Waga:
170 g- 170 g
- 250 g
Orion Studentska Mleczna gruszka 170g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
18,64 zł
109,65 zł / 1kg
+ 13,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Czekolada i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g107,07 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Marabou Bites Oreo546,07 zł/1kg
76,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Baton z marcepanu Marzipan Brot 100g - Zentis79,90 zł/1kg
18,90 zł
-57%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
CZEKOLADKI GORZKIE MAŁE5 g - VIVANI714,00 zł/1kg
3,57 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Nussbeisser Gold Czekolada Mleczna Z Całymi Orzechami Laskowymi I Rodzynkami 220 G
118,95 zł/1kg
28,30 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wawel Czekolada Mleczna 90 G
126,78 zł/1kg
11,41 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka Czekoladki Mleczne Z Nadzieniem Kakaowym 110 G
228,82 zł/1kg
25,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wawel Czekolada CocoAch! Malinowa 86 g
43,44 zł/1kg
7,24 zł
-45%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
3,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka Czekolada Mleczna Triolade 280 G
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

E. Wedel Czekolada Mleczna 220g
119,36 zł/1kg
31,51 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,84 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

E. Wedel Czekolada Mleczna Truskawkowa 100 G
96,10 zł/1kg
9,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekolada mleczna 80g
232,13 zł/1kg
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Wedel Czekolada mleczna Nadzienie Czekoladowe 100 g
98,50 zł/1kg
9,85 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

