5,0



Na podstawie 1 opinii
Fanola FanTouch Mad Matt Elastyczna matowa pasta do włosów, 100ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
36,47 zł
364,70 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Nasze najlepszeoferty
Pozostałe produkty do pielęgnacji włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Osis Dust It Matujący puder zwiększający objętość 3x10g9 699,00 zł/1l
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf – krem do końcówek włosów Bondfinity Fibre Sealer 150 ml304,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesing Smooth Shine Spray 150ml54,99 zł/1kg
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Redken Hydrating Curl Cream krem do stylizacji do włosów kręconych 250 ml622,68 zł/1l
155,67 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Echosline Echos Look Fixing Matt Paste Matująca pasta do włosów, 100 ml
335,46 zł/1kg
43,61 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

L3VEL3 - Styling Powder Dust - Puder do stylizacji włosów matowy 60g
971,29 zł/1kg
75,00 zł
-9%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
67,99 zł
Sprzedawca: SklepFryzPolska

Got2B - Pasta do stylizacji - Beach Matt - 100 ml - 1 szt
1 577,80 zł/1l
157,78 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Reuzel - Grooming Tonic - Styling tonic 100ml
21,99 zł/1kg
23,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
21,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Toppik Fibre Hold spray 118ml
760,17 zł/1l
89,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Klej do przedłużania włosów Liquid Gold 29,94 ml
1 953,45 zł/1l
56,65 zł
Sprzedawca: hair2heart

Inebrya Up To You Curl Boost Glaze 200 ml
169,50 zł/1l
33,90 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Hairfor2 400 ml. Spray do zagęszczania włosów Streuhaar Schütthaar Microhairs Hair Fiber
512,50 zł/1l
205,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Taft - Sculpting Styling Paste - Hold 5+ - Elastyczna stylizacja - 75 ml - Value pack - 15 szt
402,14 zł/1l
452,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Echosline Szampon zwiększający objętość włosów 300 ml
174,84 zł/1l
24,54 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
22,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Syoss Root Retouch Spray do maskowania odrostów Czarny, 120ml
432,58 zł/1l
51,91 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MadiHealth

REF Root Concealers 100 ml (Dark Blonde)
610,50 zł/1l
61,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Inebrya Style-In Power Matt Pasta Extra Strong 100 ml
531,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odżywka Novex My Curls 300ml
26,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf got2b Phenomenal Forming Paste Vegan Formula 100ml
405,80 zł/1l
40,58 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Olaplex No.10 Bond Shaper Curl Defining Gel 200 ml
355,25 zł/1l
71,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Fanola FANTOUCH Flexible Matt Paste 100 ml - Mad Matt
Wydajna pasta do stylizacji
Fanola Fantouch Flexible Matt P aste100 ml wydajna pasta do stylizacji, która utrzymuje się przez cały dzień i daje matowy efekt. Pasta do stylizacji nadaje włosom definicję, teksturę i objętość oraz umożliwia tworzenie wielu różnych fryzur. Pasta zapewnia nieprzezroczysty efekt i tworzy pięknie zdefiniowane fryzury. Miękka konsystencja ułatwia układanie włosów i zapewnia długotrwałe utrwalenie.
Właściwości:
- Dodaje włosom tekstury, definicji i objętości.
- Nadaje się do tworzenia niekończących się fryzur.
- Matowy efekt.
- Miękka konsystencja.
- Współczynnik utrwalenia 5.
Stosowanie:
- Niewielką ilość pasty rozgrzać w dłoniach.
- Nałożyć na wilgotne lub suche włosy.
- Stylizować według uznania.
Aqua (woda), Ceteareth-25, Petrolatum, Ozokerite, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Vp/va Copolymer, Polysorbate 60, Bis-diglyceryl Polyacyladipate-2, Propylene Glycol, Peg-100 Stearate, Kaolin, Pvp, Ceteareth-20, Benzyl Alcohol, Dimethicone, Disodium Edta, Hydroxyethylcellulose, Parfum (Fragrance), Peg-90m, Phenoxyethanol, Titanium Dioxide, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.
Krem do stylizacji włosów
Fanola Fantouch Flexible Matt Paste 100ml
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 0.1 l
- Składniki
- Fanola FanTouch Mad Matt Elastyczna matowa pasta do włosów, 100ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 11
- EAN
- 8008277764580
- Numer producenta
- 55404
- Waga
- 0.2 kg
- Zawartość
- 0.1 l
- Składniki
- Fanola FanTouch Mad Matt Elastyczna matowa pasta do włosów, 100ml
- Producent
- Liczba sztuk
- 11
- EAN
- 8008277764580
- Numer producenta
- 55404
Instrukcje bezpieczeństwa
Dodatkowe uwagi i pliki do pobrania
Pasuje również do tego

Fanola Kryształki w płynie nabłyszczające włosy, 100ml
547,00 zł/1l
54,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
50,00 zł/1l
50,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Fanola Keraterm, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Niesforne włosy, Wszystkie kolory
83,33 zł/1l
25,00 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola - Nourishing Restructuring Cream 100ml
34,32 zł/100ml
34,32 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola Odżywka bez spłukiwania do włosów, 300ml
73,90 zł/1l
22,17 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Inebrya Ice Cream Style-In Total Volume Lakier do włosów, 500ml
89,18 zł/1l
44,59 zł
Sprzedawca: MANADA

Fanola - Botugen Mask 1000ml
48,99 zł/1l
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola FanTouch Fix It Bardzo mocny lakier do wlosow, 750ml
50,52 zł/1l
37,89 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola No Yellow szampon 350 ml i 350 ml maska do włosów Zestaw do pielęgnacji włosów z żółtymi plamami
211,40 zł/1l
73,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola - Oro Therapy 24K Gold Shampoo 1000ml
43,58 zł/1l
43,58 zł
Sprzedawca: Tersorte

