5,0



Na podstawie 3 opinii
MONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 l
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
Jednorazowe
76,33 zł
76,33 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Syropy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin o smaku fiołka – idealny do lemoniad i koktajli typu spritz, 1000 mlJednorazowe48,15 zł/1l
48,15 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Syrop Monin o smaku białej czekolady z naturalnym aromatem, 250 mlJednorazowe86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Le Sirop de Monin AMARETTO 0,25lJednorazowe35,71 zł/1l
86,24 zł
-71%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
25,00 zł
Sprzedawca: eMarlenka

Więcej informacji o reklamie
Le fruit de Monin – mieszanka przecierów owocowych z rabarbarem 1000 mlJednorazowe86,47 zł/1l
86,47 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Winter Spice - syrop rozgrzewający 0,7LJednorazowe
98,06 zł/1l
68,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Syrop waniliowy Monin o smaku waniliowym z delikatnym aromatem 250mlJednorazowe
138,36 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop waniliowy Monin z Madagaskaru – idealny do deserów, lodów lub kawy, 250 mlJednorazowe
86,24 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop karmelowy Monin – idealny do deserów, kawy i napojów, 250 mlJednorazowe
86,12 zł/1l
21,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Monin Syrop COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lJednorazowe
437,72 zł/1l
109,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazowe
85,32 zł/1l
85,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop lawendowy Monin – idealny do kawy, lemoniady i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe
47,85 zł/1l
47,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Syrop karmelowy do uszlachetniania żywności i napojów 700mlJednorazowe
155,87 zł/1l
115,73 zł
-6,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorazowe
81,69 zł/1l
81,69 zł
Sprzedawca: somnia24

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Monin sos z białej czekolady o smaku białej czekolady 500mlJednorazowe
213,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazowe
93 400,00 zł/1l
93,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop Monin White Chocolate 700 ml - Smak premium do kawy i koktajliJednorazowe
98,06 zł/1kg
68,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Monin 361171, Syrop deserowy, Cynamon, 700 ml, Butelka, FrancjaJednorazowe
292,79 zł/1l
204,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Syrop Monin o smaku popcornu – intensywny smak, idealny do kawy i mleka, 700 mlJednorazowe
71,27 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Syrop Monin o smaku białej czekolady z naturalnym aromatem, 1000 ml, opakowanie zawierające 1 sztukę
Syrop
Producent: Monin Deutschland GmbH, Plange Mühle 3, 40221 DüsseldorfMONIN® 161270 MONIN® Le Sirop de Weiße Schokolade Sirup, 1,0 l
Monin jest jedną z najbardziej znanych marek syropów w Niemczech. Kiedy prezes Olivier Monin poprosił o syrop o smaku, który przypominałby mu białą czekoladę marki Galak® firmy Nestlé, narodził się syrop MONIN White Chocolate. Pochodna czekolady, ponieważ nie zawiera miazgi kakaowej, biała czekolada jest wytwarzana z masła kakaowego, które nadaje jej kremowy smak.Uwodzicielskie, kremowe nuty białej czekolady MONIN dobrze harmonizują z innymi smakami i mogą być stosowane w gorących lub zimnych napojach deserowych do tworzenia pysznych latte, koktajli mlecznych, mochacino, frappés i martini. PRZEPISY Z SYROPEM MONIN:Deser miętowy 1 cl syropu miętowego 1 cl syropu Monin z białej czekolady 4 cl wódki 1,5 cl pełnego mlekaPrzygotowanie:Wlać wszystkie składniki do shakera i dobrze wstrząsnąć. Podawać w kieliszku do martini lub coupe Czekoladowe latte z orzechami laskowymi: 1 cl syropu Monin z białej czekolady 1 cl syropu z orzechów laskowych 18 cl mleka pełnego 1 porcja espresso White Chocolate Passion Martini: 1,5 cl syropu MONIN z marakui 1 cl syropu MONIN z białej czekolady 4,4 cl wódki 1,5 cl soku z marakuiPrzygotowanie:Wlej wszystkie składniki do shakera i dobrze wstrząśnij. Podawać w kieliszku do martini
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Smak
- Biała czekolada
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Cukier, woda, naturalny aromat. Zawiera ekstrakt z kakao.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna (kj): 1346 kj Wartość energetyczna (kcal): 349 kcal - Węglowodany: 80 g - Węglowodany, w tym cukry: 80 g - Białko: 0 g - Tłuszcz: 0 g - Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Syrop z białej czekolady
- Producent
- Numer producenta
- 880685
- EAN
- 3052911612701
- Przechowywanie i użytkowanie
- Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.
- Smak
- Biała czekolada
- Zawartość
- 1 l
- Lista składników
- Cukier, woda, naturalny aromat. Zawiera ekstrakt z kakao.
- Informacja o wartościach odżywczych
- Wartość energetyczna (kj): 1346 kj Wartość energetyczna (kcal): 349 kcal - Węglowodany: 80 g - Węglowodany, w tym cukry: 80 g - Białko: 0 g - Tłuszcz: 0 g - Tłuszcz, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
- Alergeny
- Brak alergenów
- Firma spożywcza
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3, 40221 Düsseldorf
- Nazwa handlowa
- Syrop z białej czekolady
- Producent
- Numer producenta
- 880685
- EAN
- 3052911612701
Obowiązek informacyjny zgodnie z niemiecką Ustawą o opakowaniach
Pasuje również do tego

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorazowe
81,69 zł/1l
81,69 zł
Sprzedawca: somnia24

