5,0



Na podstawie 3 opinii
BELCANDO Adult GF Ocean, 12,5 kg
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
600,06 zł
48,00 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Sucha karma dla psów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg529,57 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg40,90 zł/1kg
490,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop

Więcej informacji o reklamie
Dehner Wild Nature karma dla psów Heidetal, bezzbożowa / bezcukrowa sucha karma, dla dorosłych psów, królik, 12 kg440,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej informacji o reklamie
Josera JosiDog 15 kg dorosły drób8,61 zł/1kg
129,13 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

BELCANDO Adult GF Horse, 12,5 kg
63,60 zł/1kg
794,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Belcando Finest Gf Salmon, Dorosły, Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), XS (<4 kg), Łososiowy, 4 kg, Bez laktozy
72,65 zł/1kg
290,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Adult GF Beef, Dorosły, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), Wołowina, 12,5 kg
35,76 zł/1kg
447,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Adult Iberico & Rice 12,5 kg
43,19 zł/1kg
629,00 zł
-89,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
539,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Adult GF Poultry 12,5 kg
37,18 zł/1kg
464,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Classic Dog Jagnięcina z ryżem 15kg
37,67 zł/1kg
577,99 zł
-13,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
564,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Belcando Adult Power, Dorosły, Każda rasa, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), Drób, 12,5 kg
29,39 zł/1kg
367,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

BELCANDO Adult Multi-Croc, 12,5 kg
34,48 zł/1kg
501,99 zł
-71,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
430,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Belcando Adult Active, Dorosły, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), 12,5 kg, Bez laktozy
38,67 zł/1kg
483,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

BELCANDO Obiad dla dorosłych, 12,5 kg
35,19 zł/1kg
439,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando 556415, Adult, dowolna rasa, średnia (11-25 kg), mała (5-10 kg), mini (≤4 kg), olej z kryla, jagnięcina, drób, 4 kg
82,50 zł/1kg
330,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando 557825, Dorosły, Jagnięcina, Ryż, 12,5 kg, Bezglutenowe
50,09 zł/1kg
626,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

BELCANDO Adult Light, 12,5 kg
28,68 zł/1kg
358,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Finest GF Senior 4 kg
124,25 zł/1kg
496,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

BELCANDO - Adult GF Horse - bezzbożowa karma sucha z mięsem końskim - 1 kg
414,99 zł/1kg
414,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Belcando 560325, Dorosły, Każda rasa, Drób, 12,5 kg
47,76 zł/1kg
596,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
DLA PSÓW O NORMALNEJ LUB ZWIĘKSZONEJ AKTYWNOŚCI I WRAŻLIWOŚCI NA ZBOŻA I BIAŁKA POCHODZĄCE OD ZWIERZĄT LĄDOWYCH
Nie wołowina? Bez kurczaka - co robić? Psy z nietolerancją na białka zwierząt lądowych pokochają naszą nową bezzbożową formułę "single animal protein". Zawiera ona wyłącznie białko zwierzęce pochodzące od zwierząt morskich. Delikatnie suszony, wysokiej jakości łosoś i kryl antarktyczny ze zrównoważonych połowów, które są szczególnie bogate w cenne kwasy tłuszczowe omega-3, wspomagają serce i krążenie. Dostarczają również szczególnie aktywnym psom cennych składników odżywczych dla optymalnego odżywiania.
Proporcja białka zwierzęcego w białku całkowitym: 75% (z ryb morskich 65%, z zooplanktonu morskiego/kryla 10%)
- Waga
- 12500 g
- Zawartość wilgoci
- 10,0 %
- Nazwa handlowa
- BELCANDO Adult GF Ocean, 12,5 kg
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- Dodatki odżywcze: witamina A 13 000 j.m.; witamina D3 1300 j.m.witamina E 130 mg; tauryna 500 mg; miedź (jako pięciowodny siarczan miedzi(II)) 12,5 mg; żelazo (jako jednowodny siarczan żelaza(II)) 200 mg; mangan (jako tlenek manganu(II)) 40 mg; cynk (jako tlenek cynku) 125 mg; jod (jako bezwodny jodan wapnia) 2,0 mg; selen (jako selenin sodu) 0,05 mgDodatki technologiczne:Ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych (= naturalna witamina E) 48 mg
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4002633556325
- Numer producenta
- 556325
- Producent
- BELCANDO
- Numer zezwolenia
- DE 05 554 0018 13
- Waga
- 12500 g
- Zawartość wilgoci
- 10,0 %
- Nazwa handlowa
- BELCANDO Adult GF Ocean, 12,5 kg
- Rodzaj paszy
- Mieszanka paszowa pełnoporcjowa
- Określone gatunki zwierząt
- Psy
- Dodatki
- Dodatki odżywcze: witamina A 13 000 j.m.; witamina D3 1300 j.m.witamina E 130 mg; tauryna 500 mg; miedź (jako pięciowodny siarczan miedzi(II)) 12,5 mg; żelazo (jako jednowodny siarczan żelaza(II)) 200 mg; mangan (jako tlenek manganu(II)) 40 mg; cynk (jako tlenek cynku) 125 mg; jod (jako bezwodny jodan wapnia) 2,0 mg; selen (jako selenin sodu) 0,05 mgDodatki technologiczne:Ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych (= naturalna witamina E) 48 mg
- Liczba sztuk
- 1
- EAN
- 4002633556325
- Numer producenta
- 556325
- Producent
- BELCANDO
- Numer zezwolenia
- DE 05 554 0018 13
Pasuje również do tego

