5,0



Na podstawie 2 opinii
Cuba Original Cuba Fierce Woda toaletowa, 100 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
31,76 zł
317,60 zł / 1l
+ 7,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Wody toaletowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Diptyque Olene Woda toaletowa, 100 ml7 922,90 zł/1l
792,29 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Floris No. 89 woda toaletowa 50 ml7 742,60 zł/1l
387,13 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annayake Shoku For Him, Woda toaletowa, 100ml2 738,30 zł/1l
273,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M2 733,30 zł/1l
273,33 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Scorpio Parfums Noir Absolu 75ml, Mężczyźni, 75 ml, Cytrus, 1 szt.
1 183,47 zł/1l
88,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Tonino Lamborghini Acqua woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
462,95 zł/1l
92,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Tonino Lamborghini Intenso woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
395,50 zł/1l
79,10 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

DENIM Woda toaletowa Czarna 100 ml
375,40 zł/1l
37,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
517,00 zł/1l
103,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Str8, Original, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
1 576,60 zł/1l
78,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Antonio Banderas Power of Seduction Urban Woda toaletowa, 100 ml
1 131,90 zł/1l
113,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Cuba Original Cuba Blue Woda toaletowa, 35 ml
57,43 zł/1l
20,10 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba Original Cuba Copacabana Woda toaletowa, 35 ml
61,49 zł/1l
21,52 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Cuba Original Cuba Shadow Woda toaletowa, 35ml
546,29 zł/1l
19,12 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba Original Cuba Brazil Woda toaletowa, 35ml
83,26 zł/1l
29,14 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba Original Cuba Prestige Platinum Woda toaletowa, 35ml
606,57 zł/1l
21,23 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba Original Cuba Carnaval Woda toaletowa, 35ml
49,03 zł/1l
17,16 zł
Sprzedawca: MANADA

Cuba Original Cuba Authentic Citrus Woda toaletowa, 100 ml
369,60 zł/1l
36,96 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba Original Cuba Cactus Woda toaletowa, 35ml
428,57 zł/1l
15,00 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Cuba Prestige Elixir EDT 90 ml
411,22 zł/1l
37,01 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Zanurz się w świecie orzeźwiającej świeżości dzięki zapachowej mieszance /Cuba Fierce.
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: grejpfrut, owoce róży, cytryna, mandarynka
Nuta serca: lawenda, magnolia, elemi, geranium
Nuta bazy: piżmo, skóra, fasolka tonka, nuty drzewne, paczula
Woda toaletowa dla mężczyzn
grejpfrut, cytryna, różowy pieprz, mandarynka
żywica elemi, geranium, lawenda, magnolia
skóra, piżmo, paczula, bób tonka, nuty drzewne
Cuba Fierce.
Woda toaletowa dla mężczyzn.
100 ml
- Model
- Fierce
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- Drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Cuba Original Cuba Fierce Woda toaletowa, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5425039222844
- Numer producenta
- JTI-110739211
- Model
- Fierce
- Waga
- 0.15 kg
- Rodzaj zapachu
- Drzewny, aromatyczny
- Zawartość
- 100 ml
- Składniki
- Cuba Original Cuba Fierce Woda toaletowa, 100 ml
- Producent
- Grupy docelowe
- Mężczyźni
- EAN
- 5425039222844
- Numer producenta
- JTI-110739211
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Tonino Lamborghini Acqua woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
462,95 zł/1l
92,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Scorpio Parfums Noir Absolu 75ml, Mężczyźni, 75 ml, Cytrus, 1 szt.
1 183,47 zł/1l
88,76 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

Tonino Lamborghini Intenso woda toaletowa dla mężczyzn 200 ml
395,50 zł/1l
79,10 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Nautica - Voyage EDT 100ml
606,50 zł/1l
60,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
618,00 zł/1l
61,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Woda toaletowa STR8 Original 100 ml
532,30 zł/1l
53,23 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Nautica Voyage Woda toaletowa, 200 ml
517,00 zł/1l
103,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Antonio Banderas Power of Seduction Urban Woda toaletowa, 100 ml
1 131,90 zł/1l
113,19 zł
Sprzedawca: somnia24

Dsquared2 Green Wood Woda toaletowa, 5ml
14 984,00 zł/1l
74,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Joop! Wow! woda toaletowa dla kobiet 60 ml
1 426,67 zł/1l
85,60 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

