Waga:

5000 g

Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dorosły, Jagnięcina, 5 kg, Nie zawiera ziarna, Nie zawiera aromatów żywnościowych, Zawiera przeciwutleniacze

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

238,49 zł

47,70 zł / 1kg

Darmowa wysyłka

Dostawa do domu lub do punktu odbioru

pt. 2 – pon. 5 października

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Sucha karma dla kotów i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Hepatic, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Hepatic, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze
115,54 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
462,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 400 g, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 400 g, Zawiera przeciwutleniacze
166,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Purina Pro Plan Delicate OPTIDigest, Dorosły, Indyk, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Purina Pro Plan Delicate OPTIDigest, Dorosły, Indyk, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
45,52 zł/1kg
455,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Josera Naturelle, Dorosły, Marchewkowy, Drób, Słodki ziemniak, 10 kg, Nie zawiera ziarna
Josera Naturelle, Dorosły, Marchewkowy, Drób, Słodki ziemniak, 10 kg, Nie zawiera ziarna
38,74 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dorosły, Jagnięcina, 5 kg, Nie zawiera ziarna, Nie zawiera aromatów żywnościowych, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dorosły, Jagnięcina, 5 kg, Nie zawiera ziarna, Nie zawiera aromatów żywnościowych, Zawiera przeciwutleniacze
40,48 zł/1kg
202,42 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dorosły, Kaczka, 1,5 kg, Nie zawiera ziarna, Nie zawiera aromatów żywnościowych, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food N&D Quinoa, Dorosły, Kaczka, 1,5 kg, Nie zawiera ziarna, Nie zawiera aromatów żywnościowych, Zawiera przeciwutleniacze
89,55 zł/1kg
134,32 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food 8010276022523, Dorosły, Każda rasa, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food 8010276022523, Dorosły, Każda rasa, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
62,50 zł/1kg
125,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food 8010276025326, Dorosły, Każda rasa, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food 8010276025326, Dorosły, Każda rasa, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
60,08 zł/1kg
120,15 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food 8010276022516, Dorosły, Każda rasa, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food 8010276022516, Dorosły, Każda rasa, 2 kg, Zawiera przeciwutleniacze
59,55 zł/1kg
119,09 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food N&D Prime, Dorosły, Jagodowy, Jagnięcina, 1,5 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food N&D Prime, Dorosły, Jagodowy, Jagnięcina, 1,5 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
69,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Josera SensiCat, Dorosły, Każda rasa, Kukurydza, Wątróbka, Drób, Ryż, 10 kg, Nie zawiera aromatów żywnościowych
Josera SensiCat, Dorosły, Każda rasa, Kukurydza, Wątróbka, Drób, Ryż, 10 kg, Nie zawiera aromatów żywnościowych
17,89 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
178,90 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food Vet Life Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, 2 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food Vet Life Gastrointestinal, Dorosły, Każda rasa, 2 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
59,55 zł/1kg
119,10 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Monge 8009470005524, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, 1,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Monge 8009470005524, Dorosły, Każda rasa, Wołowina, 1,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
123,33 zł/1kg
184,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: HAPPY_GIFTERS
Zdjęcie produktu dla Brit 8595602540945, Dorosły, Kurczak, 2 kg, Nie zawiera ziarna
Brit 8595602540945, Dorosły, Kurczak, 2 kg, Nie zawiera ziarna
52,21 zł/1kg
104,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Brit 8595602540822, Dorosły, Kurczak, Drób, Turcja, 2 kg, Nie zawiera ziarna, Bezglutenowe
Brit 8595602540822, Dorosły, Kurczak, Drób, Turcja, 2 kg, Nie zawiera ziarna, Bezglutenowe
55,84 zł/1kg
111,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food Vet Life UltraHypo, Dorosły, Każda rasa, 5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food Vet Life UltraHypo, Dorosły, Każda rasa, 5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
44,40 zł/1kg
222,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Josera 9562, Dorosły, Marchewkowy, Drób, 2 kg, Nie zawiera ziarna
Josera 9562, Dorosły, Marchewkowy, Drób, 2 kg, Nie zawiera ziarna
58,74 zł/1kg
117,47 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food 8010276036803, Dorosły, 5 kg
Farmina Pet Food 8010276036803, Dorosły, 5 kg
45,82 zł/1kg
229,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Brit Care, Dorosły, Kurczak, Łososiowy, 2 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
Brit Care, Dorosły, Kurczak, Łososiowy, 2 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
44,16 zł/1kg
88,32 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Purina Sterilised OPTIDigest, Dorosły, Kurczak, 1,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Purina Sterilised OPTIDigest, Dorosły, Kurczak, 1,5 kg, Zawiera przeciwutleniacze
130,74 zł/1kg
196,11 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Farmina N&D Cat Quinoa Digestion Lamb & Fennel 5kg Sucha Karma z Jagnięciną Dla Kota
Zaburzenia Trawienia

