5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg ziaren
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
197,60 zł
197,60 zł / 1kg
+ 39,99 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 30 dni
Nasze najlepszeoferty
Ziarna kawy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg159,33 zł/1kg
478,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zyrafka

Więcej informacji o reklamie
KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE189,90 zł/1kg
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Więcej informacji o reklamie
Kawa ziarnista Tchibo Barista Caffè Crema, 1 kg77,99 zł/1kg
77,99 zł
Sprzedawca: Metler

Więcej informacji o reklamie
Lavazza Tierra Colombia 100% Arabica 1 kg142,52 zł/1kg
142,52 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Passalacqua Mehari 1 kg
114,87 zł/1kg
114,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hausbrandt Qualita Rossa 1 kg ziarna kawy
172,21 zł/1kg
172,21 zł
Sprzedawca: Sotel

Hausbrandt Venezia 1 kg ziarna kawy
177,85 zł/1kg
177,85 zł
Sprzedawca: Sotel

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hausbrandt H. Hausbrandt 1 kg ziarna kawy
225,88 zł/1kg
225,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
127,72 zł/1kg
127,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Hausbrandt Trieste 1 kg całych ziaren
197,60 zł/1kg
197,60 zł
Sprzedawca: Sotel

De’Longhi Kimbo Espresso Gourmet, 1 kg, Espresso, 1 szt., Torba
125,48 zł/1kg
125,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
130,65 zł/1kg
130,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
149,41 zł/1kg
149,41 zł
Sprzedawca: somnia24

Caffè Borbone MISCELA BLU, 1 kg, ziarna kawy
120,90 zł/1kg
120,90 zł
Sprzedawca: Sotel

Lazarro Crema Schümli – ziarna kawy, 8 x 1 kg.
82,99 zł/1kg
791,95 zł
-128,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
663,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Bristot Espresso 1 kg kawy w ziarnach
87,33 zł/1kg
87,33 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Douwe Egberts – ziarna espresso – 1 kg
161,16 zł/1kg
161,16 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Kawa ziarnista Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg
Kawa Hausbrandt Nonnetti powstaje z najlepszych ziaren arabiki i robusty - 80% arabiki i 20% robusty.
Smak kawy uzyskuje się dzięki szczególnie powolnemu paleniu w bębnie obrotowym w niskiej temperaturze. Wyjątkowy smak i najwyższe standardy jakości zapewniają niepowtarzalny aromat. Łagodna kwasowość i dobra kremowość tworzą wartościową kawę.
Orzechowy, kremowy i czekoladowy smak o średniej zawartości kofeiny.
Hausbrandt ESPRESSO
kawa ziarnista
opakowanie 1000g
Najważniejsze cechy
Skład: 60% ARABICA / 40% ROBUSTA
Zawartość kofeiny: wysoka
Stopień palenia: średni
Najlepsze metody parzenia
Ekspres automatyczny: 100%
Ekspres kolbowy: 70%
kawiarka: 70%
Ekspres przelewowy: 40%
Miejsce palenia
Treviso, Veneto
Profil smakowy
Dzięki obecności ziaren robusty kawa ma dobre body i gęstą cremę. Praktycznie pozbawiona jest kwaskowatości. W smaku wyczuwalna jest ciemna czekolada z aromatem korzennych ciastek i pieczonego chleba.
Hausbrandt Nonnetti to mieszanka składająca się w 80% z ziaren arabiki i w 20% z ziaren robusty. Ta mieszanka charakteryzuje się zrównoważonym aromatem z nutami czekolady i orzechów oraz delikatnym akcentem słodu. Jest to mieszanka o średnio ciemnym stopniu palenia, idealna do espresso i cappuccino. Nadaje się do ekspresów z filtrami oraz do ekspresów automatycznych.
1524
- Lista składników
- Ziarna kawy
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Hausbrandt Trieste 1892 S.p.A., Via Foscarini 52, 31040 Nervesa della Battaglia, Italien
- Nazwa handlowa
- Kawa ziarnista Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg
- Producent
- Hausbrandt
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1524
- EAN
- 8006980152458
- Lista składników
- Ziarna kawy
- Waga
- 1000 g
- Firma spożywcza
- Hausbrandt Trieste 1892 S.p.A., Via Foscarini 52, 31040 Nervesa della Battaglia, Italien
- Nazwa handlowa
- Kawa ziarnista Hausbrandt Nonnetti Espresso 1 kg
- Producent
- Hausbrandt
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 1524
- EAN
- 8006980152458
Pasuje również do tego

Passalacqua Ibis Redibis 1 kg
139,80 zł/1kg
139,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Etui ochronne dla Apple iPhone 16 Case Transparent Slim Cover Clear Case
30,00 zł
Sprzedawca: CoolGadget

Hausbrandt Venezia 1 kg ziarna kawy
177,85 zł/1kg
177,85 zł
Sprzedawca: Sotel

Hausbrandt Qualita Rossa 1 kg ziarna kawy
172,21 zł/1kg
172,21 zł
Sprzedawca: Sotel

Caffé Borbone Selection Espresso Intenso 1kg | całe ziarna kawy 100% Robusta | w pełni automatyczne ekspresy i portafiltry
147,72 zł/1kg
147,72 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Ceba Baby® Miękka mata do przewijania 75x72cm - Mata do przewijania niemowląt - Wodoodporna, zmywalna - Balony
95,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sellbee_shop

Termoelektryczna lodówka turystyczna z trybem ECO do chłodzenia i podgrzewania, 20 l, szara – B
250,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AREBOS

