5,0



Na podstawie 2 opinii
Dr.Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser 140 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
54,30 zł
387,86 zł / 1l
+ 16,89 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Mleczka do twarzy i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml939,80 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Hialuronowy balsam oczyszczający Babor160,61 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Anua 8 Hyaluronic Acid Hydrating Gentle Foaming Cleanser 150 ml
386,60 zł/1l
57,99 zł
Sprzedawca: ISEI

ANUA - 8 Hyaluronic Acid Hydrating Gentle Foaming Cleanser - 150 ml
739,33 zł/1l
110,90 zł
Sprzedawca: BYSARAH

Medicube Zero Foam Cleanser 120 ml
59,90 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
52,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Nawilżający krem oczyszczający do twarzy CeraVe Cream
33 530,00 zł/1l
33,53 zł
Sprzedawca: MANADA

Abib Heartleaf Acne Foam Cleanser 150 ml
369,00 zł/1l
55,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Biodance Collagen Cleansing Oil 200 ml
389,95 zł/1l
77,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Mesoestetic Brightening Foam 100 ml.
145,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Hydrating Foaming Cream Cleanser, 473 ml
123,78 zł
Sprzedawca: somnia24

PURITO From Green Cleansing Oil 200ml
82,92 zł
Sprzedawca: somnia24

Guinot, Microbiotic, Sebocidine, Cleansing, Cleansing Foam, 150 ml
169,32 zł
Sprzedawca: somnia24

Biodance Collagen Mask To Foam Cleanser 150 ml
743,60 zł/1l
111,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Erborian Centella Cleansing Oil 30 ml
69,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Erborian - Centella Cleansing Gel Gentle Cleansing Gel 180ml
121,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Weleda Cleansing Care Gentle Foam 150 ml
78,39 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Foam 20 ml
1 350,00 zł/1l
27,00 zł
Sprzedawca: KCBeautyShop

Jurlique, Replenishing, Refreshing, Cleansing Cream, 200 ml
69,63 zł
Sprzedawca: somnia24
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
KORZYŚCI:
1.
Skutecznie zabija bakterie: Delikatne mleczko oczyszczające zwalcza trądzik, jednocześnie nawilżając skórę. 2. Zawiera 17 różnych rodzajów aminokwasów: Aminokwasy skutecznie usuwają zanieczyszczenia, jednocześnie rewitalizując i wzmacniając skórę. 3
tworzy barierę nawilżającą: Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser tworzy barierę nawilżającą wokół skóry, zapewniając jej nawilżenie nawet po umyciu. 4
wnika głęboko w pory: Miękka pianka posiada nanocząsteczki o rozmiarze UFD -200nm, co pozwala jej wnikać głęboko w pory, aby usunąć pozostałości makijażu i głęboko osadzone zanieczyszczenia. 5. Bezpieczny i delikatny dla skóry: Ten produkt został zaprojektowany tak, aby był delikatny dla skóry bez uszczerbku dla jego zdolności oczyszczających.
KLUCZOWE SKŁADNIKI:
- aminokwasy
- ceramidy
- kwas hialuronowy
- olejek ze skórki cytrusów
UŻYCIE:
nałożyć 1-2 pompki produktu na twarz, wmasować, a następnie dokładnie spłukać ciepłą wodą.
ODPOWIEDNI DLA:
Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry problematycznej.
Pianka oczyszczająca
OPIS PRODUKTU
Dr.Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser - delikatnie pieniący się preparat oczyszczający z aminokwasami.
CEL
Produkt przeznaczony do oczyszczania, odnawiania i wzmacniania wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry trądzikowej.
KORZYŚCI
- Delikatna pianka zawiera 17 różnych rodzajów aminokwasów, które wnikają głęboko w pory, aby skutecznie oczyszczać brud i pozostałości makijażu, zabijać bakterie, odnawiać i tworzyć barierę ochronną wokół skóry.
- Produkt jest hipoalergiczny, wolny od SLS i agresywnych PEG-ów.
- Aminokwasy utrzymują naturalną równowagę wodno-białkową naskórka, nadając skórze elastyczność i sprężystość.
- Witamina F eliminuje suchość i działa kojąco.
- Ceramidy chronią skórę przed odwodnieniem i przedwczesnym starzeniem, pełnią funkcje barierowe i chronią skórę przed wiatrem, zimnem i innymi agresywnymi czynnikami.
- Ekstrakt z pomarańczy stymuluje syntezę kolagenu, wzmacnia, odmładza, rozjaśnia skórę i przywraca jej koloryt.
SPOSÓB UŻYCIA
Po demakijażu nanieść odpowiednią ilość pianki na twarz, delikatnie wmasować i spłukać wodą.
Dr. Althea Amino Acid Gentle Bubble Cleanser - delikatny bąbelkowy płyn oczyszczający
- Model
- Skin Care
- Waga
- 231 g
- Zawartość
- 0.14 l
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Dr. Althea
- Liczba sztuk
- 4
- EAN
- 8809447251400
- Model
- Skin Care
- Waga
- 231 g
- Zawartość
- 0.14 l
- Składniki
- w opisie
- Producent
- Dr. Althea
- Liczba sztuk
- 4
- EAN
- 8809447251400
Pasuje również do tego