DENIM Woda toaletowa Czarna 100 ml
375,40 zł/1l
37,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
723,50 zł/1l
72,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Parfum Coral Blush edp 80ml
946,38 zł/1l
75,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Str8 Ahead Woda toaletowa, 100ml
532,30 zł/1l
53,23 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
800,56 zł/1l
72,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cuba - Cuba Prestige Platinum EDT 90ml
410,67 zł/1l
36,96 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

French Avenue Azzure Oud 100ml EDP
156,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Robot planetarny kuchenny LEHMANN MASTIC, maszynka do mięsa, mikser, blender kielichowy 3w1, 1300 W, 6 prędkości, misa 5 l, 550x415x215, 7 kg, czarny
379,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Lehmann

Lattafa Asad Bourbon, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Lawenda, Śliwka mirabelka, Różowy pieprz, Kakao, Davana, Gałka muszkatołowa
925,00 zł/1l
92,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Str8, Original, Eau De Toilette, For Men, 50 ml
1 576,60 zł/1l
78,83 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Zündapp ZF20 Speed Folder 20 cali skl dac rower miejski skl dac skl dac rower StVZO
Używany
1 291,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 132,50 zł/1l
413,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
99,55 zł
-7,17 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Hermes Terre d' Eau Intense Vetiver, 200 ml, Perfumy w płynie, Spray, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francja, 1 szt.
2 774,95 zł/1l
554,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rasasi Hawas Kobra woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 334,50 zł/1l
133,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 lipca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.cz.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Balmain Homme, Mężczyźni, 100 ml, Butelka jednorazowa, Bergamotka, Skóra, Fioletowy, Cedr, Tonkowiec wonny
2 558,25 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
25 582,50 zł/1l

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Mężczyźni, 50 ml, Butelka jednorazowa, Rum, Yuzu, Artemizja, Geranium, Rum, Bursztyn, Skóra, Tytoń



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
160,52 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
3 210,40 zł/1l

Lanvin Eclat d'Arpege Pour Homme Woda toaletowa, 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
330,40 zł
Sprzedawca: VogueVista
3 304,00 zł/1l

Acqua di Parma Mirto Di Panarea, Kobiety, 150 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Bergamotka, Cytryna, Mirt, Myrtle, Basil, Italian Lemon, Italian Bergamot, Jaśmin, Morski, Różowy



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
526,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 512,87 zł/1l

Dior Poison, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Kolendra, Tuberoza, Opoponax



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
546,30 zł
Sprzedawca: Parfumart
5 463,00 zł/1l

BVLGARI Pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Pepper, Bursztyn, Piżmo, Amber,Musk



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(37)Liczba wystawionych ocen: 37
511,73 zł
Sprzedawca: Parfumart

John Richmond Viva Rock woda toaletowa spray 100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
347,67 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,70 zł/1l

MEXX Fresh Woman EDT 15ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
172,77 zł
Sprzedawca: Parfumart
11 518,00 zł/1l

Dior (Christian Dior) Eau Sauvage woda toaletowa dla mężczyzn 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
1 059,28 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 648,20 zł/1l

Yves Saint Laurent Opium Pour Femme Woda toaletowa, 90ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(22)Liczba wystawionych ocen: 22
378,58 zł
Sprzedawca: Parfumart
4 206,44 zł/1l

Tous Touch Floral, Kobiety, 100 ml, 1 szt.
442,77 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 427,70 zł/1l

Tous Man Intense, Mężczyźni, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., AQUA/WATER/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, METHYL CYCLODEXTRIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE,..., 1 szt.



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
405,88 zł
Sprzedawca: VogueVista
4 058,80 zł/1l

Bvlgari Aqva Pour Homme Marine woda toaletowa 100ml spray



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(16)Liczba wystawionych ocen: 16
290,00 zł
Sprzedawca: Estilo
2 900,00 zł/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
131,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 625,00 zł/1l

MARY KAY Woda toaletowa If you believe 60 ml
234,15 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
3 902,50 zł/1l

Mexx Pure for Men woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
260,70 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 476,00 zł/1l

Bruno Banani Absolute Man 75 ml, Mężczyźni, 75 ml, Butelka jednorazowa, Bazylia, Lawenda, Anyż, lavender, basil, star anise, Goździk, Kawa, Heliotrop



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
235,93 zł
Sprzedawca: Parfumart
3 145,73 zł/1l