5,0



Na podstawie 6 opinii
Maść nagietkowa SOS 75 ml Holzhacker bez parabenów
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
58,70 zł
78,27 zł / 100ml
+ 86,09 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Kremy na dzień i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Nachtcreme Botanicals Cranberry Superfood 60 ml100,07 zł/100ml
60,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: skinChemists_London

Więcej informacji o reklamie
Krem nawilżający Oribe Supershine (150 ml)185,65 zł/100ml
278,47 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon 8809738312728, Kobiety, 30 ml156,63 zł/100ml
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Jeanne Piaubert Regenactive Redensifying Multidimensional Serum 30ml1 006,90 zł/100ml
302,07 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Rębak do drewna PROPOLISSALBE 75 ml | RIVIERA | Austriacki
91,75 zł/100ml
68,81 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

RINGELBLUMENSALBE M VIT E, maść 100 ml
42,80 zł/100ml
42,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Avitale maść nagietkowa, 250 ml maść
19,43 zł/100ml
48,57 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem propolisowy 50 ml
107,72 zł/100ml
53,86 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

BABOR SOS Calming, Skóra wrażliwa, 14 ml
875,36 zł/100ml
122,55 zł
Sprzedawca: somnia24

Allergika krem do twarzy sensitive 50 ml
231,70 zł/100ml
115,85 zł
Sprzedawca: apohealth

DR.THEISS Pielgnacja twarzy z wiesiokiem, 50 ml
134,38 zł/100ml
67,19 zł
Sprzedawca: apohealth

Mizon Cicaluronic krem nawilajcy 50 ml
1 457,38 zł/1kg
116,59 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biomaris krem do skóry bez perfum 250 ml
26,18 zł/100ml
65,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Noreva Psoriane Krem łagodzący 40ml
1 501,67 zł/1kg
90,10 zł
Sprzedawca: apohealth

Eubos Sensitive Care Maść 5% Pantenol 75 ml
5 578,00 zł/100ml
55,78 zł
Sprzedawca: apohealth

Endocare Tensage Spf 30 50 ml
9 953,00 zł/100ml
113,84 zł
-14,31 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
99,53 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Maść z nagietka, 50 ml Maść
93,82 zł/100ml
46,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Dermasence Hyalusome Cream Peeling 50 ml
1 075,94 zł/1kg
74,24 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Maść glukozaminowa, 250 ml maści
182,83 zł/1kg
54,30 zł
Sprzedawca: apohealth

Apivita Propolis-Schutzcreme, 50ml
758,40 zł/1kg
68,78 zł
-44%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
37,92 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Holzhacker Calendula SOS Ointment chroni skórę przed wilgocią, wiatrem i zimnem, a także suchym powietrzem grzewczym. Unikalne połączenie wyciągu z nagietka i rumianku zapewnia optymalną pielęgnację skóry, blizn i rozstępów oraz zachowuje ich barierę ochronną.
Riviera Calendula Ointment 75 ml - Dawkowanie: Maść - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
Riviera Calendula Ointment 75 ml - Dawkowanie: Maść - Temat: Pielęgnacja skóry i ciała
- Model
- RBCR0075P
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Aqua, Cetearyl Ethylhexanoate, Cera Alba, Glikol propylenowy, Steareth-10, Steareth-7, Alkohol stearylowy, Stearyl Heptanoate, Alkohol cetearylowy, Cetyl Palmitate, Stearyl Caprylate, Olej z soi (Glycine Soja Oil), Alkohol myrystylowy, Ekstrakt z kwiatów rumianku (Calendula Officinalis Flower Extract), Ekstrakt z kwiatów rumianku rzymskiego (Chamomilla Recutita Flower Extract), Hydrolizat elastyny, Isopropyl Myristate, Cytrynian sodu, Kwas cytrynowy, Glikol butylenowy, Glukoza, Kwas mlekowy, Fenoksyetanol, Dimetikon, Ethoxydiglycol, Kaprylyl glikol, Decyleny glikol, BHA, BHT, Siarczan sodu, Tokoferol, Benzoesan sodu, Sorbian potasu, Bisabolol, Parfum, Hydroxycitronellal, Kumaryna, Alpha-izometyl jonon, Limonen, Benzylobenzoesan, Linalol, Cytral, Cytronellol, Geraniol, Eugenol, CI 15985, CI 16255, CI 19140, CI 28440, CI 42090
- Producent
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- EAN
- 9002757004066
- Numer producenta
- RBCR0075P
- Model
- RBCR0075P
- Waga
- 100 g
- Zawartość
- 75 ml
- Składniki
- Aqua, Cetearyl Ethylhexanoate, Cera Alba, Glikol propylenowy, Steareth-10, Steareth-7, Alkohol stearylowy, Stearyl Heptanoate, Alkohol cetearylowy, Cetyl Palmitate, Stearyl Caprylate, Olej z soi (Glycine Soja Oil), Alkohol myrystylowy, Ekstrakt z kwiatów rumianku (Calendula Officinalis Flower Extract), Ekstrakt z kwiatów rumianku rzymskiego (Chamomilla Recutita Flower Extract), Hydrolizat elastyny, Isopropyl Myristate, Cytrynian sodu, Kwas cytrynowy, Glikol butylenowy, Glukoza, Kwas mlekowy, Fenoksyetanol, Dimetikon, Ethoxydiglycol, Kaprylyl glikol, Decyleny glikol, BHA, BHT, Siarczan sodu, Tokoferol, Benzoesan sodu, Sorbian potasu, Bisabolol, Parfum, Hydroxycitronellal, Kumaryna, Alpha-izometyl jonon, Limonen, Benzylobenzoesan, Linalol, Cytral, Cytronellol, Geraniol, Eugenol, CI 15985, CI 16255, CI 19140, CI 28440, CI 42090
- Producent
- RIVIERA Pharma & Cosmetics GmbH
- EAN
- 9002757004066
- Numer producenta
- RBCR0075P
Pasuje również do tego

