5,0



Na podstawie 1 opinii
Blend-a-med | Pasta do zębów 3D White Luxe - 75 ml - Wybielająca - z węglem aktywnym - Ochrona zębów i dziąseł
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
14,99 zł
199,87 zł / 1l
+ 15,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Pasty do zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Pasta do zębów Crest 3D White Brilliance Advanced, 3,8 uncji (107 g)2 499,90 zł/1l
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions

Więcej informacji o reklamie
Crest | Pasta do zębów 3D White Radiant Mint - 93 g - Wybielająca - Świeży oddech - Z fluorem322,47 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g139,90 zł/1l
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
R.O.C.S. Whitening pasta do zębów 75ml | Bez fluoru | Z wapniem dla białych zębów399,87 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Pasta do zębów Blend-a-Med 3D Cool Water 75ML
95,20 zł/1l
8,37 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,14 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pasta Blend-a-med 3D White 10x75ml
99,41 zł/1l
74,56 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pasta do zębów Blend-a-med 75ML 3D DELICATE WHITE
99,60 zł/1l
8,37 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pasta Blend-a-med 3D White Lux Charcoal 4x75ml
169,37 zł/1l
50,81 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Pasta Blend-a-med 3D White 4x75ml
100,50 zł/1l
30,15 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Crest | Pasta do zębów - Radiant Mint - 24g - Wybielająca pasta do zębów - Crest 3d White
55,90 zł/1l
6,90 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,59 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Colgate Zahnpasta Max White Optic, 75 ml
2 823,33 zł/1l
211,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

12x OralB pasta do zębów Vitalize 3D White 75ml, pasta do mycia zębów, zapewnia świeży oddech i higienę jamy ustnej, wzmacnia dziąsła i szkliwo zębów, tubki
132,61 zł/1l
145,25 zł
-25,90 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
119,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Blend-a-med Complete Protect Expert Pasta do zębów, 75ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
228,22 zł/1kg
21,12 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
20,54 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Pasta do zębów Blend-a-med 75ml 3D ARTIC FRESH
95,20 zł/1l
7,47 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,14 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

3D WHITE rewitalizująca wybielająca pasta do zębów 75ml
719,33 zł/1l
53,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Colgate ZC Sensation White Activated Charcoal 75ml
224,27 zł/1l
16,82 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Pasta do zębów Violette – dla białych zębów, korygująca przebarwienia i usuwająca osady
934,17 zł/1l
59,00 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

3D WHITE LUXE PERFECTION pasta do zębów 2 x 75 ml
415,73 zł/1l
62,36 zł
Sprzedawca: somnia24

PERLWEISS™ 2692402001 PERLWEISS™ RAUCHER ZAHNWEISS Zahnpasta 50 ml
459,17 zł/1kg
27,55 zł
Sprzedawca: apohealth

