5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Adidas - UEFA Star After Shave 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,77 zł
187,70 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody kolońskie i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M3 648,75 zł/1l
729,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Dior - Eau Sauvage Cologne EDC 100ml5 042,60 zł/1l
504,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Woda kolońska Brut 147 ml408,10 zł/1l
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Creed Eladaria EDP 30 ml W18 555,67 zł/1l
556,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Adidas Uefa Champions League Best of the Best Dezodorant, 75ml
215,33 zł/1l
17,36 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,15 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Adidas Uefa Champions League Champions Intense Woda perfumowana, 50ml
1 559,20 zł/1l
77,96 zł
Sprzedawca: TR8

4711 After Shave 100ml
1 070,50 zł/1l
107,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Baldessarini woda kolońska 75ml
1 989,20 zł/1l
149,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

Woda po goleniu Szumawa 100 ml
1 497,20 zł/1l
149,72 zł
Sprzedawca: VISO

Alpa Maiglöckchen woda kolońska 50ml
131,80 zł/1l
6,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Halston Z-14 woda kolońska dla mężczyzn 125 ml
999,52 zł/1l
124,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

BRUMMEL woda kolońska 500ml
291,20 zł/1l
145,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Wars Fresh Woda kolońska, 90ml
399,33 zł/1l
35,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Nabeel Tafaseel EDP 100ml
2 239,30 zł/1l
223,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

Naseem Bushra EDT U 30 ml
2 218,00 zł/1l
88,38 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
66,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

4711 Original Woda kolońska, 200ml
986,00 zł/1l
197,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Naseem Anwar EDT W 50 ml
697,00 zł/1l
34,85 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Legrain Royale Ambree Colonia 240ml spray
228,17 zł/1l
54,76 zł
Sprzedawca: somnia24

4711 Original Woda kolońska flakon, 50ml
1 715,80 zł/1l
85,79 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Świętuj najbardziej pamiętne momenty związane z piłką nożną! /Woda po goleniu adidas UEFA STAR Edition to długotrwały zapach z nutami pomarańczy, eukaliptusa i paczuli. Wegańska formuła stworzona z naturalnych olejków eterycznych z pomarańczy i eukaliptusa zapewnia uczucie świeżości przez cały dzień. Butelka została wykonana w 25% ze szkła pochodzącego z recyklingu, a nakrętka w 54% z plastiku pochodzącego z recyklingu.
Adidas - UEFA Star After Shave 100ml After Shave. For men.
Adidas - UEFA Star After Shave 100ml After Shave. For men.
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Adidas Uefa Champions League Star Edition woda po goleniu, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3616304693687
- Numer producenta
- 99350183333
- Waga
- 0.15 kg
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Adidas Uefa Champions League Star Edition woda po goleniu, 100ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 3616304693687
- Numer producenta
- 99350183333
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

ZMH LED lampa sufitowa gwiaździste niebo lampa sufitowa mała okrągła 15W 3000K 21cm ciepła biel nowoczesna do sypialni klatka schodowa kuchnia salon biuro korytarz
113,99 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: ZMH

Adidas UEFA Champions League Goal woda toaletowa dla mężczyzn 50 ml
944,20 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Adidas Ice Dive, Woda po goleniu, 50ml
136,75 zł/1kg
10,94 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Adidas Uefa Champions League Star Edition Woda toaletowa, 50ml
1 932,80 zł/1l
96,64 zł
Sprzedawca: TR8

Perfumy męskie Adidas Ice Dive (100 ml)
901,00 zł/1l
90,10 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Adidas Pure Game Płyn po goleniu, 100 ml
430,00 zł/1kg
43,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Adidas Uefa Champions League Goal Woda po goleniu, 100 ml
160,71 zł/1kg
22,50 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dynamic Pulse - woda po goleniu, 100 ml
48,00 zł/100ml
48,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Bomby śmietankowe Kayser jednorazowe 7,5 g, 50 szt
105,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Joop! Homme Woda toaletowa, 200ml
549,25 zł/1l
109,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Akumulatorowy sekator tyczkowy 3 w 1 Bezszczotkowy elektryczny teleskopowy sekator tyczkowy Piła ogrodnicza Nożyce ogrodowe z 2 × akumulatorem, długość tyczki 2 m, Kompaktowy sekator tyczkowy do przycinania drzew
503,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Brandsstore

Redken Acidic Bonding Concentrate Kuracja do włosów bez spłukiwania, 150 ml
702,30 zł/1kg
140,46 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml
181,98 zł/1kg
90,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

HI 90045 Regał na buty z 4 półkami 54 x 26 x 52 cm
95,72 zł
Sprzedawca: Bebodealz76

Greenburry portfel skórzany brązowy antyczny portfel portmonetka 8 miejsc na karty vintage 1796A-25
210,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

bugatti Geldbörse Vertice Coin Wallet Small 6CC Black schwarz
174,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LANG-ON

