4,6



Na podstawie 112 opinii
Kominek stołowy Olvy - kompletny zestaw do kominka stołowego - 32 cm - w tym kamienie dekoracyjne - kominek na bioetanol do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
169,99 zł
Darmowa wysyłka
Nasze najlepszeoferty
Kominki stołowe i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Firell Biokominek stołowy – Betonowy biokominek na bioetanol – Do wnętrz i na zewnątrz – Długi czas palenia – Opatentowany wirujący płomień339,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Endusor

Więcej informacji o reklamie
Kominek stołowy Firell® Tischkamin CURL-II, wykonany z metalu – kominek bioetanolowy do użytku wewnątrz i na zewnątrz – wyjątkowo długa czas pracy – palenisko stołowe z opatentowaną konstrukcją wirującego płomienia199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Endusor

Więcej informacji o reklamie
Kominek stołowy Firell® VERVE z litego betonu – kominek na bioetanol do użytku wewnątrz i na zewnątrz – wyjątkowo długi czas palenia – kominek stołowy na etanol do użytku wewnątrz i na zewnątrz259,00 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: Endusor

Więcej informacji o reklamie
Kominek na bioetanol HOMCOM, kominek na bioetanol o mocy 7000 BTU, piec na etanol o pojemności 1,2 l, stal723,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

UISEBRT Kominek stołowy na etanol ze stali nierdzewnej Kominek stołowy na bioetanol Deco Fire Glass Kominek stołowy do użytku wewnątrz i na zewnątrz, w tym gaśnica Prostokątny typ C
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Kominek stołowy Jago® - stal nierdzewna, bioetanol, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, z gaśnicą, czarny - kominek, szklany kominek, szklany ogień, ogień stołowy, dekoracyjny ogień stołowy
151,90 zł
Sprzedawca: Kokiska

Kominek stołowy Fiérza XXL, kompletny zestaw do kominka stołowego, 46 cm, w tym kamienie dekoracyjne, kominek na bioetanol do wnętrz i na zewnątrz, ogrzewający ogień balkonowy
254,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Bioetanolowy kominek stołowy, palenisko stołowe z dekoracyjnymi kamieniami
49,99 zł
Sprzedawca: TanningParadise

Kominek stołowy Jago® - stal nierdzewna, bioetanol, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, z gaśnicą, szary antracyt - kominek, kominek stołowy, dekoracyjny kominek stołowy, dekoracyjny kominek otwarty
206,00 zł
-61,80 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
144,20 zł
Sprzedawca: Kokiska

Kaminer 26318 Biokrb 45 x 29 x 20,5 cm, černá
161,27 zł
Sprzedawca: EmptCZ

ACXIN Bioetanolowy kominek stołowy ze stali nierdzewnej z kamieniami dekoracyjnymiBezpieczny i ciepły, kominek stołowy do salonu balkonu Bezdymny i bezwonny, kominek, szklany kominek, szklany kominek, kominek stołowy, dekoracyjny kominek stołowy
143,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

ACXIN Biokominek stołowy na bioetanol ze stali nierdzewnej z kamieniami dekoracyjnymiBezpieczny i ciepły, kominek stołowy do salonu balkonu Bezdymny i bezwonny kominek
143,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

LARS360 kominek stołowy kominek stołowy z kamieniami dekoracyjnymi bioetanol kominek szklany kominek dekoracyjny balkon do dekoracji balkonu dekoracja ogrodu, typ D
114,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Biokominek wolnostojący TANGO3 biały certyfikat
480,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NET-HOME

Biokominek Galina Wolnostojący Z Szybą Taras Dom Biopaliwo Certyfikat Tuv
320,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kratki

YARDIN kominek stołowy bioetanol stal nierdzewna z kamieniami dekoracyjnymiBezpieczny i ciepły, kominek stołowy do salonu balkonu Bezdymny i bezwonny, kominek, szklany kominek
143,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Kominek stołowy Zelsius do użytku wewnątrz i na zewnątrz | czarny | Ø 16,5 x 27 cm | etanol
87,22 zł
Sprzedawca: CS-Trading

Philippi Fireplace Tischkamin, quadratisch Edelstahl, Glas, Flusssteine 123175
607,89 zł
Sprzedawca: NeuertsShop

Kominek stołowy na etanol KIRA | dekoracyjny | uniwersalny | 35 x 18 x 17 cm
511,14 zł
Sprzedawca: ELEMENTI

