4,8



Na podstawie 24 opinii
RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
265,99 zł
13 299,50 zł / 100ml
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(25)Liczba wystawionych ocen: 25




4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Rabat 5% od 2 szt.




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1Rabat 3% od 2 szt.




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
Rabat 5% od 2 szt.






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon Glow Serum Propolis + Niacynamid 30 ml163,30 zł/100ml
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
RevitaLash Revitabrow Advanced, Serum do brwi, Kobiety, 1 szt., Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml10 633,00 zł/100ml
318,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml16 532,67 zł/100ml
247,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Medik8 Daily Radiance Vitamin C516,80 zł/100ml
258,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nanobrow Eyebrow Serum regenerująca odżywka do brwi, 5ml
42 800,00 zł/1l
214,00 zł
Sprzedawca: TD-Markt

Dr. Hauschka Sensitive Care Conditioner Kuracja w ampułkach do cery wrażliwej, 50x1ml
477,90 zł/100ml
238,95 zł
Sprzedawca: taleoo

Clinique Turnaround Overnight Revitalizing Moisturizer 50 ml
374,94 zł/100ml
187,47 zł
Sprzedawca: VISO

It's Skin Hyaluronic Acid Moisture Serum 40ml
0,06 zł/100ml
57,31 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Mizon Cicaluronic krem nawilajcy 50 ml
1 457,38 zł/1kg
116,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

BIOMED COUPEROSE ADE, 30 ml
93,30 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Hildegard Braukmann Professional Revital Repair Ampulle (7 x 2 ml)
6 144,00 zł/100ml
122,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Krem nawilżający Oribe Supershine (150 ml)
185,89 zł/100ml
278,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

K18 Peptide Prep pH Maintenance Shampoo 930 ml
39,35 zł/100ml
365,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Babor Skinovage Balancing Cream 50 ml
383,88 zł/100ml
191,94 zł
Sprzedawca: VISO

Hildegard Braukmann Professional Tonic (200 ml)
47,26 zł/100ml
94,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Noreva Exfoliac reparierende Cream 40 ml
8 838,00 zł/100ml
88,38 zł
Sprzedawca: apohealth

Wyrównujący tonik SkinCeuticals
121,79 zł/100ml
243,58 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Missha Ultra Hyalron Cream 70ml
164,27 zł/100ml
114,99 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

