Byredo Gypsy Water krem do rąk 30 ml UNISEX
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
186,44 zł
621,47 zł / 100ml
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
3h 05m 48s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Nasze najlepszeoferty
Kremy do rąk i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Krem do rąk WHITE TUBEROSE141,03 zł/100ml
42,31 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Krem do rąk YLANG LAVENDER126,20 zł/100ml
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon

Więcej informacji o reklamie
Nawilżający krem do rąk Dr Hauschka493,30 zł/100ml
246,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Odbudowujący krem do rąk Sisley Reparatice360,44 zł/100ml
270,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Tulipmania krem do rąk 100ml
190,90 zł/100ml
190,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr. Hauschka Nawilżający krem do rąk, 50ml
885,00 zł/1kg
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Isdin Ureadin Nawilżający krem do rąk 50ml
2 800,00 zł/100ml
28,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Nacomi Krem do rąk Rozjaśniający, 85 ml
27,59 zł/100ml
27,57 zł
-14%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,45 zł
Sprzedawca: Katomix

Neutrogena Krem do rąk 75 ml skoncentrowany
38,40 zł/100ml
19,20 zł
Sprzedawca: Megasam24PL

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
10,33 zł/100ml
30,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Reamin Reamin Krem do rąk 75 ml
40,00 zł/100ml
30,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Zmiękczający krem do rąk Viñas 50ml
161,34 zł/100ml
80,67 zł
Sprzedawca: somnia24

Depot krém na ruce No. 604 Nawilżający balsam do rąk Cajeput & Myrtle 200 ml
35,27 zł/100ml
70,54 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Gerlasan krem do rąk z mocznikiem 40 ml
57,62 zł/100ml
23,05 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Ahava Deadsea Water Mineral Hand Cream 100 ml
74,87 zł/100ml
74,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Ducray Ictyane Handcreme 50ml
134,68 zł/100ml
67,34 zł
Sprzedawca: somnia24

L'Occitane Różany krem do rąk 150ml
91,99 zł/100ml
137,99 zł
Sprzedawca: somnia24

Nawilżający krem do rąk Mavala 50 ml
162,40 zł/100ml
81,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Krem do rąk Neutrogena 50ml
235,26 zł/100ml
117,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dragondo_Europe

Krem do rąk Dermasence Adtop 50 ml
67,82 zł/100ml
33,91 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem do rąk
bergamotka, cytryna, pieprz, jałowiec
kadzidło, sosna, korzeń irysa
bursztyn, wanilia, drzewo sandałowe
Byredo Gypsy Water to urzekający drzewno-aromatyczny zapach dla kobiet i mężczyzn, który przywołuje ducha wolności, dziką naturę i koczowniczy styl życia. Ten kultowy zapach oferuje harmonijne i orzeźwiające połączenie świeżych nut cytrusowych, pikantnych akordów i rozgrzewających elementów drzewnych. Gypsy Water to idealny wybór dla każdego, kto szuka zapachu łączącego lekkość z głęboką elegancją. Zapach otwiera się świeżymi i musującymi górnymi nutami bergamotki, pieprzu, jałowca i cytryny, które tworzą energiczne i żywe otwarcie. Te żywe nuty natychmiast tworzą zachęcającą atmosferę, która ożywia zmysły. W sercu zapachu rozwijają się ziemiste i aromatyczne nuty sosny, mistycznego kadzidła i delikatnego korzenia orris, nadając kompozycji głębię i naturalne piękno. Ta harmonijna mieszanka nadaje zapachowi subtelne wyrafinowanie, które jest zarówno kojące, jak i uwodzicielskie. Nuta bazy jest ciepła i zmysłowa, z kremowym drzewem sandałowym, słodką wanilią i bogatym bursztynem, które pozostawiają długotrwały i urzekający posmak. Gypsy Water otula swoją świeżą, drzewną i ciepłą aurą, dzięki czemu jest idealnym wyborem zarówno na co dzień, jak i na specjalne okazje. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, na spotkaniu z przyjaciółmi, czy na specjalnym wydarzeniu, ten zapach pomoże Ci wywrzeć trwałe wrażenie i podkreślić swoją indywidualność ze stylem. Gypsy Water to nie tylko zapach, ale także esencja wolności i przygody.
- Model
- Gypsy Water
- Waga
- 36 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Byredo
- Zakres dostawy
- Handcreme
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 7340032859782
- Numer producenta
- 65202887
- Model
- Gypsy Water
- Waga
- 36 g
- Zawartość
- 30 ml
- Składniki
- Zobacz opis
- Producent
- Byredo
- Zakres dostawy
- Handcreme
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 7340032859782
- Numer producenta
- 65202887
Pasuje również do tego

Vichy Liftactiv Pigment Specialist B3 Krem na przebarwienia z czystym retinolem na noc, 50 ml
18 194,00 zł/100ml
181,94 zł
Sprzedawca: apohealth

Krem do rąk Herbolive z oliwą z oliwek i masłem shea *Ręce i paznokcie* 100 ml
42,12 zł/100ml
42,12 zł
Sprzedawca: DutchBeautyHouse

Skin in Balance Olive Oil Hand Cream 5% do pielęgnacji skóry, krem 100 ml
31,54 zł/100ml
31,54 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Elemis Odżywczy krem na noc, 50 ml
310,06 zł/100ml
155,03 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Garnier Hand Superfood Cocoa Krem do rąk z masłem kakaowym, 75ml
21,20 zł/100ml
15,90 zł
Sprzedawca: ALG-Outlet

Lavera Naprawczy krem do rk organiczny nagietek i organiczne maso shea 75ml
405,34 zł/100ml
59,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Mosadal Lotion 2x 250 ml Kosmetyk Pielęgnacyjny Pedicure Manicure Skórki Modzele
20,06 zł/100ml
100,28 zł
Sprzedawca: mk-tronic

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem na noc - uzupełnienie 50 ml
702,68 zł/100ml
351,34 zł
Sprzedawca: VogueVista

Atrix Intensive skuteczny krem ochronny do rąk z rumiankiem 150ml puszka
38,21 zł/100ml
57,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Biofresh Cosmetics Rose of Bulgaria Krem do rk 75 ml
48,19 zł/100ml
36,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Krem do rąk Glysomed
17,32 zł/100ml
43,30 zł
Sprzedawca: HabitumPharma

Eucerin atopicontrol crema mans 2x75ml
53,07 zł/100ml
79,61 zł
Sprzedawca: somnia24

Biofresh Rose Oil of Bulgaria Anti Age Q10 krem do rk 50 ml
48 653,33 zł/1kg
36,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Rituals The Ritual of Karma Balsam do rąk, 70 ml
75,86 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Crabtree & Evelyn, Gardeners, Ultra-Moisturising, Hand Cream, 25 g
72,42 zł/1kg
36,21 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Nuxe, Reve de Miel, Nourishing, Hand & Nail Cream, 50 ml
66,18 zł/100ml
33,09 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

O'Keeffe's Working Krem do rak, 80ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
56,25 zł/100ml
45,00 zł
Sprzedawca: LysyOrzel

Krem do rąk Kamile 75 ml tubka
33,39 zł/100ml
25,04 zł
Sprzedawca: M_plus_L

L'Occitane Almond, Krem, Unisex, Skóra uniwersalna, Nawilżający, Odżywiający, Wygładzający, 75 ml, Tubka
135,68 zł/100ml
101,76 zł
Sprzedawca: somnia24

Krem do rąk ALOES 100ml LINEA VIT
45,36 zł/1kg
4,99 zł
Sprzedawca: BRAT_PL

Naturalny Krem do Rąk Dodici Max Benjamin masło shea
111,40 zł/100ml
83,55 zł
Sprzedawca: GUGITA

Krem do mycia rąk PEVALIN SPEZIAL 500ml puszka nawilżająca PAUL VOORMANN
17,59 zł/100ml
87,93 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Werkzeugstore24

Chi, Luxury, Black Seed Oil, Hair Cream Treatment, Fortifying, 177 ml
24,68 zł/100ml
43,69 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Atrix Krem Intensywnie Chroniący150M
118,50 zł/100ml
59,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Nivea Krem Do Rk Intensywnie Nawilajcy 100 Ml
14,60 zł/100ml
14,60 zł
Sprzedawca: TR8

Kojący krem do rąk z gliceryną o zapachu jaśminu Avon Care - 75 ml
28,67 zł/100ml
21,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TinaBeauty
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw Satin Hands Biała herbata i cytrusowy płyn zmiękczający do rąk
238,20 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
476,40 zł/1kg

Caudalie Resveratrol-Lift Ujędrniający krem na noc - uzupełnienie 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
351,34 zł
Sprzedawca: VogueVista
702,68 zł/100ml

Sisleya L'Integral Anti-Age Concentrate Przeciwstarzeniowy krem do dłoni, 75ml
500,44 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
667,25 zł/100ml

Farmona velvet hands kremo-maska do dłoni 500 ml
46,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
9,40 zł/100ml

Vaseline | Intensive Care 100ml - Krem do Rąk, z Keratyną, Nawilżający, Mocne Paznokcie, Miękkie Dłonie



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
24,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
24,99 zł/100ml

Farmona hands repair nawilżający sorbet do dłoni 500 ml
43,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,80 zł/100ml

WEIHRAUCH KAFFERLIMETTE Intensywny krem do rąk
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Estée Lauder Re-Nutriv Intensywnie wygładzający krem do rąk, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
269,68 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
269,68 zł/100ml

Odbudowujący krem do rąk Sisley Reparatice
270,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
360,44 zł/100ml

Krem do rąk WHITE TUBEROSE
42,31 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
141,03 zł/100ml

Farmona Perfumowany krem do rąk i ciała, 300ml
30,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,33 zł/100ml

Krem do rąk LAVENDER NEROLI YLANG
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Intensywnie nawilżający krem do rąk o zapachu grejpfruta i kokosa
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

PINK LOTUS ALMOND - Intensywny krem do rąk z migdałami
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Intensywnie nawilżający krem do rąk SANDALWOOD SPICE
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk CEYLON TEA YLANG
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk NEROLI JASMINE
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk YLANG LAVENDER
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Krem do rąk LEMONGRASS MANDARIN
37,86 zł
Sprzedawca: Spa-Ceylon
126,20 zł/100ml

Farmona Professional Przeciwstarzeniowe serum do dłoni, 200 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
15,00 zł/100ml