5,0



Na podstawie 1 opinii
Bestseller
Lotta Body Setting Lotion 8oz
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
33,81 zł
143,26 zł / 1l
+ 70,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Zestawy do pielęgnacji włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml1 711,96 zł/1l
427,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml341,32 zł/1l
255,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Revlon Uniq One All in One 10w1, 6x150ml244,43 zł/1l
219,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - szampon 250ml + odżywka 250ml224,60 zł/1kg
145,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Mleczko nawilżające As I Am (237 ml)
264,93 zł/1kg
71,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

As I Am CocoShea Spray Moisturiser 120ml
441,67 zł/1l
53,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Activilong ACTIFORCE Puff Cream 300ml
586,97 zł/1l
176,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

GUAVA & GINGER Carrotö l-Serum 180 ml
201,78 zł/1l
36,32 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Zestaw do modelowania brwi Brow Shaping Set
2 914,40 zł/1kg
145,72 zł
Sprzedawca: VISO

Krem do stylizacji włosów As I Am Jamaican (454 g)
136,56 zł/1kg
62,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Cantu Guava Curl Strengthening Cream Gel 12oz.
116,50 zł/1kg
39,61 zł
Sprzedawca: Tersorte

Cantu Men Styling Cream Pomade 8oz.
197,76 zł/1kg
53,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Cantu TXTR Krem definiujący 16 uncji 473 ml
74,00 zł/1l
35,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Kuracja olejowa DRY & JUCKENDE 120 ml
979,25 zł/1l
117,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

S-Curl Texturizer Cream 16oz. Maksymalny
116,42 zł/1l
46,57 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Krem do włosów falowanych Activilong ActiKids, 300ml
600,50 zł/1kg
180,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Krem do stylizacji włosów As I Am Jamaican (227 g)
334,80 zł/1kg
76,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Activilong Maść wzmacniająca Actiforce – 100 ml
155,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Olejek do włosów Vatika, 150ml
119,87 zł/1l
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Krem kondycjonujący Kinder, 1000 ml
72,65 zł/1l
72,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Lotta Body Setting Lotion to popularny produkt do stylizacji włosów, który został specjalnie opracowany, aby nadać włosom utrwalenie i definicję. Jest szczególnie skuteczny w stylizacji loków, utrwalaniu fryzur i nadawaniu objętości. Oto kilka szczegółów na temat Lotta Body Setting Lotion:
Cechy i korzyści:
Definicja i utrwalenie: dodaje włosom tekstury i utrwala je, dzięki czemu fryzury utrzymują się dłużej.
Objętość: Pomaga zwiększyć objętość włosów bez ich obciążania.
Połysk: Nadaje włosom zdrowy połysk i gładkie wykończenie.
Nawilżenie: Zawiera składniki, które nawilżają włosy i utrzymują ich elastyczność.
Elastyczność: Pozostawia włosy miękkie i elastyczne, nie sztywne ani lepkie.
Zastosowanie:
Do loków: Może być stosowany na mokre lub suche włosy. Nałożyć balsam równomiernie na włosy i owinąć wokół lokówek lub użyć lokówki.
Do utrwalania fryzur: Rozprowadź balsam równomiernie na włosach i stylizuj według uznania. Idealny do zawijania włosów, trwałej ondulacji i suszenia włosów.
Lottabody Setting Lotion 236 ml
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 0.236 l
- Składniki
- Woda, glikol propylenowy, polisorbat 20, hydrolizowana keratyna, hydrolizowany kolagen, PVP, substancje zapachowe i konserwujące
- Producent
- Big Buy Cooking
- EAN
- 757241300810075724130081075724130081
- Numer producenta
- 120780
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 0.236 l
- Składniki
- Woda, glikol propylenowy, polisorbat 20, hydrolizowana keratyna, hydrolizowany kolagen, PVP, substancje zapachowe i konserwujące
- Producent
- Big Buy Cooking
- EAN
- 757241300810075724130081075724130081
- Numer producenta
- 120780
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Revlon Uniq One All In One 10 w 1 3x 150ml
251,09 zł/1l
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Dax Short & Neat, Wosk do włosów, Unisex, Kręconych włosów, Proste włosy, Słoiczek, Petrolatum, Paraffinum Liquidum, Fragrance (Parfum), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ricinus..., 1 szt.
215,77 zł/1kg
29,56 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Red One Red Hair Wax 150ml – Wosk do włosów, żel dający efekt mokrych włosów, zapewniający mocne utrwalenie, blask, idealny do krótkich włosów, stylizacji barberskiej, męskiej stylizacji włosów, profesjonalnych produktów do włosów, męskich kosmetyków. Dostępny w sklepach Temu i TikTok
243,13 zł/1l
36,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Zestaw do naprawy zegarków Profesjonalne etui na narzędzia 147 szt.
67,58 zł
-33%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
44,90 zł
Sprzedawca: KLS-Distribution

Zestaw prezentowy Alfaparf Milano Keratin Therapy GLASS HAIR - szampon 250ml + płyn Glass 250ml + szczotka
182,34 zł/1kg
154,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Odżywka kokosowa, 150 g
1 364,30 zł/1l
136,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