SkinCeuticals Silymarin CF Serum
2 680,20 zł/100ml
900,99 zł
-96,93 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
804,06 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
RevitaLashEyelash Advanced Sensitive | Odżywka do rzęs dla wrażliwych oczu 2.0ml
Kultowa odżywka RevitaLash Eyelash Advanced jest teraz dostępna w łagodniejszej wersji dla wrażliwych oczu! Odżywka pozwala cieszyć się długimi, zdrowymi i pięknymi rzęsami bez podrażniania i uczulania oczu. Opatentowana formuła łącząca naturalne ekstrakty roślinne z najnowocześniejszą technologią pozwoliła stworzyć produkt, który nawilża, odżywia i wzmacnia rzęsy.Silnie działające peptydy i ekstrakty roślinne: proteiny ryżu, aloes i aminokwasy chronią rzęsy przed łamaniem, nawilżają je oraz nadają im większą elastyczność i blask. Serum jest suplementem diety, który wzmacnia i poprawia ogólną kondycję rzęs, czyniąc je bardziej elastycznymi, mocniejszymi i mniej podatnymi na łamanie i uszkodzenia podczas stylizacji, np. zalotką lub samym tuszem. Powierzchnia rzęs jest wygładzona, dzięki czemu tusz jest równomiernie rozprowadzony. Składniki odżywcze wzmacniają rzęsy u nasady, zapobiegając ich przedwczesnemu wypadaniu i przyspieszając wzrost.DziałanieodżywkiRevitaLash zostało udowodnione naukowo, a jej skuteczność doceniono licznymi nagrodami i wyróżnieniami. 2,0 ml odżywki wystarcza na 3-miesięczną kurację. Praktyczny kształt pędzelka (jak eyeliner) sprawia, że aplikacja jest łatwa, precyzyjna i szybka.Dla kogo przeznaczona jest odżywka RevitaLash Eyelash Advanced?- dla osób o wrażliwych oczach, skłonnych do alergii, - dla osób o wrażliwych, słabych, cienkich i krótkich rzęsach, - dla każdego, kto marzy o długich, mocnych rzęsach. Ważne informacje:- produkt nie podrażnia wrażliwych oczu, - produkt nadaje się do soczewek kontaktowych - może być stosowany na przedłużone rzęsy, - testowany przez specjalistów - nie zawiera oleju - jest hipoalergiczny, - nie zawiera parabenów, ftalanów, substancji zapachowych i glutenuZawartość:2ml
- Odżywkę Revitalash należy stosować raz dziennie, nakładając cienką warstwę produktu u nasady rzęs.
- Nie używaj produktu częściej niż raz dziennie.
- Nie nakładać zbyt dużo odżywki, wystarczy jedno pociągnięcie.
Produkt testowany dermatologicznie, odpowiedni również dla alergików.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki RevitaLash o objętości 2 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja okolic oczu stanie się prawdziwą przyjemnością.
Na rynku pojawił się produkt RevitaLash marki RevitaLash przeznaczony dla kobiet. Produkt RevitaLash Advanced Sensitive Eyelash Conditioner (2 ml) znajduje się wśród 7 najlepiej sprzedających się akcesoriów dla kobiet w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
Kultowa odżywka RevitaLash Eyelash Advanced jest teraz dostępna w łagodniejszej wersji dla wrażliwych oczu! Odżywka pozwala cieszyć się długimi, zdrowymi i pięknymi rzęsami bez podrażniania i uczulania oczu. Opatentowana formuła łącząca naturalne ekstrakty roślinne z najnowocześniejszą technologią pozwoliła stworzyć produkt, który nawilża, odżywia i wzmacnia rzęsy.Silnie działające peptydy i ekstrakty roślinne: proteiny ryżu, aloes i aminokwasy chronią rzęsy przed łamaniem, nawilżają je oraz nadają im większą elastyczność i blask. Serum jest suplementem diety, który wzmacnia i poprawia ogólną kondycję rzęs, czyniąc je bardziej elastycznymi, mocniejszymi i mniej podatnymi na łamanie i uszkodzenia podczas stylizacji, np. zalotką lub samym tuszem. Powierzchnia rzęs jest wygładzona, dzięki czemu tusz jest równomiernie rozprowadzony. Składniki odżywcze wzmacniają rzęsy u nasady, zapobiegając ich przedwczesnemu wypadaniu i przyspieszając wzrost.DziałanieodżywkiRevitaLash zostało udowodnione naukowo, a jej skuteczność doceniono licznymi nagrodami i wyróżnieniami. 2,0 ml odżywki wystarcza na 3-miesięczną kurację. Praktyczny kształt pędzelka (jak eyeliner) sprawia, że aplikacja jest łatwa, precyzyjna i szybka.Dla kogo przeznaczona jest odżywka RevitaLash Eyelash Advanced?- dla osób o wrażliwych oczach, skłonnych do alergii, - dla osób o wrażliwych, słabych, cienkich i krótkich rzęsach, - dla każdego, kto marzy o długich, mocnych rzęsach. Ważne informacje:- produkt nie podrażnia wrażliwych oczu, - produkt nadaje się do soczewek kontaktowych - może być stosowany na przedłużone rzęsy, - testowany przez specjalistów - nie zawiera oleju - jest hipoalergiczny, - nie zawiera parabenów, ftalanów, substancji zapachowych i glutenuZawartość:2ml
- Odżywkę Revitalash należy stosować raz dziennie, nakładając cienką warstwę produktu u nasady rzęs.
- Nie używaj produktu częściej niż raz dziennie.
- Nie nakładać zbyt dużo odżywki, wystarczy jedno pociągnięcie.
Produkt testowany dermatologicznie, odpowiedni również dla alergików.
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki RevitaLash o objętości 2 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja okolic oczu stanie się prawdziwą przyjemnością.
Na rynku pojawił się produkt RevitaLash marki RevitaLash przeznaczony dla kobiet. Produkt RevitaLash Advanced Sensitive Eyelash Conditioner (2 ml) znajduje się wśród 7 najlepiej sprzedających się akcesoriów dla kobiet w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy.
- Waga
- 44 g
- Zawartość
- 2 ml
- Składniki
- Woda, bez alergenów
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0818426020928818426020928
- Numer producenta
- 2066722
- Waga
- 44 g
- Zawartość
- 2 ml
- Składniki
- Woda, bez alergenów
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 0818426020928818426020928
- Numer producenta
- 2066722
Pasuje również do tego

RevitaLash Revitabrow Advanced, Serum do brwi, Kobiety, 1 szt., Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml
10 633,00 zł/100ml
318,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

De’Longhi ECAM 22.110.SB, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Kawa mielona, Wbudowany młynek, 1450 W, Czarny, Srebrny
1 488,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

RevitaLash Advanced serum na rzęsy Eyelash Conditioner 3,5 ml
7 000,00 zł/100ml
245,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

Drzewo oliwne Olive „Oferta” 150–180 cm, , odporne na zimę, Olea Europaea
1 330,99 zł
-200,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 130,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Yves Saint Laurent Libre Pour Femme Woda perfumowana, 50ml
8 339,40 zł/1l
416,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

LEGO DUPLO Klasyczne pudełko z klockami, zestaw z pojemnikiem do przechowywania, zabawka edukacyjna dla dziecka od 18 miesięcy (65 elementów), pomysł na prezent dla malucha, 10913
116,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Tefal E 79204, Patelnia uniwersalna, Czarny, Stal nierdzewna, Stal nierdzewna, Ceramika, Gaz, Halogen, Indukcja, Płyta jednolita, 24 cm, 254 mm
663,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Topchances Inteligentny zegarek dla dzieci z odtwarzaczem muzyki, grami SOS, aparatem, kalkulatorem, budzikiem i czatem głosowym dla chłopców i dziewczynek, niebieski
158,61 zł
-3,18 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
155,43 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Hangtong-DE

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
1 093,90 zł/1l
109,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 148,00 zł/1l
414,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

RevitaLash Advanced, Odżywka do rzęs, Kobiety, 1 szt., Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte,..., 2 ml
13 750,00 zł/100ml
275,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BunkerBV

Revitalash Eyelash Conditioner odżywka stymulująca wzrost rzęs - 1.0ml
18 099,00 zł/100ml
180,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revitalash - RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner - Eyelash Serum 2 ml
268,99 zł/1kg
268,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml
16 532,67 zł/100ml
247,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Revitalash - (Eyebrow Conditioner) RevitaBrow (Eyebrow Conditioner)
20 291,67 zł/100ml
608,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Revitalash - RevitaLash Advanced Conditioner - Odżywka zwiększająca gęstość i wzrost rzęs z algami 3ml
88 000,00 zł/1l
352,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TERCES

RevitaLash Hi-Def Brow Gel, Żel do brwi, Brązowy, 7,4 ml, Butelka, Szczotka, Trimethylsiloxysilicate, Aqua, Isododecane, Cyclopentasiloxane, Silica, Propanediol,...
14 322,97 zł/1l
105,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

RevitaLash Double-Ended Volume Set, Czarny, 11 ml, Kobiety, Paraben, Volumising Primer Ingredients: Aqua / Water/ Eau, Glyceryl Stearate, C18-36 Acid Triglyceride,..., 1 szt.
9 914,55 zł/1l
109,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Dior Sauvage Woda perfumowana, 60ml
7 058,33 zł/1l
423,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

RevitaLash Hi-def Brow Pencil kredka do brwi Soft Brown
654 928,55 zł/1kg
91,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

RevitaLash Thickening Conditioner odżywka wzmacniająca dla przywrócenia gęstości włosów 250 ml
597,56 zł/1l
149,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

RevitaLash maska Lash & Brow Masque
23 998,00 zł/1l
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

RevitaLash Hi-def Brow Pencil kredka do brwi Warm Brown
864,70 zł/1kg
86,47 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 335,00 zł/1l
133,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie

Revitalash Wimpernzange Lashes Signature zalotka do rzęs
2 038,63 zł/1kg
103,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

RevitaLash Thickening Shampoo 250 ml
456,48 zł/1l
114,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Aphro Celina serum do rzęs 3 ml produkt na porost rzęs
59 876,67 zł/1l
179,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Olaplex No.3 Hair Perfector 250 ml
1 979,97 zł/1kg
593,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Dealsupply

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 251,50 zł/1l
225,15 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 92% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
92%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
4%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.it i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Revitalash Advanced
Produkt jest bardzo łatwy w użyciu, nie ma zapachu, więc już tego samego wieczoru zaczęłam go nakładać. Po chemioterapii straciłam wszystko: włosy, rzęsy i brwi. Włosy odrastają, ale rzęsy – absolutnie nie. Produkt ten polecono mi w mojej grupie onkologicznej, gdzie inne dziewczyny osiągnęły doskonałe rezultaty, więc postanowiłam go kupić.
Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobrze
Pierwsze serum, które spełnia swoje obietnice. Długie rzęsy i to bez hormonów. Super.
Oceniono dnia 11 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zwiększanie objętości rzęs
Używam go od wielu lat i jestem zadowolona z efektów!!
Oceniono dnia 4 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny efekt
Jestem całkowicie zadowolona; rzęsy stały się znacznie dłuższe.
Oceniono dnia 5 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny produkt
Używam go już od dawna, działa świetnie, rzęsy rosną.
Oceniono dnia 28 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Serum na rzęsy
To naprawdę działa, gorąco polecam
Oceniono dnia 26 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobry
bardzo dobry
Oceniono dnia 24 lipca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Dobry
Tak zadowolony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Darmowa wysyłka


Bestseller







Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłka

Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.Bestseller
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 2 szt.

AHAVA Extreme Day Cream, Krem na dzień, Kobiety, Starzejąca się skóra, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Zwężanie porów,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
195,89 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
391,78 zł/100ml

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
265,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 299,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
247,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
16 532,67 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,32 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 610,83 zł/1kg

PHYSIOGEL Calming Relief A.I. Cream, krem 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
99,63 zł
Sprzedawca: apohealth
199,26 zł/100ml

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
71,03 zł
Sprzedawca: apohealth
56,82 zł/100ml

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(57)Liczba wystawionych ocen: 57
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
81,24 zł/100ml

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
192,88 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
665,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
472,70 zł
-11,97 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
460,73 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 151,82 zł/100ml

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
163,65 zł
-16,37 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,28 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
2 945,60 zł/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
315,00 zł
Sprzedawca: Uniqstone
630,00 zł/100ml

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
163,69 zł
-13,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,59 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 011,80 zł/1kg

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
163,69 zł
-13,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
150,59 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 011,80 zł/1kg

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(341)Liczba wystawionych ocen: 341
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
150,77 zł
-12,07 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
138,70 zł
Sprzedawca: AltaShop
2 774,00 zł/1kg