Lancaster Infinite Bronze, Rura do pompowania, Krem, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Ochrona, Ciemna skóra, Odcień medium skin, Beżowy

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

106,08 zł

212,16 zł / 100ml

+ 12,00 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – pt. 2 października
Złóż zamówienie w ciągu
5h 55m 41s

Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:

Nasze najlepszeoferty
Kremy do opalania i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
51,99 zł
-3%
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Babaria 31938, Olejek z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Przeciwstarzeniowy, Ochrona, Tonizujący, Skóra uniwersalna, 300 ml
Babaria 31938, Olejek z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Przeciwstarzeniowy, Ochrona, Tonizujący, Skóra uniwersalna, 300 ml
62,70 zł/100ml
188,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 400 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety
Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz i ciało, 400 ml, Balsam, Wygładzający, Zmiękczający, Kojąca, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Kobiety
39,72 zł/100ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
158,88 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz, 30 ml, Emulsja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Skóra uniwersalna, Kobiety
Lancaster Golden Tan Maximizer, Twarz, 30 ml, Emulsja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Skóra uniwersalna, Kobiety
329,00 zł/100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
98,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Beauty, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Nawilżający, 150 ml, Dorośli
Lancaster Sun Beauty, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Nawilżający, 150 ml, Dorośli
119,00 zł/100ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
178,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Beauty Silky Milk SPF15
Lancaster Sun Beauty Silky Milk SPF15
121,62 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
212,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Beauty, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Skóra uniwersalna, 50 ml, Damski
Lancaster Sun Beauty, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Skóra uniwersalna, 50 ml, Damski
253,34 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
126,67 zł
Sprzedawca: BeautyShop
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Beauty, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Słoiczek, Nawilżający, Skóra normalna, 200 ml
Lancaster Sun Beauty, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Słoiczek, Nawilżający, Skóra normalna, 200 ml
51,93 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
103,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lancaster Infinite Bronze, Kompaktowa obudowa, Krem, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Ochrona, Beżowy, Naturalny
Lancaster Infinite Bronze, Kompaktowa obudowa, Krem, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Ochrona, Beżowy, Naturalny
110,10 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
110,10 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Clarins Sun Cream SPF30, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra uniwersalna, 150 ml
Clarins Sun Cream SPF30, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra uniwersalna, 150 ml
62,40 zł/100ml
93,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Speick SUN Milk SPF 30, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, Skóra uniwersalna, 150 ml
Speick SUN Milk SPF 30, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Kojąca, Skóra uniwersalna, 150 ml
62,09 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
93,14 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra wrażliwa, 50 ml
Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra wrażliwa, 50 ml
179,80 zł/100ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
89,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra uniwersalna, 125 ml
Lancaster Sun Sensitive, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra uniwersalna, 125 ml
112,92 zł/100ml
141,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Beauty Face Gel SPF 30, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
Lancaster Sun Beauty Face Gel SPF 30, Żel z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
218,94 zł/100ml
109,47 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Clinique SPF 30 Anti-Wrinkle Face Cream, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Krem przeciwzmarszczkowy, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml
Clinique SPF 30 Anti-Wrinkle Face Cream, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Tubka, Krem przeciwzmarszczkowy, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml
230,44 zł/100ml
115,22 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Biosolis BS851, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Odżywiający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 100 ml
Biosolis BS851, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Odżywiający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 100 ml
83,71 zł/100ml
83,71 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Annemarie Börlind SUN CARE, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, 125 ml, Dorośli
Annemarie Börlind SUN CARE, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, 125 ml, Dorośli
79,18 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
98,97 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF 50, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Naprawa, Skóra uniwersalna, 100 ml
Lancaster Sun Beauty Body Milk SPF 50, Mleczko z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Nawilżający, Ochrona, Naprawa, Skóra uniwersalna, 100 ml
97,86 zł/100ml
97,86 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Perfect, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Buteleczka z pompką, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml
Lancaster Sun Perfect, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz, Buteleczka z pompką, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Nawilżający, Ochrona, Skóra uniwersalna, 50 ml
251,00 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
125,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Annemarie Börlind Sun Anti-aging Sun Cream SPF 15, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra normalna, 75 ml
Annemarie Börlind Sun Anti-aging Sun Cream SPF 15, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Tubka, Ochrona, Skóra normalna, 75 ml
122,03 zł/100ml
91,52 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Typ dozownika:
Rura do pompowania
Materiał:
Krem
Odpowiedni do rodzaju skóry:
Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna
Efekt pielęgnacji:
Ochrona
Odcień skóry:
Ciemna skóra, Odcień medium skin
Grupa kolorów:
Beżowy
Efekt:
Naturalny
Ochrona przed słońcem:
Tak
Aplikator:
Nie
Pojemność:
50 ml
Odpowiedni dla:
Unisex
Długotrwały:
Tak
Wskaźnik ochrony przeciwsłonecznej (SPF):
30
Ochrona przed promieniami UV:
Tak
Przetestowane dermatologicznie:
Tak
Niezatykający porów:
Tak
Odporny na wilgoć:
Tak
Odporne na rozmazywanie:
Tak
Odporny na przenoszenie obciążeń:
Tak
Skład:
AQUA/WATER/EAU, DIISOPROPYL SEBACATE, GLYCERIN, ALCOHOL, DECYL COCOATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, DICAPRYLYL CARBONATE, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, PROPANEDIOL, POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE, SILICA, SACCHAROMYCES FERMENT, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, ISOAMYL P-METHOXYCINNAMATE, BORON NITRIDE, PARFUM/FRAGRANCE, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, SORBITAN CAPRYLATE, POLYGLYCERYL-6 BEHENATE, SODIUM BENZOATE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, LAUROYL LYSINE, POTASSIUM SORBATE, ITIA FLEXUOSA FRUIT OIL, SODIUM HYALURONATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, SODIUM HYDROXIDE, PENTYLENE GLYCOL, HYDROLYZED CITRUS AURANTIUM DULCIS FRUIT EXTRACT, DIMETHYLMETHOXY CHROMANOL, TOCOPHEROL, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), MICA, TIN OXIDE.
Ilość na paczkę:
1 szt.


