Hotos Ser Feta 200 g prawdziwa koza i owca

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

24,66 zł

123,30 zł / 1kg

+ 13,99 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

czw. 1 – pt. 2 października
Nasze najlepszeoferty
Sery miękkie i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Bryndza owczo-krowia 220 g - Schronisko Bukowina
Bryndza owczo-krowia 220 g - Schronisko Bukowina
64,42 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Alpenhain ser Baked Camembert 200g
Alpenhain ser Baked Camembert 200g
92,27 zł/1l
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ser bałkański z mleka owczego 150 g – East Dairy
Ser bałkański z mleka owczego 150 g – East Dairy
93,69 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Łagodny ser provolone w plastrach 80 g - Brazzale
Łagodny ser provolone w plastrach 80 g - Brazzale
87,38 zł/1kg
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
15,39 zł/1kg
15,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sennes Käse, fabryka serów Sennerei Drei Zinnen, ok. 500 g.
Sennes Käse, fabryka serów Sennerei Drei Zinnen, ok. 500 g.
151,48 zł/1kg
75,74 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Serek Philadelphia kremowy 1,65 kg
Serek Philadelphia kremowy 1,65 kg
72,21 zł/1kg
122,76 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser kozi wędzony dojrzewający 100 g
Ser kozi wędzony dojrzewający 100 g
116,09 zł/1kg
12,77 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser twarogowy kozi DanSer naturalny 100 g
Ser twarogowy kozi DanSer naturalny 100 g
93,55 zł/1kg
10,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser trójśmietankowy miękki dojrzewający 180 g
Ser trójśmietankowy miękki dojrzewający 180 g
161,10 zł/1kg
32,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser Turek Camembert Naturalny 120 g
Ser Turek Camembert Naturalny 120 g
60,50 zł/1kg
8,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser Kozi Naturalny Pełnotłusty 200 g
Ser Kozi Naturalny Pełnotłusty 200 g
121,10 zł/1kg
24,22 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser Camembert kozi Soignon 180 g
Ser Camembert kozi Soignon 180 g
121,75 zł/1kg
24,35 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Almette kozi ze szczypiorkiem 135 g
Almette kozi ze szczypiorkiem 135 g
107,33 zł/1kg
16,10 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser Freibrunn, Gamsegg-Hof, ok. 800 g.
Ser Freibrunn, Gamsegg-Hof, ok. 800 g.
209,35 zł/1kg
167,48 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Ser Apetina Snack z Ziołami 100 g
Ser Apetina Snack z Ziołami 100 g
61,67 zł/1kg
9,49 zł
-22%
7,40 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser Camembert President Naturalny 120 g
Ser Camembert President Naturalny 120 g
79,75 zł/1kg
9,57 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mozzarella mini w solance 750g
Mozzarella mini w solance 750g
48,95 zł/1kg
56,29 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser Papouis Patria 250 g
Ser Papouis Patria 250 g
77,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,09 zł
-16%
20,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser Manouri PDO Hotos porcja 200g
Ser Manouri PDO Hotos porcja 200g
114,71 zł/1kg
24,09 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Hotos Ser Feta 200 g prawdziwa koza i owca Składniki: mleko pasteryzowane (owcze min. 70%, kozie), sól, podpuszczka, kultury bakterii. Zawartość tłuszczu w suchej masie: min. 43% Masa netto: 200g Wartości odżywcze w 100g: Energia 1122kj/ 270kcal Tłuszcz 22g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 15,6g Węglowodany 0,7g w tym cukry 0,2g Białko 17,4g Sól 2,2g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznych



Zamów już dziś i przenieś się smakiem do słonecznej Grecji! teraz!



