5,0



Na podstawie 4 opinii
Ashwagandha Balance - 17 torebek, 34,0 g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
15,23 zł
447,94 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Detoksykująca herbata ziołowa DETOX2 509,00 zł/1kg
75,27 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Fohow Liuwei Cha1 609,60 zł/1kg
80,48 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Więcej informacji o reklamie
Ahmad Tea – smak jabłkowy 40 g, 20 saszetek2 424,75 zł/1kg
96,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS

Więcej informacji o reklamie
Herbata ziołowa Pokrzywa i Wiśnia 20 torebek229,67 zł/1kg
6,89 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Mentale Klarheit - 17 torebek, 32,3g
472,45 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Tulsi Serenity - 17 torebek 34g
42,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Pumpkin Chai - 17 torebek 32,3 g
554,18 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Balsam dla duszy - 17 saszetek 32,3g
35,83 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea Innere Harmonie 17ST 3
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Feel Pure z cytryną - 17 saszetek 30,6g
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Rote Beeren Vanille - 17 torebek, 34,0 g
447,94 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea - Happy Nature Organiczna Herbata Korzenna | 17 x 1,9g
528,75 zł/1kg
26,52 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Natural Balance - 17 saszetek 34g
376,18 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea For the Senses Pure Happiness Organic Filterbeut. 17X2,2 g
347 750,01 zł/1kg
13,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Karmel solony - 17 saszetek, 34,0 g
447,94 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat spokojnych, 30,6 g
117,25 zł/1kg
41,86 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

YOGI TEA, kalendarz adwentowy, 46,8g
277,31 zł/1kg
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Kinoa Zielona herbata 30 sztuk
593,40 zł/1kg
29,67 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Samahan herbata ziołowa 10x4g
375,00 zł/1kg
15,00 zł
Sprzedawca: Polanatea
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Organiczne ziołolecznictwo w filiżance herbaty. Nasza historia rozpoczęła się ponad 40 lat temu od cudownie aromatycznej herbaty korzennej. Herbata ta - obecnie znana jako YOGI TEA® Classic - położyła podwaliny pod wyjątkową różnorodność pysznych ajurwedyjskich mieszanek herbat ziołowych i korzennych.
Sposób użycia
Jedną torebkę herbaty zalać 250 ml wrzącej wody i pozostawić do zaparzenia na około 7 minut.
Idealny towarzysz, gdy układ nerwowy potrzebuje odpoczynku i pewności siebie. Witamina C zawarta w wiśniach aceroli, w połączeniu ze zróżnicowaną i zbilansowaną dietą w ramach zdrowego stylu życia, naturalnie wspiera układ nerwowy. Ta pyszna mieszanka z ashwagandhą, passiflorą i acerolą to herbata dla każdego, kto szuka stabilności. Doświadczenie wewnętrznego spokoju Wykonaj to ćwiczenie oddechowe, siedząc z zamkniętymi oczami. Wdychaj powietrze ustami z językiem zwiniętym w kształt litery U. Wydychaj powietrze przez nos. Zaleca się wykonywanie tego ćwiczenia oddechowego rano i wieczorem przez 26 pełnych oddechów.
Przygotowanie
Zalej torebkę herbaty 250 ml wrzącej wody i pozostaw do zaparzenia na 5 minut.
Składniki
Suszony sok z aceroli*, owoc dzikiej róży*, trawa cytrynowa*, mięta pieprzowa*, lukrecja*, hibiskus*, ashwagandha*, jabłko*, passiflora*, melisa*, jagody aronii*, cynamon*, skórka pomarańczy*, burak*, liście jeżyny*, żurawina*, olejek pomarańczowy*, Olejek cytrynowy*
*kontrolowane organiczne
Zawiera lukrecję - należy unikać nadmiernego spożycia tego produktu w przypadku wysokiego ciśnienia krwi.
- Lista składników
- Suszony sok z aceroli* (14%), owoc dzikiej róży*, trawa cytrynowa*, mięta pieprzowa*, lukrecja*, hibiskus*, ashwagandha* (6%), jabłko*, kwiat męczennicy* (5%), melisa*, jagody aronii*, cynamon*, skórka pomarańczowa*, burak*, słodkie liście jeżyny*, żurawina*, olejek pomarańczowy*, olejek cytrynowy*. *certyfikowany organiczny
- Waga
- 34 g
- Firma spożywcza
- YOGI TEA GmbH, Burchardstraße 24, D-20095 Hamburg, [email protected]
- Nazwa handlowa
- Ajurwedyjska mieszanka herbat ziołowych i owocowych
- Producent
- Liczba sztuk
- 17
- Numer producenta
- 29922
- EAN
- 4012824405974
- Lista składników
- Suszony sok z aceroli* (14%), owoc dzikiej róży*, trawa cytrynowa*, mięta pieprzowa*, lukrecja*, hibiskus*, ashwagandha* (6%), jabłko*, kwiat męczennicy* (5%), melisa*, jagody aronii*, cynamon*, skórka pomarańczowa*, burak*, słodkie liście jeżyny*, żurawina*, olejek pomarańczowy*, olejek cytrynowy*. *certyfikowany organiczny
- Waga
- 34 g
- Firma spożywcza
- YOGI TEA GmbH, Burchardstraße 24, D-20095 Hamburg, [email protected]
- Nazwa handlowa
- Ajurwedyjska mieszanka herbat ziołowych i owocowych
- Producent
- Liczba sztuk
- 17
- Numer producenta
- 29922
- EAN
- 4012824405974
Pasuje również do tego

