Ciastka Gocciole Finger 120g - Pavesi

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

12,97 zł

99,77 zł / 1kg

+ 9,99 zł za wysyłkę

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

śr. 30 września – czw. 1 października
Złóż zamówienie w ciągu
4h 00m 19s
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g
Ciasteczka MiniVoglie Matilde Vicenzi 500 g
67,08 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
52,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g
Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g
44,83 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
13,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Warszawskie - Sezamowe z żurawina 150g
Ciastka Warszawskie - Sezamowe z żurawina 150g
58,06 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka maślane Millefoglie Classiche 125g - Vicenzi
Ciastka maślane Millefoglie Classiche 125g - Vicenzi
48,90 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
9,78 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka bezglutenowe Frollino Galbusera 220g
Ciastka bezglutenowe Frollino Galbusera 220g
65,45 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Nutella Biscuits 304 g
Ciastka Nutella Biscuits 304 g
47,45 zł/1kg
22,12 zł
-14%
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
LEIBNIZ 37000 LEIBNIZ BUTTERKEKS Kekse 200 g
63,60 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
12,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
Biszkopty Bonomi Savoiardi kruche 200 g
42,95 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
8,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Biszkopty bezglutenowe do tiramisu Vicenzi 125 g
Biszkopty bezglutenowe do tiramisu Vicenzi 125 g
94,06 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Cantucci z pistacjami 180 g
Ciastka Cantucci z pistacjami 180 g
99,89 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kruche ciasteczka Bonomi 135 g
Kruche ciasteczka Bonomi 135 g
46,36 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
6,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gran Cereale Ciastka Mandorla Salata 280 g
Gran Cereale Ciastka Mandorla Salata 280 g
44,09 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
CIASTKA PIERNIKOWE BEZGLUTENOWE BIO 100 g - ZEMANKA
CIASTKA PIERNIKOWE BEZGLUTENOWE100 g - ZEMANKA
14,69 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
CIASTKA JAGLANKI Z DAKTYLAMI 175 g - NATURAVENA
CIASTKA JAGLANKI Z DAKTYLAMI 175 g - NATURAVENA
90,69 zł/1kg
15,87 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
Zdjęcie produktu dla Biszkopty Savoiardi Vicenzovo 300 g
Biszkopty Savoiardi Vicenzovo 300 g
38,21 zł/1kg
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Cantuccini Sapori 100 g
Ciastka Cantuccini Sapori 100 g
84,27 zł/1kg
9,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Ciastka Biscoff karmelizowane 124 g
Ciastka Biscoff karmelizowane 124 g
82,42 zł/1kg
9,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Gocciole paluszki 120g - Pavesi

Opis produktu: Gocciole paluszki 120g - Pavesi

Herbatniki na palec Gocciole od Pavesi to nowa odsłona klasycznych herbatników, które zachwycają wyjątkowym smakiem i kształtem. Każdy herbatnik to połączenie chrupiącego ciasta i bogatych kawałków czekolady, które sprawiają, że każdy kęs jest prawdziwą ucztą.

Cechy produktu:

Herbatniki te są idealne jako przekąska, świetnie komponują się z kawą lub herbatą, a ich oryginalny wygląd sprawia, że są atrakcyjnym dodatkiem na stole podczas spotkań z bliskimi.

Dzięki swojej uniwersalności ciasteczka paluszki Gocciole nadają się na każdą okazję - zarówno jako słodka przekąska w ciągu dnia, jak i część deseru na specjalne okazje.

Składniki: Mąka pszenna; czekolada 20%* [masa kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, masło, emulgator: lecytyny (soja)]; oleje roślinne (słonecznikowy, kukurydziany, rzepakowy, sojowy); cukier; kawałki czekolady 8,5%* [cukier, masa kakaowa, tłuszcz kakaowy, naturalny aromat waniliowy, emulgator: Lecytyny (soja)]; masło; ekstrakt słodowy jęczmienny i kukurydziany; substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu); serwatka z mleka w proszku; sól; aromaty Wartość odżywcza na 100g: Wartość energetyczna 2097kJ/501kcal Tłuszcz 24g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,3g Węglowodany 62g w tym cukier 25g Błonnik 4,7g Białko 6,9g Sól 0,38g Masa netto: 120g Kraj pochodzenia: Włochy Przechowywanie: Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu z dala od światła słonecznego Data ważności:

Ciastka Gocciole Finger 120g - Pavesi

Opis produktu: Ciastka Gocciole Finger 120g - Pavesi

Ciastka Gocciole Finger od Pavesi to nowa odsłona klasycznych ciastek, które zachwycają swoim wyjątkowym smakiem i formą. Każde ciastko to połączenie kruchego ciasta z bogatą zawartością kawałków czekolady, co sprawia, że każdy kęs jest prawdziwą przyjemnością.

Charakterystyka produktu:

Ciastka te są idealne jako przekąska, świetnie komponują się z kawą lub herbatą, a dzięki swojemu niebanalnemu wyglądowi mogą stanowić atrakcyjny dodatek na stole podczas spotkań z bliskimi.

Dzięki swej uniwersalności, ciastka Gocciole Finger są odpowiednie na każdą okazję - czy to jako słodka przekąska w ciągu dnia, czy jako element deseru na specjalne okazje.



Delikatne kruche ciasto z dużą ilością wiórków czekoladowych, baza z pysznej czekolady i zupełnie nowy kształt: Gocciole Finger, przekąska, która odmieni Twój dzień od podstaw! Ciastko z dropsami i czekoladową podstawą

Lista składników
Składniki: mąka pszenna; czekolada 20%* [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, masło, emulgator: lecytyny (soja)]; oleje roślinne (słonecznikowy, kukurydziany, rzepakowy, sojowy); cukier; kawałki czekolady 8,5%* [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, naturalny aromat waniliowy, emulgator: lecytyny (soja)]; masło; ekstrakt słodu jęczmiennego i kukurydzianego; substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu); serwatka z mleka w proszku; sól; aromatyWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 2097kJ/501kcalTłuszcz 24g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,3gWęglowodany 62g w tym cukry 25gBłonnik 4,7gBiałko 6,9gSól 0,38gMasa netto: 120gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
130 g
Firma spożywcza
Pavesi
Nazwa handlowa
Ciastka Gocciole Finger 120g - Pavesi
Producent
EAN
8013355501612