Kominek stołowy Klarstein Indoor, przenośny kominek stołowy na bioetanol, kominek na bioetanol z 4-6-godzinnym czasem palenia, kominek stołowy na etanol o mocy 2,2 kW do wnętrz, bezzapachowy i bezdymny kominek stołowy do wnętrz, 45x32x15 cm
601,99 zł
-195,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
406,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Klarstein
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
ELEGANCKI KOMINEK STOŁOWY NA BIOETANOL - Kominek stołowy Olvy z 32-centymetrowym szklanym korpusem i ozdobnymi kamieniami - stylowy akcent do wnętrz i na zewnątrz.
BEZ DYMU I ZAPACHÓW - Czyste spalanie bioetanolu bez dymu, zapachów i oparów - idealne do salonu, patio lub ogrodu.
GOTOWY DO NATYCHMIASTOWEGO UŻYTKU - Nie wymaga wentylacji i może być bez elektryczności lub komina - gotowy do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka.
dOŚWIADCZENIE PŁOMIENIA 360° - Owalny szklany korpus zapewnia pełny widok tańczących płomieni pod każdym kątem - tworzy imponującą atmosferę.
WSZECHSTRONNY I PRAKTYCZNY - Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz - idealny pomysł na prezent dla przyjaciół, rodziny i miłośników designu.
Kominek stołowy Olvy 32 cm - Stylowy kominek stołowy na bioetanol do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Kominek stołowy Olvy to elegancki kominek stołowy na bioetanol, który łączy w sobie ponadczasowy design i przytulną atmosferę. Dzięki nowoczesnej szklanej obudowie, ten kompletny zestaw kominka stołowego i kamieni dekoracyjnych zapewnia wyraźny widok na żywe płomienie pod każdym kątem. Czy to w salonie, na patio czy w ogrodzie - ten kominek nadaje stylowe akcenty, całkowicie bez dymu, zapachu czy spalin.
Bezdymne płomienie i łatwa obsługa - gotowy do natychmiastowego użycia
Biokominek Olvy na bioetanol jest zasilany czystym bioetanolem i nie wymaga elektryczności ani komina. Czyste spalanie zapewnia przyjemny ogień bez nieprzyjemnych zapachów i sadzy. Kominek jest całkowicie pozbawiony wentylacji i gotowy do użycia natychmiast po rozpakowaniu - idealny do stworzenia przytulnej atmosfery i miłych chwil.
Wszechstronne zastosowanie - wewnątrz i na zewnątrz
Dzięki kompaktowej, ale imponującej konstrukcji, ten kominek stołowy może być zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Solidna, owalna szklana obudowa zapewnia stabilność i tworzy nastrojowy płomień na przytulne wieczory w domu, na tarasie lub podczas spotkań towarzyskich z przyjaciółmi.
Pomysł na prezent i stylowy dodatek do wnętrza
Kominek stołowy Olvy to doskonały pomysł na prezent dla przyjaciół i członków rodziny, którzy kochają stylowe meble i przytulną atmosferę. Idealny dla każdego, kto szuka dekoracyjnego akcentu, który jest zarówno funkcjonalny, jak i łatwy w użyciu.
Cechy produktu - Biokominek stołowy Olvy na bioetanol
- Design: Ponadczasowy, nowoczesny kominek stołowy ze szklanym korpusem.
- Płomień: 360-stopniowy widok dla imponujących efektów płomieni
- Paliwo: Bioetanol - bezdymny, bezwonny i czysty
- Montaż: Bez wentylacji, gotowy do użycia natychmiast po rozpakowaniu
- Obszar zastosowania: Wewnątrz i na zewnątrz - wszechstronne zastosowanie
- Zakres dostawy: Kominek stołowy, kamienie dekoracyjne, instrukcja
Stwórz stylową atmosferę już teraz
Odkryj elegancki i czysty kominek do domu lub na zewnątrz z kominkiem stołowym Olvy. Przeżyj przytulne wieczory z migoczącymi płomieniami, bez dymu, zapachu lub skomplikowanej instalacji.
- Wymiary
- 25D x 32W x 25H cm
- Wysokość
- 25 cm
- Szerokość
- 32 cm
- Długość
- 25 cm
- Średnica
- 32 cm
- Model
- Tischkamin
- Kolor
- Czarny
- Zakres dostawy
- 1x kominek stołowy 1x kamienie dekoracyjne 1x instrukcja
- EAN
- 8720892070913
- Producent
- Olvy
- Wymiary
- 25D x 32W x 25H cm
- Wysokość
- 25 cm
- Szerokość
- 32 cm
- Długość
- 25 cm
- Średnica
- 32 cm
- Model
- Tischkamin
- Kolor
- Czarny
- Zakres dostawy
- 1x kominek stołowy 1x kamienie dekoracyjne 1x instrukcja
- EAN
- 8720892070913
- Producent
- Olvy
Pasuje również do tego
Bestseller




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(163)Liczba wystawionych ocen: 163




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(112)Liczba wystawionych ocen: 112




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(93)Liczba wystawionych ocen: 93




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(278)Liczba wystawionych ocen: 278




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(24)Liczba wystawionych ocen: 24




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(182)Liczba wystawionych ocen: 182




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(396)Liczba wystawionych ocen: 396




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(47)Liczba wystawionych ocen: 47




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2873)Liczba wystawionych ocen: 2873Rabat 10% od 2 szt.