Infinite Bronze&nbsp/to&nbsp/hybrydowy produkt upiększający, który łączy w sobie ochronne filtry przeciwsłoneczne,&nbsp/właściwości&nbsp/kremu nawilżającego i koloryzujące, udoskonalające zalety podkładu.

Infinite Bronze Tinted Protection Sunlight Cream SPF30 to lekki podkład, który delikatnie brązuje skórę i koryguje niedoskonałości dzięki zawartości pigmentów i mikroperełek. Innowacyjna technologia Full-Light nie tylko chroni skórę przed promieniowaniem UVB/UVA, ale również przed światłem widzialnym i promieniowaniem podczerwonym. Kwas hialuronowy&nbsp/zapewnia skórze intensywne nawilżenie, a kompleks Tan Activator wzmacnia naturalną opaleniznę.

Lekka, kremowa konsystencja produktu zapewnia równomierne krycie, które można budować, zapewniając naturalnie wyglądające wykończenie i uczucie drugiej skóry.&nbsp/

w 2 odcieniach:&nbsp/jasny/średni odcień dla subtelnej, naturalnie wyglądającej opalenizny i średni/ciemny odcień dla intensywniejszej opalenizny.

Skóra zyskuje nieskazitelny,&nbsp/świetlisty i naturalny blask, który utrzymuje się przez cały dzień.



Marzysz o fantastycznej opaleniźnie i zadbanej skórze? W takim razie krem do opalania twarzy Lancaster Infinite Bronze Medium Spf 30 50 ml jest dokładnie tym, czego szukałaś! Teraz możesz cieszyć się kremem do opalania Lancaster i innymi samoopalaczami lub olejkami do opalania naszych w 100% oryginalnych marek.



