Grupy docelowe:

Unisex

Najważniejsze informacje w skrócie

  • To woda perfumowana unisex o pojemności 100 ml, idealna dla każdego.
  • Zanurz się w bogatym, orientalnym zapachu inspirowanym kawą arabską.
  • Poczuj intensywne nuty cynamonu, kardamonu i imbiru.
  • Odkryj dymne i gourmand akordy z praliną i kandyzowanymi owocami.
  • Ciesz się długotrwałym zapachem z otulającą bazą kawy, wanilii i fasolki Tonka.
Podsumowanie wygenerowane przez AI na podstawie danych produktu

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Kardamon, Cynamon, Imbir, 1 szt.

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.

96,98 zł

969,80 zł / 1l

Hit cenowy
w ogólnokrajowym porównaniu

Darmowa wysyłka

Prosto do Twojego domu

pt. 2 – śr. 7 października
Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal edp 100ml
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 107
132,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 094,50 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 173
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Reyna edp 100ml
Maison Alhambra Reyna edp 100ml
1 182,70 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 26
118,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 165
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1030
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 973
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1496
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 339
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Afnan - 9 pm EDP 100ml
Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 388
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 938
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 338
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 375
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
Asdaaf Ameerat Al Arab Woda perfumowana, 100 ml
1 040,20 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 282
104,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 544,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 390
154,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

png Lattafa Khamrah Qahwa 100ml EDP Lattafa 6290360593661

Producent : Lattafa
Rodzaj : Woda perfumowana
Pojemność : 100ml

Perfumy Khamrah Qahwa marki Lattafa Perfumes to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn.

To najnowsza wersja zapachu wydana w 2023 roku.

Na głównym miejscu znajduje się tu nuta kawy, która dodaje palonej, lekko gorzkiej nuty, kontrastując ze słodyczą wcześniejszych akordów. 

Nuty zapachowe :
- nuta głowy: cynamon, imbir, kardamon
- nuta serca: białe kwiaty, pralina, kandyzowane owoce
- nuta bazy:benzoina, fasolka Tonka, kawa, piżmo, wanilia

 

 

 



Odpowiedni dla:
Unisex
Pojemność:
100 ml
Rodzaj flakonu:
Butelka jednorazowa
Model:
Perfumy w płynie
Nuty zapachowe główne:
Kardamon, Cynamon, Imbir
Ilość na paczkę:
1 szt.


Khamrah Qahwa to bogaty i egzotyczny zapach, który oddaje istotę h tradycji Bliskiego Wschodu i aromatycznej kawy.


Nuty zapachowe:

Nuta głowy: cynamon, kardamon, imbir
Nuta serca: pralina, kandyzowane owoce, białe kwiaty
Nuta bazy: wanilia, kawa, fasolka tonka, benzoes, piżmo



Woda perfumowana UNISEX
cynamon, kardamon, imbir
praliny, kandyzowane owoce, białe kwiaty
kawa, wanilia, bób tonka, benzoina, piżmo



Woda perfumowana Khamrah Qahwa marki Lattafa przenosi do zmysłowego świata, który łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Ten zapach unisex o pojemności 100 ml jest inspirowany bogatymi aromatami orientalnej kawy, uszlachetnionymi wyjątkowymi nutami dymnymi i korzennymi. Lattafa zaprojektowała te perfumy dla miłośników wyrafinowanych zapachów, którzy chcą wyróżnić się intensywną i elegancką sygnaturą zapachową.

W sercu Khamrah Qahwa Eau de Parfum bogaty aromat kawy arabskiej harmonizuje z górnymi nutami imbiru, cynamonu i kardamonu, a pralina, kandyzowane owoce i białe kwiaty dodają słodkich i smakowitych akcentów. To połączenie tworzy ciepły i oryginalny zapach Lattafa, idealny do noszenia na co dzień lub na specjalne okazje. Pojemność 100 ml gwarantuje długotrwały zapach i optymalną dyfuzję.

Wreszcie, baza wody perfumowanej Khamrah Qahwa łączy bób tonka, piżmo, benzoinę i wanilię, zapewniając otulające i trwałe wykończenie. Te perfumy unisex marki Lattafa oferują głęboką, urzekającą ścieżkę zapachową dla każdego, kto szuka nowoczesnego, wyjątkowego orientalnego zapachu. Dzięki dymnym i gourmand akordom, Khamrah Qahwa szybko stanie się obowiązkowym zapachem w Twojej kolekcji.



  • Marka: Lattafa
  • Odpowiedni dla: Mężczyźni i kobiety
  • Ilość: 100ml
  • Typ: Woda perfumowana
  • Nuty głowy: Imbir, cynamon, kardamon
  • Nutyserca: pralina, kandyzowane owoce, białe kwiaty
  • Nuty bazy: Kawa arabska, fasolka tonka, piżmo, benzoina, wanilia
  • Qahwa oznacza kawę w języku arabskim
  • Miejsce pochodzenia: Zjednoczone Emiraty Arabskie
składniki: Alcohol, Parfum (kompozycja zapachowa), Aqua (woda), Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Citral, Butyl Methoxydibenzoylmethane.

Pozwól, aby w Parfum Lattafa EDP Khamrah Qahwa 100 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Lattafa!



  • Płeć: Unisex
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Nazwa zapachu: Khamrah Qahwa
  • Pojemność: 100 ml
Od 61,76 / 100ml

Informacje o ogólnych przepisach dotyczących bezpieczeństwa produktów:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie
22573 - Dubaj
+97148866272
[email protected]



Lattafa Perfumes - Khamrah Qahwa EDP 100ml Standard package. Unisex.

Woda perfumowana marki Lattafa została stworzona dla kobiet i mężczyzn. Zapach znajduje się we flakonie o pojemności 100 ml.

Odkryj otulającą esencję Khamrah Qahwa, wyjątkowych perfum, które oczarowują zmysły symfonią nieodpartych nut. Górne nuty cynamonu, kardamonu i imbiru otwierają ten zapach i tworzą niezapomniane wrażenia zmysłowe. W sercu słodkie praliny łączą się z kandyzowanymi owocami i delikatnymi białymi kwiatami, nadając zapachowi odrobinę elegancji i słodyczy. Głębokie nuty bazy ujawniają otulającą harmonię aromatycznej kawy arabskiej, kremowej wanilii, otulającej fasoli tonka, zmysłowej benzoiny i zmysłowego piżma.

Lattafa Khamrah Qahwa Edp Spray

Wykwintne, luksusowe, wspaniałe perfumy dla tych, którzy chcą perfum, które utrzymają się przez cały dzień.

Kawa parzona Lotfy, Asab A, 100 ml
Wymiary
500
Model
Khamrah Qahwa
Waga
0.13 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Lattafa Khamrah Qahwa Woda perfumowana, 100 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
EAN
6290360593661
Numer producenta
QAHWA

Wymiary
500
Model
Khamrah Qahwa
Waga
0.13 kg
Zawartość
100 ml
Składniki
Lattafa Khamrah Qahwa Woda perfumowana, 100 ml
Producent
Grupy docelowe
Unisex
EAN
6290360593661
Numer producenta
QAHWA
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1030
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 973
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Czarna porzeczka, Różowy pieprz, Karmel, Agar (oud), Piwonia
941,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2414
94,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
Maison Alhambra Kismet Magic Woda perfumowana, 100 ml
1 230,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 222
123,02 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
874,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 248
87,48 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 938
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Zdjęcie produktu dla Afnan - 9 pm EDP 100ml
Afnan - 9 pm EDP 100ml
1 342,70 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 388
134,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
Lattafa Khamrah Dukhan, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, 1 szt.
1 377,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 165
137,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 1496
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka EDP 75 ml UNISEX
2 588,67 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 338
194,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
629,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 12
62,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 544,50 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 390
154,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
2 264,60 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 427
226,46 zł
Sprzedawca: Beautiful-Balance-Drogerie
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa His Confession Woda perfumowana, 100 ml
1 466,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
146,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MARS-VENUS
Zdjęcie produktu dla Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
1 972,27 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 339
147,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Różowy pieprz, Jaśmin, Różowy
1 026,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 420
102,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Eternal Oud Woda perfumowana, 100 ml
1 159,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
115,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Imbir, Mandarynka, Różowy pieprz, Kakao, Jaśmin, Lawenda, Pralina
859,80 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 375
85,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Szafran, Bursztyn, Benzoina, Tonkowiec wonny
1 995,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 203
199,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
925,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 177
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 623
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte
Zdjęcie produktu dla Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
1 263,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 213
126,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
Zdjęcie produktu dla Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
1 092,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 663
109,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
Arabiyat Prestige Marwa woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 600,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 417
160,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ClickShop
Zdjęcie produktu dla Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
Afnan Perfumes Turathi Blue, Mężczyźni, 90 ml, Bergamotka, Mandarynka, Bursztyn, Drewniany, Piżmo, Paczula, Spray
2 279,33 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 220
205,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
1 094,50 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 173
109,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
Lattafa Art Of Arabia I EDP 100ml
1 608,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 185
160,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Recenzje klientów

Na podstawie 2414 opinii

Zdjęcia klientów

Oceniono dnia 28 maja 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Drewno z pudrowym szafranem, owinięte skórą.
Oceniono dnia 10 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100 ml Unisex – przepiękny zapach o doskonałej jakości
Grupy docelowe Unisex, Dzieci
Oceniono dnia 8 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Pikantny i ciepły zapach
Grupy docelowe Unisex, Dzieci
Oceniono dnia 6 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
mega zapach
Grupy docelowe Unisex, Dzieci
Oceniono dnia 7 stycznia 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Perfumy Lattafha Khamrah
Grupy docelowe Unisex, Dzieci
Oceniono dnia 24 lipca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wspaniały zapach o bardzo długiej trwałości
Grupy docelowe Unisex, Dzieci
Oceniono dnia 27 marca 2025 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Recenzja dla Lattafa Khamrah Eau de Parfum:
Grupy docelowe Unisex, Dzieci
Oceniono dnia 11 maja 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Wytrzymuje długo!
Grupy docelowe Unisex, Dzieci
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,21 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 035,67 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,82 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 898,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,15 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 021,50 zł/1l
Zdjęcie produktu dla TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
TOM FORD Black Orchid, Kobiety, 50 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Czarna porzeczka, Gardena, Jaśmin, Cytryna, Mandarynka, Ylang-ylang, Gardena, Jaśmin, Kwiat lotosu, Orchidea, Przyprawy, Ylang-ylang, Ambra, Kakao, Incense, Paczula, Drzewo sandałowe, Wanilia, Wetiwer, Białe piżmo
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 16
404,88 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
8 097,60 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,71 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 034,20 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
179,21 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 389,47 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
Paco Rabanne Lady Million Fabulous Woda perfumowana, 50 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 7
374,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
7 480,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,21 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 132,10 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,93 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 018,60 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,40 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 725,33 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 132
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 494
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 600,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
Lacoste Original Pour Femme Eau De Parfum Spray 100ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
277,46 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 774,60 zł/1l