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(301)Liczba wystawionych ocen: 301




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(400)Liczba wystawionych ocen: 400




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 22% zniżki




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(74)Liczba wystawionych ocen: 74




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63




4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(108)Liczba wystawionych ocen: 108




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(9)Liczba wystawionych ocen: 9




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(34)Liczba wystawionych ocen: 34




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(388)Liczba wystawionych ocen: 388




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5





4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(89)Liczba wystawionych ocen: 89




4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(252)Liczba wystawionych ocen: 252




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(292)Liczba wystawionych ocen: 292




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(19)Liczba wystawionych ocen: 19




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(12)Liczba wystawionych ocen: 12




4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(119)Liczba wystawionych ocen: 119




4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(59)Liczba wystawionych ocen: 59




5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8




4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(377)Liczba wystawionych ocen: 377

Bioetanol bezwonny 96,6% 5 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
14,00 zł/1l
75,27 zł
-7%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
69,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

UISEBRT Kominek stołowy na etanol ze stali nierdzewnej Kominek stołowy na bioetanol Deco Fire Glass Kominek stołowy do użytku wewnątrz i na zewnątrz, w tym gaśnica Prostokątny typ C
114,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: BojiaHome

Olvy Biokominek stołowy Fiérza 40 cm - kompletny zestaw na bioetanol do użytku wewnątrz i na zewnątrz, bezdymny i bezwonny, konstrukcja 2 w 1, gotowy
199,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Olvy

Kominek stołowy Jago® - stal nierdzewna, bioetanol, do użytku wewnątrz i na zewnątrz, w tym kamienie, czarny - kominek, szklany kominek, szklany ogień, ogień stołowy, dekoracyjny ogień stołowy
189,00 zł
-54,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
134,40 zł
Sprzedawca: Kokiska

MONZANA® Walizka podróżna, seria Baseline, wymiary dopuszczalne jako bagaż podręczny, obudowa z tworzywa ABS, gumowane kółka, teleskopowa rączka, zamek szyfrowy, walizka twarda, czarna
304,80 zł
-39,87 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
264,93 zł
Sprzedawca: artbook-service

Bioetanol bezwonny 96,6% 25 l do kominków uniwersalnych bez dymu i sadzy GiDeli
10,00 zł/1l
260,23 zł
-10,24 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
249,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Posh

Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Fisher-Price FXC66, Wydra zabawka, 0 lat(a), Interaktywny, Brzmienie, AA, Baterie w zestawie
181,79 zł
Sprzedawca: Humbi

Zestaw elektrycznych szczoteczek do zębów na podróż z zaciskiem, uchwytem ściennym, 3 sztuki, przystosowany do podróży
146,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Filtr wody Waterdrop, zamiennik Brita® Maxtra+® Plus, Maxtra Pro® All-in-1, kompatybilny z Brita® Marella® (12 szt.)
119,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WaterdropDirect

Wózek do grillowania na węgiel drzewny Tepro "Toronto Click", powierzchnia grillowania: 56x42cm
885,29 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: everybuy_at

Waga kuchenna 2kg - WK3465 74489
41,45 zł
Sprzedawca: siluk_24

Astra Plecak Minecraft, 3 komory, 1 sztuka
211,83 zł
Sprzedawca: MATFEL

Suszarka bębnowa Suszarka z przednim załadunkiem Suszarka z przednim załadunkiem 2,5 kg, 1,6 stopy sześciennej
800,24 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: G.
Sprzedawca: Dtboom

VASAGLE Półka wisząca, półka ścienna, 60 x 20 x 3,8 cm, brązowa
67,43 zł
Sprzedawca: Houseland

Samsung Galaxy Tab A7 Lite SM-T220N, 22,1 cm (8,7 cala), 1340 x 800 pikseli, 32 GB
1 913,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: G-Electronics

25 litrów suszonego drewna opałowego grabowego - drewno opałowe, drewno kominkowe, drewno do grilla (długość kłody ok. 25 cm, wilgotność drewna poniżej 15%)
10,34 zł/1l
258,39 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Jopassy LED lampki choinkowe 12 gwiazdek IP44 ciepły biały
89,96 zł
Darmowa wysyłka
Klasa efektywności energetycznej produktu: A.
Sprzedawca: Yuet-Chi

