4,5



Na podstawie 16 opinii
BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Różany 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
10,79 zł
1 541,43 zł / 1l
+ 15,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Olejki zapachowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Etja Naturalny olejek eteryczny Pomarańczowy, 10 ml171,50 zł/1kg
10,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Więcej informacji o reklamie
Olejek eteryczny CITRONELLA4 641,50 zł/1l
97,99 zł
-5,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,83 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

Więcej informacji o reklamie
Olejek eteryczny Pomarańcza 10ml NATURALNE AROMATY799,00 zł/1l
7,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

100% naturalny olejek eteryczny do aromaterapii 10 ml, Antitabac
766,80 zł/1kg
76,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Etja Naturalny Olejek eteryczny Cytronellowy, 10 ml
349,75 zł/1kg
13,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

TAOASIS Frankincense indyjski organiczny 100% naturalny zapach, olejek 5 ml
8 262,00 zł/1l
41,31 zł
Sprzedawca: apohealth

Olejek zapachowy Wanilia 10ml NATURALNE AROMATY
789,00 zł/1l
7,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

100% naturalny olejek eteryczny do aromaterapii 10 ml, Cytryna
6 651,00 zł/1l
66,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Olejek Frankincense 100% naturalny 10 ml
2 541,75 zł/1kg
101,67 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

BALDINI by TAOASIS Cocoa organiczny, w 100% naturalny olejek aromatyczny, 5 ml olejku eterycznego
8 706,00 zł/1l
43,53 zł
Sprzedawca: taleoo

Naturalny Olejek eteryczny, Tymiankowy, 10 ml
20,28 zł
Sprzedawca: MANADA

TAOASIS gorzka pomarańcza organiczny olejek zapachowy demeter 100% naturalny, olejek eteryczny 5 ml
684,50 zł/1kg
27,38 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Pure Chemical | Olejek Eteryczny Tymiankowy - 30 Ml - Zapach Tymianek - Aromaterapia - Olejki Eteryczne
1 211,67 zł/1l
36,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: PURE_CHEMICAL

Olejek eteryczny bazyliowy 100% naturalny 10 ml do aromaterapii
1 900,00 zł/1l
19,00 zł
Sprzedawca: Ekado24

Olej eteryczny - olej frankiński, 5 ml | CASIDA
11 808,00 zł/1l
59,04 zł
Sprzedawca: apohealth

Tisserand Aromatherapy olejek cytronelowy 9 ml BI5436
13 777,78 zł/1l
124,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: takemore

Olejek eteryczny Puressentiel Lavande Aspic 10ml
7 545,00 zł/1l
75,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Organiczny olejek z geranium różanego 5 ml
8 648,00 zł/1l
43,24 zł
Sprzedawca: apohealth

OLEJEK ETERYCZNY EUKALIPTUS 10 ml - ETJA
1 119,00 zł/1l
11,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
BAMER | Olejek zapachowy w szklanej buteleczce 7 ml - Zapach różany - Zapach do pomieszczeń i aromaterapii - Idealny do sztyftów zapachowych, dodatek do masażu
Przedstawiamy eteryczny olejek różany marki Bamer w poręcznej buteleczce o pojemności 7 ml. Kwiatowy zapach olejku różanego doskonale sprawdzi się jako dodatek do relaksujących kąpieli i kojących masaży.
Kilka kropli olejku zapachowego można również dodać do wody z mopa podczas mycia podłogi lub użyć go jako zapachu do pomieszczeń, czy to w samochodzie, odkurzaczu, szafce czy nawilżaczu powietrza.
Specyfikacja:
Zawartość: 7 ml
Nazwa zapachu od producenta: Roses
Marka: Bamer
Kod producenta: 22716
Długość produktu w cm: 3
Wysokość produktu w cm: 7
Szerokość produktu w cm: 3
Całkowita waga w gramach: 10.5
Różany olejek eteryczny jest również idealny do domowych kosmetyków zapachowych, takich jak mydła, balsamy lub spraye. Kilka kropli w wodzie do prasowania nadaje praniu przyjemny zapach, który utrzymuje się na tkaninach nawet po prasowaniu.
Odkryj wiele możliwych zastosowań tego wysokiej jakości olejku różanego i rozpieść swoje zmysły jego czarującym zapachem.
- Waga
- 10.5 g
- Model
- Rosen
- Producent
- Bamer
- Zawartość
- 0.007 l
- Rodzaj zapachu
- Róża
- EAN
- 5906764840423
- Numer producenta
- 22716
- Waga
- 10.5 g
- Model
- Rosen
- Producent
- Bamer
- Zawartość
- 0.007 l
- Rodzaj zapachu
- Róża
- EAN
- 5906764840423
- Numer producenta
- 22716
Pasuje również do tego

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Piwonia 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Róża 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Akacjowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Limetkowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Pomelo 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Konwalia 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BRUBAKER Zestaw 6 olejków eterycznych do aromaterapii 6 x 10 ml - Lawenda Róża Rozmaryn Rumianek Cytryna Cedr - Olejek zapachowy do dyfuzora Nawilżacz Masaż Aromaterapia Pielęgnacja ciała
974,17 zł/1l
58,45 zł
Sprzedawca: BRUBAKER

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Pomarańczowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