Mentale Klarheit - 17 torebek, 32,3g
472,45 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Tulsi Serenity - 17 torebek 34g
42,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Pumpkin Chai - 17 torebek 32,3 g
554,18 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Biała herbata z aloesem - 17 torebek 30,6g
552,94 zł/1kg
26,52 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Karmel solony - 17 saszetek, 34,0 g
447,94 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Rote Beeren Vanille - 17 torebek, 34,0 g
447,94 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea Innere Harmonie 17ST 3
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Masażer wibracyjny InnovaGoods 5 w 1 z podczerwienią - zwalcza cellulit i ujędrnia skórę - 5 wymiennych nasadek
137,99 zł
Sprzedawca: QIKtech

Bioetanol bezwonny 96,6% 5 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
14,00 zł/1l
75,27 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Organiczna mieszanka alkalicznych herbat ziołowych, 35,7 g
341 736,70 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Balsam dla duszy - 17 saszetek 32,3g
35,83 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

HERBATKA KLASYCZNA (CLASSIC)(17 x 2,2 g) 37,4 g - YOGI TEA
1 038,38 zł/1kg
38,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Zestaw piekarników GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, z pojedynczą prowadnicą teleskopową, czarny
3 021,88 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: _Haushaltsparadies_

TABWEE T80 Tablet 10 cali, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pikseli, bateria 6000 mAh, aparat 5 MP, WiFi 5G, Bluetooth, tablet Gemini AI
369,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BVODEShop

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Yogi Tea - Happy Nature Organiczna Herbata Korzenna | 17 x 1,9g
528,75 zł/1kg
26,52 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Herbata świąteczna - 17 torebek 35,7g
501,40 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Natural Balance - 17 saszetek 34g
376,18 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

HERBATKA DETOX(17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
1 198,71 zł/1kg
37,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Kinoa Zielona herbata 30 sztuk
593,40 zł/1kg
29,67 zł
Sprzedawca: Hygiene-Gesellschaft-de

Organiczna mieszanka czarnej herbaty Chai, 37,4 g
34,17 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Organic Dla zmysłów - Mieszanka herbat Sweet Dream, 35,7 g
347 750,01 zł/1kg
13,91 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat ze słodkim chili, 30,6 g
552 941,17 zł/1kg
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Feel Pure z cytryną - 17 saszetek 30,6g
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Basilur SPECIALITY CLASSICS GIFT herbata czarna zielona PREZENT - 50x2g, 10x1,5g
642,60 zł/1kg
96,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Organiczna mieszanka zielonej herbaty energetycznej, 30,6 g
417 973,85 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat rozgrzewających gardło, 30,6 g
377,71 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat Sweet Chai, 34 g
358,82 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Lukrecja Mięta - 17 torebek 30,6g
37,70 zł/1kg
13,46 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta



















Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 18 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 21 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 24 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 9 lipca 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,48 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 609,60 zł/1kg

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Herbata Czarna Earl Grey 25 Torebek
103,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
415,96 zł/1kg

Weleda Mama Nursing Tea, Herbata ziołowa, 40 g, Rumiankowy, Prostokątny, 20 g, 20 szt.
28,01 zł
Sprzedawca: apohealth
700,25 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

SidrogaStilltee, Herbata ziołowa, 30 g, Anyż, Kminek, Koper włoski, Cytryna, 1,5 g, 20 szt.
35,62 zł
Sprzedawca: apohealth
481,35 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Herbaciana kolekcja owocowa 30 torebek 6 smaków
16,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Zioła Mnicha na odchudzanie 20tb/40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,18 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg