5,0



Na podstawie 7 opinii
Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,47 zł
61,88 zł / 1kg
+ 9,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Złóż zamówienie w ciągu
12h 40m 48s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Nasze najlepszeoferty
Ciastka i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller





4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2




1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3




1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2

Więcej informacji o reklamie
Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco36,14 zł/1kg
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Ciastka Molinetti pełnoziarniste 800g - Mulino Bianco29,99 zł/1kg
24,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Kinder 8000500357347, 192 g, 136 kcal, 1777 kJ, 424 kcal, 19,6 g, 3,3 g44,83 zł/1kg
13,45 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Mulino Bianco 8076809518581, Ciastko, Naturalny, 700 g, 16 g, 460 kcal, 1933 kJ29,84 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Canestrini z cukrem pudrem/Puderzucker 200 gr.
71,85 zł/1kg
14,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809580694, Ciastko, Figa, 300 g, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 413 kcal, 1735 kJ
53,30 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809585576, Ciastko, Malina, Jagodowy, Cherry, 300 g, 394 kcal, 1658 kJ, 5,6 g
59,32 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kurtka jeansowa biała ze złotymi literami Bride boho, kurtka ślubna JGA rozmiar XS
5,34 zł/1kg
2,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Tarallucci, Ciastko, Naturalny, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
28,56 zł/1kg
22,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
70,95 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
54,24 zł/1kg
20,07 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Mulino Bianco 8076809572828, Ciastko, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
25,65 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
73,95 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809517706, Ciastko, Orzech laskowy, Kakao, 336 g, 2130 kcal, 8 g, 58,8 g
62,17 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Ritornelli kakao i migdały 700 g
30,49 zł/1kg
24,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Cantucci z pistacjami 180 g
99,89 zł/1kg
17,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
Mulino Bianco Baiocchi - tegoroczna nowość od włoskiej marki. To markizy nadziewane przepysznym kremem pistacjowym.
- Lista składników
- Skład: Ciastka: mąka pszenna 51,6%*, cukier, olej słonecznikowy, świeże jaja, odtłuszczone mleko w proszku, świeże mleko pasteryzowane, substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, winian monopotasowy), sól, skrobia pszenna, aromat. Krem pistacjowy 28% *: cukier, tłuszcz i olej roślinny (shea, słonecznikowy), pistacje 7,6%*, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia pszenna.masa netto: 240gWartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna: 2112 kJ/ 505 kcal; Tłuszcz: 25 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,6 g; Węglowodany: 59 g, w tym cukry: 23,0 g; Białko: 9,0 g; Sól: 0,70 g.Kraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- mulino bianco
- Nazwa handlowa
- Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 240g
- Numer producenta
- 76077
- EAN
- 8076809583039
- Lista składników
- Skład: Ciastka: mąka pszenna 51,6%*, cukier, olej słonecznikowy, świeże jaja, odtłuszczone mleko w proszku, świeże mleko pasteryzowane, substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, winian monopotasowy), sól, skrobia pszenna, aromat. Krem pistacjowy 28% *: cukier, tłuszcz i olej roślinny (shea, słonecznikowy), pistacje 7,6%*, odtłuszczone mleko w proszku, skrobia pszenna.masa netto: 240gWartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna: 2112 kJ/ 505 kcal; Tłuszcz: 25 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,6 g; Węglowodany: 59 g, w tym cukry: 23,0 g; Białko: 9,0 g; Sól: 0,70 g.Kraj pochodzenia: WłochySposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od promieni słonecznychData ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- mulino bianco
- Nazwa handlowa
- Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
- Producent
- Etykietowanie żywności – dane ilościowe
- 240g
- Numer producenta
- 76077
- EAN
- 8076809583039
Pasuje również do tego

Mulino Bianco 8076809573252, Ciastko, Kakao, Orzech laskowy, 360 g, 509 kcal, 2130 kJ, 8 g
44,03 zł/1kg
14,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Baiocchi Pistacchio 168g włoskie ciastka z kremem pistacjowym
64,35 zł/1kg
12,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809580694, Ciastko, Figa, 300 g, Sztuczny kolor, Syntetyczny barwnik, Środek konserwujący, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), 413 kcal, 1735 kJ
53,30 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Biała czekolada w pastylkach Callebaut W2, 400 g
105,86 zł/1kg
52,93 zł
Sprzedawca: PrzyjacieleKawy

Mulino Bianco Gemme Albicocca 200 g
73,95 zł/1kg
14,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

iMoshion® Powerbank 20000 mAh Czarny Funkcja szybkiego ładowania USB, USB typu C i Micro USB
142,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ploonk