Rębak do drewna PROPOLISSALBE 75 ml | RIVIERA | Austriacki
91,75 zł/100ml
68,81 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

RINGELBLUMENSALBE M VIT E, maść 100 ml
42,80 zł/100ml
42,80 zł
Sprzedawca: apohealth

Riviera Itch Reliever Cool Gel 35 ml
144,71 zł/100ml
50,65 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

EASYmaxx 05206, Ręczna słuchawka prysznicowa, Srebrny, Przezroczysty, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Stal nierdzewna, Sufit, Pudełko, 220 g
65,40 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

Lekkie i wygodne kapcie damskie z grubą podeszwą i poduszką powietrzną, oddychające bez pięty, bez strzemienia, jasnoszare, 39
90,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Zamrażarka Gorenje FN4172CW, pojemność: 194 litry, odwracalne zawiasy drzwi, biała
1 639,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: E.
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Radio słoneczne, radio na korbkę z latarką LED, awaryjne radio pogodowe AM/FM, akumulator 2000 mAh, dynamo na korbkę, power bank do smartfona
130,74 zł
-45,75 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
84,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zelurxx

parasol z oświetleniem LED wiszący parasol ogrodowy 300 cm - antracytowy
579,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Leifheit Rotaro PowerVac 2w1 16V
610,30 zł
Sprzedawca: egenta-shop

UISEBRT Moskitiera Okno 80 X 100cm Moskitiera Moskitiera Moskitiera z aluminiową ramą bez wiercenia i śrub Antracyt
94,99 zł/1m
94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Cecotec Power Instant-ccino 20, Ekspres do espresso, 1,4 l, Kawa mielona, 1450 W, Czarny, Stal nierdzewna
725,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Holika Holika Aloe 99% Żel aloesowy, 250 ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cecotec Cafelizzia 20 Touch, Ekspres do kawy typu kombi, 1 l, Kawa mielona, 1350 W, Czarny
431,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Cecotec_Official_Store

Lekkie i wygodne kapcie damskie z grubą podeszwą i poduszką powietrzną, oddychające, bez pięty, bez strzemienia, czerwony, 39
90,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Walizka RGL S-020 L Walizka materiałowa 4 kółka Rozszerzana Rozmiar: L Kolor: Granatowy
99,87 zł
Sprzedawca: Hurtowniawalizek

Lekkie i wygodne kapcie damskie z grubym dnem i poduszką powietrzną, oddychające bez pięty, bez strzemienia, ciemnoniebieskie, 40
90,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Rower elektryczny E Mountainbike 26 Zoll Pedelec 170 - 190 cm MTB E Bike
4 199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

Vitadote® Shilajit Pure Original - 100% Naturalna Żywica z Himalajów i Ałtaju - Mumio - 85+ Minerałów - Booster Energii - 30g
11 933,60 zł/1l
298,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Vitadote

Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings

Skechers Summits Swift Step damskie Sabot białe
336,57 zł
Sprzedawca: Shopfair

Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
5 640,74 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Sotel

Rower górski Licorne Bike Guide premium w rozmiarach 20, 24 i 26 cali - rower dla dziewczynek, chłopców, mężczyzn i kobiet - 21 biegów Shimano, rower dziecięcy, dla dzieci
1 250,00 zł
Sprzedawca: LICORNE_BIKE

Krem z rokitnika zwyczajnego
9,86 zł/100ml
24,64 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

MOVA Robotic Mower ViAX 500, Kosiarka robot, 500 m², 20 cm, 2 cm, 6 cm, Ostrza obrotowe
3 298,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: GeekStore

Abbey Calendula Maść Nagietkowa Ochrona i Pielęgnacja Skóry, 100 ml Maść
25,17 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

W pełni automatyczny ekspres do kawy Grundig KVA 6230 ze spieniaczem mleka i młynkiem ze stali nierdzewnej
1 512,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Samsung GU50CU7179U, 127 cm (50"), 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Czarny
8 674,54 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Technology-Germany

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

Philips 3000 series Odkurzacz bezworkowy PowerPro Compact FC9331/09, 900 W, Cylinder próżniowy, Suchy, Bez worka, 1,5 l, HEPA
541,28 zł
Sprzedawca: evomag
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta





























Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 26 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepsza maść na skórę!
Najlepsza maść do skóry, jaką kiedykolwiek miałam! I bardzo szybka dostawa! Jestem bardzo zadowolona i na pewno złożę tam kolejne zamówienie!
Oceniono dnia 21 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Najlepszy sprzedawca i najlepszy produkt
Zawsze używam go na podrażnienia skóry i do leczenia drobnych urazów. Bardzo szybka dostawa!
Oceniono dnia 9 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 28 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 16 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

RevitaLash Advanced Sensitive serum na rzęsy Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24
261,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
13 099,50 zł/100ml

Olay Complete + Sensitive krem do twarzy na dzień z filtrem SPF 40, 177 ml, opakowanie 2 szt
309,97 zł
Sprzedawca: Eurosmart-Solutions
87,56 zł/100ml

OWAY Sublime Hair Milk mleczko przeciw puszeniu się włosów 100 ml
162,84 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
162,84 zł/100ml

RevitaLash RevitaBrow Advanced serum Eyebrow Conditioner 1,5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
218,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
14 599,33 zł/100ml

Medicube PDRN Pink Collagen Capsule Cream 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
99,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS
180,00 zł/100ml

Mary Kay TimeWise Repair Volu-Firm Day Cream – krem na dzień z filtrem SPF 30



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
269,72 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
5 619,17 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 2x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
80,98 zł
-16%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,98 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
113,30 zł/100ml

MARY KAY Krem na dzień TimeWise Daytime Defender Ochrona przed promieniowaniem UVA SPF 30 Krem na dzień 29 ml
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
666,10 zł/100ml

Sisley Restorative Facial Cream, Kobiety, 40 ml, Krem, Uniwersalne, Kojąca, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
477,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 194,60 zł/100ml

Flexihorin Forte – krem zapewniający elastyczność stawów i swobodę ruchów – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1l

Kedma ODBUDOWUJĄCY KREM NA DZIEŃ
138,00 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 760,00 zł/1kg

Vorifex - krem pielęgnacyjny zapewniający komfort nóg na co dzień - 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
306,52 zł/100ml

TransGlow – Krem powiększający piersi MTF – Pielęgnacja piersi o działaniu feminizującym – 50 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

EUDALIE – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
153,79 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 075,80 zł/1kg

Pond's Cold Cream Płyn do demakijażu - 99 ml - Delikatne oczyszczanie - Pielęgnacja skóry - Do codziennego demakijażu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
36,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
37,36 zł/100ml

NIAPET – ujędrniający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
166,30 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 326,00 zł/1kg

Sisley Hair Rituel Olejek pielęgnacyjny do włosów, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
343,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 437,90 zł/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(332)Liczba wystawionych ocen: 332
313,00 zł
Sprzedawca: LOGNOW
313,00 zł/100ml

TITAN Gel GOLD - Najwyższej jakości żel do masażu dla mężczyzn | 50 ml
161,39 zł
Sprzedawca: AltaShop
3 586,44 zł/1kg

Dr.Ceuracle - Hyal Reyouth Moist Sun, 50ml - krem przeciwsłoneczny
96,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
192,00 zł/100ml