5,0



Na podstawie 1 opinii
Folk Karma dla psa Podhalańska pieczeń jagnięca z przepiórką i pietruszką 7 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
171,98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
166,97 zł-5,01zł
+ 10,90 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg40,90 zł/1kg
490,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg348,99 zł/1kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Acana Highest Protein Ranchlands Dog 11,4kg369,99 zł/1kg
369,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

FOLK Wielkopolska kaczka z królikiem, z dodatkiem aromatycznych jabłek i majeranku 7 kg
179,21 zł
-5,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
173,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Folk Delikatny posiłek z królikiem, cielęciną i marchewką 10 kg
25,10 zł/1kg
258,52 zł
-7,53 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
250,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Monge Monoprotein Puppy Wieprzowina z ryżem i ziemniakami 2,5kg
80,26 zł
Sprzedawca: Barazzoni-Shop

Karma sucha dla psa FOLK MINI Staropolska uczta mięsna królik 1.6kg
49,69 zł/1kg
84,45 zł
-2,46 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
81,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Monge Monoprotein Kaczka z ryżem i ziemniakami 12kg
242,20 zł
Sprzedawca: Barazzoni-Shop

Dolina Noteci Superfood danie z gęsi karma suszona dla psa 1 kg
36,04 zł/1kg
36,04 zł
Sprzedawca: DNStore

FOLK Kaszubskie specjalność rybna z dodatkiem aromatycznych jabłek, pietruszki i lubczyku 12 kg
280,66 zł
-8,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
272,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Chappi Z Drobiem Karma Pełnoporcjowa 500 G
22,92 zł/1kg
11,46 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

OptiVital Karma dla psa Jagnięcina 2,4 kg
29,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

PAN MIĘSKO Cielęcina z przepiórką L szczeniak - karma sucha dla psów - 20 kg
2,47 zł/1kg
255,45 zł
-8,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
246,59 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wiejska Zagroda Królik z indykiem 2 kg
38,70 zł/1kg
79,72 zł
-2,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
77,40 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

SYTA MICHA Chef Jeleń z żurawiną i pestkami dyni - sucha karma dla psów - 9 kg
0,03 zł/1kg
259,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera Adult Chicken&SweetPotato kurczak bataty 12,5kg
15,21 zł/1kg
191,69 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Lecker dla psa z wołowiną warzywami i ryżem 10kg
6,40 zł/1kg
63,99 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy

Canagan G-F Lamb 12kg - Sucha karma dla psa z jagnięciną
27,82 zł/1kg
333,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Chappi Karma Sucha Dla Psów Z Wołowiną Drobiem I Warzywami 13,5 Kg
7,69 zł/1kg
103,78 zł
Sprzedawca: Unizoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
FOLK Mini sucha karma dla dorosłych psów, bezzbożowa, podhalańska pieczeń jagnięca z przepiórką i pietruszką 7 kg
Najważniejsze cechy suchej karmy dla psów FOLK Mini Podhalańska pieczeń jagnięca z przepiórką i pietruszką:
1. FOLK Podhale pieczona jagnięcina to pełnoporcjowa sucha karma dla dorosłych psów. Zbilansowana zawartość zdrowego białka z najdelikatniejszej jagnięciny i delikatnego mięsa przepiórczego gwarantuje wyjątkowo smaczny posiłek.
2. Bezzbożowa receptura oparta na mięsie o niskiej zawartości alergenów chroni niezwykle wrażliwy układ pokarmowy i odpornościowy psów, dzięki czemu Twój pupil będzie czuł się w pełni komfortowo.
3. Dodatek lekkostrawnych ziemniaków, marchewki i pietruszki nie obciąża układu pokarmowego psa, ale dostarcza ważnych witamin i minerałów.
4. Karma jest bezzbożowa i nie zawiera sztucznych dodatków, konserwantów ani barwników. Zawiera kwasy omega-3 i omega-6. Charakteryzuje się zawartością witamin A, E, D3 oraz minerałów. Zamknięty skład.
5. Doskonała strawność i tolerancja, a tym samym zdrowy układ trawienny. Codzienne wsparcie układu odpornościowego i kostnego zwierzęcia, a także zdrowej skóry, lśniącej sierści i silnego serca.
Opis:
Zalety karmy FOLK Podhalańska pieczeń jagnięca z przepiórką i pietruszką 7kg:
Opracowana przez niezależnych naukowców Instytutu Żywienia Zwierząt PUPIL receptura suchej karmy FOLK wzbogacona jest lekkostrawnymi warzywami i lubczykiem obok wysokiej jakości delikatnej jagnięciny i pysznej przepiórki, co poprawia trawienie, wspomaga krążenie i jednocześnie smakuje pupilom. Stosunek białka i tłuszczu zapobiega nadmiernemu przybieraniu na wadze i dostarcza psu energii. Zawartość witaminy A pozytywnie wpływa na wzrok. Witamina D3 wspomaga dobrą kondycję kości i zębów. Kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 zapewniają zdrowy układ sercowo-naczyniowy i nerwowy, a także zdrową skórę i lśniącą sierść. Siemię lniane wzbogaca również karmę w nienasycone kwasy tłuszczowe, cenne witaminy i minerały. Dodatek naturalnego błonnika oraz suszonych polskich jabłek i jagód aronii zapewnia psu dawkę prebiotyków, które stymulują pracę jelit poprzez dostarczanie dobroczynnych bakterii. Chondroityna i glukozamina mają bezpośredni wpływ na funkcjonowanie, sprężystość i ruchomość stawów Twojego pupila. Nasza karma nie zawiera konserwantów, sztucznych dodatków ani barwników. Kształt i wielkość granulek są dostosowane do małych szczęk psów małych i karłowatych. Sucha karma jest idealną alternatywą, gdy nie ma Cię w domu.
Skład: Suszone mięso (jagnięcina 30%), świeże mięso z przepiórki (15%), suszone ziemniaki, tłuszcz wołowy, jabłka, suszony pulpet, siemię lniane, suszone drożdże piwne (źródło mannanoligosacharydów), ekstrakt z cykorii (źródło inuliny), olej rybny, olej rzepakowy, marchew, pietruszka (2%), dynia, aronia, żurawina, majeranek, babka lancetowata, lubczyk, minerały, glukozamina, chondroityna.
Zamów już dziś i poczuj smak prawdziwej podhalańskiej uczty! Nie czekaj, ta pieczeń to kwintesencja tradycji i smaku!
- Waga
- 7000 g
- Zawartość
- 7 l
- Zawartość wilgoci
- 10%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Dodatki
- Olej rybny, olej rzepakowy
- Liczba sztuk
- 7
- EAN
- 5906731520945
- Producent
- Folk
- Numer zezwolenia
- 5906731520945
- Waga
- 7000 g
- Zawartość
- 7 l
- Zawartość wilgoci
- 10%
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Dodatki
- Olej rybny, olej rzepakowy
- Liczba sztuk
- 7
- EAN
- 5906731520945
- Producent
- Folk
- Numer zezwolenia
- 5906731520945
Pasuje również do tego

Gulasz ludowy Mazurski z jelenia z burakami i dodatkiem żurawiny 12 кг
270,36 zł
-7,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
262,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

FOLK Kaszubskie specjalność rybna z dodatkiem aromatycznych jabłek, pietruszki i lubczyku 12 kg
280,66 zł
-8,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
272,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

DOLINA NOTETSI Premium jagnięcina - sucha karma dla psa - 9 kg
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DNStore

FOLK Wielkopolska kaczka z królikiem, z dodatkiem aromatycznych jabłek i majeranku 7 kg
179,21 zł
-5,22 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
173,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 7 lWaga 7 kgLiczba sztuk 7
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,95 zł/1kg

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
206,97 zł
Sprzedawca: Unizoo
27,60 zł/1kg

Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
94,00 zł
Sprzedawca: Unizoo
47,00 zł/1kg

Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
525,13 zł
Sprzedawca: superbrandshop
42,01 zł/1kg

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
403,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
26,90 zł/1kg

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Lamb Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Josera Festival 12,5 kg
337,72 zł
Sprzedawca: superbrandshop
27,02 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,22 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg

alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
184,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
15,41 zł/1kg

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Sprzedawca: Unizoo
24,17 zł/1kg