Oral-B 3D White Luxe pasta do zębów z węglem drzewnym 75ml
712,80 zł/1l
53,46 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Blend-a-med | Pasta do zębów 3D White Luxe - 75 ml - Wybielająca - z węglem aktywnym - Ochrona zębów i dziąseł
Odkryj rewolucyjną pastę do zębówBlend-a-med 3D White Luxe, opracowaną specjalnie w celu skutecznego czyszczenia i wybielania zębów. Dzięki wyjątkowej mocy węgla aktyw nego pasta ta nie tylko zapewnia promienny uśmiech, ale także chroni dziąsła. Ciesz się świeżym miętowym smakiem i korzyściami płynącymi z codziennego wybielania zębów dzięki zaledwie 75 ml tej wysokiej jakości pasty do zębów.
Przegląd produktówPasta do zębów 3D White Luxe firmy Blend-a-med oferuje delikatną formułę, która została przetestowana klinicznie i jest bezpieczna dla szkliwa. Skutecznie usuwa przebarwienia i zapewnia długotrwałą świeżość. Ta pasta do zębów jest idealna do codziennego użytku i chroni przed nieświeżym oddechem.
Kluczowe cechy i specyfikacjePasta do zębówBlend-a-med 3D White Luxe łączy w sobie wiele korzyści:
- Skuteczne wybielanie zębów: usuwa do 100% powierzchownych przebarwień i zapewnia promienny uśmiech.
- Bezpieczna w użyciu: Delikatna formuła nadaje się do codziennego stosowania i chroni szkliwo zębów.
- Aktywowany węgiel drzewny: wspomaga usuwanie osadów i zapewnia świeży oddech.
- Długotrwała świeżość: Świeży miętowy smak zapewnia uczucie czystości przez cały dzień.
- Testowana klinicznie: Skuteczność i bezpieczeństwo pasty do zębów zostały potwierdzone klinicznie.
Korzyści i zastosowaniaPasta do zębówBlend-a-med 3D White Luxe to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie delikatne i skuteczne wybielanie zębów. Nie tylko dokładnie czyści, ale także chroni dziąsła i zapewnia długotrwałą świeżość i promienny uśmiech.
Zalety produktu:
- Promienny uśmiech: usuwa przebarwienia i zapewnia widoczne wybielenie.
- Delikatne czyszczenie: Formuła jest łagodna dla szkliwa zębów i nadaje się do codziennego stosowania.
- Świeży oddech: Świeży miętowy smak zwalcza nieświeży oddech i zapewnia przyjemny zapach z ust.
- Testowany klinicznie: Skuteczność jest potwierdzona klinicznie dla dodatkowego bezpieczeństwa.
- Łatwy w użyciu: Idealny w podróży i w domu dzięki poręcznej tubce o pojemności 75 ml.
Dlaczego warto wybrać ten produktWybierz pastę do zębówBlend-a-med 3D White Luxe, aby skutecznie i bezpiecznie wybielić zęby. Ciesz się mocą aktywnego węgla drzewnego w połączeniu z odświeżającym miętowym smakiem, aby chronić zęby i dziąsła. Ta pasta do zębów to doskonały wybór do codziennej pielęgnacji zębów.
Nie czekaj, zamów już dziś i ciesz się olśniewającym uśmiechem! teraz!
Rodzaj produktu / Przeznaczenie Wybielające, Odświeżające, Dla palaczy i na przebarwienia Smak Miętowy, Świeży Skład Glycerin, Hydrated Silica, Sodium Hexametaphosphate, Aqua, PEG-6, Aroma, Trisodium Phosphate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Saccharin, Charcoal Powder, Sodium Fluoride, PVP, Xanthan Gum, Carrageenan, Sodium Chloride, Sucralose, Limonene, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Sodium Citrate, Potassium Sorbate. Zawiera fluor Tak Zawartość netto 75 ml Okres przydatności 700 dni (dzień) Waga jednostkowa brutto 0,13 kg Szczegółowe dane o zawartości U dzieci poniżej sześciu lat stosować ilość pasty wielkości ziarnka grochu pod kontrolą dorosłych, aby zminimalizować ryzyko połknięcia. Przy przyjmowaniu fluoru z innych źródeł należy skonsultować się ze stomatologiem lub lekarzem, Zawiera fluorek sodu Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 153 op. zb. (DU) Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Niemcy Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8006540881804 Marka: Blend-a-Med Kategoria: KOSMETYKI Podkategoria: PASTY DO ZĘBÓW Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 0.13 kg
- Model
- 3D White Luxe
- Waga
- 130 g
- Stopień ścierania
- Niski
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Składniki: Nie dotyczy ". "Należy pamiętać, że listy składników produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Aby upewnić się, że produkt jest odpowiedni do użytku osobistego, należy zapoznać się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu. " (W przypadku produktów uzupełnianych w sklepie najbardziej aktualną listę składników należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu produktu)
- Producent
- Blend-A-Med
- EAN
- 8006540881804
- Model
- 3D White Luxe
- Waga
- 130 g
- Stopień ścierania
- Niski
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Składniki: Nie dotyczy ". "Należy pamiętać, że listy składników produktów naszej marki są regularnie aktualizowane. Aby upewnić się, że produkt jest odpowiedni do użytku osobistego, należy zapoznać się z najbardziej aktualną listą składników na opakowaniu produktu. " (W przypadku produktów uzupełnianych w sklepie najbardziej aktualną listę składników należy uzyskać w punkcie sprzedaży po uzupełnieniu produktu)
- Producent
- Blend-A-Med
- EAN
- 8006540881804
Pasuje również do tego