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Karty Pokemon oryginalne niemieckie 50 różnych z 3 rzadkimi + 3 Holo + 1 losowy Pikachu, Glumanda, Dedenne lub Evoli + 100 etui na karty Heartforcards® Card Guard
46,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Heartforcards

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorazowe
76,33 zł/1l
76,33 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop lawendowy Monin – idealny do kawy, lemoniady i mrożonej herbaty, 1000 mlJednorazowe
47,85 zł/1l
47,85 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin o smaku waniliowym z delikatnym aromatem 250mlJednorazowe
138,36 zł/1l
34,59 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Monin 361171, Syrop deserowy, Cynamon, 700 ml, Butelka, FrancjaJednorazowe
292,79 zł/1l
204,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Monin Syrop karmelowy do uszlachetniania żywności i napojów 700mlJednorazowe
155,87 zł/1l
115,73 zł
-6,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
109,11 zł
Sprzedawca: AllYouNeed

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 1000 mlJednorazowe
43,38 zł/1l
43,38 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161313 MONIN® Le Sirop de Salted Caramel Sirup, 1,0 lJednorazowe
104,78 zł/1l
104,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: VaVaDo

Syrop Monin o smaku prażonych orzechów laskowych – idealny do kawy, 1000 mlJednorazowe
49,89 zł/1l
49,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop Monin Choco Cookie – idealny do kawy i koktajli mlecznych, 1000 mlJednorazowe
49,93 zł/1l
49,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop karmelowy Monin – idealny do deserów, kawy i napojów, 250 mlJednorazowe
86,12 zł/1l
21,53 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161305 MONIN® Le Sirop de Schokolade Sirup, 1,0 lJednorazowe
81,69 zł/1l
81,69 zł
Sprzedawca: somnia24

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby

MONIN® 161260 MONIN® Le Sirop de Cocos Sirup, 1,0 lJednorazowe
93 400,00 zł/1l
93,40 zł
Sprzedawca: somnia24

Monin Winter Spice - syrop rozgrzewający 0,7LJednorazowe
98,06 zł/1l
68,64 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Syrop Monin o smaku białej czekolady z naturalnym aromatem, 250 mlJednorazowe
86,56 zł/1l
21,64 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop waniliowy Monin z Madagaskaru – idealny do deserów, lodów lub kawy, 250 mlJednorazowe
86,24 zł/1l
21,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Truskawka 1000 ml – Owocowa mieszanka do koktajliJednorazowe
89,62 zł/1l
89,62 zł
Sprzedawca: somnia24

Syrop Monin Amaretto – idealny do kawy, deserów i koktajli, 1000 mlJednorazowe
47,21 zł/1l
47,21 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Syrop cynamonowy Monin – intensywny smak, naturalny aromat, 1000 mlJednorazowe
49,96 zł/1l
49,96 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorazowe
85,32 zł/1l
85,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Monin Syrop COFFEE SYRUPS SET 5x0,05lJednorazowe
437,72 zł/1l
109,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Le Sirop de Monin COCKTAIL SYRUPS SET 5x0,05l
114,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Syrop Monin o smaku pralinowo-orzechowym z delikatną nutą karmelu, 1000 mlJednorazowe
49,80 zł/1l
49,80 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

tonies 01-0189, Zabawka pozytywka, 4 lat(a), Brązowy, Żółty
373,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Syrop Monin Blue Curacao bezalkoholowy, idealny do koktajli, 250 mlJednorazowe
85,44 zł/1l
21,36 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Monin - Monin Pumpe für 1L Flasche - 10ml Präzisionsdosierung für einfache und schnelle Zubereitung von Cocktails und Kaffeespezialitäten
37,37 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Le fruit de Monin – mieszanka przecierów owocowych z marakui 1000 mlJednorazowe
78,24 zł/1l
78,24 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 3 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Oceniono dnia 25 maja 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 5 l
Oceniono dnia 21 kwietnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 1 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Ice Bär syrop Slush intensywny niebieski jagoda 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do slushu Rainbow o smaku Blue Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska pomarańcza oceaniczny niebieski 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop do napojów mrożonych Rainbow o smaku Red Energy, 5 l, proporcja 1:5, bez barwników AZO i gliceryny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
107,98 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
21,60 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jeżyna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush brzoskwinia 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush jabłko kiwi 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush niebieska malina 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop slush wiśnia 5 litrów 1:5 bez barwników AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Ice Bär syrop Slush marzanka wonna 5 litrów 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(49)Liczba wystawionych ocen: 49
112,31 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
22,46 zł/1l

Syrop Pomarańczowy Herbapol 420 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
11,33 zł/1kg

Miód z cytryną-suplement diety Herbapol Lublin 420 ml
9,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
22,12 zł/1l

Syrop glukozowy 5kg - Schronisko Bukowina
58,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
11,80 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml +125 słomek z łyżeczką 1:5 bez AZO bez gliceryny



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
88,75 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
59,17 zł/1l

Syrop Slush zestaw party 6 smaków 250 ml 1:5 bez AZO bez gliceryny koncentrat



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(79)Liczba wystawionych ocen: 79
82,02 zł
Sprzedawca: Hopser-Funfood
54,68 zł/1l

Syrop barmański słony karmel 700ml - Rioba



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
27,89 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,84 zł/1l

Syrop barmański arbuzowy 700ml - Rioba



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
27,79 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
39,70 zł/1l

SYROP DO DRINKÓW I KOKTAJLI APERITIVO500 ml - HOLLINGER



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
34,63 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka

Syrop z czarnej porzeczki 1L
32,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
32,39 zł/1l

Płynny syrop glukozowy 300 ml – Schronisko Bukowina
13,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
46,63 zł/1l