Obserwacja sędziów
167,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: POWERSHOT

Adidas Uefa Champions League Goal Dezodorant, 150 ml
64,60 zł/1l
20,44 zł
-52%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Skrzynia ogrodowa na poduszki 310 litrów o wyglądzie rattanu Zamykana na kółka Uchwyty Czarny
339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Rowerek biegowy od 2 lat do 25 kg Rowerek biegowy dla dzieci Rowerek biegowy dla ucznia Kółka Kierownica Siodełko Regulowana wysokość Lekki dla dzieci 1-3 lat Niebieski Retoo
27,49 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
24,79 zł
Sprzedawca: Retoo

Casio - LTP-1234PG-7AEG - Zegarek damski - Kwarcowy - Kolekcja Casio
215,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TimeTrend

Zestaw wypoczynkowy COSTWAY z polirattanu dla 8 osób, meble ogrodowe, zestaw ogrodowy, stół ogrodowy z krzesłami, zestaw wypoczynkowy, brązowy
1 994,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Poduszka ortopedyczna do siedzenia wykonana z żelu memory, poduszka na kość ogonową
54,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Plastikowe bombki świąteczne 4 cm 16 sztuk - sosnowa zieleń
25,37 zł
Sprzedawca: MC-Sell-GmbH

Versace Eros Woda toaletowa, 100ml
2 256,80 zł/1l
225,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ePubIsland

Wodoodporne pokrowce na meble ogrodowe, deszcz, śnieg, pokrowce na sofy, stoły, krzesła, osłony przeciwpyłowe
95,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Zestaw mebelków dla dzieci: stolik + 2 krzesełka, KESPER
236,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

ESCADA Celebrate N.O.W., Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Cynamon, Tonkowiec wonny, Magnolia, Spray
1 266,25 zł/1l
101,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Lionelo Pascal babywippe babyschauke babynest baby wippe kinder schaukel bouncer Grau
297,12 zł
Sprzedawca: T3S_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
addidas
jest świetny. mój mąż go uwielbia.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka






Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Rabat 2% od 2 szt.

Pure Perfume 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Zestaw upominkowy Hermes Terre D'Hermes



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
502,94 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 244,77 zł/1l

Carolina Herrera Bad Boy Cobalt EDP 100 ml + EDP MINI 10 ml + SG 100 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 119,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
373 116,66 zł/1l

Carolina Herrera Good Girl EDP 80 ml + BL 100 ml (kobieta)
717,82 zł
Sprzedawca: Parfumart

M.Micallef Mon Parfum Gold, Unisex, 100 ml, Jagody, Śliwkowy, Jaśmin, Kwiat pomarańczy, Tuberoza, Piżmo, Wanilia, Spray
581,38 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 813,80 zł/1l

Armaf Club de Nuit Untold, woda perfumowana unisex, pojemność 105 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
129,75 zł
Sprzedawca: AromaVibe
1 235,71 zł/1l

Acqua di Parma Note di Colonia I, Unisex, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Neroli, Bergamot, Neroli, Lawenda, Różowy, Fioletowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
1 757,91 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
11 719,40 zł/1l

Creed Pure White Cologne woda perfumowana unisex 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
1 585,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
21 143,87 zł/1l

Woda kolońska Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
713,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Myrrh & Tonka Cologne Intense Spray
691,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 918,80 zł/1l

Jo Malone Oud & Bergamot – woda kolońska o intensywnym zapachu w sprayu
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
6 869,50 zł/1l

Jo Malone Scarlet Poppy Cologne Intense - woda perfumowana
686,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Abercrombie&Fitch Fierce Cologne Woda kolońska spray, 200 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(85)Liczba wystawionych ocen: 85
301,14 zł
Sprzedawca: pttonline
1 505,70 zł/1l

Dior Homme Cologne 2022 EDC 200 ml M



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
729,75 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 648,75 zł/1l

Jo Malone Cypress & Grapevine Cologne Intense Spray (50 ml)
566,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jo Malone Honeysuckle & Davana Woda kolońska, 100 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
538,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 381,60 zł/1l

Jo Malone Lime Basil & Mandarin EDC 100 ml UNISEX
524,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 249,30 zł/1l

Viktor & Rolf Bonbon Spring Summer woda toaletowa spray 50ml
412,14 zł
Sprzedawca: Parfumart
8 242,80 zł/1l

Jo Malone English Pear & Sweet Pea – woda toaletowa w sprayu, opakowanie zbiorcze
507,66 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 076,60 zł/1l

Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold Intense Woda kolońska, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
495,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 915,40 zł/1l

Jo Malone Blackberry & Bay – woda toaletowa w sprayu – opakowanie zbiorcze
498,03 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
4 980,30 zł/1l