Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Wolfsblut Dog Dose Wide Plain, Koń, 395 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
283,23 zł
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Brit Care Dog Hypoallergenic z jagnięciną Senior 12 kg405,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Acana Highest Protein Ranchlands Dog 11,4kg369,99 zł/1kg
369,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Więcej informacji o reklamie
alpha spirit Dog The Only One Puppies 12kg17,49 zł/1kg
209,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut 12.5kg Wide Plain Light
28,40 zł/1kg
354,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut 12.5kg Wide Plain Adult
28,54 zł/1kg
356,75 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut 12.5kg Wide Plain Senior
94,81 zł/1kg
1 185,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Wolfsblut 12,5kg Wide Plain Large Breed
26,78 zł/1kg
334,70 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Acana Dog Senior
411,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Orijen 2kg Senior Dog
205,79 zł
-80,56 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
125,23 zł
Sprzedawca: Surtep

Acana Dog Adult Dog
176,74 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Acana Adult Dog 11,4kg
562,80 zł/1kg
562,80 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE

Brit Grain Free VET Diets Dog Gastrointestinal 12kg
2,70 zł/1kg
269,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Eukanuba Adult Grain Free 12kg Sucha Karma Dla Psa Z Dziczyzną
16,68 zł/1kg
202,64 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo

Josera Salmon & Potato 900 g
63,91 zł/1kg
57,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Acana Dog Yorkshire Pork Singles 2kg
42,91 zł/1kg
103,85 zł
Sprzedawca: Surtep

Bozita Original Adult Senior mit Huhn 12kg
12,83 zł/1kg
153,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Sucha karma dla psa Optimanova Puppy Digestive Rabbit & Potato 12kg
20,46 zł/1kg
265,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Karma EUKANUBA Yorkshire Terrier 2kg
33,63 zł/1kg
67,25 zł
Sprzedawca: VISO