→ Farmina N&D Quinoa Digestion to kompletna karma dietetyczna dla kotów zalecana do wyrównywania zaburzeń trawienia i przy zewnątrzwydzielniczej niewydolności trzustki.

N&D Quinoa: Odżywianie dostosowane do konkretnych potrzeb żywieniowych

Poznaj moc N&D Quinoa Digestion, najwyższej jakości diety. Naukowo opracowana formuła dla zwierząt borykających się z wrażliwym układem pokarmowym, wymiotami lub biegunką, zapewniając jednocześnie najlepsze odżywienie i smakowitość.

Kluczowe korzyści:
- Ponad 90% strawności
- Wysoce strawna formuła
- Niska zawartość tłuszczu
- Dobrze uzupełniona prebiotykami (rozpuszczalny błonnik)

Dlaczego warto wybrać N&D Quinoa?
- : Regionalnie pozyskiwane składniki spełniają najwyższe standardy.
- Dostosowane żywienie: Zaprojektowana przez dietetyków zwierzęcych z myślą o problemach trawiennych.

Skład: jagnięcina (20%), dehydratyzowne białko jagnięce (20%), skrobia grochowa, tłuszcz z kurczaka, nasiona komosy ryżowej ekstrahowane (8%), suszone jaja, siemię lniane, dehydratyzowane białko ze śledzia, olej z ryb (ze śledzia), suszony fenkuł włoski (2.5%), suszona mięta (2.5%), inulina z cykorii (0.6%), fruktooligosacharydy (0.6%), ekstrakt drożdżowy (0.6%) (źródło mannooligosacharydów), łuski i nasiona babki płesznik, chlorek potasu, suszone drożdże piwne, chlorek sodu, siarczan wapnia, dwuwodny, wyciąg z aloesu, glukozamina, siarczan chondroityny.

Dodatki w 1 kg: Witaminy, prowitaminy i inne chemicznie zdefiniowane substancje: Witamina A (3a672b) 18000 j.m.; Witamina D3 (3a671) 1200 j.m.; Witamina E (3a700) 600mg; Witamina C (3a300) 300mg; Niacyna (3a314) 150mg; D-pantotenian wapnia (3a841) 50mg; Witamina B2 20mg; Witamina B6 (3a831) 8,1mg; Witamina B1 (3a820) 10mg; Biotyna (3a880) 1,5mg; Kwas foliowy (3a316) 1,5mg; Witamina B12 0,1mg; Chlorek choliny (3a890) 3000mg; Beta-karoten [3a160(a)] 1,5mg. Mieszanki pierwiastków śladowych: Cynk (chelat cynku z hydroksyanalogiem metioniny) (3b6.10) 163,8mg; Mangan (chelat manganu z hydroksyanalogiem metioniny) (3b5.10) 64,6mg; Żelazo [glicynowy chelat żelaza(II) hydrat] (3b108): 58,3mg; Miedź (chelat miedzi z hydroksyanalogiem metioniny) (3b4.10) 15,8mg. Aminokwasy, ich sole i podobne produkty: DL-metionina, czysta technicznie (3c301) 7000mg; Tauryna (3a370) 2500mg. Dodatki sensoryczne: wyciąg z zielonej herbaty 100mg; wyciąg z rozmarynu. Przeciwutleniacze: ekstrakty tokoferolu z olejów roślinnych (1b306(i)).

Analiza: białko surowe 33.00%; tłuszcz surowy 21.50%; włókno surowe 1.90%; wilgotność 8.00%; popiół surowy 7.90%; Wapń 1.00%; Fosfor 0.80%; Magnez 0.08%; kwasy tłuszczowe Omega-6 3.30%; kwasy tłuszczowe Omega-3 0.60%; DHA 0.30%; EPA 0.15%; Glukozamina 1200mg/kg; Siarczan chondroityny 900mg/kg.

