The Ordinary Retinol 1% w skwalan
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
99,00 zł
3 300,00 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
11h 28m 02s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Olejki do masażu i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty
Bestseller




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2






5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
![Zdjęcie produktu dla XEROLACT [PODOS] lipogel 100ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/fc08205c348e9d2cc92fe3b84b6633d2.webp)
















4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6

Więcej informacji o reklamie
Sorion Creme 50 g1 224,26 zł/1kg
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
VEA Lipogel 200, żel 200 ml21 229,00 zł/100ml
212,29 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
BIODERMA Sebium Kerato + Spray do ciała, 150 ml Spray109 429,99 zł/1l
109,43 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Beiersdorf Eucerin Kuracja do ciaa 50ml10 940,00 zł/100ml
109,40 zł
Sprzedawca: apohealth

Dexeryl Emollient Creme 500 g
215,70 zł/1kg
107,85 zł
Sprzedawca: somnia24

Krem intensywnie nawilżający Cerave 340 g
248,71 zł/1kg
84,56 zł
Sprzedawca: apohealth
![Zdjęcie produktu dla XEROLACT [PODOS] lipogel 100ml](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/fc08205c348e9d2cc92fe3b84b6633d2.webp)
XEROLACT [PODOS] lipogel 100ml
84,04 zł/100ml
84,04 zł
Sprzedawca: somnia24

Locobase Krem na egzemę 60 g
1 514,50 zł/1kg
90,87 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Remescar Lifting twarzy 40ml
517,77 zł/100ml
207,11 zł
Sprzedawca: somnia24

Repavar Regenerate Gel 30ml
441,63 zł/100ml
132,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
90,85 zł/100ml
90,85 zł
Sprzedawca: apohealth

Isdin Isdinceutics Hyal.Moisture empfind.Creme 50 g
4 532,20 zł/1kg
226,61 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Bioderma Hydrabio, tonik-esencja, 200 ml
35,13 zł/100ml
70,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

VINOHYDRA Nawilżający żel oczyszczający 150 ml
131,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Bionike PROXERA LIPOGEL, 50 ml
9 182,00 zł/100ml
91,82 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Noreva Densidiane Verdichtungscreme 125 ml
10 688,00 zł/100ml
106,88 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Synchroline Aknicare Creme 50 ml
4 700,00 zł/100ml
47,00 zł
Sprzedawca: apohealth

Noreva Aquareva Żel oczyszczający 200 ml
41,07 zł/100ml
82,13 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Sesderma Azelac krem nawilżający 50ml
314,24 zł/100ml
157,12 zł
Sprzedawca: somnia24

Dr. Melaxin - Krem pod oczy z retinolem - 10g
14 289,00 zł/1kg
142,89 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
The Ordinary Retinol 1% w skwalan
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- skwalan, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, olej z nasion simmondsia chinensis (jojoba), retinol, ekstrakt z owoców solanum lycopersicum (pomidor), ekstrakt z liści rozmarynu lekarskiego (rosmarinus officinalis), hydroksymetoksyfenylodekanon, bht.
- Producent
- The Ordinary
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 0769915196016769915196016
- Waga
- 30 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- skwalan, trójgliceryd kaprylowy/kaprynowy, olej z nasion simmondsia chinensis (jojoba), retinol, ekstrakt z owoców solanum lycopersicum (pomidor), ekstrakt z liści rozmarynu lekarskiego (rosmarinus officinalis), hydroksymetoksyfenylodekanon, bht.
- Producent
- The Ordinary
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 0769915196016769915196016
Pasuje również do tego

Aktywny krem 100 g
899,90 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: TRYTHAI

Riviera Original Swedish Bitters 1000 ml
231,71 zł/1l
231,71 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Softto+Plus Argan, Keratin + Kolagen – Olejek pielęgnacyjny, 120 ml
715,58 zł/1l
85,87 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Olejek do masażu SCHUPP neutralny 10 l (bez olejku zapachowego)
50,34 zł/1l
503,41 zł
Sprzedawca: Petersberg-Apotheke

Pudełko mentolowe kamień mentolowy, pudełko mentolowe, migrena, odświeżający i chłodzący makaron mentolowy, do rozprowadzania na czole i szyi, masaż spa, 1x6g
31 763,33 zł/1kg
190,58 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Collistar Intensive Firming Plus, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Wzmacniający, 400 ml, Kolagen, Kwas hialuronowy, Słoiczek
376,75 zł/1l
150,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olej żywokostowy z gojnikiem 100ml
159,00 zł/1l
20,99 zł
-24%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
15,90 zł
Sprzedawca: Bionic

Świeca perfumowana Kneipp Goodbye Stress
911,45 zł/1kg
132,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

KELO-COTE żel do leczenia blizn, 15 g żelu
6 015,60 zł/1kg
150,39 zł
Sprzedawca: apohealth

Allgäu mountain pine liniment extra strong - przytulny i ciepły, roztwór 250 ml
199,24 zł/1kg
57,78 zł
Sprzedawca: apohealth

WUNDmed® 18-003 WUNDmed® Pferdebalsam 500,0 ml
131,96 zł/1l
65,98 zł
Sprzedawca: somnia24