Josera Hypoallergenic 900 g
54,00 zł/1kg
48,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Smak karmy:
- Koń
- Pojemność:
- 395 g
- Typ dozownika:
- Puszka
- Nie zawiera ziarna:
- Tak
- Ilość na paczkę:
- 6 szt.
Jeśli szukasz nowych produktów na rynku, przedstawiamy Ci Miska Wolfsblut Mięso!
- Rodzaj: Miska
- Smak: Mięso
- Zalecany wiek: dorośli
- ilość: 6 sztuk
KARMA DLA PSÓW DOROSŁYCH Z KONIEM I SŁODKIMI ZIEMNIAKAMI 395 G Odkryj idealne połączenie smaku i zdrowia dla Twojego psa z karmą Wolfsblut Wide Plain Adult. Ta wyjątkowa receptura, oparta na wysokiej jakości mięsie konia i wartościowych słodkich ziemniakach, dostarcza Twojemu pupilowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Zapewnij swojemu psu pełnowartościowy posiłek, który wspiera jego witalność i kondycję. Wolfsblut to marka, która od lat dba o zdrowie i dobre samopoczucie psów. Nasze karmy są tworzone z pasją i wiedzą, aby dostarczać Twojemu psu to, co najlepsze. Wybierając Wolfsblut, wybierasz jakość i pewność, że Twój pies otrzymuje pełnowartościowy posiłek, który wspiera jego zdrowie i witalność. Nasze receptury są opracowywane przez doświadczonych dietetyków i weterynarzy, aby spełniać najwyższe standardy żywieniowe. Karma Wolfsblut Wide Plain Adult to doskonały wybór dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Mięso konia jest lekkostrawne i rzadko powoduje alergie, co czyni tę karmę idealną dla psów z nietolerancjami pokarmowymi. Słodkie ziemniaki dostarczają energii i błonnika, wspierając prawidłowe funkcjonowanie jelit. Dodatkowo, karma zawiera naturalne prebiotyki, które wspierają rozwój korzystnej mikroflory jelitowej, co przekłada się na lepsze trawienie i wchłanianie składników odżywczych. Wybierając karmę Wolfsblut Wide Plain Adult, inwestujesz w zdrowie i długie życie swojego psa. Nasze karmy są produkowane z najwyższej jakości składników, pochodzących od zaufanych dostawców. Dbamy o to, aby każdy posiłek był pełnowartościowy i dostarczał Twojemu psu wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Zapewnij swojemu psu to, co najlepsze – wybierz karmę Wolfsblut Wide Plain Adult i ciesz się jego zdrowiem i witalnością każdego dnia. Skład karmy Wolfsblut Wide Plain Adult został starannie opracowany, aby zapewnić Twojemu psu optymalne odżywianie. Karma zawiera wysokiej jakości mięso konia, słodkie ziemniaki, dynię, pasternak, topinambur, szpinak, jabłka, gruszki, jagody, zioła, witaminy i minerały. Wszystkie składniki są naturalne i pochodzą od zaufanych dostawców. Karma nie zawiera sztucznych barwników, aromatów, konserwantów, zbóż, glutenu, soi, cukru i GMO. WOLFSBLUT WIDE PLAIN ADULT KARMA DLA PSA Z KONIEM I SŁODKIMI ZIEMNIAKAMI - Wysoka zawartość mięsa konia: Doskonałe źródło białka dla silnych mięśni. - Słodkie ziemniaki: Bogate w błonnik i witaminy, wspierają trawienie. - Bez zbóż: Idealne dla psów z nietolerancjami pokarmowymi i alergiami. - Naturalne składniki: Bez sztucznych barwników, aromatów i konserwantów. - Wsparcie dla układu odpornościowego: Dzięki dodatkowi prebiotyków i witamin. - Zdrowa skóra i sierść: Zawiera kwasy tłuszczowe Omega-3 i Omega-6. cu
Wolfsblut - Mokra karma Adult - Wide Plain - Horse with Sweet Potatoes - 6 x 395 g Pełnoporcjowa karma dla dorosłych psów Receptura mokrej karmy WIDE PLAIN łączy dietę wilka z najnowszymi odkryciami naukowymi dotyczącymi prawidłowego żywienia psów. Wilki polują na swoje ofiary w Górach Skalistych Ameryki Północnej, arktycznej tundrze, górach i lasach Europy oraz na pustyniach i stepach Azji Środkowej. Dostarczają im mięso i bogate w składniki odżywcze podroby, ale także warzywa, owoce, jagody, korzenie i zioła poprzez zawartość żołądka ofiary. Zboże nie jest tutaj uwzględnione. W ten sposób wilk otrzymuje witaminy, minerały, pierwiastki śladowe, enzymy i wtórne substancje roślinne, których potrzebuje. Ponieważ wilk jest przodkiem wszystkich psów, nasza mokra karma dla psów Wolfsblut jest wzorowana na naturalnych nawykach żywieniowych wilka. Zawiera dużo mięsa lub ryb w połączeniu z superfoods, które zawierają cenne składniki - tak jak w naturze, bez zbóż. Nasz wybór wyjątkowych mięs i bogatych w składniki odżywcze superfoods opiera się na siedlisku wilka i kolorowej różnorodności jego diety. Wolfsblut oferuje każdemu psu oryginalną dietę dostosowaną do gatunku, a dzięki różnorodności smaków każdy znajdzie coś dla siebie. Poszczególne składniki karmy WIDE PLAIN zostały opracowane we współpracy z lekarzami weterynarii, aby dopasować je do naturalnego wzorca żerowania wilków i wyników badań dotyczących holistycznego żywienia psów. Mokra karma Wolfsblut jest zatem wyjątkowa i zawiera wiele superfoods. Receptura wzorowana na wilku z naturalnymi składnikamiZ świeżym koniemKoń ma mniej kalorii niż wołowina i jest szczególnie bogaty w żelazo i wapń. Z drugiej strony zawiera mniejsze ilości fosforu, cynku, magnezu, sodu i potasu.Bez zbóżZ cennymi superfoodsProdukowana zgodnie ze standardami żywieniowymiBez cukru, soi, wzmacniaczy smaku i sztucznych dodatków (z wyjątkiem witamin i minerałów)Bardzo popularna, ponieważ smak koniny plasuje się gdzieś pomiędzy wołowiną a dziczyznąZalecana szczególnie dla psów z alergiami pokarmowymiOpracowana z lekarzami weterynariiBez testów na zwierzętach Skład: Konina 65 %, rosół, słodkie ziemniaki 4,5 %, minerały, koper włoski, opuncja figowa 0,1 % (ekstrakt z nopalu), mieszanka ziół (oregano, tymianek) Składniki analityczne: Białko surowe 11 %, tłuszcz surowy 6,5 %, popiół surowy 1,9 %, włókno surowe 0,5 %, wilgotność 78 % Dodatki na kg: Dodatki odżywcze: witamina A 3.000 IU, witamina D3 200 IU, witamina E (jako octan all-rac-alfa-tokoferylu) 20 mg, witamina B1 10 mg, witamina B2 6 mg, witamina B6 2 mg, witamina B12 75 µg, niacynamid 15 mg, kwas foliowy 0,35 mg, biotyna 300 µg Pierwiastki śladowe: Cynk (jako siarczan cynku, jednowodny) 25 mg, miedź (jako pięciowodny siarczan miedzi(II)) 1,5 mg, mangan (jako siarczan manganu(II), jednowodny) 1,4 mg, jod (jako bezwodny jodan wapnia) 0.75 mg Aminokwasy: DL-metionina 500 mg, tauryna 100 mg Zalecenia żywieniowe: Waga psa / ilość karmy dziennie - 5 kg / - 400 g 5 - 10 kg / 290 - 660 g 10 - 20 kg / 490 - 1120 g 20 - 30 kg / 820 - 1520 g 30 kg + / 1110 g + Zaktualizowano 10/09/2025 NC
- Waga
- 395 g
- Zawartość wilgoci
- 76%
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Liczba sztuk
- 5
- EAN
- 4260603783175
- Numer producenta
- HE783175
- Producent
- Wolfsblut
- Numer zezwolenia
- 4260603783175
- Waga
- 395 g
- Zawartość wilgoci
- 76%
- Rodzaj paszy
- Pasza mokra
- Liczba sztuk
- 5
- EAN
- 4260603783175
- Numer producenta
- HE783175
- Producent
- Wolfsblut
- Numer zezwolenia
- 4260603783175
Pasuje również do tego