  • Art:
    • Krem przeciwsłoneczny do twarzy
    • Krem
  • Kolor: Średni
  • Płeć:
    • Kobiety
    • Unisex
  • Zalecane użycie: Wszystkie rodzaje skóry
  • SPF: SPF 30
  • Składniki:
    • Akrylan poli-c10-30 alkilowy
    • Behenian poliglicerolu-6
    • Stearynian poliglicerolu-6
    • Cetylowy fosforan potasu
    • Sorbinian potasu
    • Propanediol
    • Krzemionka
    • Hialuronian sodu
    • Benzoesan sodu
    • Wodorotlenek sodu
    • Syntetyczny fluoroflogopit
    • Tlenek cyny
    • Dwutlenek tytanu
    • Tokoferol
    • Dwusiarczan etylenodiaminy trisodu
    • Woda (Aqua)
    • Akrylany/c 10-30 krosspolimer akrylanu alkilu
    • Bis-etyloheksyfenol metoksyfenylotriazyna
    • Azotek boru
    • Metoksydibenzoilometan butylu
    • Węglan dikaprylu
    • Sebacynian diizopropylu
    • Dimetylometoksychromanol
    • Salicylan etyloheksylu
    • Triazon etyloheksylu
    • Substancja zapachowa (parfum)
    • Lizyna lauroilowa
    • Olej z owoców itia flexuosa
    • Mika
    • Glikol pentylenowy
    • Gliceryna
    • Kwas hialuronowy
    • Alkohol
    • Kaprylan sorbitanu
  • Pojemność: 50 ml


Krem do twarzy łączy w sobie ochronę filtra przeciwsłonecznego, właściwości nawilżające kremu oraz właściwości koloryzujące i udoskonalające podkładu. Krem w widoczny sposób ukrywa niedoskonałości, a zaawansowana technologia chroni nie tylko przed promieniami UVB i UVA, ale także przed światłem widzialnym i promieniami podczerwonymi, podczas gdy zawarty w kremie kwas hialuronowy zapewnia skórze intensywne nawilżenie.



Lancaster SPF30 High Protection Infinite Bronze Sunlight Cream 50ml Odcień 2 Madium/Dark


Lancaster - Infinite Bronze Tinted Protection SPF30 - Krem koloryzujący z ochroną UV 50 ml Kosmetyki. Dla kobiet.
Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
30
Waga
80 g
Zawartość
50 ml
Składniki
Lancaster Tonujący krem przeciwsłoneczny 2 SPF30, 50 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
EAN
3616304178016
Numer producenta
99350177397

Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej
30
Waga
80 g
Zawartość
50 ml
Składniki
Lancaster Tonujący krem przeciwsłoneczny 2 SPF30, 50 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
EAN
3616304178016
Numer producenta
99350177397
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
La Mer Creme de La Mer Nawilżający krem do twarzy, 60ml
1 038,42 zł/100ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 56
697,00 zł
-73,95 zł
623,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BunkerBV
Zdjęcie produktu dla STILISTA Zestaw 2 poduszek na krzesła, antracyt / krem
STILISTA Zestaw 2 poduszek na krzesła, antracyt / krem
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
314,00 zł
Sprzedawca: Kokiska
Zdjęcie produktu dla Lancaster Suchy olejek przyspieszający opalanie SPF50, 150 ml
Lancaster Suchy olejek przyspieszający opalanie SPF50, 150 ml
907,80 zł/1kg
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
181,56 zł
Sprzedawca: BeautyShop
Zdjęcie produktu dla Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 333
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Zdjęcie produktu dla Lancaster Infinite Bronze, Rura do pompowania, Krem, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Ochrona, Odcień light skin, Odcień medium skin, Beżowy
Lancaster Infinite Bronze, Rura do pompowania, Krem, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Ochrona, Odcień light skin, Odcień medium skin, Beżowy
165,70 zł/100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 11
82,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ręczny spieniacz do mleka Arendo ze specjalnym spiralnym elektrycznym spieniaczem do mleka
Ręczny spieniacz do mleka Arendo ze specjalnym spiralnym elektrycznym spieniaczem do mleka
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 87
59,95 zł
-3%
57,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach
Zdjęcie produktu dla Lancaster Żel do opalania twarzy SPF30, 50 ml
Lancaster Żel do opalania twarzy SPF30, 50 ml
218,94 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
109,47 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
8 173,00 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 236
408,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 215
21,89 zł
-26%
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 2037
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 2192
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Beauty Silky Milk SPF15
Lancaster Sun Beauty Silky Milk SPF15
121,62 zł/100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
212,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale
Zdjęcie produktu dla Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 60
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Lancaster Sun Beauty, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Nawilżający, 150 ml, Dorośli
Lancaster Sun Beauty, Spray z filtrem przeciwsłonecznym, Ciało, Spray, Nawilżający, 150 ml, Dorośli
119,00 zł/100ml
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
178,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
Lekki aluminiowy rollator AREBOS | Składany rollator podróżny z 6-stopniową regulacją wysokości | Z uchwytem na laskę i torbą na zakupy | Pomoc w chodzeniu czarny
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 1723
380,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 412
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl
Zdjęcie produktu dla Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 380
319,00 zł
Sprzedawca: homerci
Zdjęcie produktu dla Babaria Sun & Protect SPF0 Galaretka Brązująca 300ml
Babaria Sun & Protect SPF0 Galaretka Brązująca 300ml
15,00 zł/100ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise
Zdjęcie produktu dla Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
Bomann Kombi SBS, Wolnostojący, Typ amerykański, Czarny, Dotyk, LED, Na drzwiach
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 38
2 259,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD
Zdjęcie produktu dla Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
Bosch Serie 2 BBHF214R, Odkurzacz stojący 2 w 1, Bez worka, Czerwony, Suchy, Cykloniczny, Goła podłoga, Dywan, Podłoga
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 233
496,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
A glass electric kettle with colored lights illuminating the water, surrounded by smaller images of the kettle in different colors and a sprig of green leaves.
Szklany czajnik Ecosa z ustawieniem temperatury | 40°C - 100°C | 1,8 L | 2200 W | Wyświetlacz LCD | Oświetlenie LED | Wysokiej jakości stal nierdzewna
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 445
126,86 zł
Sprzedawca: Enstore
Zdjęcie produktu dla Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
Szybka ładowarka Samsung USB-C o mocy 25 W z kablem ładującym USB-C o długości 1,0 m - czarna
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 1216
381,61 zł
Sprzedawca: G-Electronics
Zdjęcie produktu dla Ipae-Progarden Adige, Biały, Polipropylen (PP), Kształt kwadratowy, 4 x noga, 440 mm, 440 mm
Ipae-Progarden Adige, Biały, Polipropylen (PP), Kształt kwadratowy, 4 x noga, 440 mm, 440 mm
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 86
79,99 zł
Sprzedawca: homerci
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla HOME DELUXE - Zestaw mebli łazienkowych - WANGEROOGE biały - Duży - zawiera umywalkę i kompletne akcesoria - Szerokość umywalki: ok. 60 cm I Meble łazienkowe umywalka Zestaw mebli łazienkowych
HOME DELUXE - Zestaw mebli łazienkowych - WANGEROOGE biały - Duży - zawiera umywalkę i kompletne akcesoria - Szerokość umywalki: ok. 60 cm I Meble łazienkowe umywalka Zestaw mebli łazienkowych
2,9Średnia ocena: 2,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
1 392,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Home-Deluxe-GmbH
Zdjęcie produktu dla Keter zestaw balkonowy Emma 5-częściowy - grafitowy, fotel + stolik + poduszki na siedziska
Keter zestaw balkonowy Emma 5-częściowy - grafitowy, fotel + stolik + poduszki na siedziska
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 681
1 046,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla 2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
2026 80000PA/680W Potężna moc ssania Odkurzacz bezprzewodowy SmartAI, odkurzacz 8 w 1, inteligentny wyświetlacz dotykowy, odkurzacz z filtrem powietrza, do sierści zwierząt domowych
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2122
499,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore
Zdjęcie produktu dla XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
XXL Drzewo oliwne, wiek 25–30 lat, Olea Europaea, wysoka odmiana, wysokość 160–200 cm, formowane. Obwód pnia ok. 20 cm. Drzewo oliwne pochodzące z regionu śródziemnomorskiego
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 169
732,86 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf
Zdjęcie produktu dla Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
Oryginalna ładowarka sieciowa Samsung + kabel USB C do ładowania EP-TA200 Fast Charger kabel do transmisji danych ładowarka sieciowa adapter ładowania Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Czarny
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 870
424,49 zł
Sprzedawca: G-Electronics