nucao Owoce w czekoladzie Crunchy Raspberries50 g
358,00 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Milka Czekolada Mleczna 250 G
102,40 zł/1kg
25,60 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Schogetten czekolada mleczna 100 g
83,27 zł/1kg
9,16 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Milka Oreo Czekolada Mleczna 100 G
92,60 zł/1kg
9,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Wedel Czekolada mleczna Jagodowa 100 g
96,10 zł/1kg
9,61 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Czekolada mleczna Côte d'Or z karmelizowanymi migdałami, 180g
306,78 zł/1kg
55,22 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zamów teraz Studentską czekoladę i poczuj radość! Wyjątkowy smak czeka!
Czekolada STUDENTSKA Mleczna Galaretka GRUSZKOWA to wyjątkowa kompozycja dla miłośników słodkich i owocowych smaków. Zawiera delikatną mleczną czekoladę, w której znajdziesz zatopione kawałki aromatycznej galaretki o intensywnym smaku gruszki, orzeszki ziemne dodające chrupkości oraz żelki nadające lekkości i wyjątkowego charakteru. To połączenie gwarantuje niezapomniane doznania smakowe, idealne na chwilę relaksu i przyjemności.
Opis szczegółowy Orion Studentska Mleczna gruszka 170g Parametry produktu Typ Mleczna Smak Czekoladowy, Gruszkowy Dodatki Z orzechami, Z galaretką, Żelki Zawartość netto 170 g Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Czechy Składniki Cukier, prażone orzechy ziemne, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku, miazga kakaowa, syrop glukozowy, syrop fruktozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), puree gruszkowe z koncentratu 2,3%, emulgatory (lecytyny, polirycynooleinian poliglicerolu), tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), mąka ryżowa, koncentrat soku z cytryny, substancja żelująca (pektyny), kwas (kwas cytrynowy), regulatory kwasowości (cytryniany potasu, cytryniany sodu), aromaty , kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, pasta z orzechów laskowych. czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. masa kakaowa w czekoladzie mlecznej min. 27% Waga jednostkowa brutto 0,17 kg Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 220 op. zb. (DU) Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) 9 mies. Alergeny Orzechy Tak Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne Tak Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Może zawierać Zboża zawierajace gluten Tak Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych Tak Przechowywanie Inne uwagi dotyczące przechowywania Chronić przed ciepłem. Sposób przechowywania przechowywać w suchym i chłodnym miejscu Wartość odżywcza Zawartość białek w porcji (ogólnie) 1,5 g Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) 0,6 g Zawartość soli w porcji (ogólnie) 0,02 g Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) 11,3 g Zawartość węglowodanów w porcji 12 g Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 509 kcal Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) 108 kcal Wartość energetyczna kJ 2128 kJ Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) 451 kJ Wielkość porcji 21,2 g Zawartość białek 7 g Zawartość soli 0,11 g Kwasy tłuszczowe nasycone 13,7 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 27,5 g Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) 2,9 g Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) 5,8 g Cukry 53,1 g Zawartość węglowodanów 56,7 g Wartość energetyczna kcal (energia) 5 %RWS Zawartość białek (ogólnie) 3 %RWS Zawartość soli (ogólnie) Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) 15 %RWS Zawartość węglowodanów (cukry) 13 %RWS Zawartość węglowodanów (ogólnie) 5 %RWS Ilość porcji w opakowaniu 8 szt. Inne informacje o zawartości Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy Poziom znakowania Nutriscore E Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 8593893783218 Marka: Orion Kategoria: CZEKOLADA Podkategoria: TABLICZKI CZEKOLADY OD 101G Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl Waga jednostkowa brutto: 0.17 kg
- Lista składników
- Cukier, prażone orzechy ziemne, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku, miazga kakaowa, syrop glukozowy, syrop fruktozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), puree gruszkowe z koncentratu 2,3%, emulgatory (lecytyny, polirycynooleinian poliglicerolu), tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), mąka ryżowa, koncentrat soku z cytryny, substancja żelująca (pektyny), kwas (kwas cytrynowy), regulatory kwasowości (cytryniany potasu, cytryniany sodu), aromaty naturalne, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, pasta z orzechów laskowych. czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. masa kakaowa w czekoladzie mlecznej min. 27%
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaZawartość białek w porcji (ogólnie): 1,5 gZawartość błonnika w porcji (ogólnie): 0,6 gZawartość soli w porcji (ogólnie): 0,02 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry): 11,3 gZawartość węglowodanów w porcji: 12 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 509 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 108 kcalWartość energetyczna kJ: 2128 kJWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 451 kJWielkość porcji: 21,2 gZawartość białek: 7 gZawartość soli: 0,11 gKwasy tłuszczowe nasycone: 13,7 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 27,5 gZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone): 2,9 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie): 5,8 gCukry: 53,1 gZawartość węglowodanów: 56,7 gWartość energetyczna kcal (energia): 5 %RWSZawartość białek (ogólnie): 3 %RWSZawartość soli (ogólnie): <1Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone): 15 %RWSZawartość węglowodanów (cukry): 13 %RWSZawartość węglowodanów (ogólnie): 5 %RWSIlość porcji w opakowaniu: 8 szt.
- Waga
- 170 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Orion Studentska Mleczna gruszka 170g
- Producent
- Studentska
- EAN
- 8593893783218
- Lista składników
- Cukier, prażone orzechy ziemne, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku, miazga kakaowa, syrop glukozowy, syrop fruktozowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), puree gruszkowe z koncentratu 2,3%, emulgatory (lecytyny, polirycynooleinian poliglicerolu), tłuszcz mleczny, serwatka w proszku (z mleka), mąka ryżowa, koncentrat soku z cytryny, substancja żelująca (pektyny), kwas (kwas cytrynowy), regulatory kwasowości (cytryniany potasu, cytryniany sodu), aromaty naturalne, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, pasta z orzechów laskowych. czekolada mleczna oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. masa kakaowa w czekoladzie mlecznej min. 27%
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość odżywczaZawartość białek w porcji (ogólnie): 1,5 gZawartość błonnika w porcji (ogólnie): 0,6 gZawartość soli w porcji (ogólnie): 0,02 gZawartość węglowodanów w porcji (cukry): 11,3 gZawartość węglowodanów w porcji: 12 gJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 509 kcalWartość energetyczna kcal w porcji (energia): 108 kcalWartość energetyczna kJ: 2128 kJWartość energetyczna kJ w porcji (energia): 451 kJWielkość porcji: 21,2 gZawartość białek: 7 gZawartość soli: 0,11 gKwasy tłuszczowe nasycone: 13,7 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 27,5 gZawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone): 2,9 gZawartość tłuszczów w porcji (ogólnie): 5,8 gCukry: 53,1 gZawartość węglowodanów: 56,7 gWartość energetyczna kcal (energia): 5 %RWSZawartość białek (ogólnie): 3 %RWSZawartość soli (ogólnie): <1Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone): 15 %RWSZawartość węglowodanów (cukry): 13 %RWSZawartość węglowodanów (ogólnie): 5 %RWSIlość porcji w opakowaniu: 8 szt.
- Waga
- 170 g
- Firma spożywcza
- MEGASAM24.PL PSA
- Nazwa handlowa
- Orion Studentska Mleczna gruszka 170g
- Producent
- Studentska
- EAN
- 8593893783218
Pasuje również do tego

12 sadzonek lawendy 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, prawdziwa lawenda, odporna na mróz, aromatyczna roślina do ogrodu, balkonu i doniczek
59,01 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
132,90 zł/1kg
95,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Czekolada deserowa Studentska z orzechami, żelkami i rodzynkami 170 g
84,96 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Studentska Czekolada Malinowa 170g z intensywnym malinowym nadzieniem
109,65 zł/1kg
18,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Nussbeisser Gold Czekolada Mleczna Z Całymi Orzechami Laskowymi I Rodzynkami 220 G
118,95 zł/1kg
28,30 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,17 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

REVENTO® AeroTwist Suszarko-Lokówka 5w1 Jonizacja Automatyczne Lokowanie 3 Temperatury Wymienne Końcówki
169,99 zł
-40,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
129,99 zł
Sprzedawca: REVENTO

