Skarby Orientu Cremedusche Rytuał Bizantyjski 250ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
22,78 zł
91,12 zł / 1l
+ 16,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Żele pod prysznic i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Masło do ciała NEROLI JASMINE712,67 zł/1l
106,90 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
duschdas 5835427004 duschdas Zitrone Rosmarin Duschgel 225 ml98,56 zł/1l
133,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Kneipp Aroma Pflegedusche Lebensfreude Zitrone, 6er Pack (6 x 200 ml)113,74 zł/1l
136,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Sanex Douchegel - Dermo Nawilżający 500 ml170,00 zł/1l
85,00 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
46,96 zł/1l
14,94 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Skarby Orientu Cremedusche Rytuał Perski Sen 250ml
59,52 zł/1l
14,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Skarby Orientu Cremedusche Hammam 3 x 250 ml w tubce
93,33 zł/1l
70,00 zł
Sprzedawca: TR8

Aveeno baby Dermexa Emollientien Duschcreme 250 ml
269,36 zł/1l
67,34 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Aloe Vera Duschcreme
85,62 zł/1l
34,25 zł
Sprzedawca: Emerosa

Biobaza 2w1 Duschgel Pszczoły i kozy
117,88 zł/1l
29,47 zł
Sprzedawca: Trendery

Palmolive Cremedusche Kamelie+Mandel 250ml
390,00 zł/1l
9,75 zł
Sprzedawca: Katomix

L'Erbolario Zel do kapieli/pod prysznic FRANGIPANI
105,33 zł/100ml
315,99 zł
Sprzedawca: MyParfumerie

Żel pod prysznic MONOI 1000 ml
66,50 zł
Sprzedawca: somnia24

Pieniący się żel pod prysznic Rituals Jing
407,75 zł/1l
81,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Plantana Argan Care Shower, 500 ml XDG
81,66 zł/1l
40,83 zł
Sprzedawca: apohealth

Kneipp 1571389000 Kneipp Lebensfreude Duschgel 200 ml
91,70 zł/1l
18,34 zł
Sprzedawca: MANADA

Żel doccia Aegyptus 250ml - Tesori d'Oriente
51,48 zł/1l
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

frei oel Wasch&DuschCreme, 250 ml FSE
166,82 zł/1kg
56,22 zł
Sprzedawca: apohealth

Lactovit LactoUrea, żel pod prysznic ujędrniający
0,05 zł/1l
24,45 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Żel pod prysznic MONOI 100 ml
530,90 zł/1l
53,09 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Tesori d Oriente Cream Shower Byzantium Ritual 250ml - Żel pod prysznic - Producent: Lornamead GmbH, Harckesheyde 91-93, 22844 Norderstedt 1 opakowanie
- Waga
- 285.714 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, PARFUM, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT, CISTUS LADANIFERUS RESIN STYRAX TONKINENSIS RESIN EXTRACT, CITRUS AURANTIUM AMARA LEAF/TWIG OIL, GLYCERIN, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, GLUKOZYD LAURYLOWY, KOKOINIAN PEG-7 GLICEROLU, KOPOLIMER STYREN/AKRYLANY, DIOCTAN GLUTAMINIANU TETRASODU, UWODORNIONY OLEJ RYCYNOWY PEG-40, KWAS CYTRYNOWY, KWAS MLEKOWY, SORBINIAN POTASU, BENZOESAN SODU, KARMEL, JON ALFA-IZOMETYLU, ALKOHOL BENZYLOWY, CYTRONELOL, KUMARYNA, LINALOL.
- Producent
- TESORI
- EAN
- 8008970056609
- Numer producenta
- 877670
- Waga
- 285.714 g
- Zawartość
- 250 ml
- Składniki
- AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, PARFUM, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, ROSA DAMASCENA FLOWER EXTRACT, CISTUS LADANIFERUS RESIN STYRAX TONKINENSIS RESIN EXTRACT, CITRUS AURANTIUM AMARA LEAF/TWIG OIL, GLYCERIN, SODIUM OLIVAMPHOACETATE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, GLUKOZYD LAURYLOWY, KOKOINIAN PEG-7 GLICEROLU, KOPOLIMER STYREN/AKRYLANY, DIOCTAN GLUTAMINIANU TETRASODU, UWODORNIONY OLEJ RYCYNOWY PEG-40, KWAS CYTRYNOWY, KWAS MLEKOWY, SORBINIAN POTASU, BENZOESAN SODU, KARMEL, JON ALFA-IZOMETYLU, ALKOHOL BENZYLOWY, CYTRONELOL, KUMARYNA, LINALOL.
- Producent
- TESORI
- EAN
- 8008970056609
- Numer producenta
- 877670
Pasuje również do tego

