5,0



Na podstawie 2 opinii
Tigullio Pomodori Secchi e Pistacchi, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Gluten, Słoik
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,95 zł
57,63 zł / 1l
+ 15,00 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pesta i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3





5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2














5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1

Więcej informacji o reklamie
Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio59,95 zł/1l
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g64,16 zł/1l
11,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Pesto basilico-limone 190g - Barilla63,11 zł/1l
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Więcej informacji o reklamie
Pesto z bazylią i mozzarellą 190g - Barilla71,00 zł/1l
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tigullio Ricotta e pistacchio, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Do jajek, Gluten, Słoik
62,05 zł/1l
11,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tigullio kremowy sos pesto alla genovese 190g
53,13 zł/1kg
20,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
70,34 zł/1kg
24,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
66,50 zł/1l
12,65 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tigullio Gran Pesto Senz’Aglio, Sos Pesto, 190 g, Orzechy, Gluten, Słoik
76,79 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Alce Nero 362100, Sos Pesto, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
145,31 zł/1l
18,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pesto pistacjowe, 190 g
215,26 zł/1kg
40,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Monini Sos pesto Calabrese 190 g
53,31 zł/1kg
18,66 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Rapunzel 1203385, Sos Pesto, 120 g, Orzechy, 2311 kJ, 560 kcal, 3,3 g
144,67 zł/1kg
17,36 zł
Sprzedawca: taleoo

PESTO GENOVESE Z TRUFLĄ BIAŁĄ 80 g - SACCHI TARTUFI
546,88 zł/1kg
43,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Pesto Genovese Divella 190 g
86,26 zł/1l
16,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pesto pistacjowe Pisti 200 g
149,95 zł/1l
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla 10036804, Sos Pesto, 190 g, 1828 kJ, 443 kcal, 10,2 g, 2 g
84,16 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Rummo Pesto alla Genovese – Pesto z bazylią
152,47 zł/1l
28,97 zł
Sprzedawca: Pantry_Intl

