4,8



Na podstawie 5 opinii
Waga:
12000 g- 2000 g
- 12000 g
Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 12 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
358,95 zł
29,91 zł / 1kg
+ 10,90 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe31,72 zł/1kg
396,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Ryba, Indyk, 11,4 kg45,61 zł/1kg
519,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg21,60 zł/1kg
324,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 395 g
0,05 zł/1l
25,93 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
25,40 zł/1kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut 12.5kg Wide Plain Light
28,40 zł/1kg
354,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Belcando 557825, Dorosły, Jagnięcina, Ryż, 12,5 kg, Bezglutenowe
50,09 zł/1kg
626,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

CARNILOVE 527533, Dorosły, Ryba, Pstrąg, 1,5 kg
70,67 zł/1kg
106,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Trovet Hypoallergenic RRD Rabbit 10kg Lekkostrawna Sucha Karma z Królikiem Dla Psów z Nadwrażliwością Pokarmową
2,26 zł/1kg
225,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Brit 8595602558957, Szczenięta, Jagnięcina, Ryż, 12 kg
16,33 zł/1kg
195,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut 12.5kg Wide Plain Senior
94,81 zł/1kg
1 185,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando 560125, Dorosły, Każda rasa, Drób, 12,5 kg
34,00 zł/1kg
424,94 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Josera Optiness, Dorosły, Każda rasa, 12,5 kg
46,25 zł/1kg
578,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

Eukanuba 8710255172149, Dorosły, Każda rasa, 12 kg
25,70 zł/1kg
308,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Bozita 41232, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 12 kg
8,92 zł/1kg
106,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut VetLine Weight Management, Dorosły, Każda rasa, Turcja, 12 kg
24,57 zł/1kg
294,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Bozita 9117388, Dorosły, Każda rasa, Jeleń, 2,5 kg
122,52 zł/1kg
306,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