Fanola - Nourishing Shampoo 1000ml
44,27 zł/1kg
44,27 zł
Sprzedawca: Tersorte

Inebrya Ice Cream Frequent Best Care Conditioner 1000 ml
27,31 zł/1l
27,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
27,31 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Inebrya Ice Cream Keratin Restrukturyzująca odżywka dwufazowa bez spłukiwania, 200ml
128,30 zł/1l
25,66 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola Rekonstruująca maska do włosów suchych i łamliwych, 1500ml
30,67 zł/1l
46,01 zł
Sprzedawca: Tersorte

Fanola No Yellow szampon 1000ml + maska 350ml
299,97 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola, No Yellow, Extra Violet Pigment, Hair Treatment Cream Mask, For Shine & Softness, 100 ml
188,00 zł/1l
18,80 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola Wonder Color Locker Extra Care Sealing Cream 480 ml
134,52 zł/1kg
54,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola Wonder No Red Extra Care Mask maska neutralizująca do ciemnych włosów 350 ml
283,26 zł/1l
99,14 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Fanola Botugen Botolife, 1000 ml, Szampon, Unisex, Włosy zniszczone, Włosy po zabiegu, Naprawa, Butelka
74,67 zł/1l
74,67 zł
Sprzedawca: Tersorte

Alterego ChromEgo Color Care Conditioner 950ml - Odżywka chroniąca kolor
60,77 zł/1l
57,73 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Echosline Balance Shampoo – szampon oczyszczający przeciwłupieżowy 300 ml
82,07 zł/1l
24,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Echosline No Yellow Mask maska neutralizująca do włosów platynowy blond i siwych 300 ml
93,47 zł/1l
28,79 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
28,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Inebrya Keratin Restrukturierung Maske 1000ml
36,99 zł/1l
36,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola Nourishing Maska do włosów suchych i łamliwych, 500ml
44,46 zł/1l
22,23 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Fanola FanTouch Give Me Hold Bardzo mocny żel w płynie, 250ml
321,04 zł/1l
80,26 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola Wonder Curl Maska do loków 1000 ml
44,04 zł/1l
44,04 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon Fanola No Yellow 2 x 1000 ml srebrny
63,00 zł/1l
125,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Nanoil Heat Protectant Spray Termoochronny spray do włosów, 200ml
310,30 zł/1l
62,06 zł
Sprzedawca: ShopOutdoorOnline

Szampon regenerujący She Wonder 250 ml
138,16 zł/1l
34,54 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 25 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Zestaw narzędzi do przedłużania włosów V Light:
1 290,00 zł
-100,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 190,00 zł
Sprzedawca: FEROTRADE
59 500,00 zł/1l

Krem do stylizacji No.Breaker (Bonding & Styling Leave-In Cream) 145 ml
103,72 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
715,31 zł/1l

Kuracja wygładzająca Keratin Therapy Lisse Design



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
213,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 156,70 zł/1kg

OWAY Bungee Fiber Pasta do włosów 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
3 161,60 zł/1l

Główka fryzjerska 80% ludzkich włosów z zaciskiem biurkowym i akcesoriami do stylizacji - Główka fryzjerska - Główka fryzjerska do ćwiczeń - Brązowa - 60 cm



4,2Średnia ocena: 4,2 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19
259,95 zł
Sprzedawca: SassyGoods
317,01 zł/1kg

OLIVIA GARDEN Expert Blowout Hitze Nylgard - Borsten od 65 mm
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
139 989,99 zł/1l

Tresemmé | Spray termoochronny - 236 ml - Z keratyną i olejkiem marula - Pielęgnacja włosów - Do wszystkich rodzajów włosów
43,99 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
42,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
182,16 zł/1l

Manipulator Obrotnik spawalniczy Obrotowy pozycjoner spawalniczy 15W
1 411,69 zł
Sprzedawca: Easybuy

Grzebień Babyliss GUNSTEEL FX M3843E
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1kg

Włosy Syntetyczne Do Warkoczyków Doczepiane Blond 120 Cm



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
32,99 zł
Sprzedawca: HomeMarkt24

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resurfacing Agent, 190 ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
69,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
368,37 zł/1l

Marmurowa gra planszowa Oryginalny rozmiar: 39 * 33 * 1,5 cm model gry
203,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
288,35 zł/1kg

Olivia Garden Finger Brush Szczotka do włosów Large



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
63,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
63 990,00 zł/1l

Masażer głowy na podczerwień, wspomagający wzrost włosów i regenerację



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
104,00 zł
-5,20 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
98,80 zł
Sprzedawca: Mormark

Reuzel Hair Tonic, Balsam do włosów, Mężczyźni, 350 ml, Butelka, Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycerin, Polysorbate-20, Fragrance (Parfum), Disodium EDTA,..., 1 szt.
42,99 zł
-4%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
40,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
117,11 zł/1l

Goldwell - Stylesing Smooth Shine Spray 150ml



3,3Średnia ocena: 3,3 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
54,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
54,99 zł/1kg

Vichy Aminexil Clinical 5 kuracja przeciw wypadaniu włosów damski płyn 21 ampułek x 6ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
273,92 zł
Sprzedawca: apohealth
919,19 zł/1kg

Alfaparf Milano Invisible Root Red Copper – szminka do włosów do odrostów i siwych włosów, 75 ml
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
759,87 zł/1l

Refectocil Klej do liftingu i trwałego podkręcania rzęs, 4 ml
41,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
10 497,50 zł/1l

Toppik Hair Building Fibers Giant Size Light Brown 55 g



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
278,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
5 064,55 zł/1l