Mulino Bianco 8076809517706, Ciastko, Orzech laskowy, Kakao, 336 g, 2130 kcal, 8 g, 58,8 g
62,17 zł/1kg
20,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Zestaw kredek LEGAMI - MIŚ TEDDY
58,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mulino Bianco 8076809582803, Ciastko, Kawałeki czekolady, 300 g, 462 kcal, 1934 kJ, 7,3 g
43,22 zł/1kg
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Felce Azzurra 8001280409578, 1 szt.
15,59 zł/1l
24,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572880, Ciastko, 350 g, 466 kcal, 1959 kJ, 6,5 g, 70,3 g
33,03 zł/1kg
11,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Abbraci z kremem i kakao
44,14 zł/1kg
15,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pavesi Gocciole Chocolate 500g włoskie ciastka z czekoladą
22,29 zł/1kg
14,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809585576, Ciastko, Malina, Jagodowy, Cherry, 300 g, 394 kcal, 1658 kJ, 5,6 g
59,32 zł/1kg
18,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Nascondini ciastka czekoladowe 330 g
34,86 zł/1kg
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
36,14 zł/1kg
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Canestrini z cukrem pudrem/Puderzucker 200 gr.
71,85 zł/1kg
14,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Chicche 200g włoskie ciastka kakaowe z kremem
70,95 zł/1kg
14,19 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco Batticuori 350 g
36,59 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Mulino Bianco Tarallucci, Ciastko, Naturalny, 800 g, 453 kcal, 1904 kJ, 7,5 g
28,56 zł/1kg
22,85 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
56,50 zł/1kg
21,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ciastka Mulino Bianco Kekse Pan die Stelle: 100% świeże włoskie mleko • Bez oleju palmowego
54,24 zł/1kg
20,07 zł
Sprzedawca: Spielgeist

Kinder Brioss, 270 g, 10 szt.
54,23 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mulino Bianco 8076809572828, Ciastko, 350 g, 467 kcal, 1962 kJ, 7 g, 70 g
25,65 zł/1kg
9,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Kinder 8000500391228, Ciastko, 250 g, 250 g
75,92 zł/1kg
18,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Ferrero Kinder Creamy Milk and Crunchy 19 gr
738,95 zł/1kg
14,04 zł
Sprzedawca: Heartforcards

Krem pistacjowy 45 %, 190 g
157,63 zł/1kg
29,95 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Mulino Bianco 8076809572873, Ciastko, Naturalny, 350 g, Organizm zmodyfikowany genetycznie (GMO), Środek konserwujący, 486 kcal, 2036 kJ
26,20 zł/1kg
9,17 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 października 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super produkt
Bardzo smaczny
Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 8 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 25 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller

Rabat 5% od 2 szt.






Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Bestseller
Bestseller





Ciastka jabłkowe Cuor Di Mela 300 g Mulino Bianco
13,37 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
36,14 zł/1kg

Bahlsen Akora piernikowe serca z pełnego mleka z nadzieniem owocowym 150g
15,05 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
100,33 zł/1kg

KSM-66 Ashwagandha – podpora Odolnosti a Nervovej Sústavy – 150 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
63,30 zł
Sprzedawca: Nutrisslim
422,00 zł/1kg

Delacre 455859000 Herbatniki Tea Time - ozdobna puszka, 2x 500 g każda



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
132,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
132,64 zł/1kg

Falcone Cantucci Mandorla z migdałami 800 g
57,94 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
56,61 zł/1kg

Lambertz Chocolate Cookies 40%Schokolade, 4er Pack 4 x 500 g Packung



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
137,12 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
68,56 zł/1kg

Ciastka rurki Cannoli Sicilani Mignon 160g - Domenico Mascolo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
20,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
102,35 zł/1kg

Krakersy z Kukurydzą i Ryżem Galbusera Zerograno Bezglutenowe 320 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
19,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
19 990,00 zł/1kg

Wicklein Finest Nuremberg Elisen Piernik w puszce 200g



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
90,33 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
451,65 zł/1kg

Bahlsen Deloba porcjowane herbatniki maślane z nadzieniem owocowym 1040g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
118,48 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
94,03 zł/1kg

OREO Enrobed White, Ciastko, Biała czekolada, 532 kcal, 2228 kJ, 4,9 g, 70 g



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
276,63 zł/1kg

Ciastka zbożowe Zuppalatte Spighe 250g - Colussi
7,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
30,73 zł/1kg

Oreo Choc Milk,264g
68,05 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
257,77 zł/1kg

OREO Vanilla, Ciastko, Mleko, 476 kcal, 1997 kJ, 5,3 g, 68 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
12,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
80,97 zł/1kg

Wicklein Meistersinger Tassenwichtel naturalne kruche ciasto 250g



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
14,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
57,44 zł/1kg

Ciastka bezglutenowe Frollini Senza Glutine Gocce di Cioccolato 200g - Lazzaroni



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
14,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
14 990,00 zł/1kg

Coppenrath domowe herbatniki Frankentaler z polewą i orzechami laskowymi 200g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
12,26 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
61,30 zł/1kg

Balconi 8001585010707, 190 g, 1701 kJ, 406 kcal, 19 g, 2 g, 51 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
10,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
57,32 zł/1kg

Belli Cantuccini alla Mandorla Toskańskie ciasto migdałowe 250g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
20,69 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
82,76 zł/1kg

Ciastka owsiane z czekoladą 180g - Schronisko Bukowina
16,98 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
94,33 zł/1kg