Krople OLBAS, roztwór 50 ml
1 746,00 zł/1l
87,30 zł
Sprzedawca: apohealth

KALAHARI Arnica 98% Gel - Ekstremalny i wyjątkowo silny - Intensywny efekt masażu mięśni i stawów - Żel chłodzący, wyprodukowany we Włoszech - 500ml
221,12 zł/1l
110,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kalahari4Wellness

Ducray Dexyane Emolientowy krem przeciw swędzeniu, 400 ml
360,37 zł/1l
144,15 zł
Sprzedawca: somnia24

Olejek eteryczny Unterweger BIO, szwajcarski olejek sosnowy 20 ml
798,62 zł/1kg
51,91 zł
Sprzedawca: apohealth

Primavera - Płyn do płukania ust oil pulling cure organic - 200ml
331,65 zł/1l
66,33 zł
Sprzedawca: taleoo

Maść na przeziębienie Wick VapoRub (50 g)
997,60 zł/1l
49,88 zł
Sprzedawca: apohealth

OGX Coconut Miracle Oil Penetrujcy olejek do wosw suchych, bardzo mocny, 100 ml
837,50 zł/1l
83,75 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: MadiHealth

Olejek chiński z inhalatorem, 25 ml olejku eterycznego
2 086,40 zł/1l
52,16 zł
Sprzedawca: apohealth

Olejek do skóry z witaminą E - 125ml
495,12 zł/1l
61,89 zł
Sprzedawca: taleoo

Mustela olejek do masau dla dzieci z olejkiem z awokado 100ml
40 650,00 zł/1l
40,65 zł
Sprzedawca: VISO

Riviera Hh La Kie Franz Bw, 500 ml FBW
193,34 zł/1l
96,67 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Doterra Northern Escape – mieszanka leśna 15 ml
12 545,33 zł/1l
188,18 zł
Sprzedawca: Fine-experience

JOJOBA 100% LA CURA, olejek 100 ml
602,00 zł/1l
60,20 zł
Sprzedawca: apohealth

PALACIO Żel do masażu z jadem pszczelim 600ml
178,62 zł/1l
107,17 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Devil's Claw GEL Roll-On 50ml
811,40 zł/1l
40,57 zł
Sprzedawca: taleoo

Kojące serum do masażu ciała łagodzące stres DE-STRESS
1 380,80 zł/1l
138,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Herbolive masło do ciała oliwa z oliwek, opuncja figowa i olej z pestek winogron 250ml/ 40472
210,70 zł/1kg
63,21 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse

Olejek pielęgnacyjny dla niemowląt 200 ml
372,10 zł/1l
74,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

ALPA Lesana ziołowy żel do masażu 100 ml
130,00 zł/1l
13,00 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alkohol do nacierania z sosny górskiej Allgäu, roztwór 500 ml
82,71 zł
Sprzedawca: apohealth
165,42 zł/1l

Olejek do skóry i włosów SANDALWOOD
151,44 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 514,40 zł/1l

Kojące serum do masażu ciała łagodzące stres DE-STRESS
138,08 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 380,80 zł/1l

Mgiełka do ciała CARDAMOM ROSE
129,17 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 291,70 zł/1l

Balsam do masażu o zapachu cytrynowej trawy - PEACE
129,36 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 293,60 zł/1l

Olejek do kąpieli i masażu SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
115,80 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 158,00 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SLEEP



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Mgiełka z olejkami eterycznymi SLEEP INTENSE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Kojąca mgiełka do ciała NEROLI JASMINE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Harmonizująca mgiełka z olejkami eterycznymi DE-STRESS



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Relaksująca mgiełka do ciała i poduszka PEACE



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
111,35 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 113,50 zł/1l

Olej do masażu i kąpieli o zapachu kardamonu i róży
122,85 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 228,50 zł/1l

Mgiełka do ciała i poduszka SENSUAL SANDALWOOD



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
111,35 zł
-5,86 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
105,49 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
1 054,90 zł/1l

Olejek krokodylowy Glory do nawilżania ciała i twarzy 50 ml
209,27 zł
Sprzedawca: SIAM_MARKETPLACE
4 185,40 zł/1l

Stół Do Masażu, 3 Strefy, Rama Z Aluminium, Antracyt, 186X68Cm Lumarko!
684,99 zł
Sprzedawca: vidaXL

MAX Vibe Gel - Naturalny żel do masażu dla mężczyzn (50 ml)
153,17 zł
Sprzedawca: AltaShop
153 169,99 zł/1l

THERMORELIEF – Krem łagodzący zapewniający codzienny komfort stawów i mięśni – 50 ml
153,26 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 065,20 zł/1l

KTC 100% olej musztardowy do użytku zewnętrznego 250ml



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
Używany
12,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
51,96 zł/1l

Joydiv. Tampony miękkie Mini, opakowanie 50 sztuk
127,15 zł
Sprzedawca: HaJa_GmbH
635,75 zł/1kg

Farmona expert massage pure oil olej do masażu 500 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
40,32 zł
-25%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
54,53 zł/1kg