Pasta do zębów Blend-a-Med 3D Cool Water 75ML
95,20 zł/1l
8,37 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,14 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pasta Blend-a-med 3D White 10x75ml
99,41 zł/1l
74,56 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Speed 12 x LED lampa solarna gruntowa reflektor wpuszczany lampa solarna gruntowa lampa zewnętrzna 8Leds, ciepła biel
300,60 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Pasta do zębów Blend-a-med 75ML 3D DELICATE WHITE
99,60 zł/1l
8,37 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Pasta do zębów Blend-a-med 75ml 3D CHARCOAL
166,53 zł/1l
12,49 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Pasta Blend-a-med 3D White Lux Charcoal 4x75ml
169,37 zł/1l
50,81 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Zestaw mopów Vileda Turbo Easy Wring & Clean z wirówką elektryczną i pedałem nożnym, kolor szary
144,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Urządzenie do pielęgnacji twarzy Darsonval, generujące wysoką częstotliwość, służące do oczyszczania skóry, redukcji trądziku i masażu z elektrodą. Urządzenie do pielęgnacji skóry, imitujące zabiegi spa, wykorzystujące ultradźwięki. Marka: Retoo
45,49 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
3 622,11 zł/1l
325,99 zł
Sprzedawca: motivoo

Ketchup pomidorowy Kraft bez wzmacniacza smaku w wyciskanej butelce 417ml
44,03 zł/1l
18,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

uniwersalny rozdrabniacz kuchenny o mocy 250 W, krajalnica do warzyw z misą ze stali nierdzewnej o pojemności 1,5 litra - MULTIMINCER PRO
65,00 zł
-23%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
171,97 zł
-27,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Drapak Feandrea XXL, 199 cm, wielopoziomowy, z sizalowymi słupkami, beżowy
697,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Pasta Blend-a-med 3D White Lux Charcoal 5x75ml
169,25 zł/1l
63,47 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
1 454,44 zł/1l
130,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Philips Norelco OneBlade OneBlade 360 QP440/50 4 x Wymienne ostrze 360, Żyletka, Philips, OneBlade Series
166,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Szczoteczka elektryczna Oral-B Pro 1 z rączką w kolorze karaibskiego błękitu
89,99 zł
Sprzedawca: esiteo

Pasta Blend-a-med 3D White Lux Charcoal 10x75ml
169,28 zł/1l
126,96 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Giorgio Armani Si 100ml edp
3 890,00 zł/1l
389,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

Rower dla dziewczynki 14 cali pchacz kółka boczne różowy Sun Baby
699,77 zł
-41,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
658,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Babyboutik

Barilla spaghetti numer 5 z pszenicy durum Makaron 500g opakowanie 12 sztuk
16,04 zł/1kg
96,25 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Przezroczysty parasol automatyczny XXL, parasol z trzonkiem, odporny na wiatr i rdzę; przezroczysty parasol automatyczny dla kobiet i mężczyzn
62,93 zł
Sprzedawca: Geheimshop-de