DIVINUS Adult, Dorosły, 20 kg
6,08 zł/1kg
121,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WellStoreJTS
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
VetLine Hypoallergenic / Pomaga przy nietolerancjach pokarmowych
Pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów z koniną i słodkimi ziemniakami dla psów z nietolerancją pokarmową
Wolfsblut VetLine HYPOALLERGENIC to pełnoporcjowa dietetyczna karma dla dorosłych psów w celu zmniejszenia objawów nietolerancji pokarmowej i nietolerancji składników odżywczych związanych z przewlekłym świądem, zapaleniem ucha zewnętrznego i chorobami przewodu pokarmowego, takimi jak IBD (nieswoiste zapalenie jelit) lub zapalenie okrężnicy. Nietolerancje pokarmowe to wszystkie nieprawidłowe reakcje fizyczne na spożycie pokarmu. Rozróżnia się nietolerancję i alergię. W przypadku alergii pokarmowej układ odpornościowy reaguje na określone białka w żywności, powodując nadmierną reakcję. Z drugiej strony, w przypadku nietolerancji układ odpornościowy nie jest zaangażowany. Jednak objawy obu są często nie do odróżnienia. Typowymi objawami są problemy skórne, takie jak swędzenie i zaburzenia trawienia, które objawiają się na przykład biegunką. Aby stwierdzić nietolerancję, konieczne jest przeprowadzenie diety eliminacyjnej. Wolfsblut VetLine HYPOALLERGENIC to specjalna dietetyczna karma pełnoporcjowa stosowana w leczeniu nietolerancji i alergii pokarmowych. Wolfsblut VetLine Hypoallergenic zawiera konia jako wybrane źródło białka o niskim potencjale alergicznym, aby zminimalizować początkowe objawy nietolerancji produktu i składników odżywczych. Dzięki temu idealnie nadaje się do diety eliminacyjnej. Pominięto również zboża, aby zapewnić wrażliwym żywieniowo psom dietę odpowiednią dla ich gatunku. Zawarte w karmie niezbędne kwasy tłuszczowe hamują reakcje zapalne, a tym samym mogą zmniejszać objawy nietolerancji lub alergii.
W skrócie:
- Receptura z naturalnymi składnikami
- Specjalnie dla psów z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami
- Odpowiednia jako dieta eliminacyjna, ponieważ receptura zawiera tylko jedno wybrane źródło białka, które rzadko wiąże się z alergiami pokarmowymi
- Z wybranym źródłem białka końskiego, ponieważ ma ono niski potencjał alergiczny
- Wysoka zawartość niezbędnych kwasów tłuszczowych hamujących procesy zapalne
- Wysoka zawartość EPA i DHA, może przyczynić się do pielęgnacji skóry
- Receptura bez zbóż, ponieważ są one jednym z najczęstszych czynników wywołujących alergie u psów
- Bez kukurydzy, glutenu, soi, wzmacniaczy smaku i sztucznych dodatków (z wyjątkiem witamin i minerałów)
- Wyprodukowana zgodnie z normami żywieniowymi
- Opracowana we współpracy z weterynarzami
- Bez testów na zwierzętach
Poszczególne składniki karmy VetLine HYPOALLERGENIC zostały opracowane wspólnie z lekarzami weterynarii zgodnie z ustaleniami dotyczącymi holistycznego żywienia psów z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami. To sprawia, że sucha karma Wolfsblut jest wyjątkowa.
Skład
Słodki ziemniak 42%, koń 29% (świeży koń 19%, suszony koń 10%), tłuszcz koński 7%, dynia 6%, białko grochu, lucerna, siemię lniane 2%, algi (bogate w DHA*), olej słonecznikowy, minerały, topinambur 0,4%, mannan-oligosacharydy (prebiotyk) 0,2%, frukto-oligosacharydy (prebiotyk) 0,2%. Źródła białka: Świeże mięso końskie, suszone mięso końskie, białko grochu. Źródła węglowodanów: Słodkie ziemniaki, dynia *Kwas dokozaheksaenowy
Składniki analityczne
Białko surowe 20%, tłuszcz surowy 14%, popiół surowy 9,8%, włókno surowe 3%, kwasy tłuszczowe omega-6 3,5%, kwasy tłuszczowe omega-3 1%, kwas linolowy 3%, DHA*/EPA** 0,3%, wapń 2%, fosfor 1,4%, potas 0,6%, sód 0,3%. **Kwas eikozapentaenowy
Waga psa Ilość karmy dziennie
1 - 5 kg 25 - 90 g
5 - 15 kg 90 - 200 g
15 - 25 kg 200 - 300 g
25 - 35 kg 300 - 380 g
35 - 45 kg 380 - 460 g
45 kg + 460 g +