Włoskie pesto alla Genovese z parmezanem 190g - Barilla
81,42 zł/1l
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Pesto suszone pomidory z pistacjami 190g - Tigullio
Pesto Pomodori Secchi e Pistacchi o wadze 190g od Tigullio to wyjątkowa interpretacja klasycznego włoskiego pesto. Ta smakowita odmiana łączy słonecznikowo suszone pomidory z aromatycznymi pistacjami, tworząc sos o intensywnym i złożonym profilu smakowym. Produkt ten stanowi doskonały dodatek do wielu dań, wnosząc w nie bogactwo śródziemnomorskich aromatów.
Kluczowe cechy produktu:
- Wyjątkowe Składniki: Starannie wybrane suszone pomidory nadają pesto głębi i lekko słodkawego smaku, który idealnie komponuje się z lekko słonymi i chrupiącymi pistacjami.
- Wszechstronność Kulinarna: Pesto to nie tylko doskonały dodatek do makaronu, ale również świetnie sprawdzi się jako baza dla dressingów, marinada dla mięs, a także jako dodatek do pieczonych warzyw czy smarowidło na świeże pieczywo.
- Szybka i Prosta Przygotowanie: Gotowy do użycia sos umożliwia przygotowanie smacznych i wyrafinowanych potraw w mgnieniu oka, co jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy cenią sobie czas oraz jakość.
- Bogactwo Nutracyjne: Pesto jest nie tylko smaczne, ale także zawiera zdrowe tłuszcze z orzechów i oliwy z oliwek, które są korzystne dla zdrowia serca.
Sposób użycia:
- Do Makaronów: Idealne połączenie z każdym rodzajem makaronu, szczególnie polecane do szybkich i smacznych obiadów. Po prostu wymieszaj pesto z ulubionym makaronem al dente.
- Na Kanapki i Toasty: Użyj pesto jako wyrafinowanego dodatku do kanapek – na przykład z pieczonym kurczakiem, rukolą i świeżymi pomidorami.
- Jako Marinada: Namaszcz pesto filety z kurczaka lub rybę przed pieczeniem, aby nadać im wyjątkowy, śródziemnomorski smak.
- W Sałatkach: Dodaj do sałatek, aby wzbogacić ich smak – świetnie komponuje się z sałatką z mozzarellą, świeżymi pomidorami i bazylia.
Pesto Pomodori Secchi e Pistacchi od Tigullio to znakomity sposób na wprowadzenie innowacji do tradycyjnych włoskich dań, oferując zarówno wyjątkowy smak, jak i funkcjonalność w codziennym gotowaniu. To idealny wybór dla każdego, kto pragnie odkrywać nowe smaki i ceni sobie produkty o wysokiej jakości.
Składniki: olej słonecznikowy, przecier pomidorowy 30,6%, suszone pomidory 8,1%, syrop glukozowy, pomidory pół suszone 6,8%, ziemniaki, sól, serwatka, błonnik roślinny, pistacje 1%, pietruszka, czosnek, marchewka, czarna porzeczka, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Może zawierać orzechy i jajka. Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 1556kJ/376kcal Tłuszcz 33g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,4g Węglowodany 16g w tym cukry 9,8g Białko 2,5g Sól 2,9g Masa netto: 185g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:- Typ produktu:
- Sos Pesto
- Zawartość:
- 185 g
- Nazwa typu alergenu:
- Orzechy
- Nie zawiera:
- Gluten
- Rodzaj opakowania:
- Słoik
Dzięki wspaniałemu doświadczeniu Tigullio powstały suszone pomidory i pistacje, w których intensywny smak suszonych pomidorów łączy się z dobrocią pistacji. Odkryj tę smaczną nowość, aby dodać wyjątkowy akcent do swoich potraw. Aby cieszyć się pełnym smakiem suszonych pomidorów i pistacji Tigullio, wystarczy dodać odrobinę soli do wody do gotowania makaronu i za pomocą łyżki rozcieńczyć każdą porcję sosu przed zmieszaniem go z makaronem. Przechowywać w temperaturze pokojowej. Po otwarciu powinien być przechowywany w lodówce nie dłużej niż 5 dni z dodatkiem oliwy z oliwek. FORMAT: Słoik 190 g.
Sosy Tigullio to wyjątkowa linia o oryginalnych smakach i rustykalnym charakterze – wiodącej marki na włoskim rynku w tej kategorii.
Niezapomniany smak suszonych pomidorów i słodycz pistacji połączone w jedną całość. Wyjątkowe spotkanie słonego i słodkiego, które zaskakuje od pierwszego spróbowania.
Składniki: olej słonecznikowy, pulpa pomidorowa 30%, pomidory suszone na słońcu 7,9%, syrop glukozowy, półsuszone pomidory 6,8%, ziemniaki, sól, serwatka w proszku (zawiera mleko), błonnik ziemniaczany, pistacje 1%, pietruszka, czosnek, koncentrat z marchwi i czarnej porzeczki, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Może zawierać: inne orzechy i jaja. Produkt bezglutenowy.
Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna: 1556 kJ /377 kcal
Tłuszcz 33 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,4 g
Węglowodany 16 g
w tym cukry 9,8 g
Błonnik 2,6 g
Białko 2,5 g
Sól 2,9 g
- Zawartość
- 190 ml
- Lista składników
- Składniki: olej słonecznikowy, przecier pomidorowy 30,6%, suszone pomidory 8,1%, syrop glukozowy, pomidory pół suszone 6,8%, ziemniaki, sól, serwatka, błonnik roślinny, pistacje 1%, pietruszka, czosnek, marchewka, czarna porzeczka, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Może zawierać orzechy i jajka. Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 1556kJ/376kcal Tłuszcz 33g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,4g Węglowodany 16g w tym cukry 9,8g Białko 2,5g Sól 2,9g Masa netto: 185g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Alergeny
- Może zawierać śladowe ilości owoców łupinowych.
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Tigullio
- Nazwa handlowa
- Pesto suszone pomidory z pistacjami 190g - Tigullio
- Producent
- TIGULLIO
- EAN
- 8000050024645
- Zawartość
- 190 ml
- Lista składników
- Składniki: olej słonecznikowy, przecier pomidorowy 30,6%, suszone pomidory 8,1%, syrop glukozowy, pomidory pół suszone 6,8%, ziemniaki, sól, serwatka, błonnik roślinny, pistacje 1%, pietruszka, czosnek, marchewka, czarna porzeczka, regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Może zawierać orzechy i jajka. Wartość odżywcza w 100g: Wartość energetyczna 1556kJ/376kcal Tłuszcz 33g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 3,4g Węglowodany 16g w tym cukry 9,8g Białko 2,5g Sól 2,9g Masa netto: 185g Kraj pochodzenia: Włochy Sposób przechowywania: przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od promieni słonecznych Data ważności:
- Informacja o wartościach odżywczych
- Na liście składników
- Alergeny
- Może zawierać śladowe ilości owoców łupinowych.
- Waga
- 250 g
- Firma spożywcza
- Tigullio
- Nazwa handlowa
- Pesto suszone pomidory z pistacjami 190g - Tigullio
- Producent
- TIGULLIO
- EAN
- 8000050024645
Pasuje również do tego

Tigullio Carciofi e noci, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Gluten, Słoik
83,48 zł/1l
11,27 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g
64,16 zł/1l
11,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tigullio Ricotta e pistacchio, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Do jajek, Gluten, Słoik
62,05 zł/1l
11,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio
59,95 zł/1l
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Salsa di Noci 185g - Tigullio
64,70 zł/1l
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Praliny pistacjowe Cuadra Pistacchio 150 g
144,95 zł/1kg
28,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Barilla Pesto Alla Genovese, 190 g, CE, Puszka, 1 szt.
70,34 zł/1kg
24,62 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Krakus Szynka Konserwowa 455 g
39,54 zł/1kg
24,13 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
17,99 zł
Sprzedawca: ApisFHU6