Lista składników
Składniki: mąka pszenna; czekolada 20%* [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz kakaowy, masło, emulgator: lecytyny (soja)]; oleje roślinne (słonecznikowy, kukurydziany, rzepakowy, sojowy); cukier; kawałki czekolady 8,5%* [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, naturalny aromat waniliowy, emulgator: lecytyny (soja)]; masło; ekstrakt słodu jęczmiennego i kukurydzianego; substancje spulchniające (wodorowęglan sodu, wodorowęglan amonu); serwatka z mleka w proszku; sól; aromatyWartość odżywcza w 100g:Wartość energetyczna 2097kJ/501kcalTłuszcz 24g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 8,3gWęglowodany 62g w tym cukry 25gBłonnik 4,7gBiałko 6,9gSól 0,38gMasa netto: 120gKraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznychData ważności:
Informacja o wartościach odżywczych
Na liście składników
Waga
130 g
Firma spożywcza
Pavesi
Nazwa handlowa
Ciastka Gocciole Finger 120g - Pavesi
Producent
EAN
8013355501612
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pavesi Gocciole Extra Dark 400g włoskie ciastka kakaowe z gorzką czekoladą
Pavesi Gocciole Extra Dark 400g włoskie ciastka kakaowe z gorzką czekoladą
30,98 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
16,11 zł
Sprzedawca: foodperium
Zdjęcie produktu dla Rogaliki KINDER KORNETTI CIOCCOLATTO, 270 g
Rogaliki KINDER KORNETTI CIOCCOLATTO, 270 g
76,57 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
22,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g
Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g
44,83 zł/1kg
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
13,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809585576, Ciastko, Malina, Jagodowy, Cherry, 300 g, 394 kcal, 1658 kJ, 5,6 g
Mulino Bianco 8076809585576, Ciastko, Malina, Jagodowy, Cherry, 300 g, 394 kcal, 1658 kJ, 5,6 g
59,32 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
Kinder 8000500283240, 290 g, 127 kcal, 1836 kJ, 439 kcal, 23 g, 12,5 g
46,34 zł/1kg
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
17,61 zł
Sprzedawca: foodperium
Zdjęcie produktu dla Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Chante Clair Odtłuszczacz z wybielaczem 625 ml
Chante Clair Odtłuszczacz z wybielaczem 625 ml
17,41 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
10,88 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Waterdrop Wymienny filtr wody do Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatybilny z w pełni automatycznymi ekspresami do kawy Saeco® Philips® (6 szt.)
Waterdrop Wymienny filtr wody do Philips® AquaClean® CA6903/10 CA6903, JIH, kompatybilny z w pełni automatycznymi ekspresami do kawy Saeco® Philips® (6 szt.)
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 875
109,99 zł
Rabat 10% od 2 szt.
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect
Zdjęcie produktu dla Chanteclair 8015194530730
Chanteclair 8015194530730
13,29 zł/1l
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 73
16,74 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Mc Vities Digestive Original
Mc Vities Digestive Original
52,56 zł/1kg
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
13,14 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 209
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome
Zdjęcie produktu dla Opiekacz do kanapek LEHMANN MASTERPLATE 5w1 1200W, toster gofrownica, grill kontaktowy, panini, kanapki, opiekacz do orzeszków, grill elektryczny
Opiekacz do kanapek LEHMANN MASTERPLATE 5w1 1200W, toster gofrownica, grill kontaktowy, panini, kanapki, opiekacz do orzeszków, grill elektryczny
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 210
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann
Zdjęcie produktu dla Pieczone wyciskane precle Elephant z solą morską 180 g
Pieczone wyciskane precle Elephant z solą morską 180 g
129,72 zł/1kg
23,35 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Balocco Cruschelle 700g, Ciasteczkowy, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
Balocco Cruschelle 700g, Ciasteczkowy, 433 kcal, 1820 kJ, 8,5 g, 64 g, 20 g
21,21 zł/1kg
14,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
54,24 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
20,07 zł
Sprzedawca: Spielgeist
Zdjęcie produktu dla Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
Lotus 744479 Ciasteczka karmelowe, 300 szt.
76,21 zł/1kg
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 50
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Pausa ciok- torcik kakaowy BEZGL. 35 g
Pausa ciok- torcik kakaowy BEZGL. 35 g
1 872,57 zł/1kg
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,54 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Zdjęcie produktu dla Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Ciastko, Czekolada, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
137,69 zł/1kg
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ
29,84 zł/1kg
1,0Średnia ocena: 1,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
Coppenrath przyprawa speculoos pikantny klasyczny przysmak świąteczny 600g
19,92 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
11,95 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
LAMBERTZ Kompozycja herbatników 1,0 kg
122,89 zł/1kg
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
122,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Girlanda świetlna "Eisregen", ciepła biel, 10 metrów. Świecące kryształki imitujące szron. Lampki LED. 8 trybów świecenia, timer i funkcje pamięci. Idealna do dekoracji okien, rynien, balkonów, ogrodów, na Boże Narodzenie
Girlanda świetlna "Eisregen", ciepła biel, 10 metrów. Świecące kryształki imitujące szron. Lampki LED. 8 trybów świecenia, timer i funkcje pamięci. Idealna do dekoracji okien, rynien, balkonów, ogrodów, na Boże Narodzenie
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
131,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DDP-Fashion
Zdjęcie produktu dla Włoskie ciasto drożdżowe Bauli z kremem cytrynowym Limoncello 400 g
Włoskie ciasto drożdżowe Bauli z kremem cytrynowym Limoncello 400 g
90,60 zł/1kg
36,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Zdjęcie produktu dla Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Zdjęcie produktu dla Gadeschi Amarettini
Gadeschi Amarettini
47,45 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
9,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Recenzje klientów

Na podstawie 2 opinii
Oceniono dnia 17 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 2 lipca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g
KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g
Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Oreo Choc Milk,264g
Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g
Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg