Clarins RE-BOOST, Krem na dzień, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Twarz, Matujący, 50 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
111,43 zł
222,86 zł / 100ml
+ 45,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 30 dni
Nasze najlepszeoferty
Kremy nawilżające i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml861,70 zł/100ml
430,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart

Więcej informacji o reklamie
Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml648,37 zł/100ml
972,55 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Sisley Restorative Body Cream, Kremowy, Kobiety, Nawilżający, Nawilżający, Skóra normalna, 200 ml, Buteleczka z pompką222,75 zł/100ml
445,49 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g27,17 zł/100ml
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite

Nivea, Nawilżający krem, SPF 15, skóra normalna i mieszana, 50 ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
33,60 zł/100ml
16,80 zł
Sprzedawca: Metler

AHAVA 87715065, Żel oczyszczający, Kobiety, Skóra normalna, Nawilżający, Tubka, Paraben
192,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Bioderma Hydrabio Sérum, Kobiety, Skóra wrażliwa, 40 ml
199,25 zł/100ml
79,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mineralny krem do twarzy dla wymagającej skóry, 50 ml CRE
797,42 zł/1kg
49,44 zł
Sprzedawca: AbisZ-Markt

Clinique Dramatically Different, Kobiety, 50 ml, Żelowy, Skóra mieszana, Skóra tłusta, Nawilżający, Nawilżający, Wygładzający, Zmiękczający, Tubka
139,80 zł/100ml
69,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Cetaphil krem nawilżający do suchej i wrażliwej skóry ciała i twarzy, 250 g
217,22 zł/1kg
64,95 zł
Sprzedawca: apohealth

noreva Krem złuszczający do skóry z przebarwieniami, 30 ml
1 915,00 zł/1kg
91,92 zł
Sprzedawca: apohealth

REGENERIST VITAMIN C + AHA 24 day cream gel 50 ml
312,80 zł/100ml
156,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Mineralny krem do ciała Regeneracja 200 ml
451,29 zł/1kg
101,54 zł
Sprzedawca: apohealth

MARY KAY Nawilżający krem do skóry normalnej i suchej 85 g
1 424,94 zł/1kg
121,12 zł
Sprzedawca: lithuaniashop

Nuxe Merveillance Lift, krem napinający i rozświetlający, próbka do twarzy, 2 ml
264,50 zł/100ml
5,29 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Płynny balsam do ciała dla skóry atopowej Lipikar (Fluide Body Lotion) 400 ml
26,62 zł/100ml
106,47 zł
Sprzedawca: apohealth

Aknederm Creme H, 30 g CRE
2 508,67 zł/1kg
75,26 zł
Sprzedawca: apohealth

Eucerin Ph5 Lotion do skóry wrażliwej 400 ml
250,80 zł/1l
100,32 zł
Sprzedawca: apohealth

Nuxe, Prodigieuse Boost Glow, Multi-Correction, Gel Cream, For Face, 15 ml
52,38 zł/1kg
26,19 zł
Sprzedawca: NutraBestBG
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
- Typ produktu:
- Krem na dzień
- Odpowiedni dla:
- Kobiety
- Odpowiedni do rodzaju skóry:
- Skóra mieszana, Skóra tłusta
- Obszar zastosowania:
- Twarz
- Efekt pielęgnacji:
- Matujący
- Pojemność:
- 50 ml
- Typ dozownika:
- Słoiczek
- Przetestowane dermatologicznie:
- Tak
- Skład:
- AQUA/WATER/EAU. CETEARYL ISONONANOATE. GLYCERIN. PROPANEDIOL. CETEARYL ALCOHOL. 1,2- HEXANEDIOL. COCOS NUCIFERA (COCONUT) FRUIT JUICE. BUTYLENE GLYCOL. HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER. CETEARYL GLUCOSIDE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. PROPYLENE GLYCOL. XYLITYLGLUCOSIDE. DIMETHICONE. CELLULOSE. TAPIOCA STARCH. ANHYDROXYLITOL. ETHYLHEXYLGLYCERIN. PARFUM/FRAGRANCE. SODIUM POLYACRYLATE. SILICA SILYLATE. XANTHAN GUM. XYLITOL. CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE. TARTARIC ACID. CITRIC ACID. GLUCOSE. TAMARINDUS INDICA EXTRACT. SPIRAEA ULMARIA EXTRACT. MARRUBIUM VULGARE EXTRACT. LYCIUM BARBARUM FRUIT EXTRACT. FICUS CARICA (FIG) FRUIT EXTRACT. MALPIGHIA EMARGINATA (ACEROLA) SEED EXTRACT. PHENETHYL ALCOHOL. FURCELLARIA LUMBRICALIS EXTRACT. SODIUM BENZOATE. RHODODENDRON FERRUGINEUM EXTRACT. ARBUTUS UNEDO FRUIT EXTRACT. POTASSIUM SORBATE. SORBIC ACID. LAPSANA COMMUNIS FLOWER/LEAF/STEM EXTRACT. MARIS SAL/SEA SALT/SEL MARIN. CI 14700/RED 4. [V3148B]
- Ilość na paczkę:
- 1 szt.
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3666057191961
- Numer producenta
- 80102026
- Zawartość
- 50 ml
- Składniki
- NIE DOTYCZY
- Producent
- Grupy docelowe
- Unisex
- EAN
- 3666057191961
- Numer producenta
- 80102026
Pasuje również do tego

Clarins Hydra-Essentiel Nawilżający krem do skóry normalnej i suchej, 50 ml
300,86 zł/100ml
150,43 zł
Sprzedawca: VISO

Clarins Double Serum, Kobiety, Skóra uniwersalna, 50 ml
8 195,00 zł/1l
409,75 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Yara, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Heliotrop, Orchidea, Mandarynka, egzotyczne owoce
580,00 zł/1l
58,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: MultiVendo

French Avenue Vulcan Feu 100ml EDP
1 544,50 zł/1l
154,45 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

DKNY Be Delicious, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Linalool,...
1 903,20 zł/1l
190,32 zł
Sprzedawca: BRASTYGroup

Lattafa Parfum Her Confession EDP 100ml
145,91 zł
Sprzedawca: Tersorte

Clarins RE-BOOST, Krem na dzień, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra sucha, Skóra normalna, Skóra tłusta, Twarz, Słoiczek, Różowy
160,20 zł/100ml
80,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

French Avenue Liquid Brun 100ml EDP
1 395,50 zł/1l
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lacoste Woda toaletowa spray dla kobiet
1 894,44 zł/1l
170,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy

Rabanne Ultraviolet 80ml, Kobiety, 80 ml, Butelka jednorazowa, Jeżyna, Papryczka chili, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jaśmin, Osmantus
2 508,75 zł/1l
200,70 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100ml
313,00 zł/100ml
313,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW

Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 281,40 zł/1l
228,14 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Sistema Voorraaddoos Tritan Vierkant 460 ml Transparant/Zwart
188,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Burberry London, Kobiety, 100 ml, Wiciokrzew, Różowy, Jaśmin, Piwonia, Tiare kwiat, Piżmo, Paczula, Drzewo sandałowe, Spray
2 550,60 zł/1l
255,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Gibsons Sweet Memories of the 1970s, 500 szt.
80,91 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,02 zł
Sprzedawca: Designo_Magia

Versace Dylan Purple Pour Femme Woda perfumowana, 30ml
6 733,33 zł/1l
202,00 zł
Sprzedawca: Perfumeria_Polska

Clarins - Moisture Rich Body Lotion ( Dry Skin ) 400ml
40,25 zł/100ml
161,01 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

COSRX Aloe Soothing Sun Cream SPF 50 PA+++ 50 ml
106,20 zł/100ml
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
774,30 zł/1l
77,43 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
1 028,33 zł/1l
61,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes

Armaf Le Parfait Pour Homme EDP 100ml
633,00 zł/1l
63,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
861,30 zł/1l
86,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE

Xiaomi XM220002 Xiaomi Mi Smart Standing Fan 1C
663,63 zł
Sprzedawca: Dragtek-com

Clarins Eau des Jardins Treatment Zapach 100 ml W
1 941,80 zł/1l
194,18 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Nuxe Creme Fraiche de Beauté Crema-im-Brume krem nawilżający w sprayu 50 ml
67,26 zł/100ml
33,63 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Christian Dior, Prestige L`Huile Souveraine, Replenishing, Serum, For Face, 30 ml
28 493,33 zł/1l
854,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Brak opinii klientów
Produkt nie ma jeszcze recenzji.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Sorion krem terapeutyczny do pielęgnacji skóry, 150 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
183,62 zł
Sprzedawca: apohealth
1 154,84 zł/1kg

Deumavan maść ochronna lawendowa puszka 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
85,93 zł
Sprzedawca: apohealth
85,93 zł/100ml

Estée Lauder Revitalizing Supreme Light+, Krem na dzień i na noc, Kobiety, Skóra mieszana, Skóra normalna, Twarz, Szyja, Przeciwstarzeniowy, Krem przeciwzmarszczkowy, Ujędrniający, Nawilżający, Odżywiający,..., 50 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
430,85 zł
Sprzedawca: Parfumart
861,70 zł/100ml

Cetaphil | Krem nawilżający - 48g - Bezzapachowy - Intensywne nawilżenie - Skóra wrażliwa
109,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
229,15 zł/100ml

Krem Steplex Forte - 300 ml, opakowanie 3 sztuki



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
325,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
317,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
105,67 zł/100ml

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - Balsam do Ciała, Intensywnie Nawilżający, Olejek do Ciała, z Masłem Kakaowym



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
59,99 zł
-8%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
54,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,50 zł/100ml

Tallow Naturals – Krem regenerujący z lawendą
172,57 zł
-11,43 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
161,14 zł
Sprzedawca: WR-Products
134,28 zł/100ml

Hondrofrost Forte Krem - 200 ml, Opakowanie 2 Szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
239,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
231,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
115,50 zł/100ml

Sorion Creme 50 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
83,25 zł
Sprzedawca: apohealth
166,50 zł/100ml

Kedma Collagen Neck & Décolleté Cream 50g
129,55 zł
Sprzedawca: JERICHO
2 591,00 zł/1kg

Vaseline | Maść nawilżająca - 368 g - Masło kakaowe - Galaretka lecznicza - Pielęgnacja skóry
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
10,87 zł/100ml

Fleboxin Krem - 100 ml



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
159,00 zł
-8,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
151,00 zł
Sprzedawca: IncHealth-Inter
151,00 zł/100ml

RETTERSPITZ krem na urazy sportowe, krem 100 g
69,22 zł
Sprzedawca: apohealth
520,45 zł/1kg

Vagisan krem nawilżający na suchość pochwy, 25 g kremu



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9
56,02 zł
Sprzedawca: apohealth
2 240,80 zł/1kg

Vaseline - Męski Nawilżający Balsam do Ciała 600ml - Men Fast Absorbing



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
8,33 zł/100ml

Pond's krem nawilżający do skóry suchej 111 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
56,90 zł
-29%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
39,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
363,55 zł/100ml

Nawilżający krem do twarzy do skóry suchej Pond's 184 g



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
49,99 zł
Sprzedawca: Lemonbite
27,17 zł/100ml

Krem intensywnie witalizujący i relaksujący Klosterfrau (opakowanie 100 g)
29,82 zł
Sprzedawca: apohealth
29,82 zł/100ml

VEA Lipogel 200, żel 200 ml
212,35 zł
Sprzedawca: apohealth
21 235,00 zł/100ml

NARS - Pure Radiant Tinted Moisturizer SPF 30 - Barwiący krem nawilżający 50 ml
245,50 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
245,50 zł/1kg