Odkurzacz akumulatorowy Authmic, 60000 Pa/55 minut pracy/pojemnik 1,8L, bezprzewodowy, z wyświetlaczem, szczotka zapobiegająca splątywaniu włosów, bardzo cichy, idealny do sierści zwierząt, dywanów, podłóg i samochodów
499,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Aihong-KF

Lentilky czekoladowe Orion 28 g
165,67 zł/1kg
4,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Wentylator wieżowy, bezłopatkowy wentylator wieżowy, cichy wentylator wieżowy, wentylator wieżowy z 2 prędkościami, wentylator wieżowy USB, wentylator wieżowy chłodzący
107,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zanjo24

Xiaomi Redmi Note 14 Pro+ 5G Smartfon 8/256GB Czarny
1 838,73 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: Arboremedia

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
251,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Komplet pościeli 135x200 cm w kolorze antracytowym z wzorem w paski i zamkiem błyskawicznym, wykonany z polibawełny - pościel dwustronna
130,88 zł
Sprzedawca: IM-Trading_GmbH

Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów Maszynka do strzyżenia brody T-Blade Trymer do brody Trymer do włosów Elektryczna maszynka do strzyżenia włosów Golarka do włosów Mężczyźni Dzieci Retoo
211,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szczotka do stylizacji VITALmaxx - 3 nasadki - antracyt/różowe złoto. Elektryczna szczotka do stylizacji włosów, lokówka, szczotka z ciepłym powietrzem.
152,67 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Czekolada mleczna Studentska 170 g
124,94 zł/1kg
21,24 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

6 sadzonek lawendy 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, prawdziwa lawenda, odporna na mróz, aromatyczna roślina do ogrodu, balkonu i doniczek
34,10 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Casaria Sztuczna choinka 150 cm z metalowym stojakiem 310 końcówek Szybki montaż Dekoracja świąteczna Choinka Choinka PVC Zielona
102,72 zł
-2,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
100,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Czekolada Lindt Creation z kawałkami pistacji i migdałów 148 g
180,20 zł/1kg
26,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor: czarny
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Lindt Swiss Milk Chocolate 300g
209,27 zł/1kg
62,78 zł
Sprzedawca: LAVONIO

BOXILAND® żelki kalendarz adwentowy 2026, 24 rodzaje, słodkie & kwaśne
131,12 zł/1kg
222,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Schwartau Extra Zero dżem truskawkowy bez dodatku cukru wegański 280g
63,93 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kołdra puchowa 135 x 200 cm (1400 g) – kołdra kasetowa, kołdra całoroczna, kołdra puchowa, kołdra pikowana
345,96 zł
Sprzedawca: Bestlivings
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Czekolada biała Belgijska 500g Brat.pl



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
35,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
69,48 zł/1kg

Novi czekolada z nadzieniem pistacjowym 105 g
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
107,07 zł/1kg

Lindt Christmas Nuts Macadamia w mlecznej czekoladzie 100g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,42 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
231,09 zł/1kg

Lindt 675057, 100 g, Czekolada mleczna, 59 mm, 42 mm, 165 mm, Opakowanie na prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
25,75 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
257,50 zł/1kg

Niederegger marcepanowe domino z ciemną czekoladą 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,31 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
194,48 zł/1kg

Hachez Cocoa Arriba Classic tabliczka ciemnej czekolady 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Hachez Cocoa dArriba łagodna ciemna czekolada z pomarańczą 100g
23,57 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
235,70 zł/1kg

Ritter SPORT 481 Ritter SPORT Mini-Tafelschokolade "BUNTER MIX", 84 Stück



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
174,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
124,81 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 2000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
103,46 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Storz Relief Father Christmas w mlecznej czekoladzie 80 sztuk 1000g
162,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
162,14 zł/1kg

Niederegger marcepan klasyczny bez czekolady odpustowej 100g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
23,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
238,70 zł/1kg

Czekoladowe Mikołaje Storz luzem w przezroczystym pudełku 770g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
141,67 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
183,99 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkiego karmelu 1000g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
51,73 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
51,73 zł/1kg

Nappo classic w puszce Nugat z ciemną czekoladą 1320g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(14)Liczba wystawionych ocen: 14
130,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
98,81 zł/1kg

Weinrichs polewa z pełnej mlecznej czekolady 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
126,09 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
84,06 zł/1kg

Weinrichs White Drops - Couverture - 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
127,51 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
85,01 zł/1kg

Kolekcja czekoladek Merci Petits Delikatne małe czekoladki Merci 125 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
114,40 zł/1kg

Fudge Old English Toffee Czekoladowe słodycze z miękkim karmelem 300g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
15,87 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
52,90 zł/1kg

Weinrichs Backdeko ciemna czekolada drops couverture 1500g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
137,43 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
91,62 zł/1kg

Sarotti Tiamo Finest Truffles Cognac Cream Delikatne czekoladki 125g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
19,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
156,40 zł/1kg