Może być stosowana przez 3?8 tygodni, jeśli nietolerancje składników odżywczych są zmniejszone, może być stosowana bezterminowo, jeśli objawy nietolerancji ustąpią. Należy pamiętać, że pełnoporcjowe karmy dietetyczne mogą jedynie wspomagać leczenie weterynaryjne, a nie je zastępować. Zaleca się zasięgnięcie porady weterynarza przed użyciem i przed wydłużeniem okresu karmienia. Podane ilości należy traktować wyłącznie jako wskazówkę, a ilość podawanej karmy należy dostosować do indywidualnych potrzeb psa. Każdy pies jest wyjątkowy, a optymalna ilość karmy zależy od wielu czynników, takich jak wiek, płeć, aktywność, metabolizm i środowisko.
Przeciwwskazania:
Nieodpowiednie dla psów z nietolerancją na konie.
1 - 5 kg 25 - 90 g
5 - 15 kg 90 - 200 g
15 - 25 kg 200 - 300 g
25 - 35 kg 300 - 380 g
35 - 45 kg 380 - 460 g
45 kg + 460 g +
Może być stosowana przez 3?8 tygodni, jeśli nietolerancje składników odżywczych są zmniejszone, może być stosowana bezterminowo, jeśli objawy nietolerancji ustąpią. Należy pamiętać, że pełnoporcjowe karmy dietetyczne mogą jedynie wspomagać leczenie weterynaryjne, a nie je zastępować. Zaleca się zasięgnięcie porady weterynarza przed użyciem i przed wydłużeniem okresu karmienia. Podane ilości należy traktować wyłącznie jako wskazówkę, a ilość podawanej karmy należy dostosować do indywidualnych potrzeb psa. Każdy pies jest wyjątkowy, a optymalna ilość karmy zależy od wielu czynników, takich jak wiek, płeć, aktywność, metabolizm i środowisko.
Przeciwwskazania:
Nieodpowiednie dla psów z nietolerancją na konie.
- Wiek zwierzęcia:
- Dorosły
- Smak karmy:
- Koń
- Waga produktu:
- 12 kg
- Rasa psa:
- Każda rasa
- Zawiera witaminy:
- Biotin, Omega-3, Omega-6, Witamina A, Witamina B12, Witamina B2, Witamina B3, Witamina B6, Kwas foliowy, Witamina D3, Witamina E, Biotyna
- Efekty zdrowotne:
- Leczenie alergii
- Nie zawiera ziarna:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Białko:
- 20%
- Zawartość tłuszczu:
- 14%
- Popiół surowy:
- 9,8%
- Włókna surowe:
- 3%
- Fosfor:
- 1,4%
- Wapń:
- 2%
- Sód:
- 0,3%
- Zawartość potasu:
- 0,6%
- Zawartość biotyny:
- 0,3 μg/kg
- Zawartość żelaza:
- 60 mg/kg
- Zawartość cynku:
- 100 mg/kg
- Zawartość manganu:
- 36 mg/kg
- Zawartość miedzi:
- 10 mg/kg
- Zawartość jodu:
- 0,96 mg/kg
- Zawartość selenu:
- 0,23 mg/kg
- Zawartość witaminy A:
- 21871 IU/kg
- Zawartość witaminy D3:
- 1471 IU/kg
- Zawartość witaminy E:
- 600 mg/kg
- Zawartość ryboflawiny (witaminy B2):
- 21 mg/kg
- Zawartość niacyny (witaminy B3):
- 32 mg/kg
- Zawartość witaminy B6:
- 16 mg/kg
- Zawartość kwasu foliowego (witamina B9):
- 0,4 mg/kg
- Zawartość witaminy B12:
- 0,2 μg/kg
- Zawartość chlorku choliny:
- 0,6 mg/kg
- Kwasy tłuszczowe omega-3:
- 1%
- Kwasy tłuszczowe Omega-6:
- 3,5%
Jeśli szukasz nowości na rynku, przedstawiamy Ci Wolfsblut Myślę Dorośli Mięso 12 kg!
- Rodzaj: Myślę
- Zalecany wiek: Dorośli
- Witamina E: 600 MG/KG
- Selen: 0,23 MG/KG
- Potas: 0,6%
- Żelazo: 60 MG/KG
- Miedź (mg): 10 MG/KG
- Główny składnik:
- Wapń
- Witamina A
- Witamina E
- Witamina B6
- Witamina B3
- Witamina D3
- Witamina B2
- Witamina B12
- Tłuszcz
- Fosfor
- Omega 3
- Białko
- Sód
- Błonnik
- Popiół
- Witamina B7
- Omega 6
- Właściwości: Hipoalergiczny
- Smak: Mięso
- Cynk: 100 MG/KG
- Pojemność: 12 kg
- Waga
- 12000 g
- Zawartość wilgoci
- niedostępny
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Określone gatunki zwierząt
- Hund
- Dodatki
- Białko surowe 20%, tłuszcz surowy 14%, popiół surowy 9,8%, włókno surowe 3%, kwasy tłuszczowe omega-6 3,5%, kwasy tłuszczowe omega-3 1%, kwas linolowy 3%, DHA*/EPA** 0,3%, wapń 2%, fosfor 1,4%, potas 0,6%, sód 0,3%. **Kwas eikozapentaenowy
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 1 x 12 KG
- EAN
- 4260603786473
- Numer producenta
- GSHB_action_4260603786473
- Producent
- Wolfsblut
- Numer zezwolenia
- DE BW 127 001
- Waga
- 12000 g
- Zawartość wilgoci
- niedostępny
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Określone gatunki zwierząt
- Hund
- Dodatki
- Białko surowe 20%, tłuszcz surowy 14%, popiół surowy 9,8%, włókno surowe 3%, kwasy tłuszczowe omega-6 3,5%, kwasy tłuszczowe omega-3 1%, kwas linolowy 3%, DHA*/EPA** 0,3%, wapń 2%, fosfor 1,4%, potas 0,6%, sód 0,3%. **Kwas eikozapentaenowy
- Liczba sztuk
- 1
- Zakres dostawy
- 1 x 12 KG
- EAN
- 4260603786473
- Numer producenta
- GSHB_action_4260603786473
- Producent
- Wolfsblut
- Numer zezwolenia
- DE BW 127 001
Pasuje również do tego