Wartość energetyczna: EM Kcal/Kg 4075



Wiek zwierzęcia:
Dorosły
Smak karmy:
Jagnięcina
Waga produktu:
5 kg
Zawiera witaminy:
Witamina A, Tiamina, Witamina B12, Witamina B2, Witamina B3, Witamina B6, Witamina C, Witamina D3, Witamina E
Efekty zdrowotne:
Utrzymywanie kondycji trawiennej
Nie zawiera ziarna:
Tak
Nie zawiera aromatów żywnościowych:
Tak
Zawiera przeciwutleniacze:
Tak
Obejmuje aminokwasy:
L-metionina
Białko:
33%
Zawartość tłuszczu:
21,5%
Włókna surowe:
1,9%
Wapń:
1%
Fosfor:
0,8%
Zawartość magnezu:
0,08%
Popiół surowy:
7,9%
Metaboliczna energia (ME):
17,05 MJ/kg
Metaboliczna energia (ME):
4075 kcal/kg
Zawartość tauryny:
2500 mg/kg
Zawartość biotyny:
1,5 μg/kg
Zawartość witaminy C:
300 mg/kg
Zawartość żelaza:
58,3 mg/kg
Zawartość cynku:
163,8 mg/kg
Zawartość manganu:
64,6 mg/kg
Zawartość miedzi:
15,8 mg/kg
Zawartość witaminy A:
18000 IU/kg
Zawartość witaminy D3:
1200 IU/kg
Zawartość witaminy E:
600 mg/kg
Zawartość tiaminy (witaminy B1):
10 mg/kg
Zawartość ryboflawiny (witaminy B2):
20 mg/kg
Zawartość niacyny (witaminy B3):
150 mg/kg
Zawartość witaminy B6:
8,1 mg/kg
Zawartość kwasu foliowego (witamina B9):
1,5 mg/kg
Zawartość witaminy B12:
0,1 μg/kg
Zawartość wilgoci:
8%
Ilość na paczkę:
1 szt.
Kraj pochodzenia:
Włochy
Waga
5000 g
Zawartość wilgoci
NA
Rodzaj paszy
Pasza sucha
Określone gatunki zwierząt
Kot
Dodatki
Bez konserwantów; Bez sztucznych substancji zapachowych; Bez sztucznych barwników; Bez sztucznych aromatów; Bez glutenu; Hipoalergiczny; Specjalne potrzeby
Liczba sztuk
1
EAN
8010276036957
Numer producenta
820012
Producent
Farmina Pet Food
Numer zezwolenia
NA