Wkład do mopa Vileda UltraMax Power 2 w 1
31,21 zł
Sprzedawca: BrickBloom

Jacobs Espresso kawa rozpuszczalna 25 paluszków á 1,8g w opakowaniu 45g
383,11 zł/1kg
17,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa My Yara Collection Set 4x25ml
2 143,50 zł/1l
214,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Suszarka do włosów Suszarka do włosów 800 W Suszarka do włosów z dyszami do stylizacji i dyfuzorem Stylizacja Prędkości wiatru Poziomy temperatury Tryb zimnego powietrza Retoo
21,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,19 zł
Sprzedawca: Retoo

PROCAVE® Ochraniacz na materac 90x200 wodoodporny - Oddychający materac nawierzchniowy - Ochraniacz na materac z ochroną przeciw roztoczom
471,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

kanister-vertrieb® 4 sztuki kanistrów o pojemności 20 litrów, kanistry kempingowe na wodę, kolor naturalny, wraz z etykietą (4x20knn)
129,68 zł
Sprzedawca: wilai_GmbH

REV 0020330112, Szary, Biały, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 szt.
105,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 1 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ten artykuł nie był już nigdzie dostępny... tylko tutaj. Jestem bardzo wdzięczny
Super
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pasta Do Zębów Wybielająca 1400 Ppm Fluoru Dla Dorosłych Essenta Whitening Action 75Ml
25,52 zł
Sprzedawca: EDANTI
340,27 zł/1l

Pasta do zębów SPLAT PASTA BIOMED CITRUS FRESH 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Crest 3D White Radiant Mint Zahnpasta, 3,3 uncji (93 g), opakowanie 3 sztuki
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
1 239,88 zł/1l

Biomed Sensitive Pasta do zębów wrażliwych 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
17,79 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,90 zł/1l

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOMED SuperWhite 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
133 250,00 zł/1kg

Biomed Wybielająca pasta do zębów z węglem bez fluoru 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,29 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
13,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
139,90 zł/1l

Pasta Do Zębów Biomed Calcimax 100 Ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,29 zł
Sprzedawca: Lemonbite
57,16 zł/1kg

Splat Professional Sensitive Pasta do zębów 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
199,90 zł/1l

BIOMED Superwhite Wybielająca Pasta do Zębów Bez Fluoru – Zestaw 3 sztuk - 3x100g
47,97 zł
Sprzedawca: Lemonbite
159,90 zł/1l

Bioniq® Repair pasta do zębów 75ml opakowanie 10 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
385,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
513,83 zł/1l

Pasta do zębów Biomed Gum Health 100 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
15,89 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
14,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
124 916,67 zł/1kg

Pasta do zębów wybielająca SPLAT BIOCALCIUM 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
18,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
189,90 zł/1l

Splat Extreme white Pasta wybielająca 75 ml
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
269,90 zł/1kg

Arm&hammer | Pasta do zębów - Peroxicare - 170g - Głębokie czyszczenie i wybielanie zębów - Dla bielszych zębów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
299,90 zł/1l

Pasta do zębów Crest Pro-Health Gum Recession, 70 g
177,13 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
2 530,43 zł/1l

Crest - Wybielająca Pasta do Zębów z Węglem 130g - Charcoal Deep Clean



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
59,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
461,46 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Żelowa Pasta, Miętowa, Pasta z Fluorem, Świeży Oddech, Na Kamień Nazębny | Mint Gel - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
155,22 zł/1l

Crest | Wybielająca Pasta do Zębów, Pasta z Fluorem, Wzmacnia Szkliwo, Świeży Oddech, Przeciw Próchnicy | Tartar Whitening - 161g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
49,99 zł
-54%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,90 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów, Ochrona przed Próchnicą, Pasta z Fluorem, Na Kamień Nazębny | Cavity Protection - 232g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
20,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
19,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
86,16 zł/1l

Crest | Pasta do Zębów dla Dzieci, Długotrwała Ochrona, Przeciw Próchnicy, Delikatna, z Brokatem | Kid's Cavity - 130g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
17,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
138,38 zł/1l