Passalacqua Cremador 1 kg
119,47 zł/1kg
119,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Słuchawki, Biały
753,00 zł
Sprzedawca: MMGlobalTrade

AVANA iPhone 13 / iPhone 13 Pro osłona ekranu ze szkła pancernego 9H antyszpiegowska osłona ekranu 2 szt
51,99 zł
Sprzedawca: AVANA-Shop

Microsoft Xbox Series X, Xbox Series X, Czarny, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
4 600,00 zł
Sprzedawca: Weinzierl_Warenhandel

Passalacqua Mehari 1 kg
114,87 zł/1kg
114,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lavazza Crema e Aroma | całe ziarna | 1000g
97,11 zł/1kg
97,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hausbrandt H. Hausbrandt 1 kg ziarna kawy
225,88 zł/1kg
225,88 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Drago Mocambo Gran Bar Fasola 1kg
129,00 zł/1kg
129,00 zł
Sprzedawca: SpanischeBodega

Lavazza Espresso Italiano Cremoso, 1 kg, Espresso, Średnie palona, 8/10, 1 szt., 80 mm
106,34 zł/1kg
108,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
127,72 zł/1kg
127,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Gusto Forte, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Ciemna palona
88,76 zł/1kg
88,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Segafredo - Intermezzo Ziarna kawy - 1 kg
61,99 zł/1kg
61,99 zł
Sprzedawca: WestTrading

Joerges Gorilla Crema No 1 Espresso Kaffeebohnen 1kg
130,65 zł/1kg
130,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kawa ziarnista GORILLA Superbar Crema 1 kg
131,62 zł/1kg
131,62 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Hausbrandt Trieste 1 kg całych ziaren
197,60 zł/1kg
197,60 zł
Sprzedawca: Sotel

Kawa ziarnista Dallmayr Crema d'Oro, 1 kg
91,52 zł/1kg
91,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

De’Longhi Kimbo Espresso Gourmet, 1 kg, Espresso, 1 szt., Torba
125,48 zł/1kg
125,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Lucaffe Mamma Lucia, 1 kg
87,74 zł/1kg
92,00 zł
-4,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
87,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Café Intención 1338585001 ecológico Café CremaKaffeebohnen Arabicabohnen kräftig 1,0 kg
106,83 zł/1kg
106,83 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fasoli
91,58 zł/1kg
45,79 zł
Sprzedawca: Zyrafka

Apple iPhone 13, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 15, Czarny
Odnowiony
1 366,53 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: B.
Sprzedawca: JANADO

Lavazza Crema e Aroma, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona
105,85 zł/1kg
105,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Julius Meinl 95330 Julius Meinl Vienna Espresso Kaffeebohnen, Arabicabohnen 1000 g
149,41 zł/1kg
149,41 zł
Sprzedawca: somnia24
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 27 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza kawa
Bardzo zadowolony
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Passalacqua Gold Vulcan 0,5 kg
48,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
93,21 zł/1kg

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 500 g
749,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,98 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa kawa ziarnista palona całe ziarna 1000g opakowanie 8 szt
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kawa ziarnista Illy Classico Espresso Arabica, 3 kg
478,00 zł
Sprzedawca: Zyrafka
159,33 zł/1kg

Dallmayr Espresso d Oro całe ziarna mocny smak 1000g opakowanie 8 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g 8 opakowań
1 084,07 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 200 g
299,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,95 zł/1kg

Dallmayr Crema d Oro intensa całe ziarna 1000g kawa palona 4 opakowania
542,03 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dallmayr Crema d Oro Selection of the Year Africa 1000g 3-pak



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
452,11 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

KOPI LUWAK Arabika Aceh Gayo - kawa ziarnista 100 g
149,99 zł
Sprzedawca: LEZATCOFFEE
1 499,90 zł/1kg

Dallmayr Kaffee d'Oro, całe ziarna, aksamitna crema, opakowanie zawierające 3 sztuki po 1000g
367,06 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
122,35 zł/1kg

Lavazza Aroma Top, 1 kg, Americano, Cappuccino, Kawa, Espresso, Średnie palona



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
119,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
119,97 zł/1kg

Lavazza Crema e Gusto, 1 kg, 150 mm, 80 mm, 240 mm, 1 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
136,93 zł
-20,54 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
116,39 zł
Sprzedawca: Caffarro
116,39 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA BEZKOFEINOWA ARABICA 100 % PERU1 kg - QUBA CAFFE
189,90 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
189,90 zł/1kg

Caffè Vergnano Espresso, 1 kg, Kawa, Średnie palona, 24 mies., Arabica, robusta, 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
109,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
109,99 zł/1kg

KAWA ZIARNISTA ARABICA/ROBUSTA WYSOKOGÓRSKA FAIR TRADE1 kg - OXFAM
173,35 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
173,35 zł/1kg

Dallmayr Kawa Crema d Oro Całe ziarna aksamitnie drobne 1000g opakowanie 2 szt
271,02 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Caffè Haiti Roma Biocaffè Gran Miscela, ziarna, 100% organiczne/Fairtrade, 1 kg, certyfikowane przez ISTITUTO ESPRESSO ITALIANO. Palone ręcznie
150,78 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
150,78 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Biocaffè Mogoh, wysokiej jakości espresso, 100% organiczne, w opakowaniu 1 kg. Palone ręcznie
148,63 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
148,63 zł/1kg

Caffè Haiti Roma Gran Riserva, kawa espresso ziarnista, wyprodukowana we Włoszech, palona ręcznie, w opakowaniu po 1 kg
146,09 zł
Sprzedawca: Caffe-Haiti-Roma
146,09 zł/1kg