African Pride Black Castor Miracle Braid, Loc & Twist Gel 227 g
154,19 zł/1kg
35,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Żel do stylizacji Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g
245,36 zł/1l
29,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Morgan's Pomade New Formula 200gr.
228,55 zł/1kg
55,08 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Jamaican, Black Castor Oil, Czarny olej rycynowy, mango i limonka, 118ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 104,15 zł/1kg
220,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Fonex Gummy Styling Hair Wachs Wosk do włosów Bright Max Hold 150 ml
172,07 zł/1l
25,81 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Shea Moisture Coconut & Hibiscus Curl Enhancing Smoothie 340g
62,00 zł/1kg
62,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Ebin New York Wonder Lace Bond Melting Spray Supreme 250 ml
237,36 zł/1l
59,34 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Cantu Curling Cream, Krem do włosów, Unisex, 227 ml, Przeciw puszeniu się, Tubka, 1 szt.
135,07 zł/1l
30,66 zł
Sprzedawca: Tersorte

Olejek do włosów Vatika, 150ml
119,87 zł/1l
17,98 zł
Sprzedawca: India_Bazaar

Krem nawilżający Doublebutter As I Am Pojemność: 227 g
216,33 zł/1kg
53,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Yari 100% czysty olejek rycynowy / cudowny olejek z drzewa rycynowego do skóry i włosów
120,00 zł/1l
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Klej do włosów czarny 30 ml
228,00 zł/1kg
12,54 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Kuza Indian Hemp Hair & Scalp Conditioner 8oz.
246,29 zł/1kg
76,35 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Maszyna do pielęgnacji włosów ozonowa maszyna do terapii włosów parownica 360° obrotowa dysza salonowa parownica do włosów
879,11 zł/1l
395,60 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Schwarzkopf GLUED, Żel do włosów, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, 150 ml, Modelowanie, Tubka
158,67 zł/1l
23,80 zł
Sprzedawca: SupportGroup

Fonex Gummy Styling Hair Wachs Hard Finish 150 ml
172,07 zł/1l
25,81 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Silicon Mix Avanti Hair Treatment 8oz.
206,76 zł/1kg
59,34 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Żel do stylizacji włosów ECO Styler Olive Oil 32oz.
44,74 zł/1l
42,32 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Aunt Jackie's Knot On My Watch Detangler 12oz.
46,57 zł/1kg
46,57 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Zestaw Balmain Professionnel: eliksir nawilżający z olejkiem arganowym, do pielęgnacji włosów, 100 ml oraz nawilżający krem do stylizacji włosów, 150 ml – Balmain Professionnel, w prezencie: woreczek tekstylny, jasnobrązowy
3 587,10 zł/1l
358,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG

Szampon i maska z olejem rycynowym i biotyną z minerałami z Morza Martwego Zapobiega wypadaniu włosów i przyspiesza ich wzrostuu
285,57 zł/1l
199,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TotesMeerProdukte

Pudełko upominkowe z peptydami miedziowymi – kompletny zestaw na porost włosów zawierający szampon, odżywkę i serum – Hairgenetix
365,08 zł/1l
230,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hairgenetix

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml
2 673,27 zł/1l
400,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Loreal Volume Lift Spray Mousse 7x250ml
427,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 711,96 zł/1l

Loreal Tecni.Art Web 7x150ml



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
400,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
2 673,27 zł/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 3x250ml
255,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
341,32 zł/1l

Revlon Uniq One All in One 10w1, 6x150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
219,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
244,43 zł/1l

Maszyna do pielęgnacji włosów ozonowa maszyna do terapii włosów parownica 360° obrotowa dysza salonowa parownica do włosów
395,60 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021
879,11 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
197,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
263,99 zł/1l

Australian Gold SPF 50 Lotion 237ml + Australian Gold Rapid Tanning Intensifier Lotion 250ml
160,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
591,96 zł/1l

Akcesoria do pielęgnacji zwierząt domowych – maszynki do strzyżenia psów i kotów
484,50 zł
Sprzedawca: Easybuy

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Szampon 250ml + Odżywka 250ml + Maska 500ml
168,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
675,96 zł/1l

Szampon i maska z olejem rycynowym i biotyną z minerałami z Morza Martwego Zapobiega wypadaniu włosów i przyspiesza ich wzrostuu
199,90 zł
Sprzedawca: TotesMeerProdukte
285,57 zł/1l

Nioxin System 4 Trial Kit SMALL 340ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
146,99 zł
-39,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
107,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
269,97 zł/1kg

Revlon Uniq One All In One 10 w 1 3x 150ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
112,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
251,09 zł/1l

Alfaparf Milano Keratin Therapy Maintenance Kit VITALIZING - szampon 250ml + odżywka 250ml
145,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
224,60 zł/1kg

Nioxin System 3 Light Thinning Kit
134,99 zł
-21,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
113,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
37 996,67 zł/1l

Schwarzkopf Osis Upload Volume Cream 2x 200ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
329,95 zł/1l

Żel do stylizacji Shine'n Jam Extra Hold 113,5 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
245,36 zł/1l

Alfaparf Yellow Liss Keratin Smoothing Treatment (BOX)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
68,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
172,47 zł/1kg

Olivia Garden Blowout Speed White & Grey 45 mm
74,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Zestaw nożyczek fryzjerskich: 2 nożyczki proste, 20 cm, 1 nożyczki rozczesujące, 18 cm, stal nierdzewna 440C, kolor tytanowy czarny
407,95 zł
Sprzedawca: Luxus-Kollektion
1 359,83 zł/1kg

Red One Red Hair Wax 150ml – Wosk do włosów, żel dający efekt mokrych włosów, zapewniający mocne utrwalenie, blask, idealny do krótkich włosów, stylizacji barberskiej, męskiej stylizacji włosów, profesjonalnych produktów do włosów, męskich kosmetyków. Dostępny w sklepach Temu i TikTok



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(39)Liczba wystawionych ocen: 39
36,47 zł
Sprzedawca: MFETradeShop
243,13 zł/1l