5,0



Na podstawie 1 opinii
Już tylko 3 sztuki w tej cenie
Lierac Premium Moisturizer The Silky Cream Refill 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
229,49 zł
3 278,43 zł / 1kg
+ 17,22 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Valmont Prime Deto2x Cream 45ml2 107,89 zł/100ml
948,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Medik8 Daily Radiance Vitamin C522,50 zł/100ml
261,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Medicube Collagen Jelly Cream 50 ml737,84 zł/1kg
81,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Więcej informacji o reklamie
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml87,99 zł/100ml
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Lierac Premium Bogaty krem przeciwstarzeniowy, 50 ml
3 856,63 zł/1kg
308,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dermalogica, Stabilizing, Repairing, Cream, For Face, 50 ml
659,50 zł/100ml
329,75 zł
Sprzedawca: somnia24

CeraVe krem nawilżający Moisturising Cream Refill 454 g
7 039,00 zł/100ml
70,39 zł
Sprzedawca: apohealth

COSRX The Retinol 0.1 Cream 20 ml
2 356,80 zł/1kg
117,84 zł
Sprzedawca: somnia24

SKIN1004 - Madagascar Centella Soothing Cream, 75ml
89,51 zł/100ml
70,75 zł
-5%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,13 zł
Sprzedawca: ISEI

Medik8 Calmwise Colour Correct 50ml
614,98 zł/100ml
307,49 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Topicrem CICA+ Soothing Cream 40 ml
174,90 zł/100ml
69,96 zł
Sprzedawca: somnia24

Missha Eraser Toning Cream 30ml
400,73 zł/100ml
120,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Guinot Hydra Sensitive Cream 50 ml
485,36 zł/100ml
242,68 zł
Sprzedawca: somnia24

Lirene, C+E Krem Rewitalizujący, 40ml
128,45 zł/100ml
63,26 zł
-18%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
51,38 zł
Sprzedawca: MANADA

Babor Vitalizing Cream Rich
388,00 zł/100ml
194,00 zł
Sprzedawca: VISO

Ahava CC Cream Krem CC 30 ml
412,60 zł/100ml
123,78 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Babor SeaCreation The Cream
2 140,28 zł/100ml
1 659,76 zł
-589,62 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 070,14 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Uriage Hyséac Hydra krem kojący Soothing Cream 40 ml
532,50 zł/1kg
53,25 zł
Sprzedawca: VISO

Jonzac Perfection Perfect Haut Krem wygładzający 40ml
464,12 zł/100ml
185,65 zł
Sprzedawca: somnia24

Synchroline Synchrovit A+E Cream 50 ml
13 838,00 zł/100ml
138,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Krem nawilżający Lierac Premium 50 ml to wysokiej jakości produkt przeznaczony dla wymagających osób, które dbają o swój wygląd i poszukują najlepszych kosmetyków podkreślających ich urodę. Jeśli jesteś jedną z nich, w 100% oryginalne produkty Lierac są stworzone właśnie dla Ciebie.
- Właściwości: Nawilżające
- Rodzaj:
- Krem nawilżający
- Reload
- Dermokosmetyki
- Parafarmacja
- Właściwości:
- Naturalne składniki
- Możliwość ładowania
- Płeć: kobiety
- Teksturowanie: Krem
- Zalecane użycie:
- Skóra mieszana
- Skóra normalna
- Skóra wrażliwa
- Składniki:
- Kwas hialuronowy
- Witamina B3
- Pojemność: 50 ml
Kosmetyki do skóry i ciała w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek kosmetycznych. Ten produkt Lierac jest sklasyfikowany jako krem do skóry i został stworzony specjalnie dla kobiet. Opakowanie zawiera 50 ml wybranego produktu. Pielęgnacja skóry stała się o krok łatwiejsza!
W naszej ofercie znajdziesz kosmetyki do twarzy i ciała najpopularniejszych marek na rynku. Ten produkt marki Lierac o objętości 50 ml został stworzony specjalnie dla kobiet. Z tym produktem pielęgnacja twarzy stanie się prawdziwą przyjemnością.
Lierac Premium Voluptuous Anti-Aging Cream, opakowanie uzupełniające 50 ml
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3701436917883
- Numer producenta
- 18908881
- Waga
- 70 g
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3701436917883
- Numer producenta
- 18908881
Pasuje również do tego

