Jogurt specjalny Jogobella 400 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
7,68 zł
19,20 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Jogurty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Jogurt standardowy z kawałkami owoców Jogobella 400 g
18,26 zł/1kg
7,85 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zott Jogobella Jogurt owocowy Classic 400 g - duże kawałki owoców
17,86 zł/1kg
7,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Danmis Jogurt kozi truskawkowy 125 g
35,93 zł/1kg
5,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Piątnica Jogurt Skyr Waniliowy 150 g
34,44 zł/1kg
5,51 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt Danone Fantasia Wiśnia 118 g
39,00 zł/1kg
5,07 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Rians Jogurt owczy 115 g
49,35 zł/1kg
9,87 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt naturalny Łagodne Bakoma 150 g
24,00 zł/1kg
3,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mlekovita Jogurt naturalny 100 g
22,27 zł/1kg
2,45 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Maślanka Mrągowo truskawkowa 1 kg
9,00 zł/1l
9,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krasnystaw Maślanka naturalna 420 g
9,20 zł/1kg
8,01 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Piątnica Jogurt Naturalny 180 g
19,67 zł/1kg
3,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kefir Robico 1,5% tłuszczu 400 g
12,02 zł/1kg
5,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Danone Gratka o smaku truskawkowym Deser 4 x 115 g = 460 g
17,18 zł/1kg
8,42 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Activia Jogurt naturalny 165 g
30,94 zł/1kg
5,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

BIELUCH jogurt naturalny 180 g
17,89 zł/1kg
3,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Napój jogurtowy Actimel o smaku malinowym 4 x 100 g
55,72 zł/1kg
13,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Zott Jogurt Primo śmietankowy 220 g
24,71 zł/1kg
5,93 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt Fantasia Waniliowy z M&M's 120 g
56,77 zł/1kg
7,38 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt pitny Skyr truskawkowy Piątnica 330 g
23,39 zł/1l
8,26 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,72 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Maślanka Mrągowska naturalna 1 kg
6,13 zł/1kg
6,29 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,13 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Nie czekaj, zamów już dziś i poczuj wyjątkowy smak! teraz i ciesz się kremową konsystencją!
Opis szczegółowy Pyszny jogurt z extra dużymi kawałkami owoców. w szerokiej gamie smaków. Extra apetyt na życie dla całej rodziny. Parametry produktu Rodzaj Smakowy Smak Truskawkowy, Malinowy, Poziomkowy Składniki Truskawka i poziomka: jogurt*, owoce 9% (truskawki 7%, sok truskawkowy z koncentratu 1,8%, poziomki 0,2%), cukier, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii malina: jogurt*, owoce 9% (maliny, sok malinowy z koncentratu), cukier, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat *zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Zawartość netto 400 g Temperatura przechowywania min - max 4 - 8 °C Waga jednostkowa brutto 0,43 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 112 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w warunkach chłodniczych Wartość odżywcza Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 89,0 kcal Wartość energetyczna kJ 375,0 kJ Wielkość porcji 100 g Zawartość białek 3,5 g Zawartość soli 0,14 g Kwasy tłuszczowe nasycone 1,8 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 2,7 g Cukry 11,1 g Zawartość węglowodanów 11,7 g Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 4014500509822 Marka: JOGOBELLA Kategoria: PRODUKTY MLECZARSKIE Podkategoria: JOGURT OWOCOWY Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: Zott Polska Sp. z o.o. Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6 Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL Waga jednostkowa brutto: 0.43 kg
- Lista składników
- W opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- W opisie
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- CARUNO
- Nazwa handlowa
- Jogurt Owocowy Zott Jogobella Special Z Dużymi Kawałkami Owoców 400 G
- Producent
- Jogobella
- EAN
- 4014500509822
- Lista składników
- W opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- W opisie
- Waga
- 400 g
- Firma spożywcza
- CARUNO
- Nazwa handlowa
- Jogurt Owocowy Zott Jogobella Special Z Dużymi Kawałkami Owoców 400 G
- Producent
- Jogobella
- EAN
- 4014500509822
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

ZOTT Jogobella Exotic 150g MIX
23,56 zł/1kg
3,77 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt standardowy z kawałkami owoców Jogobella 400 g
18,26 zł/1kg
7,85 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mleko Uchate Polmlek 3.2 1 litr
4,99 zł/1l
4,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zott Jogobella Jogurt owocowy Classic 400 g - duże kawałki owoców
17,86 zł/1kg
7,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Danmis Jogurt kozi truskawkowy 125 g
35,93 zł/1kg
5,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kiełbasa Krakowska sucha 500g - Schronisko Bukowina
85,17 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Jogurt klasyczny Mix smaków Jogobella 150 g
23,56 zł/1kg
3,77 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt naturalny Greek Style gęsty 180 g
22,89 zł/1kg
4,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

nutella 4016 nutella Nougatcreme, 450,0 g
127,56 zł/1kg
57,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Bonomi Salviardi oryginalne włoskie biszkopty do herbaty 400g
43,75 zł/1kg
17,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Mestemacher Westfalen klasyczny chleb żytni razowy bez skórki 500g
18,72 zł/1kg
9,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Amino Zupa Rosół Z Włoszczyzną I Natką Pietruszki Błyskawiczna 59 G
74,07 zł/1kg
4,37 zł
Sprzedawca: Katomix

Gold Cytrus Płyn Do Naczyń Lemon 5 l
3,36 zł/1l
21,72 zł
-22%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,82 zł
Sprzedawca: Lumarko

Canon PIXMA TS3350, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Czarny
1 417,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Wieszak na pranie EASYmaxx 12719
132,51 zł/1m
104,68 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Canon PG-545/CL-546, Standardowa wydajność, Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty, 2 szt., Multipak
362,70 zł
Sprzedawca: Green_Country

Rogal 7Days Max z nadzieniem kakaowo-kokosowym 110 g
32,46 zł/1kg
4,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Masło Klarowane Ghee Khanum 500G Naturalne 99,8% Do Smażenia Tłuszcz
78,00 zł/1l
39,00 zł
Sprzedawca: Bazary_Swiata

Fairy płyn do mycia naczyń Cytryna 900ml
20,72 zł/1l
18,65 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mestemacher Nasz Czysty Chleb Owsiany z wybranymi nasionami oleistymi 300g
56,03 zł/1kg
16,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Peggy Idealna szczotka do szorowania z uchwytem, drewno, włosie z włókna syntetycznego
76,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Jogobella Jogurt naturalny klasyczny 150 g
27,19 zł/1kg
4,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Suszarka bębnowa OMNA | XXL - 32 m^2 - składana - mobilna i stabilna - do użytku w pomieszczeniach i na zewnątrz
74,99 zł
Sprzedawca: OMNA

Sucha karma Dolina Noteci Premium dla dorosłych owiec z ryżem 10 kg
97,70 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
89,50 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Peggy Perfect 89228 Peggy Perfect szczotka do szorowania z uchwytem "LessCO2", drewno, 240 mm
100,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kesper | Wózek kuchenny z systemem segregacji odpadów | Materiał: Płyta pilśniowa | Wymiary: szer. 50 x wys. 79 x gł. 37 cm | Kolor: Biały
510,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

neutral 6323433004 VEGAN MAYONNAISE 430 ml, 1 St.
177,12 zł/1l
76,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Materac Adormii 90x200, 7-strefowy materac z pianki termoelastycznej, wysokość 25 cm. Materace sprężynowe: materac sprężynowy 90x200 z warstwą komfortową, materace kieszeniowe, stopień twardości 3
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
135,75 zł/1l
143,15 zł
-34,55 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
108,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.