Ciastka pistacjowe nadziewane Baiocchi 240g - Mulino Bianco
61,88 zł/1kg
15,47 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

40 ROLEK 3-LAYER BULK PACK PAPIERU TOALETOWEGO 3-PLY, 40 ROLEK x 105 SZTUK, BIAŁY
39,99 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
34,99 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand

Alce Nero 362100, Sos Pesto, 130 g, 467 kJ, 192 kcal, 2,7 g, 5,1 g
145,31 zł/1l
18,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Huertas - gulasz z fasoli / Fabada Asturiana - 415g
37,54 zł/1kg
15,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Barilla Pesto Pomodori Secchi z chrupiącymi kawałkami pomidora 200g
100,65 zł/1kg
20,13 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Tigullio kremowy sos pesto alla genovese 190g
53,13 zł/1kg
20,19 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

mutti pesto rosso di pomodoro 180gr
66,50 zł/1l
12,65 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tigullio Gran Pesto Senz’Aglio, Sos Pesto, 190 g, Orzechy, Gluten, Słoik
76,79 zł/1l
14,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Tigullio Peperoni e Noci, Sos Pesto, 185 g, Orzechy, Gluten, Słoik
30,00 zł/1kg
11,40 zł
Sprzedawca: foodperium

CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierowa torba, 1 szt.
8,49 zł/1kg
8,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pesto pistacjowe, 190 g
215,26 zł/1kg
40,90 zł
Sprzedawca: ItalianGourmetShop

Sos pomidorowy Barilla bez dodatków 400 g
28,97 zł/1l
11,59 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pesto - Czosnek niedźwiedzi bez sera 125ml
130,00 zł/1l
16,25 zł
Sprzedawca: taleoo

La Molisana Mezzi Rigatoni n.32, Rigatoni, Krótki makaron, 500 g, 13 min, Włochy
11,75 zł/1kg
5,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pesto - Basilico z pecorino 130g
76,69 zł/1kg
16,25 zł
-38%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
9,97 zł
Sprzedawca: taleoo

Barilla 10036804, Sos Pesto, 190 g, 1828 kJ, 443 kcal, 10,2 g, 2 g
84,16 zł/1l
15,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pesto Bazyliowe z Dawnej Receptury Bartolomeo Venturino 180 g
111,11 zł/1kg
20,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Barilla 10013555, Pesto, 190 g, CE, 325 kcal, 1343 kJ, 29 g
66,68 zł/1kg
19,80 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
12,67 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Sos Pesto Genovese 185g - Agnesi
70,56 zł/1kg
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Mutti Polpa Pomidory drobno krojone bez skórek 400 g
11,76 zł/1kg
5,29 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina

Pesto Bazyliowe Bez Czosnku z Dawnej Receptury Bartolomeo Venturino 180 g
111,11 zł/1kg
20,00 zł
Sprzedawca: SanmartiniStore

Passata - przecier pomidorowy 500g MARIMAX
8,89 zł/1kg
4,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 31 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Pesto basilico-limone 190g - Barilla
11,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
63,11 zł/1l

Sos do makaronu ser i pieprz Sos Cacio e Pepe 190g - Tigullio
11,39 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
59,95 zł/1l

Pesto z bazylią i mozzarellą 190g - Barilla
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
71,00 zł/1l

Sos Tigullio z ricottą, grzybami i pieprzem 185 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
11,87 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
64,16 zł/1l

Pesto pistacjowe Pisti 200 g
29,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
149,95 zł/1l

Pesto pistacjowe 190 g Gusto Etna



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
29,55 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
141,53 zł/1l

Pesto alla Genovese – klasyczny włoski sos z bazylii, 500 g
85,41 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
103,15 zł/1kg

Sos Pesto Genovese 185g - Agnesi
23,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,56 zł/1kg

PESTO GENOVESE Z TRUFLĄ BIAŁĄ 80 g - SACCHI TARTUFI
43,75 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
546,88 zł/1kg

Pesto pistacjowe z czosnkiem 190g - Gusto Etna
25,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
136,26 zł/1l

Pesto Peperoni i Migdały 140 gGustiamo



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
13,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
96,36 zł/1l

Pesto Calabrese 130 g Delizie di Calabria



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
18,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
145,31 zł/1l

Pesto Giallo di pomodoro 180g - Mutti



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
72,06 zł/1l

mutti pesto rosso di pomodoro 180gr



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,65 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
11,97 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
66,50 zł/1l

Włoskie pesto z zielonych pomidorów - Mutti



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
12,75 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
70,83 zł/1l

Berni Pesto bazylia z limonką 135 g
10,49 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
77,70 zł/1l

Passata pomidorów cherry 520 g Bottega Di Sicilia
11,69 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
22,48 zł/1l