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 130x105 cm personalizowane wodoodporne czarne
161,91 zł
-5,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
155,97 zł
Sprzedawca: Katomix

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 395 g
0,05 zł/1l
25,93 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
18,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Smart-Tech 40FN01V3, 101,6 cm (40"), 1920 x 1080 px, Full HD, DLED, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2, Szary
866,87 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: PolisElectro

De’Longhi PAC ES72 Classic, Przenośny klimatyzator powietrza, Chłodzenie, Osuszanie, Wentylator, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Używany
1 586,99 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: ScorpionElektro

Ipae-Progarden Adige, Biały, Polipropylen (PP), Kształt kwadratowy, 4 x noga, 440 mm, 440 mm
79,99 zł
Sprzedawca: homerci

Przedłużenie osłony drzwi Hauck 21 cm
261,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

VASAGLE kosz na pranie 3 przegrody, z półką, wysuwany, zdejmowany, 3 x 38 L, czarny
276,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Stół do tenisa stołowego kompaktowy, składany, zestaw 2 rakietek, 160 x 80 x 70 cm
1 259,61 zł
Sprzedawca: M_plus_L

szkło ochronne 2X (wyświetlacz + kamera) do Samsung Galaxy A53 5G z folią pancerną, szklana soczewka kamery Full 9H
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

1x 100% zaciemniające zasłony termiczne Szara nieprzezroczysta zasłona zaciemniająca z oczkami Unicoloured, 132*160cm
86,04 zł/1m
137,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion

Vileda Steam XXL Plus Tragbarer Dampfreiniger 0,4 l 1550 W Schwarz (168936)
762,47 zł/1l
304,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Xiaomi Robot Vacuum E5 White EU Xiaomi
1 037,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NovaMBSmart

parasol z oświetleniem LED wiszący parasol ogrodowy 300 cm - antracytowy
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Zestaw wypoczynkowy ogrodowy z polirattanu Merax dla 3-4 osób, 5-częściowy zestaw wypoczynkowy z sofą, stołem, taboretem i poduszkami, meble balkonowe meble ogrodowe, szary
1 362,99 zł
-30,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

torba podróżna travelite Trolley Basics Fresh na kółkach czarny czarny 73 cm
209,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WE-LOVE-BAGS

roba bramka zabezpieczająca do mocowania, naturalna, szerokość 62-105 cm, bramka schodowa dla dzieci i zwierząt domowych
191,32 zł
Sprzedawca: conquestgmbh

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
133,10 zł/1kg
95,83 zł
Sprzedawca: somnia24

parasol z oświetleniem LED parasol ogrodowy 350 cm parasol pawilon - antracyt
659,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Materac 180x200 25 cm Zintegrowany materac nawierzchniowy 7-strefowy materac ze sprężynami kieszeniowymi H3/H4
1 079,99 zł
Sprzedawca: hatservice

VASAGLE Toaletka z lustrem 2 szuflady 3 otwarte schowki biała Nowoczesna
331,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Hulajnoga elektryczna z homologacją drogową ABE E-scooter 20 km/h aluminiowa hulajnoga elektryczna z homologacją eKFV składana hulajnoga EScooter - czarna
1 347,00 zł
-348,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Wolfsblut VetLine Hypoallergenic, Dorosły, Każda rasa, Koń, 2 kg
46,50 zł/1kg
95,78 zł
-2,79 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Hubert 15 kg
16,13 zł/1kg
241,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
25,40 zł/1kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Belcando 557825, Dorosły, Jagnięcina, Ryż, 12,5 kg, Bezglutenowe
50,09 zł/1kg
626,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 100x75 cm personalizowane wodoodporne czarne
112,56 zł
Sprzedawca: Katomix

Przenośna chłodnica powietrza z odświeżaniem wodnym | chłodnica wyparna | wentylator
411,00 zł
Sprzedawca: Crownseller

Bicycle Gear wózek dla psa - max. 40 kg - składana przyczepka dla psa z osłoną przeciwdeszczową - łatwy montaż - niebieski
972,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Transporter dla psa BRUNO, 70x54x51cm, srebrna/czarna
297,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Składany basen dla psów 100 × 30 cm, niebiesko-szary
197,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta
























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 80% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
80%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 20% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
20%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 5 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
bardzo dobrze
Waga 12 kg
Po wielu doświadczeniach związanych z alergiami to odpowiednia karma dla mojego buldoga francuskiego
Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobry produkt
Waga 12 kg
Jesteśmy bardzo zadowoleni
Oceniono dnia 23 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 12 kg
Oceniono dnia 17 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 2 kg
Oceniono dnia 7 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 12 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,95 zł/1kg

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
206,97 zł
Sprzedawca: Unizoo
27,60 zł/1kg

alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
184,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
15,41 zł/1kg

Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
94,03 zł
Sprzedawca: Unizoo
47,02 zł/1kg

Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
525,13 zł
Sprzedawca: superbrandshop
42,01 zł/1kg

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
403,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
26,90 zł/1kg

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Lamb Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

Josera Festival 12,5 kg
337,72 zł
Sprzedawca: superbrandshop
27,02 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,22 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Sprzedawca: Unizoo
24,17 zł/1kg