Dr. Althea 345 Relief Cream 50 ml
983,86 zł/1kg
81,66 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Dr. Althea 147 Barrier Cream 50 ml
783,13 zł/1kg
70,20 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
65,00 zł
Sprzedawca: BIEN-COSMETICS

Dr.Althea Green Relief Amino Gel Cleanser 100 ml
576,30 zł/1l
57,63 zł
Sprzedawca: Tersorte

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml
939,80 zł/1l
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Axis-Y Dark Spot Correcting Glow Serum rozjaśnia i nawilża - 50ml
106,18 zł/100ml
53,09 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Dr Althea Serum wzmacniające z witaminą C 30 ml
3 074,67 zł/1l
92,24 zł
Sprzedawca: VISO

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Dr.Althea Aqua Marine Watery Cream 50ml krem nawilżający
106,20 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr.Althea Aqua Marine Jelly Mist 100 ml mgiełka nawilżająca
61,64 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Materac dziecięcy COZY 70 x 140 cm z pokrowcem do prania - Materac do łóżeczka dziecięcego
472,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ichzapfe

SKIN1004 Centella Ampoule Foam, Pianka oczyszczająca, Kobiety, Skóra normalna, Skóra wrażliwa, Nawilżający, Kojąca, Tubka, 125 ml
41,83 zł/100ml
52,29 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Ergonomiczne krzesło biurowe - Krzesło do biurka z oddychającą tapicerką z siatki - Składane podłokietniki - Regulowana wysokość - Krzesło obrotowe 360° - Różowy
259,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Zaisze

Dr. Althea - Skin Relief Essence - Kojca esencja do twarzy - 30 ml
177,00 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ISO-TRADE Mały namiot dziecięcy niebieski 1163
88,79 zł
Sprzedawca: Eoshop

Axis-Y: Produkt do korekcji niedoskonałości skóry
199,90 zł/100ml
42,75 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,98 zł
Sprzedawca: ISEI

Apple EarPods (USB-C), Przewodowa, Połączenia/muzyka, Zestaw słuchawkowy, Biały
124,95 zł
Sprzedawca: MIKPOLSHOP

Łóżko Paris 28902, tapicerowane, sztuczna skóra, z diodami LED i rusztem, czarne, 140 x 200 cm
785,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Beauty of Joseon 8809738316146, Serum do oczu, 30 ml, Unisex, Rozjaśniający, Skóra uniwersalna, Tubka
223,00 zł/100ml
66,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
432,60 zł/100ml
64,89 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Beauty of Joseon 8809525249565, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Twarz, Szyja, Nawilżający, Odżywiający, 50 ml, Słoiczek
149,30 zł/100ml
74,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