Lierac Premium Przeciwstarzeniowy krem pod oczy, 20 ml
772,20 zł/100ml
154,44 zł
Sprzedawca: VISO

Lierac Premium Jedwabisty krem przeciwstarzeniowy, 50 ml
4 250,50 zł/1kg
255,03 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Lierac Premium Bogaty krem przeciwstarzeniowy, 50 ml
3 856,63 zł/1kg
308,53 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Lierac Premium Voluptuous Cream Refill 50 ml
3 978,43 zł/1kg
278,49 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Lierac Premium Serum rozjaśniające The Absolute Serum 30 ml
1 167,03 zł/100ml
350,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: InfinityAroma

Lierac Lift Integral Liftingujący krem pod oczy, 15ml
4 607,50 zł/1kg
92,15 zł
Sprzedawca: VISO

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 055,50 zł/1l
405,55 zł
Sprzedawca: Sykz

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
436,50 zł/100ml
218,25 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lierac Lift Integral Regenerujący krem na noc, zapas, 50 ml
1 092,80 zł/1kg
109,28 zł
Sprzedawca: VISO

Lierac Supra Radiance Serum Detox Radiance Booster 30 ml
43 456,00 zł/100ml
434,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

COSTWAY Mobilny klimatyzator 3 w 1, 75 W, 3 stopnie regulacji, w zestawie pilot, zbiornik o pojemności 6 l, 8-godzinny timer i 2 wkłady chłodzące, nawilżacz powietrza, oczyszczacz powietrza, wentylator, chłodnica powietrza
Używany
456,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ScorpionElektro

Lierac Lift Integral Ujędrniający krem na dzień, 50ml
2 531,71 zł/1kg
177,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Payot, Herbier, Moisturizing, Day, Cream, For Face, 50 ml
471,98 zł/100ml
235,99 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Xiaomi Humidifier 2 Lite Luftbefeuchter
130,05 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

Mixa Ekspert Skóry Wrażliwej Bogaty Krem odżywczy, 50 ml
596,00 zł/1kg
35,76 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

29INCH Rower elektryczny 19.2Ah E Rower górski 48v E-Rowery E-Rower miejski 27 prędkości Miejski rower elektryczny Miejskie rowery elektryczne i koła elektryczne Szary
5 993,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: 360deutschlandstore

ProfiCare PC-HL 3116, Ceramika, 8 h, 1,5 m, IP24, Wewnętrzna, Ściana
275,00 zł
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

Lifetime Air Mini Air Cooler – przenośny klimatyzator bez węża odprowadzającego powietrze, wentylator z chłodzeniem wodnym – nawilżacz powietrza z 3 stopniami prędkości i 2 elementami chłodzącymi – 16 x 16 x 16,5 cm
179,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MaxiMondo

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, Letnie, 50 ml, Jabłko, Cytryna, Bambusowy, Jaśmin, Różowy, Bursztyn, Drzewo cedrowe, Moss
3 283,00 zł/1l
164,15 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nintendo LABO Robot Kit, Zestaw, Nintendo Switch, Wielobarwny
687,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

La Mer dla kobiet 100
3 527,45 zł/1kg
1 799,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Sunnydays

Lierac Pianka oczyszczająca La Mousse Nettoyante 150 ml
50,10 zł
Sprzedawca: VISO

