6,49 zł
Sprzedawca: BRAT_PL