1,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 1 sztuka w tej cenie
Herbata świąteczna - 17 torebek 35,7g
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
17,90 zł
501,40 zł / 1kg
+ 28,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Łap promocję, póki trwa!
Herbaty w torebkach i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Meßmer Himmelszauber herbata owocowa o smaku moreli i migdałów 55g19,33 zł
-76%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
4,56 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
Herbata owocowa Meßmer Zimtschnecke o smaku cynamonowym 45 g395,78 zł/1kg
17,81 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Więcej informacji o reklamie
DR. KOTTAS Herbata moczopędna, 20 szt. torebek filtrujących493,66 zł/1kg
35,05 zł
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
Herbata z werbeny cytrynowej - 15 torebek 27g523,78 zł/1kg
23,57 zł
Sprzedawca: apohealth

Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo

YOGI TEA, kalendarz adwentowy, 46,8g
277,31 zł/1kg
99,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kpictiah

Pumpkin Chai - 17 torebek 32,3 g
554,18 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea - Happy Nature Organiczna Herbata Korzenna | 17 x 1,9g
528,75 zł/1kg
26,52 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea Innere Harmonie 17ST 3
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Balsam dla duszy - 17 saszetek 32,3g
35,83 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Tulsi Serenity - 17 torebek 34g
42,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Feel Pure z cytryną - 17 saszetek 30,6g
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Rote Beeren Vanille - 17 torebek, 34,0 g
447,94 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka herbat ze słodkim chili, 30,6 g
552 941,17 zł/1kg
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Lukrecja Mięta - 17 torebek 30,6g
37,70 zł/1kg
13,46 zł
Sprzedawca: taleoo

Open Food 4012824400115, Olej palmowy, 1 kcal, 1 g, 1 g, 1 g, 1 g
369,41 zł/1kg
12,56 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea - Minty Chlorella - 17 torebek herbaty
460,59 zł/1kg
15,66 zł
Sprzedawca: taleoo

Organiczna mieszanka czarnej herbaty Chai, 37,4 g
34,17 zł/1kg
12,20 zł
Sprzedawca: taleoo

Mentale Klarheit - 17 torebek, 32,3g
472,45 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Magic Box - 12 smaków 23,8 g
605,04 zł/1kg
14,40 zł
Sprzedawca: taleoo
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Odkryj różnorodność smaków YOGITEA® Uwodzicielski, tajemniczy zapach i pyszne aromaty wyselekcjonowanych ziół i egzotycznych przypraw nadają każdej herbacie Yogi Tea niezrównanie bogaty smak - dla świadomego podejścia do ciała, umysłu i duszy.
Nasz pakiet konesera - dla znawców herbaty i początkujących joginów Nasz duży zestaw herbat joginów to idealny sposób na relaks i cieszenie się światem herbat joginów:
- 10 opakowań po 17 torebek - łącznie 170 torebek herbaty - indywidualnie pakowanych
- Organiczna herbata wysokiej jakości
Herbata świąteczna Yogi Tea - rozgrzewająca i pyszna na okres adwentu Adwent to czas w roku, kiedy zatrzymujemy się i spoglądamy wstecz z wdzięcznością. Aby przekazać część tej wdzięczności, YOGI TEA wspiera charytatywny projekt Kumari, który wspiera osierocone dzieci w Nepalu. Z wielkim sercem i duszą oferuje im troskliwy dom, edukację i drzwi do lepszej przyszłości.
Rooibos - cynamon - lukrecja - kolendra - honeybush - skórka pomarańczy - goździki - czarny pieprz - anyż - suszony sok z cytryny - anyż gwiaździsty - kardamon - prażony korzeń cykorii
korzeń cykorii - limonka - olejek pomarańczowy - olejek cynamonowyPomysł na prezent Nie ma znaczenia, czy chcesz zafundować sobie herbatę, czy podarować ją komuś innemu: Herbaciane prezenty nadają się na wiele okazji:
Jako upominek dla chłopaka i dziewczyny - mamy i taty - babci i dziadka lub jako prezent na urodziny i Boże NarodzeniePoprostu praktyczne - torebki herbaty zamiast herbatysypanej Szybka przyjemność picia herbaty: włóż ją do czajniczka lub ukochanej filiżanki - zalej gorącą wodą - pozwól jej parzyć - gotowe! Przyjemność nie może być prostsza!
YOGI TEA® świętuje najwspanialszy czas w roku ajurwedyjską mieszanką aromatycznego krzewu miodowego i świątecznych przypraw, takich jak cynamon i anyż. Aby dać coś od siebie w tym wyjątkowym czasie, YOGI TEA® od wielu lat wspiera program edukacyjny "Medadumbara Organic" na Sri Lance - kraju, z którego pozyskujemy niektóre z naszych składników. Program ten umożliwia dzieciom uczęszczanie do szkoły, dając im perspektywę lepszej przyszłości.
Instrukcja obsługi i przechowywania: Przechowywać w suchym miejscu.
Szczegóły
Dla wielu osób Święta Bożego Narodzenia to najwspanialszy czas w roku, czas refleksji nad szczególnymi wydarzeniami.
Jako wyraz wdzięczności, YOGI TEA® sponsoruje nagrodę LiBeraturpreis, przyznawaną corocznie na Targach Książki we Frankfurcie autorkom z krajów rozwijających się i nowo uprzemysłowionych.
Składniki
Rooibos*, cynamon* (13%), lukrecja*, kolendra*, honeybush* (6%), skórka pomarańczy*, goździki*, czarny pieprz*, anyż*, suszony sok z cytryny*, anyż gwiazdkowy* (3%), kardamon*, prażony korzeń cykorii*, limonka*, olejek pomarańczowy*, olejek cynamonowy*
*= kontrolowana uprawa ekologiczna
Projekt Kumari firmy YOGI TEA®
Adwent to czas w roku, kiedy zatrzymujemy się i spoglądamy wstecz z wdzięcznością.
Aby móc oddać coś z tej wdzięczności innym, YOGI TEA® wspiera charytatywny projekt Kumari, który zapewnia pomoc sierotom, zwłaszcza dziewczętom, w Nepalu.
"Kumari" oznacza księżniczkę w języku nepalskim i reprezentuje przekonanie, że każde dziecko powinno być szanowane i cenione.
Z wielkim sercem i duszą, zespół Kumari zapewnia dzieciom bezpieczne środowisko i edukację, dając im szansę na lepszą przyszłość.
Herbata dla każdego, kto chce powiedzieć "Dziękuję".
Składniki: rooibos*, cynamon*, lukrecja*, kolendra*, honeybush*, skórka pomarańczy*, goździk*, czarny pieprz*, anyż*, suszony sok z cytryny*, anyż gwiazdkowy*, kardamon*, prażona cykoria*, limonka*, olejek pomarańczowy*, olejek cynamonowy*
Herbata świąteczna: miły prezent na święta.
Lub miły prezent na koniec roku dla uczniów, można ją dodać do świątecznej paczki lub po prostu cieszyć się nią z rodziną, przyjaciółmi lub znajomymi.
Każde opakowanie zawiera 17 saszetek.
Yogi Tea Navidad Organic 17 Bolsitas
Świąteczna herbata, która czyni dobro
Dzięki typowym bożonarodzeniowym smakom, takim jak cynamon, goździki i anyż, świąteczna herbata Yogi Tea roztacza prawdziwy świąteczny nastrój. Wszystkie składniki pochodzą z upraw ekologicznych.
- Lista składników
- ALKOHOL I WODA (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Waga
- 35.7 g
- Firma spożywcza
- YOGI TEA
- Nazwa handlowa
- 10 x Yogi Christmas | 10 x 37,4g
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 29081-10
- EAN
- 4012824404229
- Lista składników
- ALKOHOL I WODA (szczegółowy skład znajduje się na odwrocie opakowania)
- Waga
- 35.7 g
- Firma spożywcza
- YOGI TEA
- Nazwa handlowa
- 10 x Yogi Christmas | 10 x 37,4g
- Producent
- Liczba sztuk
- 1
- Numer producenta
- 29081-10
- EAN
- 4012824404229
Pasuje również do tego

