5,0



Na podstawie 1 opinii
Syrop Monin o smaku pralinowo-orzechowym z delikatną nutą karmelu, 1000 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
49,80 zł
49,80 zł / 1l
+ 56,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin o smaku białej czekolady z naturalnym aromatem, 250 mlJednorazowe86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin o smaku pralinowo-orzechowym z delikatną nutą karmelu, 250 mlJednorazowe85,96 zł/1l
21,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop brzoskwiniowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe47,52 zł/1l
47,52 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin o smaku prażonych orzechów laskowych – idealny do kawy, 1000 mlJednorazowe49,89 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Syrop karmelowy do uszlachetniania żywności i napojów 700mlJednorazowe
155,87 zł/1l
115,73 zł
-6,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Monin Syrop COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lJednorazowe
437,72 zł/1l
109,43 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop karmelowy Monin – idealny do deserów, kawy i napojów, 250 mlJednorazowe
86,12 zł/1l
21,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazowe
85,32 zł/1l
85,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop Monin Choco Cookie – idealny do kawy i koktajli mlecznych, 1000 mlJednorazowe
49,93 zł/1l
49,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin o smaku waniliowym z delikatnym aromatem 250mlJednorazowe
138,36 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop Monin o smaku karmelowo-orzechowymJednorazowe
214,96 zł/1l
300,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 1000 mlJednorazowe
49,96 zł/1l
49,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop czekoladowy Monin z naturalnym aromatem 250 mlJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop truskawkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
67 442,86 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop żurawinowy Monin z naturalnymi aromatami 250 mlJednorazowe
85,20 zł/1l
21,30 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop żurawinowy Monin z naturalnymi aromatami 1000 mlJednorazowe
49,50 zł/1l
49,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin o smaku orzechów laskowych bez cukru + syrop o smaku karmelu bez cukruJednorazowe
206,39 zł/1l
288,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop Monin o smaku marakui – intensywny i kwaskowaty smak, 1000 mlJednorazowe
47,21 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj słodką pokusę: Syrop z orzechów pralinowych Monin
Zanurz się w świecie rozkoszy z syropem Monin Praline Nut! Ten wyjątkowy syrop kusi kubki smakowe nieodpartym połączeniem delikatnej praliny i chrupiących orzechów. Słodkie uwodzenie tego syropu sprawia, że każdy napój staje się wyjątkowym doświadczeniem. Niezależnie od tego, czy chodzi o kawę, koktajle czy desery - syrop Monin Praline Nut nadaje kreacjom niezrównany smak. Dzięki wysokiej jakości i intensywnemu smakowi, syrop ten jest obowiązkowy dla wszystkich smakoszy i koneserów. Rozkoszuj się jego bogatym smakiem i zanurz się w świecie rozkosznych chwil. Odkryj syrop Monin Praline Nut już teraz i poznaj zupełnie nowy wymiar smaku! Podaruj sobie coś wyjątkowego i zamień każdą chwilę w ucztę dla zmysłów.
Rozpieść swoje kubki smakowe z syropem Monin Praline Nut!
Syrop Monin Praline Nut to pyszny produkt, który oczaruje Twoje podniebienie. Wykonany z wysokiej jakości składników syrop oferuje intensywny smak pralin i orzechów. Idealny do uszlachetniania specjałów kawowych, koktajli lub deserów. Dzięki szerokiej gamie zastosowań, Monin Praline Nut Syrup jest absolutnym must-have dla wszystkich miłośników słodkich przysmaków. Zdobądź ten ekskluzywny produkt już teraz i przeżyj niezrównaną chwilę smaku!
Zakres dostawy obejmuje:Monin Praline Nut Syrup 1 litr
Syrop Monin o smaku pralinowo-orzechowym z delikatną nutą karmelu, 1000 ml, opakowanie zawierające 1 sztukę
Syrop
Producent: Monin Deutschland GmbH, Plange Mühle 3, 40221 DüsseldorfSyrop orzechowy Monin Praliné to pyszne połączenie bogatych smaków toffi i orzechów, zaprojektowane z myślą o przekształceniu zwykłych napojów i deserów w niezwykłe doznania. Syrop ten, ulubiony zarówno przez miłośników kawy, jak i entuzjastów deserów, oferuje wszechstronne narzędzie do wzbogacania szerokiej gamy przepisów. Niezależnie od tego, czy chcesz dodać słodkie, maślane wykończenie do porannej kawy, stworzyć pyszne koktajle mleczne czy eksperymentować z sosami deserowymi, syrop Monin Praliné Nut stanowi idealną bazę smakową. Wykonany z najwyższej jakości składników, syrop Monin Praliné Nut zapewnia zrównoważony, autentyczny smak, który łączy gładkość karmelowego toffi z ziemistymi nutami orzechów. Syrop ten jest szczególnie znany z tego, że dobrze komponuje się zarówno z gorącymi, jak i zimnymi napojami, co czyni go ulubionym przez cały rok. Bogata, kremowa konsystencja i złocisto-bursztynowy kolor zwiększają zmysłową przyjemność każdej kulinarnej kreacji. Dzięki naturalnym smakom i kolorom syrop ten jest również dobrym wyborem, ponieważ nie dodaje żadnych sztucznych składników do potraw, a syrop orzechowy Monin Praliné jest niezwykle przyjazny dla użytkownika i można go łatwo zintegrować z przepisami bez przytłaczania innych składników. Jego konsystencja zapewnia idealne mieszanie, niezależnie od tego, czy mieszasz go z kawą i gorącą czekoladą, miksujesz go w smoothie, czy skrapiasz nim lody. Wszechstronność tego syropu wykracza poza napoje i desery, ponieważ może być również stosowany w pikantnych zastosowaniach, takich jak glazury do mięs lub jako składnik sosów sałatkowych, gdzie dodaje wyjątkowej słodyczy, która uzupełnia różnorodne smaki. Dla kreatywnych szefów kuchni i barmanów syrop z orzechów Monin Praliné jest podstawowym składnikiem, który otwiera drzwi do niezliczonych kulinarnych możliwości.Propozycje przepisów z syropem z orzechów Monin PralinéPraliné Nut Latte3 cl syropu z orzechów Monin Praliné5 cl espresso15 cl spienionego mlekaPrzygotowanie: Zacznij od przelania syropu z orzechów Monin Praliné do filiżanki. Zaparz espresso bezpośrednio w syropie, a następnie dodaj spienione mleko. Delikatnie wymieszaj, aby połączyć smaki. Udekoruj szczyptą pokruszonych orzechów dla dodania tekstury i smaku.Praliné Nut Martini2 cl syropu Monin Praliné Nut5 cl wódki2 cl likieru kawowegoPrzygotowanie: W shakerze koktajlowym wypełnionym lodem połącz syrop Monin Praliné Nut, wódkę i likier kawowy. Dobrze wstrząsać, aż mieszanina zostanie dokładnie schłodzona. Przecedzić do schłodzonego kieliszka do martini i udekorować kilkoma ziarnami kawy lub kroplą sosu toffi dla eleganckiego wykończenia.Praliné Nut Smoothie3 cl syropu Monin Praliné Nut10 cl banana15 cl mleka5 cl jogurtuPrzygotowanie: Umieść wszystkie składniki, w tym syrop Monin Praliné Nut, w blenderze. Miksuj, aż mieszanina będzie gładka. Podawać w wysokiej szklance i udekorować szczyptą cynamonu lub gałki muszkatołowej.
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Cukier, woda, naturalny aromat, sól, barwnik: karmel.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna (kj): 1372 kj Wartość energetyczna (kcal): 296 kcal - Węglowodany: 81,6 g - Węglowodany, w tym cukry: 81,6 g - Białko: 0 g - Tłuszcz: 0 g - Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
- Alergeny
- Orzechy makadamia i produkty pochodne
- Firma spożywcza
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Syrop orzechowy z praliną
- Producent
- Numer producenta
- 880596
- EAN
- 3052911612954
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Cukier, woda, naturalny aromat, sól, barwnik: karmel.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna (kj): 1372 kj Wartość energetyczna (kcal): 296 kcal - Węglowodany: 81,6 g - Węglowodany, w tym cukry: 81,6 g - Białko: 0 g - Tłuszcz: 0 g - Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
- Alergeny
- Orzechy makadamia i produkty pochodne
- Firma spożywcza
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Syrop orzechowy z praliną
- Producent
- Numer producenta
- 880596
- EAN
- 3052911612954
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazowe
85,32 zł/1l
85,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop Monin o smaku prażonych orzechów laskowych – idealny do kawy, 1000 mlJednorazowe
49,89 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Monin Syrop karmelowy do uszlachetniania żywności i napojów 700mlJednorazowe
155,87 zł/1l
115,73 zł
-6,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorazowe
81,66 zł/1l
81,66 zł
Sprzedawca: somnia24

MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Monin Syrop COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lJednorazowe
437,72 zł/1l
109,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Karty Pokemon oryginalne niemieckie 50 różnych z 3 rzadkimi + 3 Holo + 1 losowy Pikachu, Glumanda, Dedenne lub Evoli + 100 etui na karty Heartforcards® Card Guard
46,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

Syrop waniliowy Monin
69,79 zł
Sprzedawca: somnia24

Barwniki spożywcze czerwony, żółty, niebieski 60 g
296,67 zł/1kg
17,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Wodoodporny ochraniacz na materac 90x200 firmy Mister Sandman
174,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Syrop karmelowy Monin – idealny do deserów, kawy i napojów, 250 mlJednorazowe
86,12 zł/1l
21,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin o smaku waniliowym z delikatnym aromatem 250mlJednorazowe
138,36 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop Monin o smaku pralinowo-orzechowym z delikatną nutą karmelu, 250 mlJednorazowe
85,96 zł/1l
21,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop orzechowy Monin – idealny do kawy lub koktajli mlecznych, 250 mlJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin z Madagaskaru – idealny do deserów, lodów lub kawy, 250 mlJednorazowe
86,24 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop lawendowy Monin – idealny do kawy, lemoniady i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe
47,85 zł/1l
47,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin o smaku prażonych orzechów laskowych – idealny do kawy, 250 mlJednorazowe
85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin Choco Cookie – idealny do kawy i koktajli mlecznych, 1000 mlJednorazowe
49,93 zł/1l
49,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin o smaku popcornu – intensywny smak, idealny do kawy i mleka, 700 mlJednorazowe
71,27 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Zanzibar Caffe Crema całe ziarno 1000g
127,72 zł/1kg
127,72 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin 361023, Syrop deserowy, Malina, 700 ml, Butelka, Cukier, 36 mies.Jednorazowe
100,53 zł/1l
70,37 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

MONIN® 165392 MONIN® Le Sirop de Pumpkin Spice Sirup, 1,0 lJednorazowe
26,47 zł/1kg
50,61 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop miętowy Monin o intensywnym, orzeźwiającym smaku, 1000 mlJednorazowe
40,18 zł/1l
40,18 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop migdałowy Monin do uszlachetniania gorących napojów i koktajli 700mlJednorazowe
120,37 zł/1l
84,26 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop imbirowy Monin – lekko pikantny, idealny do koktajli, 1000 mlJednorazowe
70 714,29 zł/1l
49,50 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Teisseire Fruit de la Passion syrop napój bezalkoholowy 600mlJednorazowe
127,78 zł/1l
76,67 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 161305 MONIN® Le Sirop de Schokolade Sirup, 1,0 lJednorazowe
81,66 zł/1l
81,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop truskawkowy Monin z naturalnym aromatem 1000 mlJednorazowe
67 442,86 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 czerwca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wszystko super
Zawartość 1 l
Bardzo szybka dostawa. Towar był bardzo dobrze zapakowany, co było moją obawą, ponieważ są to szklane butelki, ale wszystko było świetne. Mogę tylko polecić.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l