Krem Do Ciała Tesori D'oriente Byzantium Rosa Nera & Labdano 300 Ml
130,72 zł/1kg
32,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d'Oriente Royal Oud Dello Yemen Perfumy, 100ml
203,90 zł/1l
20,39 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d’Oriente Byzantium, Płynny, 760 ml, Butelka
19,33 zł/1l
14,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Odtłuszczacz uniwersalny 600 ml
21,48 zł/1l
12,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d'Oriente, Żel pod prysznic Bizancjum, 250 ml
46,96 zł/1l
14,94 zł
-21%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chante Clair Marsiglia odtłuszczacz 600 ml
20,48 zł/1l
12,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tesori d’Oriente Persian Dream, Płynny, 760 ml, Granat, Red tea, Butelka
18,41 zł/1l
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Odtłuszczacz Chante Clair Limone 5L
35,56 zł/1l
177,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Tesori D'oriente Żel Pod Prysznic Wanilia I Imbir 250 Ml
46,96 zł/1l
11,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Płyn do prania Lavatrice Liquido Marsiglia 28 prań 1,26l - Chante Clair
15,07 zł/1l
18,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Denim Original 150ml, Mężczyźni, Dezodorant, Dezodorant w spreju, 150 ml, Bergamotka, Petitgrain, Szałwia, Kadzidło
79,33 zł/1l
16,76 zł
-28%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Chanteclair 8015194530730
14,28 zł/1l
17,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Żel doccia Aegyptus 250ml - Tesori d'Oriente
51,48 zł/1l
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor: czarny
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Żel Pod Prysznic Tesori D'oriente Legno Di Ebano 250 Ml
52,72 zł/1l
13,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori Perfumy 100ml Orchidea
22,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Relax, Żel pod prysznic, 650 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Zmiękczający
21,37 zł/1l
13,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Classico, Mydło w płynie, Niebieski, 300 ml, 1 szt.
21,87 zł/1l
6,56 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Malizia Uomo, Vrtyver, Dezodorant, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
85,87 zł/1l
12,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Tesori d Oriente Mydło w płynie Rytuał Bizantyjski 300ml
74,70 zł/1l
22,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tesori d'Oriente Karma Perfumy, 100ml
298,30 zł/1l
29,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DealOn

Tesori d Oriente Deo Perfume Byzantium Black Rose and Labdanum 150ml
124,13 zł/1l
18,62 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Płyn do płukania Chante Clair Orchidea 1,14 l
12,11 zł/1l
13,81 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

DENIM MUSK woda toaletowa 1x 100ml vapo
375,40 zł/1l
38,64 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Felce Azzurra Pavimenti Classico 1l, 1000 ml
9,79 zł/1l
9,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Perfumy do prania Felce Azzurra Classica 220 ml
135,86 zł/1l
29,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Żel pod prysznic, 650 ml, Kobiety, Ciało, Bursztyn, Bergamotka, Cynamon, Kokos, Jaśmin, Konwalia, Piżmo, Orchidea, Brzoskwinia, Nawilżający
22,91 zł/1l
14,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Denim Sensitive - balsam po goleniu, 100 ml
197,50 zł/1l
19,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

trendteam garderoba szafa lustro biała melamina 74 x 191 x 34 cm
1 743,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Intesa For Men Bad-Dusche- Szampon Świeży 500 Ml
34,26 zł/1l
17,13 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

3 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (3 x 250 ml)
79,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
105,33 zł/1l

Marbert Żel do pielęgnacji ciała Bath & Body Classic Żel do kąpieli i pod prysznic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
94,16 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
200,34 zł/1kg

Versace Pour Homme Dylan Blue Żel pod prysznic, 250ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12
91,38 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
365,52 zł/1l

Delikatny peeling pod prysznic do ciała, zapach neroli i jaśminu
80,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
534,47 zł/1l

5 x Balea MED - Żel pod prysznic Ultra Sensitive (5 x 250 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
119,20 zł/1l

Naturalne masło CEYLON MANGO
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło kokosowe z pierwszego tłoczenia NEROLI JASMINE
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
222,70 zł/1l

Naturalne masło LEMONGRASS MANDARIN
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło PINK GRAPEFRUIT
44,54 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 781,60 zł/1l

Naturalne masło WILD MANGOSTEEN
44,54 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,19 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 687,60 zł/1l

3 x Balea MED - Żel pod prysznic 5% Urea 2w1 Prysznic + Szampon (3 x 300 ml)
129,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
143,33 zł/1l

Sisley Eau de Campagne, Olej, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 125 ml, Butelka, Bergamotka, Jaśmin, Cytryna
286,34 zł
-7,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 227,76 zł/1l

Żel pod prysznic Iris 5L - Dermomed



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
58,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,78 zł/1l

Hermès Eau D'Orange Verte SG na tělo i vlasy plnitelný 200 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 227,15 zł/1l

Sisley Soir De Lune Perfumowany żel do kąpieli i pod prysznic, 200ml
243,21 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
810,70 zł/1kg

Dior Homme Żel pod prysznic, 200 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
200,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 004,85 zł/1l

Molton Brown Gel Molton Brown Re-Charge Black Pepper Bodywash Refill 400ml
198,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
495,57 zł/1l

Byredo Gypsy Water, Żel pod prysznic, 225 ml, Dorośli, Kobiety, Ciało, Skóra uniwersalna
209,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
930,98 zł/1l

Żel do kąpieli i pod prysznic M.Brown Coastal Cypress & Sea Fennel
164,63 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
411,57 zł/1l