Wolfsblut 12.5kg Wide Plain Light
28,40 zł/1kg
354,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Wolfsblut Adult Wide Plain, Dorosły, Koń, 800 g, Bez cukru, Bez soi
31,51 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
30,59 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Nokian Tyres Seasonproof 1 195/55 R16 91 V XL FR
393,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: SklepOpon_com
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Varta 6016101415, Jednorazowa bateria, Lit, 3 V, 5 szt., 87 mAh, Wielobarwny
14,74 zł
Sprzedawca: Katomix

keeeper 1054100100000 Pojemnik do przechowywania keeeper "emil", 7 litrów, naturalny
101,04 zł
Sprzedawca: Green_Country

Flexi New Comfort S Tape 5 m, Pies, Chowany przewód, Czerwony, Taśma, 15 kg, Monochromatyczny
61,74 zł
Sprzedawca: Unizoo

Stanley HTS Messer Fatmax mit 5 Carbide Klingen
46,74 zł
Sprzedawca: HammerArzt

Walther Design EF440W, Ramka na pojedyncze zdjęcie, Szkło, MDF, Drewno, Biały, Ściana, 28 x 28 cm, Kwadrat
118,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Opony BRIDGESTONE 215/65 R16 106/104T DURAVIS ALL SEASONS EVO
660,07 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Hansgrohe 60067000, Uszczelki do wanny, Chrom
384,58 zł
Sprzedawca: Eoshop

Smartwares BB2 DE/FR/NL, Proszek (pranie chemiczne), A, B, C, 13A, 70B, C, Gaśnica pod ciagłym cisnieniem, Ręczny, 2 kg
171,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Kärcher 2.445-063.0, Litowo-jonowa (Li-Ion), 1 szt., Baterie w zestawie
472,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Karcher_PL

