Garnier Body Superfood Crema Corporal Nutri-Iluminadora 380ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
79,35 zł
208,82 zł / 1l
+ 6,15 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Nasze najlepszeoferty
Balsamy do ciała i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Synchroline Terproline Body, krem 250 ml39 322,00 zł/100ml
393,22 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: apohealth

Więcej informacji o reklamie
L'Occitane Amande Soothing & Firming Milk Concentrate 200 ml201,79 zł/100ml
403,57 zł
Sprzedawca: VogueVista

Więcej informacji o reklamie
CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml164,15 zł/1kg
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep

Więcej informacji o reklamie
2 x Barnängen All Over Intensive Body Balm 200 ml każdy208,25 zł/1l
83,30 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Gallinee, Body Care, Prebiotics & Probiotics & Postbiotics, Hydrating, Body Milk, 200 ml
533,50 zł/1l
106,70 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Caudalie Vinotherapist™ Replenishing Vegan Body Butter 250 ml
585,44 zł/1l
146,36 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jurlique, Refreshing , Hydrating, Body Lotion, 300 ml
296,50 zł/1l
88,95 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Topicrem Ultranawilżające mleczko do ciała 200 ml
186,80 zł/1l
37,36 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lactovit Lacto-Urea regenerujące mleczko do ciała 800ml
92,71 zł/1l
74,17 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Isdin Acniben Body 150 ml
923,40 zł/1l
138,51 zł
Sprzedawca: somnia24

ARGAN LOCIN CORPORAL ELIXIER 330 ml
145,73 zł/1l
48,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Nivea mleczko do ciała 625ml
84,51 zł/1l
52,82 zł
Sprzedawca: LAVONIO

Byphasse Crema Hidratante Corporal Almendra Dulce 500ml
31,09 zł/100ml
31,09 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Caudalie Vinotherapist Hyaluronic Odżywczy balsam do ciała
297,20 zł/1l
118,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Jurlique, Restoring, Hydrating, Body Lotion, 300 ml
276,37 zł/1l
82,91 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Institut Esthederm Tanning Prolonging Body Lotion 200 ml
1 049,15 zł/1l
209,83 zł
Sprzedawca: somnia24

Emulsja nawilżająca do twarzy i ciała z ceramidami CeraVe, 236 ml
220,38 zł/1l
52,01 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

6 szt. Garnier Body Urea – wygładzający balsam do ciała (400 ml)
650,65 zł/1l
311,50 zł
-51,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
260,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Payot, Rituel Corps, Hydratant 24 H, Body Milk, 400 ml
341,10 zł/1l
136,44 zł
Sprzedawca: EasoMagno
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Czy chciałabyś mieć w swoim domu linię kosmetyków pielęgnacyjnych z wysokiej jakości produktami? W takim razie nie przegap Garnier Body Superfood Body Cream 380 ml!
- Rodzaj: krem do ciała
- Właściwości: nawilżające
- Nawilża
- Nadaje połysk
- Kompleks odżywczy
- Składniki:
- Witamina C
- Distearynian poliglicerolu-3 metyloglukozy
- Sorbinian potasu
- Propanediol
- Benzoesan sodu
- Wodorotlenek sodu
- Tokoferol
- Woda (Aqua)
- Skrobia Zea mays / skrobia kukurydziana
- Glukozyd askorbylu
- Butyrospermum parkii butter / masło shea
- Glikol kaprylowy
- Karbomer
- Kwas cytrynowy
- Fragrance (parfum)
- Olej z nasion Helianthus annuus / olej z nasion słonecznika
- Palmitynian izopropylu
- Limonen
- Linalol
- Mika
- Mirystynian mirystylu
- Alkohol benzylowy
- Gliceryna
- Alkohol cetylowy
- Właściwości:
- Szybkie wchłanianie
- Naturalne składniki
- Smak: Mango
- Płeć: kobiety
- Teksturowanie: Krem
- Zalecane użycie:
- Skóra sucha
- Wszystkie rodzaje skóry
- Pojemność: 380 ml
Garnier Body Superfood Crema Corporal Nutri-Iluminadora 380ml
- Wymiary
- 380 ml
- Waga
- 380 g
- Zawartość
- 380 ml
- Składniki
- woda • gliceryna • izopropylowy palmitynian • masło shea (masło Butyrospermum parkii) • propanediol • alkohol cetylowy • myrystylowy myrystynian • skrobia kukurydziana (skrobia Zea mays) • ekstrakt z owoców mango (Mangifera indica) • olej słonecznikowy (olej Helianthus annuus) • karbomer • wodorotlenek sodu • askorbyl glukozyd • kapryloil glikol • kwas cytrynowy • poliglceryl-3 metyloglukozyl distearynian • tokoferol • sorbinian potasu • benzoesan sodu • mika • CI 75120 / annatto • CI 77891 / dwutlenek tytanu • linalol • limonen • alkohol benzylowy • zapach
- Producent
- EAN
- 3600542546102
- Wymiary
- 380 ml
- Waga
- 380 g
- Zawartość
- 380 ml
- Składniki
- woda • gliceryna • izopropylowy palmitynian • masło shea (masło Butyrospermum parkii) • propanediol • alkohol cetylowy • myrystylowy myrystynian • skrobia kukurydziana (skrobia Zea mays) • ekstrakt z owoców mango (Mangifera indica) • olej słonecznikowy (olej Helianthus annuus) • karbomer • wodorotlenek sodu • askorbyl glukozyd • kapryloil glikol • kwas cytrynowy • poliglceryl-3 metyloglukozyl distearynian • tokoferol • sorbinian potasu • benzoesan sodu • mika • CI 75120 / annatto • CI 77891 / dwutlenek tytanu • linalol • limonen • alkohol benzylowy • zapach
- Producent
- EAN
- 3600542546102
Pasuje również do tego