ANUA - Niacinamide 10% + TXA 4% Serum, 30ml
3 994,00 zł/1l
119,82 zł
Sprzedawca: somnia24

Anua Azelaic Acid 10 Hyaluron Redness Soothing Serum 30 ml
325,57 zł/100ml
97,67 zł
Sprzedawca: KoCoKoreanCosmetics

Skin1004 Madagascar, Ampułka, Serum do twarzy, 100% ekstrakt z Centella Asiatica, Dla ukojenia skóry wrażliwej i trądzikowej, 100ml
789,00 zł/1l
78,90 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Beauty of Joseon 8809968130246, Maska łagodząca, Kobiety, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Odżywiający, Kojąca, Krem, 150 ml
370,33 zł/1l
55,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dr.Althea Anastatica Skin Conditioning Toner 250 ml - tonik nawilżający
64,61 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Anua Heartleaf Pore Control Olejek oczyszczający 200 ml
372,75 zł/1l
74,55 zł
Sprzedawca: VISO

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 4 czerwca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 4
Oceniono dnia 15 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Liczba sztuk 4
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller
Rabat 4% od 2 szt.


Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 2% od 2 szt.
Rabat 3% od 2 szt.



Rabat 4% od 2 szt.

La Roche-Posay Toleriane oczyszczający żel do twarzy Purifying Foaming Cleanser 400 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
109,37 zł
Sprzedawca: apohealth

AHAVA 81215065, Tonik oczyszczający, Kobiety, Skóra normalna, Nawilżający, Buteleczka z pompką, Paraben



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
113,31 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Vichy Purete Thermale Oczyszczająca pianka przywracająca blask, 150 ml
75,99 zł
Sprzedawca: apohealth

Beauty of Joseon - Ginseng Cleansing Oil 210ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
57,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Beauty of Joseon 8809606851663, Balsam oczyszczający, Kobiety, Skóra uniwersalna, Oczyszczenie, Słoiczek, 100 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
559,90 zł/1l

Mydło w kostce Cocoa & Coconut Superfood Cleansing Scrub (100 g)
73,39 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Żel oczyszczający do twarzy Superfood Botanicals Grape Watermelon (60 ml)
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

Dr Botanicals Dr Botanicals Arbuzowy odświeżający płyn oczyszczający
60,04 zł
Sprzedawca: skinChemists_London

TimeWise Repair Volu-Firm Pianka oczyszczająca 127 g



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
148,14 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Mustela Gentle Cleansing Gel 2x500ml
80,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

La Mer The Essence pieniący się środek oczyszczający



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
438,22 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

La Mer The Calming Lotion Cleanser 200 ml
487,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Dr. Althea Pure Grinding Cleansing Balm 50ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
46,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
939,80 zł/1l

La Mer The Cool Micellar Cleanser Oczyszczający płyn micelarny



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
410,08 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
205,04 zł/100ml

Sisley Sisleÿum Purifying Cleansing Gel, Żel oczyszczający, Mężczyźni, Skóra uniwersalna, Rozjaśniający, Oczyszczenie, Oczyszczający, Wygładzający, Kojąca, Tubka, AQUA/WATER/EAU, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, COCAMIDOPROPYL BETAINE,...
307,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Idc Institute Vitamin C Foam Cleanser 240ml
33,20 zł
-27%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
23,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

MARY KAY Pianka oczyszczająca do twarzy Mattifying Cleanser 127 g
116,62 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
1 372,00 zł/1kg

Bezolejowy eukaliptusowy krem oczyszczający do twarzy Noxzema 170 ml
29,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Kiehl's Calendula Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy 500 ml
250,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Trilogy Cleanse Rosehip Cream Cleanser (200 ml)
179,40 zł
Sprzedawca: PerfumTraders