Recenzje klientów

Na podstawie 11 opinii
Oceniono dnia 17 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Krem do opalania
Oceniono dnia 15 grudnia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Super produkt
Oceniono dnia 12 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Po prostu top
Oceniono dnia 8 stycznia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Ochrona przeciwsłoneczna
Oceniono dnia 5 marca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Ochrona przeciwsłoneczna w zestawie
Oceniono dnia 6 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 kwietnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 23 listopada 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
51,99 zł
-3%
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
99,98 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
HAWAIIAN TROPIC | Spray przeciwsłoneczny SPF50 170g
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Lekka formuła - Vegan
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB
Banana Boat | Sun Spray Sport SPF 30 - 170g - Wodoodporny - Chroni przed promieniami UVA/UVB
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
74,98 zł
-19%
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
35,29 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy
Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 15 - 236 ml - Z olejem kokosowym - Wodoodporny i odżywczy
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
54,99 zł
-9%
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
21,18 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026
Banana Boat | Balsam do opalania SPF 50 - 177 ml - Sport Kids - Wodoodporny i lekki - Ważny do 02/2026
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
33,89 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Sun Cream Spray - SPF 15 - 170 g - Wodoodporny - z olejem kokosowym i arganowym
Banana Boat | Sun Cream Spray - SPF 15 - 170 g - Wodoodporny - z olejem kokosowym i arganowym
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
53,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,76 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 4 - 236 ml - Olej kokosowy - Wodoodporny i ochronny
Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 4 - 236 ml - Olej kokosowy - Wodoodporny i ochronny
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
19,06 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki
Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny dla dzieci SPF 50 - 170 ml - ochrona UVA/UVB - wodoodporny i lekki
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
57,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
34,05 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Sun Spray Sport CoolZone - 170g - SPF 30 - Chłodzący - Wodoodporny do 80 minut - Ważne do 05/2026
Banana Boat | Sun Spray Sport CoolZone - 170g - SPF 30 - Chłodzący - Wodoodporny do 80 minut - Ważne do 05/2026
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
29,41 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Sunscreen Sport Kids - SPF 50 - 14,2g - Wodoodporny - Skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV
Banana Boat | Sunscreen Sport Kids - SPF 50 - 14,2g - Wodoodporny - Skuteczna ochrona przed promieniowaniem UV
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
42,99 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła
Banana Boat | Balsam do opalania SPF 60+ - 236ml - Ultra Sport - Wodoodporna i lekka formuła
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,54 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych
Banana Boat | Sun Spray SPF 50 - 170g - Wodoodporny - Idealna ochrona dla osób aktywnych
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
66,98 zł
-2%
64,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
38,23 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml
Banana Boat Sport Cool Zone spray do opalania SPF 50 | Wodoodporny i chłodzący | 170ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
69,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
41,17 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 100 - 170g - Wodoodporny - Ultralekka formuła
Banana Boat | Spray przeciwsłoneczny SPF 100 - 170g - Wodoodporny - Ultralekka formuła
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
199,99 zł
-120,00 zł
79,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
47,05 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
Hawaiian Tropic | Krem do opalania SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrona - Wodoodporny i lekki - Ważne do 02/2026
59,99 zł
-5%
56,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,15 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Hawaiian Tropic | Olejek do opalania SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrona - nawilżający i wodoodporny
Hawaiian Tropic | Olejek do opalania SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrona - nawilżający i wodoodporny
84,95 zł
-35%
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
23,30 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny
Australian Gold Botanical Krem BB Z SPF50 Jasny
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
98,99 zł
-2,00 zł
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
108,98 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 15 - 170g - Wodoodporny - Wegański i nawilżający
Hawaiian Tropic | Spray do opalania SPF 15 - 170g - Wodoodporny - Wegański i nawilżający
52,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
31,17 zł/100ml
Zdjęcie produktu dla Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50
Australian Gold Balsam Do Opalania Z Bronzerem SPF50
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
70,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
29,95 zł/100ml