Opis szczegółowy Oryginalna grecka o charakterystycznym smaku i kruchości, odróżniającymi ser od popularnych produktów typu . Niezastąpiony składnik pysznych sałatek. Ser wytwarzany jest z mieszanki mleka owczego (70%) i koziego (30%), którym zawdzięcza swój intensywny smak. grecka Hotos posiada Chronione Oznaczenie Pochodzenia PDO, świadczące o oryginalności produktu. Zawiera 45% tłuszczu. Parametry produktu Gatunek sera Smak Składniki pasteryzowane mleko owcze (70%), pasteryzowane mleko kozie (30%), sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka mikrobiologiczna Zawartość tłuszczu Inny Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w Grecja Zawartość netto 200 g Temperatura przechowywania min - max 2 - 6 °C Waga jednostkowa brutto 0,21 kg ChNP - Chroniona Nazwa Pochodzenia 1 ChNP - Data ważności certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości 2023-03-20 ChNP - Numer certyfikatu zgodności lub świadectwa jakości POC/599-9736.06 Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie 253 op. zb. (DU) Alergeny Orzechy Nie Ryby i produkty pochodne Nie Seler i produkty pochodne Nie Skorupiaki i produkty pochodne Nie Soja i produkty pochodne Nie Zboża zawierajace gluten Nie Dwutlenek siarki i siarczyny Nie Gorczyca i produkty pochodne Nie Jaja i produkty pochodne Nie Łubin i produkty pochodne Nie Mięczaki i produkty pochodne Nie Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) Tak Nasiona sezamu i produkty pochodne Nie Przechowywanie Sposób przechowywania przechowywać w warunkach chłodniczych Wartość odżywcza Jednostka będąca podstawą przeliczeń g/100 g Wartość energetyczna kcal 267 kcal Wartość energetyczna kJ 1117 kJ Wielkość porcji 100 g Zawartość białek 16,8 g Zawartość soli 2,2 g Kwasy tłuszczowe nasycone 15,6 g Zawartość tłuszczów (ogólnie) 22 g Cukry 0,2 g Zawartość węglowodanów 0,2 g Specyfikacja produktu: Kod kreskowy: 5202425000022 Marka: HOTOS Kategoria: SERY-SAMOOBSŁUGA,KAWAŁKI Podkategoria: SERY OWCZE,KOZIE,FETA Kraj pochodzenia: Podmiot wprowadzający do obrotu: PPH TEMAR SP. z o.o. Sp.k. Ulica i numer: Tartaczna 34 Kod pocztowy i miasto: 40-749 Katowice PL Waga jednostkowa brutto: 0.21 kg
Lista składników
pasteryzowane mleko owcze (70%), pasteryzowane mleko kozie (30%), sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka mikrobiologiczna
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywczaJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 267 kcalWartość energetyczna kJ: 1117 kJWielkość porcji: 100 gZawartość białek: 16,8 gZawartość soli: 2,2 gKwasy tłuszczowe nasycone: 15,6 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 22 gCukry: 0,2 gZawartość węglowodanów: 0,2 g
Waga
200 g
Firma spożywcza
Hotos
Nazwa handlowa
grecka Hotos 200g
Producent
Hotos
EAN
5202425000022