Belcando Adult GF Beef, Dorosły, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), Wołowina, 12,5 kg
35,76 zł/1kg
447,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando 557825, Dorosły, Jagnięcina, Ryż, 12,5 kg, Bezglutenowe
50,09 zł/1kg
626,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Adult GF Poultry 12,5 kg
37,18 zł/1kg
464,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Adult Iberico & Rice 12,5 kg
43,19 zł/1kg
629,00 zł
-89,11 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
539,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Finest Gf Salmon, Dorosły, Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), XS (<4 kg), Łososiowy, 4 kg, Bez laktozy
72,65 zł/1kg
290,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Adult Power, Dorosły, Każda rasa, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), Mini (5 - 10 kg), Drób, 12,5 kg
29,39 zł/1kg
367,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Junior Maxi, szczeniak, drób, ryż, 12,5 kg, bez laktozy
37,96 zł/1kg
474,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

BELCANDO Adult Multi-Croc, 12,5 kg
34,48 zł/1kg
501,99 zł
-71,04 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
430,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tormino

Belcando Adult Active, Dorosły, Gigant (> 45 kg), Maxi (26 - 44 kg), Średnie (11 - 25 kg), 12,5 kg, Bez laktozy
38,67 zł/1kg
483,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Klatka dla psa Feandrea, XXL, 122 x 74,5 x 80,5 cm, składana, z 2 drzwiczkami
511,99 zł
-144,89 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
367,10 zł
Sprzedawca: Lumarko

Belcando 558025, Kaczka, Wątróbka, 12,5 kg, Bezglutenowe
41,12 zł/1kg
514,04 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

BELCANDO Junior GF Drób, 12,5 kg
42,60 zł/1kg
532,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

BELCANDO Adult Light, 12,5 kg
28,68 zł/1kg
358,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando 556415, Adult, dowolna rasa, średnia (11-25 kg), mała (5-10 kg), mini (≤4 kg), olej z kryla, jagnięcina, drób, 4 kg
82,50 zł/1kg
330,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Dokas 180gx7 suszone uszy królika
3 458,39 zł/1kg
622,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

BELCANDO Obiad dla dorosłych, 12,5 kg
35,19 zł/1kg
439,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Belcando Finest GF Łosoś 12,5 kg
52,39 zł/1kg
654,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage

Hubert 15 kg
16,07 zł/1kg
240,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EW_Trade

Składany basen dla psów 100 × 30 cm, niebiesko-szary
197,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
![Zdjęcie produktu dla [KL] 6x tesa Packband 64014 PP transparent 50 mm x 66 m](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/bde88e330422ea2f83e734bd2ec84c0e.webp)
[KL] 6x tesa Packband 64014 PP transparent 50 mm x 66 m
0,16 zł/1m
63,65 zł
Sprzedawca: Heavy-Tuned

Femibion 2, Ciąża, 56 tabletek + 56 kapsułek
1 079,90 zł/1l
107,99 zł
Sprzedawca: The-Fast-Order

Ilex 'Crenata' 20-25 cm - Holly Hedge Plants - Idealny zamiennik bukszpanu
6,55 zł
Sprzedawca: Blumen-Senf

Przenośny odtwarzacz CD Bluetooth ZELURXX z szybkim ładowaniem USB-C - Ultra cienki i kompaktowy - Obsługuje MP3/WMA - Idealny w podróży i w domu - Zielony
181,99 zł
-13,94 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
168,05 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Zelurxx

Przenośne radio cyfrowe Retekess V115 (FM/AM/SW), akumulator 1000 mAh 48H, pamięć 100 stacji, funkcja nagrywania, idealne do kuchni lub ogrodu
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Retevis_Official_Shop

Składany wózek schodowy 21078, ręczny, z oponami z twardej gumy i stalową ramą, maks. 100 kg
332,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Deska do wiosłowania na stojąco 320 cm 2w1 z siedziskiem kajakowym SUP Deska surfingowa nadmuchiwana + wiosło i podwójne wiosło Deska do wiosłowania na stojąco - niebieska
1 111,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

Klatka dla psa Feandrea, XL, 107 x 70 x 77,5 cm, składana, z 2 drzwiczkami
477,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Skrzynia ogrodowa Prosperplast WOODEBOX antracyt 280L
135,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - anthracite
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mucola

Solarne oświetlenie ogrodowe Grundig - super LED - 44,5 x 7,5 cm - czujnik ruchu - IP44 - szkło z wzorem - z kolcem uziemiającym
43,59 zł
Sprzedawca: VISO
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta














Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 21 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Jak zawsze super
Waga 12,5 kg
Jak zawsze dobrze zapakowane i dobrej jakości
Oceniono dnia 11 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 12,5 kg
Oceniono dnia 4 stycznia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Waga 12,5 kg
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Alpha Spirit Wild Fish pełnoporcjowa sucha karma 12kg, Dorosły, Każda rasa, Ryba, 12 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,85 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,65 zł/1kg

Brit Care Dog Hypoallergenic z jagnięciną Senior 12 kg
405,32 zł
Sprzedawca: superbrandshop

Carnilove Dog Adult – jagnięcina i dzik 12 kg



4,3Średnia ocena: 4,3 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
529,57 zł
Sprzedawca: superbrandshop

CARNILOVE 508822, Szczenięta, Łososiowy, Indyk, 12 kg
490,84 zł
Sprzedawca: superbrandshop
40,90 zł/1kg

Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, Ryba, Indyk, 11,4 kg
519,98 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
45,61 zł/1kg

ORIJEN Regional Red sucha karma dla psa 11,4kg
497,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
43,30 zł/1kg

Ochrona Natury Superior Care White Dogs Grain Free Junior Small Białoryba - sucha karma dla szczeniąt - 10 kg
237,88 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
23,79 zł/1l

Josera 200062, Dorosły, Kurczak, 12,5 kg, Bezglutenowe
396,48 zł
Sprzedawca: superbrandshop
31,72 zł/1kg

Bosch Hundefutter Maxi Senior Geflügel, 1er Pack (1 x 12.5 kg), Senior, Drób, Ryż, 12,5 kg



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
311,64 zł
Sprzedawca: superbrandshop
24,93 zł/1kg

Josera 15 kg JosiDog Jagnięcina Basic



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
345,54 zł
Sprzedawca: superbrandshop
23,04 zł/1kg

Josera JosiDog Active, Dorosły, Każda rasa, Drób, 15 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
324,07 zł
Sprzedawca: superbrandshop
21,60 zł/1kg

Royal Canin Veterinary VHN Dog Gastrointestinal Low Fat 12kg Sucha Karma Dla Psów z Zaburzeniami Trawienia



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,05 zł/1kg

WIEJSKA ZAGRODA Indyk z jagnięciną M - sucha karma dla psów - 20 kg
348,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
348,99 zł/1kg

ACANA sucha karma dla psa Grass-fed Lamb 17kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
469,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
27,32 zł/1kg

ORIJEN sucha karma dla psa Original Dog 11,4kg
355,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
30,96 zł/1kg

Sucha karma Wolfsblut Dorośli Słodki ziemniak 12,5 kg
305,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
24,48 zł/1kg

Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Słodki ziemniak, 12 kg
304,80 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
25,40 zł/1kg

Alpha Spirit 8436586310301, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, 12 kg, Bezglutenowe



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,95 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
18,66 zł/1kg

Pokusa Premium Selection Wołowina z łososiem dla dorosłych psów - sucha karma dla psów - 12 kg
225,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Josera 15kg JosiDog Master Mix



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
252,62 zł
Sprzedawca: superbrandshop
16,84 zł/1kg