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Mięso Słodki ziemniak 2 kg
47,50 zł/1kg
97,84 zł
-2,85 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
94,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Gilde Figur, kobieta, dama z taczkiem, stal nierdzewna, żywica syntetyczna, kolor beżowy, szary, zestaw 1 sztuka. Wysokość: 27,00 cm, Szerokość: 24,00 cm, Głębokość: 17,00 cm. Numer produktu: 37197
305,59 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Einhell PXC Boostcharger 8A Power X-Change Schnellladegerät 4512155, Ładowarka do baterii, Litowo-jonowa (Li-Ion), 8 Ah, 18 V, Einhell, Czarny, Czerwony
320,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Akumulatorowa przecinarka uniwersalna EINHELL TE-UC 18/6 Li, 4432010, Solo
249,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Pollin-Electronic

Samsung Galaxy Tab A8 SM-X200, 26,7 cm (10.5"), 1920 x 1200 px, 32 GB, 3 GB, Android 11, Grafitowy
3 909,23 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Opony MICHELIN 225/45 R18 95Y PILOT SPORT 4S XL
699,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tirello_cz
Klasa efektywności paliwowej produktu: C.

Koło świetlne LED wstążka światło impreza muzyka czujnik 48xRGB-LED kabel USB Ø12,5cm Briloner
66,35 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
62,83 zł
Sprzedawca: KupZarovky

Dremel 953, Aluminium, 6,4 mm, 3 szt.
71,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Klimatyzator przenośny De'longhi Comfort z systemem powietrze-powietrze PAC EM82
5 640,74 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Sotel

Bresser Optics 7002520CM3000, Czarny, Biały, Wiatromierz (prędkość wiatru), Barometr wewnętrzny, Wilgotnościomierz wewnętrzny, Odkryty higrometr, Barometr, Termometr, Plastik, 0 - 50 m/s, 20 - 90%
655,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

edding 8850 znacznik otworów czarny (opakowanie blistrowe 1 szt.)
35,89 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Morelenet

Apple MU8F2ZM/A, Tablet, Apple, Biały, Apple 11-inch iPad Pro, Apple 12.9-inch iPad Pro (3rd generation), Okrągły, 20,7 g
399,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Cecotec Mambo Touch con Jarra Habana, 3,3 l, 120 °C, 37 °C, Boil, Ciasto, Ugniatać, Slow cooking, Para, Stew, 720 min, 12,7 cm (5")
2 545,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Makita DDF485ZJ, Wiertarka pistoletowa, Zamek centralny, Czarny, Niebieski, 1900 RPM, 3,8 cm, 1,3 cm
522,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DINOTECH

Fissler Wokpfanne Orbit Black 28cm 100-821-28-100/0 4009209407913
563,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Apple AirPods Pro (2nd generation) , Bezprzewodowy, Połączenia/muzyka, Słuchawki, Biały
1 158,39 zł
Sprzedawca: Elektrolocke

HP DeskJet 2720e Bezprzewodowe All-in-One W kolorze Drukarka, Instant Ink; Kopiarka, skaner, Termiczny druk atramentowy, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, Kopiowanie w kolorze, A4, Szary
2 555,28 zł
Sprzedawca: Technology-Germany

Wymienna główka szczotki do armatury toaletowej silikon Ø 7,5 cm
49,88 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
46,99 zł
Sprzedawca: EDAXO_pl
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
227,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,95 zł/1kg

Royal Canin Yorkshire Terrier Adult, Dorosły, Yorkshire Terrier, XS (<4 kg), 7,5 kg



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
206,97 zł
Sprzedawca: Unizoo
27,60 zł/1kg

alpha spirit Dog The Only One 7 dni 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
184,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
15,41 zł/1kg

Vet Expert Dermatosis 2kg Sucha Karma Weterynaryjna z Królikiem Dla Psa z Alergią i Wrażliwą Skórą
94,03 zł
Sprzedawca: Unizoo
47,02 zł/1kg

Bosch 12,5 kg Plus Struś i Ziemniak



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
525,13 zł
Sprzedawca: superbrandshop
42,01 zł/1kg

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Bosch MINI JUNIOR, Szczenięta, Mini (5 - 10 kg), 15 kg



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
403,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
26,90 zł/1kg

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Lamb Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

Josera Festival 12,5 kg
337,72 zł
Sprzedawca: superbrandshop
27,02 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
327,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,22 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Royal Canin Gastrointestinal, Dorosły, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
362,55 zł
Sprzedawca: Unizoo
24,17 zł/1kg