Waga
5000 g
Zawartość wilgoci
NA
Rodzaj paszy
Pasza sucha
Określone gatunki zwierząt
Kot
Dodatki
Bez konserwantów; Bez sztucznych substancji zapachowych; Bez sztucznych barwników; Bez sztucznych aromatów; Bez glutenu; Hipoalergiczny; Specjalne potrzeby
Liczba sztuk
1
EAN
8010276036957
Numer producenta
820012
Producent
Farmina Pet Food
Numer zezwolenia
NA
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Leonardo Cat Food 757025, Dorosły, Kaczka, 4 kg, Nie zawiera ziarna
Leonardo Cat Food 757025, Dorosły, Kaczka, 4 kg, Nie zawiera ziarna
99,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
398,45 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla ‎Whiskas Karma sucha dla kota WHISKAS 1+ z Kurczakiem 14 kg, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 14 kg
‎Whiskas Karma sucha dla kota WHISKAS 1+ z Kurczakiem 14 kg, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 14 kg
10,25 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
143,49 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Sucha Karma Iams for Vitality W Granulkach Dla Kociąt Ze Świeżym Kurczakiem 10kg
Sucha Karma Iams for Vitality W Granulkach Dla Kociąt Ze Świeżym Kurczakiem 10kg
16,61 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
166,05 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Perfect Fit Adult 1+ 7kg Sucha Karma Dla Kotów Dorosłych z Wołowiną
Perfect Fit Adult 1+ 7kg Sucha Karma Dla Kotów Dorosłych z Wołowiną
14,52 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
101,64 zł
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Karma Prospera Plus Indoor 1+ Łosoś Długa sierść 2kg
Karma Prospera Plus Indoor 1+ Łosoś Długa sierść 2kg
30,72 zł/1kg
62,23 zł
Sprzedawca: VISO
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 400 g, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 400 g, Zawiera przeciwutleniacze
166,65 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dorosły, Wołowina, 10 kg
Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dorosły, Wołowina, 10 kg
10,17 zł/1kg
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 8
101,70 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Farmina N&D Cat Prime Chicken Pomegranate Kitten 10kg Sucha Karma Dla Kociąt Kurczak z Granatem
Farmina N&D Cat Prime Chicken Pomegranate Kitten 10kg Sucha Karma Dla Kociąt Kurczak z Granatem
0,05 zł/1kg
551,10 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: ELFEZONE
Zdjęcie produktu dla CARNILOVE 512232, Kocięta, Każda rasa, Łososiowy, Indyk, 400 g
CARNILOVE 512232, Kocięta, Każda rasa, Łososiowy, Indyk, 400 g
159,55 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla PREVITAL Cat Food Sterile z Indykiem - Karma sucha dla kotów - 1,4 kg
PREVITAL Cat Food Sterile z Indykiem - Karma sucha dla kotów - 1,4 kg
21,23 zł/1kg
30,36 zł
Sprzedawca: Megasam24PL
Zdjęcie produktu dla Applaws Cat 7,5kg Bezzbożowa Sucha Karma Dla Kota Z Kurczakiem
Applaws Cat 7,5kg Bezzbożowa Sucha Karma Dla Kota Z Kurczakiem
29,67 zł/1kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
225,22 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Acana Wild Prairie Cat - sucha karma dla kotów - 4,5 kg
Acana Wild Prairie Cat - sucha karma dla kotów - 4,5 kg
35,48 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
168,49 zł
-3,50 zł
164,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Sanabelle Drób DOROSŁY
Sanabelle Drób DOROSŁY
34,06 zł/1kg
381,29 zł
-40,73 zł
340,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at
Zdjęcie produktu dla Josicat Crunchy Poultry 10Kg
Josicat Crunchy Poultry 10Kg
19,97 zł/1kg
202,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O 2,5kg Sucha Karma Dla Kotów Z Nietolerancją I Alergią Pokarmową
Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O 2,5kg Sucha Karma Dla Kotów Z Nietolerancją I Alergią Pokarmową
60,40 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 6
150,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Burgess Neutered Cat – Kompletna karma sucha dla kotów wykastrowanych 1,5 kg
Burgess Neutered Cat – Kompletna karma sucha dla kotów wykastrowanych 1,5 kg
36,50 zł/1kg
117,14 zł
-62,39 zł
54,75 zł
Sprzedawca: Zoelibat
Zdjęcie produktu dla Reno CAT 2 kg z DRÓBEM, granulki
Reno CAT 2 kg z DRÓBEM, granulki
22,45 zł
Sprzedawca: LAVONIO
Zdjęcie produktu dla Sucha karmaPURINA CAT CHOW Sterilized 1,5kg
Sucha karmaPURINA CAT CHOW Sterilized 1,5kg
20,64 zł/1kg
32,95 zł
-2%
31,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Comfy Appetit Premium Mousse - mokra karma z łososiem dla kota 85g Aquael
Comfy Appetit Premium Mousse - mokra karma z łososiem dla kota 85g Aquael
56,47 zł/1kg
4,80 zł
Sprzedawca: Aquario_pl
Zdjęcie produktu dla Farmina Pet Food N&D Prime, Dorosły, Jagodowy, Jagnięcina, 1,5 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
Farmina Pet Food N&D Prime, Dorosły, Jagodowy, Jagnięcina, 1,5 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
69,33 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
103,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Zdjęcie produktu dla Karma dla kotów długowłosych Ontario 6,5 kg
Karma dla kotów długowłosych Ontario 6,5 kg
27,76 zł/1kg
183,47 zł
Sprzedawca: STREFA
Zdjęcie produktu dla Karma sucha Basil 400g z wołowiną dla kota 1szt.
Karma sucha Basil 400g z wołowiną dla kota 1szt.
0,28 zł/1kg
3,99 zł
-10%
3,59 zł
Sprzedawca: Tanie-Karmy
Zdjęcie produktu dla Brit Care, Dorosły, Kaczka, Turcja, 2 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
Brit Care, Dorosły, Kaczka, Turcja, 2 kg, Nie zawiera ziarna, Zawiera przeciwutleniacze
49,31 zł/1kg
98,61 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dorosły, Wołowina, Drób, 4 kg, Nie zawiera ziarna
Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dorosły, Wołowina, Drób, 4 kg, Nie zawiera ziarna
100,82 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
403,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Leonardo Cat Food 757225, Dorosły, Łososiowy, 4 kg, Nie zawiera ziarna
Leonardo Cat Food 757225, Dorosły, Łososiowy, 4 kg, Nie zawiera ziarna
100,18 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 66
400,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia
Zdjęcie produktu dla Leonardo Cat Food 758625, Dorosły, Drób, 7,5 kg
Leonardo Cat Food 758625, Dorosły, Drób, 7,5 kg
53,70 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 5
402,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MrPackage
Zdjęcie produktu dla Perfect Fit Sensitive 1+ z Indykiem 7kg Sucha Karma Dla Kotów z Wrażliwym Układem Pokarmowym
Perfect Fit Sensitive 1+ z Indykiem 7kg Sucha Karma Dla Kotów z Wrażliwym Układem Pokarmowym
14,51 zł/1kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
101,54 zł
Sprzedawca: Unizoo