Lista składników
pasteryzowane mleko owcze (70%), pasteryzowane mleko kozie (30%), sól, kultury bakterii mlekowych, podpuszczka mikrobiologiczna
Informacja o wartościach odżywczych
Wartość odżywczaJednostka będąca podstawą przeliczeń: g/100 gWartość energetyczna kcal: 267 kcalWartość energetyczna kJ: 1117 kJWielkość porcji: 100 gZawartość białek: 16,8 gZawartość soli: 2,2 gKwasy tłuszczowe nasycone: 15,6 gZawartość tłuszczów (ogólnie): 22 gCukry: 0,2 gZawartość węglowodanów: 0,2 g
Waga
200 g
Firma spożywcza
Hotos
Nazwa handlowa
grecka Hotos 200g
Producent
Hotos
EAN
5202425000022
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla GymBeam pynne biako jaja - praktyczna forma 100% biaka jaja, szybkie i kompletne rdo biaka, idealne do koktajli proteinowych, pieczenia i gotowania
GymBeam pynne biako jaja - praktyczna forma 100% biaka jaja, szybkie i kompletne rdo biaka, idealne do koktajli proteinowych, pieczenia i gotowania
48,70 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
48,70 zł
Sprzedawca: FIT1EU
Zdjęcie produktu dla MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
MLEKO ALPEJSKIE UHT (min. 3,5 % TŁUSZCZU)1 L - BERCHTESGADENER LAND
15,61 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
15,61 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
Mozzarella di bufala Michelangelo w solance 125g
15,39 zł/1kg
15,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ser Mozzarella tarty, idealny do pizzy i zapiekanek, 500 g
Ser Mozzarella tarty, idealny do pizzy i zapiekanek, 500 g
70,52 zł/1kg
17,63 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg  4x 7,0 g, 4 St.
Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.
282,50 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
7,91 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Danmis Jogurt kozi jagodowy 125 g
Danmis Jogurt kozi jagodowy 125 g
37,57 zł/1kg
5,26 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
Pomidory San Marzano DOP Strianese 400 g
19,72 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
7,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
Chleb niskowęglowodanowy - mocny 200g
92,85 zł/1kg
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
18,57 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 54
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Danone Serek kozi naturalny 125 g
Danone Serek kozi naturalny 125 g
0,04 zł/1kg
5,39 zł
-6%
5,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla 40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
4,1Średnia ocena: 4,1 z 5Liczba wystawionych ocen: 230
39,99 zł
-12%
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
Zdjęcie produktu dla Danmis Jogurt kozi truskawkowy 125 g
Danmis Jogurt kozi truskawkowy 125 g
35,93 zł/1kg
5,03 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krótki makaron, 500 g, 12 min, Włochy
La Molisana Penne rigate n.20, Penne, Krótki makaron, 500 g, 12 min, Włochy
11,71 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
5,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
Kabanos exclusive wieprzowy 105 g Tarczyński
100,18 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
11,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
29,13 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
-2%
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Sennes Käse, fabryka serów Sennerei Drei Zinnen, ok. 500 g.
Sennes Käse, fabryka serów Sennerei Drei Zinnen, ok. 500 g.
151,48 zł/1kg
75,74 zł
Sprzedawca: italia-genuss
Zdjęcie produktu dla Gratino tarty 40g
Gratino tarty 40g
155,75 zł/1kg
6,23 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser cheddar red w kawałku 200G Kerrygold
Ser cheddar red w kawałku 200G Kerrygold
89,15 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
17,83 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Parmigiano reggiano Zarpellon 200g
Parmigiano reggiano Zarpellon 200g
197,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
39,47 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser twardy pakowany próżniowo 100g - Gran Moravia
Ser twardy pakowany próżniowo 100g - Gran Moravia
94,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kulki serowe wędzone 200g - Schronisko Bukowina
Kulki serowe wędzone 200g - Schronisko Bukowina
109,05 zł/1kg
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ser kozi Dan.Ser twardy 150 g
Ser kozi Dan.Ser twardy 150 g
135,50 zł/1kg
21,68 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ser Piórko kostka 225g Sery z Goliszewa
Ser Piórko kostka 225g Sery z Goliszewa
82,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ser Roquefort Papillon z mleka owczego 100 g
Ser Roquefort Papillon z mleka owczego 100 g
143,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
24,69 zł
-24%
18,71 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser Papouis Patria 250 g
Ser Papouis Patria 250 g
77,00 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
24,09 zł
-16%
20,02 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
Ser z gór wędzony średni krowi 245g - Schronisko Bukowina
78,39 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 17
21,95 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Twaróg kozi kanapkowy Dan 150 g
Twaróg kozi kanapkowy Dan 150 g
61,19 zł/1kg
9,79 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Ser górski śniadaniowy z chilli 220g - Schronisko Bukowina
Ser górski śniadaniowy z chilli 220g - Schronisko Bukowina
68,67 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,48 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ser Cheddar Snowdonia Black Bomber porcja 200g
Ser Cheddar Snowdonia Black Bomber porcja 200g
161,48 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
36,00 zł
-5%
33,91 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Mlekovita Ser Mozzarella kawałek 250g
Mlekovita Ser Mozzarella kawałek 250g
59,96 zł/1kg
16,36 zł
-8%
14,99 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Korbacze wędzone 500g - Schronisko Bukowina
Korbacze wędzone 500g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
45,00 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
88,24 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
Mozzarella 1,5 kg - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
-2%
43,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
29,13 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Alpenhain ser Baked Camembert 200g
Alpenhain ser Baked Camembert 200g
2,0Średnia ocena: 2,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
92,27 zł/1l
Zdjęcie produktu dla XOX Cheese Dip łagodny pikantny dip serowy z kremowego sera topionego 290ml
XOX Cheese Dip łagodny pikantny dip serowy z kremowego sera topionego 290ml
14,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
28,15 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ser bałkański z mleka owczego 150 g – East Dairy
Ser bałkański z mleka owczego 150 g – East Dairy
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ser górski śniadaniowy z czosnkiem niedźwiedzim 220g - Schronisko Bukowina
Ser górski śniadaniowy z czosnkiem niedźwiedzim 220g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,75 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bryndza owczo-krowia 220 g - Schronisko Bukowina
Bryndza owczo-krowia 220 g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
25,77 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,42 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Kulki serowe wędzone 200g - Schronisko Bukowina
Kulki serowe wędzone 200g - Schronisko Bukowina
3,7Średnia ocena: 3,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,05 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Cheddar 100 g tacka krojony spożyć do 14 dni od daty pakowania -  Schronisko Bukowina
Cheddar 100 g tacka krojony spożyć do 14 dni od daty pakowania - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
78,50 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Serki z gór małe wędzone 3x35g - Schronisko Bukowina
Serki z gór małe wędzone 3x35g - Schronisko Bukowina
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
127,18 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ser biały bez laktozy  scamorza bez laktozy plastry 80 g - Brazzale
Ser biały bez laktozy scamorza bez laktozy plastry 80 g - Brazzale
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
74,88 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Łagodny ser provolone w plastrach 80 g - Brazzale
Łagodny ser provolone w plastrach 80 g - Brazzale
6,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
87,38 zł/1kg