Finest Selection - 9x2 torebki 35g
437,14 zł/1kg
15,30 zł
Sprzedawca: taleoo

Pumpkin Chai - 17 torebek 32,3 g
554,18 zł/1kg
17,90 zł
Sprzedawca: taleoo

Yogi Tea - Happy Nature Organiczna Herbata Korzenna | 17 x 1,9g
528,75 zł/1kg
26,52 zł
-36%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
16,92 zł
Sprzedawca: taleoo

Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
283,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

kinder 8651 Adventskalender 295,0 g
300,54 zł/1kg
88,66 zł
Sprzedawca: somnia24

Samsung Galaxy Fit2, 2,79 cm (1.1"), Ekran dotykowy, 21 g
860,83 zł
Sprzedawca: Elektrolocke

Kalendarz adwentowy dla dzieci Domek 3D z 24 czekoladkami 234g
286,03 zł/1kg
66,93 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Kesper | Szklana deska do krojenia 2-pak | Motyw AVOCADO | Pokrywa kuchenki | Szklana deska do krojenia | Szklany talerz | Osłona przeciwbryzgowa
94,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Philips HF3531/01, Wake-up light, 300 lx, LED, LEDs, 40 min, 40 min
899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TeKaPi

Yogi Tea Innere Harmonie 17ST 3
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

Blumtal prześcieradło 180x200cm - Oddychające i miękkie prześcieradło z mikrofibry w kolorze szarym - 180x200 cm Prześcieradło dla maksymalnego komfortu
65,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent

HERBATKA WEWNĘTRZNA HARMONIA (INNER HARMONY)(17 x 1,8 g) 30,6 g - YOGI TEA
461,29 zł/1kg
14,30 zł
Sprzedawca: Bionic

Maxxworld moskitiera z magnetycznym zamknięciem Moskitiera przeciw owadom 90 x 210 cm
47,51 zł
Sprzedawca: DS_e-Sales_GmbH

nutella 4166 Adventskalender 528,0 g
318,73 zł/1kg
168,29 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® superfood kalendarz adwentowy 2026, bio, 24 rodzaje, acai chia
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Kynast Solar, lampa wisząca w kształcie kuli, LED, średnica 20 cm, światło ciepłe, 1 sztuka
64,55 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Nadajnik Bluetooth FM do samochodowego radia USB Samochodowy zestaw głośnomówiący MP3 z podwójną ładowarką QC 3.0 Niebieskie światło Bezprzewodowy odbiornik samochodowy Retoo
22,49 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

ETS - Herbaciany kalendarz adwentowy "Mozaika biała", BIO, 25 torebek piramidek
2 321,60 zł/1kg
116,08 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Rote Beeren Vanille - 17 torebek, 34,0 g
447,94 zł/1kg
15,23 zł
Sprzedawca: taleoo

Zniszcz ten kalendarz adwentowy!
60,54 zł
Sprzedawca: M_plus_L

Balsam dla duszy - 17 saszetek 32,3g
35,83 zł/1kg
12,79 zł
Sprzedawca: taleoo

Feel Pure z cytryną - 17 saszetek 30,6g
866,67 zł/1kg
26,52 zł
Sprzedawca: taleoo

BOXILAND® kalendarz adwentowy 2026 owoce orzechy & pestki bio 24 snacki
251,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Mentale Klarheit - 17 torebek, 32,3g
472,45 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Tulsi Serenity - 17 torebek 34g
42,75 zł/1kg
15,26 zł
Sprzedawca: taleoo

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark

BOXILAND® nostalgiczny kalendarz adwentowy 2026, 24 retro słodycze, klasyki
209,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Umbrella

Lukrecja Mięta - 17 torebek 30,6g
37,70 zł/1kg
13,46 zł
Sprzedawca: taleoo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
0%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
100%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 15 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Nie dostajesz tego, co jest napisane
Zgodnie z opisem przedmiotu, 10 opakowań po 17 torebek, czyli łącznie 170 torebek. Ale otrzymujesz tylko jedno opakowanie z 17 torebkami. Zdjęcie pokazuje również 10 paczek. Odpowiedź mówi, aby odesłać paczkę, jeśli jest nieotwarta. Zabawne, skąd mam wiedzieć, że nie zawiera tego, co powinna, bez jej otwierania? Nie zorientowane na klienta i rozwiązania. W końcu obsługa klienta insynuuje, że celowo kupiłeś przedmiot, aby skorzystać z tego "błędu" (zdjęcie i opis przedmiotu są jasne!).
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mabyen Mama sypka ziołowa herbata malinowa, 30 g
17,78 zł
Sprzedawca: SupportGroup
88,90 zł/1kg

Czajniczek Tea Wellbeing Collection 7784 180 szt./opak.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
228,49 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Fohow Liuwei Cha



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
80,48 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 609,60 zł/1kg

Zestaw paragwajskich herbat yerba mate EL PAJARO 10x50g - Różne odmiany paragwajskiej yerba mate - mocna herbata yerba mate



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,17 zł
Sprzedawca: Yerbamarket_
76,34 zł/1kg

WORECZKI Torebki na HERBATĘ ZIOŁA do Parzenia 100x
30,99 zł
Sprzedawca: BesteAngebote

Dilmah - Zielona herbata - 100 torebek - Zielona herbata z Cejlonu - Liście herbaty ręcznie zbierane na Sri Lance - Świeża i łagodna (150 g)
97,67 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
488,35 zł/1kg

Meßmer Tee Französische Pflaume 107828 20St
15,23 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
338,44 zł/1kg

Herbata Meßmer COLD TEA SPORT 108244 Pomarańcza-limonka 14 szt.
20,99 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Big-Active - Herbata zielona z pigwą i granatem (20tb x 1,7g)
6,39 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
79,88 zł/1kg

Meßmer Tee Brasilianische Mango 108458 20St
14,19 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
315,33 zł/1kg

Herbata owoce leśne 37,5g koperty - Rioba
12,99 zł
Sprzedawca: Schronisko_Bukowina
324,75 zł/1kg

Herbata Czarna Earl Grey 25 Torebek
103,99 zł
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
415,96 zł/1kg

Weleda Mama Nursing Tea, Herbata ziołowa, 40 g, Rumiankowy, Prostokątny, 20 g, 20 szt.
28,01 zł
Sprzedawca: apohealth
700,25 zł/1kg

HERBATKA ROOIBOS(20 x 1,5 g) 30 g - LEBENSBAUM
15,42 zł
Sprzedawca: SwojskaPiwniczka
514,00 zł/1kg

SidrogaStilltee, Herbata ziołowa, 30 g, Anyż, Kminek, Koper włoski, Cytryna, 1,5 g, 20 szt.
35,62 zł
Sprzedawca: apohealth
481,35 zł/1kg

Herbata miętowa ziołowa w torebkach ekspresowych 20 sztuk



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4,69 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
78,17 zł/1kg

Herbaciana kolekcja owocowa 30 torebek 6 smaków
16,19 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Zioła Mnicha na odchudzanie 20tb/40g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
7,29 zł
Sprzedawca: BRAT_PL
0,18 zł/1kg

Bünting zielone złoto 175g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
22,79 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
227,90 zł/1kg

Niederegger Marzipan Flavoured Rooibos Tea Almond Flavour 44g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
27,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies
625,60 zł/1kg