Hermia Concept, MOD24Y2730P01, serwis obiadowy, serwis obiadowy (24 szt.), niebieski, porcelana, 27 x 27 x 2,5 cm
540,67 zł
-93,26 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
447,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaufland

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Purito Seoul Mighty Bamboo Panthenol Cream 100 ml
97,59 zł/100ml
97,59 zł
Sprzedawca: MANADA

Lierac Arkskin krem na noc La Crme Nuit Mnopause - Recharge 50 ml
206,54 zł/100ml
103,27 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Dolce&Gabbana Light Blue, Kobiety, 200 ml, Jabłko, Cytryna, Dzwonek, Bambusowy, Jaśmin, White rose, Bursztyn, Drzewo cedrowe, White oakmoss, Spray
1 769,60 zł/1l
365,87 zł
-11,95 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
353,92 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Lierac Dioptifatigue Re Energetyzujcy krem-el 15 ml
1 080,07 zł/100ml
162,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ARFA7

Lierac Hydragenist Nawilżający krem rozświetlający, 50ml
2 215,57 zł/1kg
155,09 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 28 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x75ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(55)Liczba wystawionych ocen: 55
191,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
85,33 zł/100ml

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(30)Liczba wystawionych ocen: 30
584,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
116,96 zł/100ml

Visadore – Nawilżający i pielęgnujący krem do twarzy – 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
165,81 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 316,20 zł/1kg

LA MER krem morski 250ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
4 896,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 958,66 zł/100ml

Zestaw Mary Kay TimeWise® Ultimate „Cudowny zestaw” do skóry normalnej/suchej + serum C+E – prezent



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
896,08 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
179,22 zł/100ml

Strivectin Anti-Wrinkle Wrinkle Recode Moisture Rich Barrier Cream 50 ml
316,23 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
632,46 zł/100ml

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Zestaw do pielęgnacji skóry mieszanej/tłustej z kremem pod oczy Nowość



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
2 808,43 zł/1kg

MK TimeWise Ultimate „Miracle Set” – skóra normalna/sucha, 5 sztuk
806,02 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
806,02 zł/100ml

La Roche-Posay Hydraphase HA BB krém BB Cream SPF15 Medium 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
101,51 zł
Sprzedawca: apohealth
253,77 zł/100ml

CHEPLAPHARM PC 30 krem pielęgnacyjny do skóry suchej i zestresowanej, 75 ml
58,09 zł
Sprzedawca: apohealth
691,55 zł/1kg

Zestaw matujący do pielęgnacji skóry Mary Kay
382,75 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 275,83 zł/1kg

Embryolisse Lait Creme Concentre | Krem odżywczy i nawilżający 3x30ml



3,5Średnia ocena: 3,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
121,99 zł
-20,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
101,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
169,98 zł/100ml

PRIME REGENERA II Super Restructuring Cell Cream 50 ml
822,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 645,24 zł/100ml

Krem BB VEZE, Podkład w płynie Cushion VEZE kolor 01 Natural
99,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ

Krem BB Podkład w płynie Cushion kolor Ivory 02 kosmetyk do makijażu twarzy
79,99 zł
Sprzedawca: RESTEQ
159,98 zł/1kg

41S701 La Mer Tonik równoważący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
668,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
445,43 zł/100ml

Thalgo Flash-Nude BB Cream Illuminating Multi-Perfection - Naturalna emulsja tonująca i nawilżająca dla jednolitej i rozświetlonej cery 40 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
400,07 zł
Sprzedawca: VogueVista
1 000,17 zł/100ml

SKIN79 BB Cream Golden Snail Intensive Beblesh Balm Cream SPF50+ PA+++ 45g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
99,00 zł
Sprzedawca: Skin79
220,00 zł/100ml

Mary Kay Intensywnie nawilżający krem 51 g
193,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
386,34 zł/100ml

Limba Cosmetics INSTANT TRANSFORMATION Peptide Hair Mask 30 ml
99,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
333,30 zł/100ml