Maślanka Mrągowska naturalna 1 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
6,29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
6,13 zł-2%
6,13 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Jogurty i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Krasnystaw Maślanka naturalna 420 g
9,20 zł/1kg
8,01 zł
-49%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Maślanka Mrągowo truskawkowa 1 kg
9,00 zł/1l
9,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Maślanka Robico naturalna 400 g
12,42 zł/1kg
9,35 zł
-42%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
5,34 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Activia Jogurt naturalny 165 g
30,94 zł/1kg
5,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Mlekovita Jogurt naturalny 100 g
22,27 zł/1kg
2,45 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Piątnica Jogurt Naturalny 180 g
19,67 zł/1kg
3,54 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt naturalny Łagodne Bakoma 150 g
24,00 zł/1kg
3,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt naturalny 2,8% tłuszczu 3 kg
12,64 zł/1kg
49,92 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt ekologiczny naturalny 140 g
29,00 zł/1kg
4,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt naturalny Kuchmistrz 3% tłuszczu 1 kg
10,62 zł/1kg
11,15 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Piątnica Jogurt Naturalny Ekologiczny 140 g
25,31 zł/1kg
4,05 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogobella Jogurt naturalny klasyczny 150 g
27,19 zł/1kg
4,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt bałkański naturalny 1 kg
17,24 zł/1kg
18,27 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

BIELUCH jogurt naturalny 180 g
17,89 zł/1kg
3,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kefir naturalny Milko 1 kg
8,26 zł/1l
8,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Kefir naturalny Selgros111 z mleczarni 1L
8,12 zł/1l
8,12 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt Skyr pitny naturalny 300 g
26,19 zł/1kg
8,12 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt z musli Jogobella 200 g
23,77 zł/1kg
5,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Jogurt pitny Milko naturalny 330 g
14,06 zł/1l
8,77 zł
-47%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Maślanka Milko 330ml naturalna
12,55 zł/1l
8,01 zł
-48%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,14 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zamów już dziś Maślankę Mrągowską i poczuj naturalny smak Mazur! teraz i ciesz się orzeźwieniem!
Opis szczegółowy Maślanka w kartonie z zakrętką Parametry produktu Rodzaj Maślanka Typ Smak Składniki maślanka pasteryzowana, mleko pasteryzowane, mleko odtłuszczone w proszku, żywe kultury bakterii mlekowych Zawartość tłuszczu 1,5 % Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Polska Zawartość netto 1000 g Pojemność 1 l (dm³) Kraj pochodzenia głównego składnika Polska Temperatura przechowywania min - max 0 - 8 °C Waga jednostkowa brutto 1,02 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: Spółdzielnia Mleczarska "MLEKPOL" w Grajewie Ulica i numer: ul. Elewatorska 13 Kod pocztowy i miasto: 19-203 Grajewo PL Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 100 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w warunkach chłodniczych Wartość odżywcza Zawartość białek w porcji (ogólnie) 3,5 g Zawartość soli w porcji (ogólnie) 0,2 g Zawartość węglowodanów w porcji 5,3 g Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 ml Wartość energetyczna kcal 49 kcal Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) 49 kcal Wartość energetyczna kJ 205 kJ Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) 205 kJ Wielkość porcji 100 ml Zawartość białek 3,5 g Zawartość soli 0,2 g Kwasy tłuszczowe nasycone 1 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 1,5 g Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) 1 g Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) 1,5 g Cukry 5,3 g Zawartość węglowodanów 5,3 g Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5900820001506 Marka: Mrągowska Kategoria: PRODUKTY MLECZARSKIE Podkategoria: MAŚLANKA,MLEKO ZSIADŁE Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: Spółdzielnia Mleczarska "MLEKPOL" w Grajewie Ulica i numer: ul. Elewatorska 13 Kod pocztowy i miasto: 19-203 Grajewo PL Waga jednostkowa brutto: 1.02 kg
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- W opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- W opisie
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- CARUNO
- Nazwa handlowa
- Maślanka Naturalna Mrągowska 1 Kg W Kartonie
- Producent
- Mrągowska
- EAN
- 5900820001506
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- W opisie
- Informacja o wartościach odżywczych
- W opisie
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- CARUNO
- Nazwa handlowa
- Maślanka Naturalna Mrągowska 1 Kg W Kartonie
- Producent
- Mrągowska
- EAN
- 5900820001506
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Maślanka Mrągowo truskawkowa 500 g
10,72 zł/1l
5,36 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Maślanka Mrągowo truskawkowa 1 kg
9,00 zł/1l
9,00 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Materac 90x200 25 cm Zintegrowany topper Materac 7-strefowy materac sprężynowy H3/H4
469,99 zł
Sprzedawca: hatservice
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.