5,0



Na podstawie 2 opinii
Bestseller
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Clarins One-Step, Mleczko oczyszczające do demakijażu, Kobiety, Skóra uniwersalna, 200 ml, Butelka, AQUA/WATER/EAU. CYCLOPENTASILOXANE. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER. ISOHEXADECANE....
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
180,21 zł
90,11 zł / 100ml
Darmowa wysyłka
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane Multi-Purpose Shea Butter, Masło, Unisex, Nawilżający, Odżywiający, Naprawa, Skóra uniwersalna, 150 ml, Masło shea87,47 zł/100ml
131,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Elizabeth Arden Ceramide Hyaluronic Acid + Peptides Hydra-Plumping Serum 90 kapsułek (42 ml)333,06 zł/100ml
299,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Palmer's Cocoa Butter Formula 10181040764, Balsam, Kobiety, Przeciw rozciąganiu, Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, 125 ml, Słoiczek32,39 zł/100ml
40,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Więcej informacji o reklamie
Palmer's 10181043352, Kremowy, Unisex, Skóra sucha, Skóra wrażliwa, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Zmiękczający, 60 g, Tubka28,32 zł/100ml
16,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Clarins Eau Dynamisante, 100 ml, Energetyzujący, Orzeźwiający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Spray, ALCOHOL. AQUA/WATER/EAU. ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE. PARFUM/FRAGRANCE. GLYCERIN. BETAINE....
312,80 zł/100ml
312,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Somatoline Cosmetic 960050, Żelowy, Kobiety, Orzeźwiający, Wygładzający, Skóra uniwersalna, 100 ml, Tubka
124,19 zł/100ml
124,19 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bioderma Sébium Pore refiner, Krem oczyszczający, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Wygładzający, Tubka, AQUA/WATER/EAU, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, DIPROPYLENE GLYCOL, CYCLOPENTASILOXANE,..., 30 ml
221,13 zł/100ml
66,34 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Bioderma Hydrabio Sérum, Kobiety, Skóra wrażliwa, 40 ml
199,25 zł/100ml
79,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Escentric Molecules Escentric 02, Lotion (substancja), Unisex, Odżywiający, Odmładzanie, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Tubka
152,60 zł/100ml
305,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Profumeriaideale

AHAVA 87715065, Żel oczyszczający, Kobiety, Skóra normalna, Nawilżający, Tubka, Paraben
192,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Collistar After-Shave Toning Lotion, Balsam po goleniu, Skóra uniwersalna, 100 ml, Nawilżający, Orzeźwiający, Kojąca, Butelka, AQUA, OCTYLDODECANOL, VEGETABLE OIL, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYLENE GLYCOL, COCO-CAPRYLATE,...
104,82 zł/100ml
104,82 zł
Sprzedawca: VISO

Collistar Glycolic Acid Perfect Skin Peeling, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
476,00 zł/100ml
142,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Collistar Deep Moisturizing Fluid, Kobiety, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, 400 ml, Buteleczka z pompką, 72 h
25,04 zł/100ml
100,14 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Sisley Eau du Soir, Krem, Kobiety, Nawilżający, Zmiękczający, Wygładzający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
236,49 zł/100ml
383,14 zł
-28,40 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
354,74 zł
Sprzedawca: VISO

NIVEA Creme, Kremowy, Unisex, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Słoiczek
7,29 zł/100ml
11,77 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,94 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

ISDIN 8429420184558, Krem, Kobiety, Elastyczność, Nawilżający, Tonizujący, Skóra uniwersalna, 200 ml, Tubka
76,72 zł/100ml
153,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Avene Hydrance Light Emulsja nawilżająca 40 ml
242,47 zł/100ml
96,99 zł
Sprzedawca: VISO

Nuxe, Very Rose, Cleansing, Micellar Water, For All Skin Types, 750 ml
159,96 zł/1kg
79,98 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

MÁDARA Cosmetics Fake It, Kobiety, Skóra uniwersalna, 30 ml
315,50 zł/100ml
94,65 zł
Sprzedawca: taleoo