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
40,25 zł/100ml
161,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

L'Occitane Shea Butter Ultra Rich, Kremowy, Unisex, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra sucha, 200 ml, Masło shea
100,50 zł/100ml
201,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

La Roche Posay Lipikar Baume AP+M Balsam do ciała przeciw swędzeniu i nawracającej suchości, 400 ml
344,33 zł/1kg
154,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Hugo Boss Alive mleczko do ciała dla kobiet 200 ml
359,80 zł/1l
77,28 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
71,96 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Dr. Hauschka Renewing Night Conditioner Kuracja na noc w ampułkach, 50x1ml
2 777,30 zł/1kg
277,73 zł
Sprzedawca: taleoo

Biała wazelina 5 kg – czysta, do pielęgnacji skóry, ochrona tatuaży, baza kosmetyczna, do ciała – GiDeli
33,65 zł/1kg
168,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Clinique Aromatics Elixir, Balsam, Kobiety, 200 ml, Tubka, Water\Aqua\Eau, Fragrance (Parfum), Stearic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride, Peg-4, Cocos..., 1 szt.
0,59 zł/1kg
117,19 zł
Sprzedawca: Tersorte

ISDIN Isdinceutics Regenerating Cream Auriderm Post-Intervention Care 50 ml
3 040,00 zł/1l
152,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

ARTYZINT Żel na stawy i mięśnie (50 ml)
3 691,56 zł/1kg
166,12 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MyPremiumShop

Eucerin Urea Repair Plus Lotion 10 Urea 1l
15,70 zł/100ml
157,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Rochas Eau De Rochas Woman balsam do ciała 500ml
199,07 zł/1kg
117,45 zł
Sprzedawca: Sykz

Acqua di Parma Crema mani alla Colonia, Kremowy, Unisex, Ochrona, Zmiękczający, 300 ml, Buteleczka z pompką, Wetiwer, Paczula, Drzewo sandałowe
675,07 zł/1l
202,52 zł
Sprzedawca: somnia24

Gloria Vanderbilt Vanderbilt BL 100 ml W
225,90 zł/1l
22,59 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Sisley Soir de Lune krem do ciała dla kobiet 150 ml
2 784,67 zł/1l
417,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Youth-Dew, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, Uniwersalne, 200 ml, Słoiczek
1 081,95 zł/1l
216,39 zł
Sprzedawca: somnia24

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
123,52 zł/1l
30,88 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

Dior J’adore Les Adorables Body Milk, Mleko, Kobiety, Nawilżający, Skóra uniwersalna, 200 ml, Buteleczka z pompką
1 511,75 zł/1l
302,35 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden Green Tea Honey Drops, Kremowy, Kobiety, Uspokajający, Nawilżający, Skóra sucha, 500 ml, 480 g
0,14 zł/1kg
68,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Nuxe, Nuxuriance Ultra, Firming, Body Milk, 400 ml
390,42 zł/1l
156,17 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Vaseline | Balsam do ciała - 600ml Maxi Size - Z witaminą B3 - Ochrona przed promieniowaniem UV - Szybko się wchłania i nie jest tłusty
172,22 zł/1l
103,33 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Żel do ciała Hondroten o działaniu rozgrzewającym | 50 ml
2 400,00 zł/1l
165,00 zł
-45,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
120,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: IMPERIUM-HERBALS