Brak opinii klientów

Produkt nie ma jeszcze recenzji.

Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Purina Pro Plan Delicate OPTIDigest, Dorosły, Indyk, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Purina Pro Plan Delicate OPTIDigest, Dorosły, Indyk, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
455,16 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
45,52 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla CARNILOVE 512232, Kocięta, Każda rasa, Łososiowy, Indyk, 400 g
CARNILOVE 512232, Kocięta, Każda rasa, Łososiowy, Indyk, 400 g
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
63,82 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
159,55 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 400 g, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 400 g, Zawiera przeciwutleniacze
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
66,66 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
166,65 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Hepatic, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Hepatic, Dorosły, 4 kg, Zawiera przeciwutleniacze
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
462,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
115,54 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Hills 605877, Kurczak, Wołowina, 3 kg
Hills 605877, Kurczak, Wołowina, 3 kg
263,87 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
87,96 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Josera Naturelle, Dorosły, Marchewkowy, Drób, Słodki ziemniak, 10 kg, Nie zawiera ziarna
Josera Naturelle, Dorosły, Marchewkowy, Drób, Słodki ziemniak, 10 kg, Nie zawiera ziarna
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
387,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
38,74 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla JosiCat Chrupiący kurczak 18kg
JosiCat Chrupiący kurczak 18kg
322,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
Zdjęcie produktu dla Orijen Tundra, Dorosły, Koza, Dzik, Kaczka, 5,4 kg
Orijen Tundra, Dorosły, Koza, Dzik, Kaczka, 5,4 kg
371,56 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
68,81 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Digestive Care 10kg Karma Sucha Dla Kotów Dorosłych Wspomagająca Przebieg Trawienia
Royal Canin Digestive Care 10kg Karma Sucha Dla Kotów Dorosłych Wspomagająca Przebieg Trawienia
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
335,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
33,60 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Josicat Crunchy Poultry 10Kg
Josicat Crunchy Poultry 10Kg
202,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: superbrandshop
19,97 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Ragdoll Adult, Dorosły, Ragdoll, Drób, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
357,32 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
35,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orijen Cat & Kitten, Kurczak, Indyk, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kurczak, Indyk, 5,4 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
229,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
42,59 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Sterilised 10kg + 12x85g Sucha i Mokra Karma Dla Sterylizowanych Dorosłych Kotów
Royal Canin Sterilised 10kg + 12x85g Sucha i Mokra Karma Dla Sterylizowanych Dorosłych Kotów
351,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Urinary Care, Dorosły, Każda rasa, Drób, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Urinary Care, Dorosły, Każda rasa, Drób, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
306,89 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
30,69 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Sterilised 7+, Senior, 10 kg
Royal Canin Sterilised 7+, Senior, 10 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
311,84 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
31,18 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Dzik, 1,8 kg
Orijen Tundra, Dorosły, Każda rasa, Kaczka, Dzik, 1,8 kg
184,79 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
102,66 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Zawiera przeciwutleniacze
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
307,34 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Unizoo
30,73 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Orijen Regional Red, Każda rasa, Wołowina, Jagnięcina, Wieprzowina, 1,8 g
Orijen Regional Red, Każda rasa, Wołowina, Jagnięcina, Wieprzowina, 1,8 g
175,70 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
97 611,11 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla ACANA Grasslands Cat - sucha karma dla kotów - 4,5 kg
ACANA Grasslands Cat - sucha karma dla kotów - 4,5 kg
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
176,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
38,06 zł/1kg
Zdjęcie produktu dla Applaws 5060333435653, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 7,5 kg
Applaws 5060333435653, Dorosły, Każda rasa, Kurczak, 7,5 kg
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
148,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
19,87 zł/1kg