Dr.Theiss Balsam do skóry z wiesiołkiem 100 ml
726,20 zł/1kg
72,62 zł
Sprzedawca: apohealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Mleczko oczyszczające do demakijażu
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra uniwersalna
- Pojemność:
- 200 ml
- Typ dozownika:
- Butelka
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Skład:
- AQUA/WATER/EAU. CYCLOPENTASILOXANE. CITRUS AURANTIUM DULCIS (ORANGE) FRUIT WATER. ISOHEXADECANE. BUTYLENE GLYCOL. SODIUM CHLORIDE. GLYCERIN. PHENOXYETHANOL. BENZYL ALCOHOL. PARFUM/FRAGRANCE. CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE. DISODIUM EDTA. TETRASODIUM EDTA. BENZYL SALICYLATE. LIMONENE. LINALOOL. MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT. HEXYL CINNAMAL. DISODIUM PHOSPHATE. CITRONELLOL. CITRIC ACID. EUGENOL. CI 15985/YELLOW 6 [V3478B]
- Liczba dołączonych produktów:
- 1 szt.
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Składniki: Aqua/Water/Eau, Isododecane, Dimethicone, Alcohol Denat., Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Silica, Zinc Stearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Synthetic Fluorphlogopite, Talc, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Diisopropyl Sebacate, Disteardimonium Hectorite, Titanium Dioxide, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Tocopherol, Parfum/Fragrance. "Prosimy pamiętać, że lista składników dla produktów naszej marki jest regularnie aktualizowana. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników, prosimy sprawdzić etykietę produktu. Upewnij się, że składniki są odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb." (Dla produktów uzupełnianych w sklepie, najaktualniejszą listę składników należy uzyskać w miejscu sprzedaży po uzupełnieniu produktu)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3666057014871
- Numer producenta
- 80082064
- Waga
- 1000 g
- Zawartość
- 200 ml
- Składniki
- Składniki: Aqua/Water/Eau, Isododecane, Dimethicone, Alcohol Denat., Trimethylsiloxysilicate, Butylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Silica, Zinc Stearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Synthetic Fluorphlogopite, Talc, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Diisopropyl Sebacate, Disteardimonium Hectorite, Titanium Dioxide, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Magnesium Sulfate, Phenoxyethanol, Tocopherol, Parfum/Fragrance. "Prosimy pamiętać, że lista składników dla produktów naszej marki jest regularnie aktualizowana. Aby uzyskać najbardziej aktualną listę składników, prosimy sprawdzić etykietę produktu. Upewnij się, że składniki są odpowiednie dla Twoich indywidualnych potrzeb." (Dla produktów uzupełnianych w sklepie, najaktualniejszą listę składników należy uzyskać w miejscu sprzedaży po uzupełnieniu produktu)
- Producent
- Grupy docelowe
- Kobiety
- EAN
- 3666057014871
- Numer producenta
- 80082064
Pasuje również do tego

Zestaw Eau Extraordinaire marki Clarins, zawierający 4 produkty
1 925,50 zł/1l
192,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Clarins Acqua Micellare Detergente, Kobiety, 200 ml, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, Skóra tłusta, Oczyszczenie, Orzeźwiający, Kojąca, Butelka, AQUA/WATER/EAU. PROPANEDIOL. POLOXAMER 184. GLYCERIN. SODIUM METHYL COCOYL TAURATE....
82,23 zł
Sprzedawca: VISO

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 75 ml
466,67 zł/100ml
350,00 zł
Sprzedawca: gg-market

Anua Rice 70 Glow Milky Toner 250 ml
95,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

Mielle Rozmarynowo-miętowy szampon wzmacniający 355ml
179,61 zł/1l
63,76 zł
Sprzedawca: HairCosmetics

Clarins Soothing Toning Lotion, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra sucha, Bardzo sucha skóra, Kojąca, Butelka, Alkohol
125,69 zł
Sprzedawca: VISO

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml
87,99 zł/100ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Round Lab 1025 Dokdo Foam Cleanser 150 ml
41,75 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
38,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
8 271,00 zł/1l
413,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lina do ciągnięcia sanek VT-Sport z drewnianym uchwytem LFS00130
25,68 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Clarins, Pick & Love, Cleansing, Micellar Water, All types, 100 ml
208,38 zł/1kg
28,50 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,09 zł
Sprzedawca: PolisElectro

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 22 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,91 zł
Sprzedawca: apohealth
85,91 zł/100ml

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,57 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,53 zł/1kg

Deumavan maść ochronna tuba neutralna, 125 ml tłusta maść



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
75,46 zł
Sprzedawca: apohealth
60,37 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
1 224,26 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,21 zł
Sprzedawca: apohealth
520,38 zł/1kg

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,00 zł
Sprzedawca: apohealth
1 513,51 zł/1kg

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

SINOZ Hydrapro Intense Repair Balsam nawilżający - 400 ml
117,44 zł
Sprzedawca: mk-tronic
29,36 zł/100ml

MARY KAY Nawilżający krem do skóry normalnej i suchej 85 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 424,94 zł/1kg

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,43 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,43 zł/1kg

ENSBONA maść diabelska gorąca, 200 ml maść



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
47,65 zł
Sprzedawca: apohealth
211,78 zł/1kg

Dr.Grandel Timeless Body Cream
193,51 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
96,76 zł/100ml