EMULSJA DO CIAŁA ECO 200 ml - WELEDA
315,95 zł/1l
63,19 zł
Sprzedawca: taleoo

La Mer The Reparative Body Lotion, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 160 ml, Butelka
4 048,88 zł/1l
647,82 zł
Sprzedawca: VISO

Rabanne Olympéa, Balsam, Kobiety, Wygładzający, Uniwersalne, 200 ml, Butelka
563,00 zł/1l
112,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Medicube Hypochlorous Acid Body Peel Shot 280 ml
301,29 zł/1l
84,36 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Bioderma Atoderm Creme Ultra, Krem Ultranawilzajacy i wzmacniajacy, 500 ml
122,00 zł/1l
61,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Balsam do ciała, 200 ml
1 268,90 zł/1l
253,78 zł
Sprzedawca: somnia24

NIVEA 88417, Balsam, 200 ml
70,35 zł/1l
14,07 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Avene XeraCalm A.D Balsam uzupełniający lipidy, 400 ml
117,38 zł
Sprzedawca: apohealth
293,45 zł/1l

Versace Yellow Diamond balsam do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
212,45 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 062,25 zł/1l

Artovitel 50 Ml/Bóle Stawów/Zapalenia Stawów



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
140,00 zł
Sprzedawca: UnicornGroup
139 999,99 zł/1l

Ducray Creastim Reaktive Lotion 60 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
223,60 zł
-18,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
205,59 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek
205 589,99 zł/1l

Palmer's Krem do Rozciągniętych Niedbałych Skutków 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
38,49 zł
Sprzedawca: Lemonbite
153,96 zł/1l

Mary Kay TimeWise – tonik o ukierunkowanym działaniu, 236 ml
183,17 zł
Sprzedawca: lithuaniashop
741,58 zł/1l

Victoria's Secret Temptation Body Lotion 236ml
237,35 zł
Sprzedawca: VogueVista
899,05 zł/1kg

Vaseline - Balsam do Ciała z Olejkiem Migdałowym 600ml - Intensive Care Almond



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
44,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
74,98 zł/1l

Sisley Soir D'Orient, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
344,64 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
2 297,60 zł/1l

VARITONE – krem do pielęgnacji nóg – 50 ml
166,12 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 322,40 zł/1kg

Krem Varikosette – wsparcie dla nóg, krążenia krwi i codziennej pielęgnacji skóry, 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
154,08 zł
Sprzedawca: PremiumHealth24
3 081,60 zł/1kg

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
87,00 zł
Sprzedawca: Azjasklep
164,15 zł/1kg

3 x Balea MED - Balsam do ciała Ultra Sensitive z Morza Martwego (3 x 300 ml)
149,00 zł
Sprzedawca: Kpictiah
165,56 zł/1l

Sisley Izia, Balsam, Kobiety, Nawilżający, Odżywiający, Orzeźwiający, Zmiękczający, Skóra uniwersalna, 150 ml, Tubka
288,92 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 926,13 zł/1l

Balsam do ciała Byredo Gypsy Water



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
296,25 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 316,67 zł/1l

Lloyd Alpenkrauter Balsam do masażu 200 ml



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(15)Liczba wystawionych ocen: 15
34,52 zł
Sprzedawca: apohealth
172,60 zł/1l

5 x Balea MED - Mleczko do ciała błyskawiczna pielęgnacja 2w1 z 15% mocznikiem 5 x 250 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
128,47 zł
Sprzedawca: Kpictiah
102,78 zł/1l

Byredo Rose Of No Man's Land krem do ciała 200ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
271,30 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 356,50 zł/1l

Masło do ciała Declaré Caviar Perfection Luxury Anti-Wrinkle Body Butter (200 ml)



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
279,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
1 398,85 zł/1l

Arthrovia Cream – 50 ml – Orzeźwiający komfort dla stawów
153,01 zł
Sprzedawca: MyPremiumShop
3 060,20 zł/1kg