COSTWAY 160x26x26cm lampa podłogowa półka, lampa podłogowa drewno, lampa podłogowa E27, nowoczesne oświetlenie wnętrz z 3 poziomami, lampa podłogowa do sypialni
182,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Paczulowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Lampa Zapachowa Olejek Zapachowy Nawilżacz Powietrza Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
14,89 zł
-26%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Fiołkowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Stojak na pranie, wieża, 172 cm, z kółkami, składany, 3 poziomy, 32 metry długości suszenia, suszarka stojąca do 40 kg, oszczędza miejsce, wieszak na ubrania, Retoo
26,17 zł/1m
45,01 zł
Sprzedawca: Retoo

Odkurzacz piorący Kanwod Superwash 2000W, odkurzacz do dywanów i mebli tapicerowanych na sucho i mokro z pojemnikiem na chemię
329,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Sandałowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

SoBuy szafka łazienkowa wysoka szafka z szufladami szafka łazienkowa wąska oszczędność miejsca meble łazienkowe wysoka szafka wąska szafka 32x170x30cm FRG236-W
373,88 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: sobuy

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Waniliowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Lawendowy Zapach 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Eukaliptusowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Mandarynkowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Piżmowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Goździkowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Frezja Kwiatowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

dyfuzor aromatów 2 w 1 z efektem płomienia, zbiornik na wodę o pojemności 0,18 l, nawilżacz, nawilżacz powietrza, lampka nocna o 2 poziomach jasności, automatyczne wyłączanie
45,00 zł
Sprzedawca: TanningParadise

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Miętowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Łóżko tapicerowane Flieks 90x200cm, łóżko na sprężynach hydraulicznych z miejscem do przechowywania i stelażem z listew, łóżko pojedyncze łóżko do przechowywania łóżko młodzieżowe łóżko z drewna sosnowego łóżko funkcjonalne velvet
1 122,75 zł
-26,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 096,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Fliekshop

Fastryga z uniwersalną taśmą (300 x 145 cm, wzór: Felicitas) – zasłona z woalu żakardowego o przezroczystym, koronkowym wyglądzie, przepuszczająca światło, łatwa w pielęgnacji
41,61 zł/1m
60,33 zł
Sprzedawca: Bestlivings

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Świerkowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel
1 541,43 zł/1l
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Nawilżacz Dyfuzor Aroma Wood Ultradźwiękowy Dyfuzor Olejków LED Lampa Zapachowa Nawilżacz Powietrza Olejki Zapachowe Aromaterapia Nawilżacz Pokoju Biuro Joga Reto
12,49 zł
-12%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
10,89 zł
Sprzedawca: Retoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 75% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
75%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 13% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
13%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
6%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 6% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
6%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 8 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Olejek zapachowy
Wspaniały raz za razem. Gorąco polecam
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super zapach
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super zapach
Oceniono dnia 4 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super
Super zapach
Oceniono dnia 17 czerwca 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
To tylko olej
Co tu oceniać? To olej i pachnie wanilią ;-)
Oceniono dnia 16 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Zapach jest wspaniały.
Zapach jest wspaniały
Oceniono dnia 30 marca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Cóż
Olejek pachnie wszystkim, tylko niestety nie frezją. Szkoda, ale za taką cenę nie można oczekiwać zbyt wiele. Niestety zapach nie jest przyjemny, więc nie chce się go używać w lampie zapachowej.
Oceniono dnia 3 kwietnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Jasmine 4% 5ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
64,37 zł
Sprzedawca: apohealth
12 874,00 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z kadzidła, kamfory, limonki, mandarynki i drzewa sandałowego - FRANKINCENSE KAFFIR LIME
166,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
8 317,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Mint - CEYLON TEA & MINT
160,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
8 017,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z jaśminu cejlońskiego - CEYLON JASMINE
155,89 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 794,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych Ceylon Tea & Ylang Ylang - CEYLON TEA & YLANG
160,35 zł
-8,44 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,91 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 595,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych z róży kardamonowej - CARDAMOM ROSE
155,89 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,69 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 384,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych SLEEP promująca sen
155,89 zł
-8,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,69 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
7 384,50 zł/1l

Mieszanka olejków eterycznych FOREST TRAIL
138,08 zł
-7,27 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
130,81 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
6 540,50 zł/1l

Olejek eteryczny YLANG YLANG
124,72 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
6 236,00 zł/1l

Igły świerku syberyjskiego, 5 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
31,03 zł
Sprzedawca: apohealth
6 206,00 zł/1l

Olejek eteryczny EUCALYPTUS
102,45 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
5 122,50 zł/1l

Pomarańczowy olejek eteryczny - ORANGE
102,45 zł
-5,39 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
97,06 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
4 853,00 zł/1l

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej - PEPPERMINT
97,99 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
4 899,50 zł/1l

Etja Naturalny olejek eteryczny Pomarańczowy, 10 ml
10,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
171,50 zł/1kg

Sztyft zapachowy FRANKINCENSE KAFFIR LIME
74,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 487,20 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Piżmowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Konwalia 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Zapach Bzu 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Grejpfrutowy 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l

BAMER | Naturalny Olejek Eteryczny Opium 7 ml – Aromaterapia, Zapach do Świec i Sauny – Idealny na Katar i Kaszel



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
10,79 zł
Sprzedawca: Lemonbite
1 541,43 zł/1l