Kosmetyczny kalendarz adwentowy Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 makijażowe niespodzianki
283,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

FISCHER 85898 Łańcuchowe zapięcie rowerowe FISCHER, długość: 900 mm, czarne
98,34 zł
-6,16 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
92,18 zł
Sprzedawca: TR8

Booom Watermelon 1100g
84,89 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies

2L butelka do picia butelka sportowa butelka na wodę butelka na napoje butelka do picia ze słomką, znacznik czasu kolor gradient czerwony
54,81 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
53,71 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Legowisko dla psa kojec KINGDOG 100x75 cm personalizowane wodoodporne czarne
129,99 zł
Sprzedawca: SmartSprzedazNet

Esperanza EKH011, Czarny, Blat, Płyta indukcyjna strefowa, Ceramika, 1 stref(y), 1 stref(y)
73,49 zł
Sprzedawca: FANEO

CASARIA Zestaw stołowy do ogrodu, składany, 170 cm, dla 8 osób, 3-elementowy
485,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

CSL Gaming Headset "GHS-221" Mikrofon AUX odpowiedni dla PC/ PS4/ PS4 Pro
149,95 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Ganz-Einfach

Karl Lagerfeld Classic Woda toaletowa, 150 ml
712,00 zł/1l
106,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

szkło ochronne 2X (wyświetlacz + aparat) do iPhone'a 15 Pro z folią pancerną na cały ekran 9H
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

PASO SCHWARZ młodzieżowa torba szkolna - 4-CZĘŚCIOWY ZESTAW
194,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MAGOSHOP

Philips 2200 series Automatyczne ekspresy do kawy z serii 2200 EP2224/10, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W
1 192,38 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 76% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
76%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 16% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
16%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 2% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
2%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 3% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
3%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 30 maja 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wyraźna rekomendacja do zakupu!
Długość 0,4 mŚrednica 0,4 m
Jestem absolutnie zachwycony! Zamówiłem kominek stołowy Olvy w Kauflandshop i jestem całkowicie zadowolony. Produkt dotarł bardzo szybko i został zapakowany w wysokim standardzie. Szybko stało się jasne, że jakość jest odpowiednia. Kominek nie tylko wygląda elegancko, ale także działa doskonale. Tworzy relaksującą atmosferę - w sam raz na przytulne wieczory. Płomień jest stabilny, a design nowoczesny i elegancki. Chciałbym szczególnie podkreślić doskonałą obsługę: miałem krótkie pytanie dotyczące jego użytkowania. Odpowiedź przyszła tego samego dnia i była przyjazna i kompetentna. Wniosek: świetny produkt, uczciwa cena, znakomita obsługa!
Oceniono dnia 27 lutego 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Super ogień na stole
Długość 0,25 mŚrednica 0,32 m
Wygląda dobrze. Trzeba tylko uważać, aby dostarczone kamienie dekoracyjne znajdowały się tylko na krawędzi, jeśli chce się ugasić ogień na stole, zanim paliwo zostanie całkowicie spalone, w przeciwnym razie nie można zdusić ognia za pomocą dostarczonej "gaśnicy". Mogę tylko polecić ten produkt.
Oceniono dnia 5 grudnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo piękny kominek stołowy
Długość 0,25 mŚrednica 0,32 m
Wyjątkowy design. Natychmiast przyciąga wzrok. Bardzo piękny płomień Zużycie etanolu jest ograniczone. Jedno napełnienie wystarcza na około 1,5 godziny. Niestety nie można zmniejszyć otworu płomienia, wtedy napełnianie trwałoby dłużej. W przeciwnym razie gorąco polecam.
Oceniono dnia 26 grudnia 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Działa świetnie i wygląda bardzo ładnie
Długość 0,4 mŚrednica 0,4 m
Palenisko dotarło do nas bardzo dobrze i solidnie zapakowane. Wszystko było kompletne i wypróbowaliśmy go już kilka razy. Ogień pali się bardzo ładnym płomieniem i moim zdaniem ma idealny rozmiar do stołu. Nie ma zapachu i jeśli postępujesz zgodnie z instrukcjami zawartymi w instrukcji, myślę, że ogień stołowy jest również stosunkowo bezpieczny. Wszystko jest super
Oceniono dnia 3 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Przytulność na naszym balkonie
Długość 0,4 mŚrednica 0,4 m
Bardzo ładny i wprowadza przytulną atmosferę na balkon, kupiłbym go ponownie. Cena jest bardzo korzystna
Oceniono dnia 14 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ładny produkt
Długość 0,25 mŚrednica 0,32 m
Produkt zgodny z opisem, dobre wykonanie, bardzo szybka dostawa, super!
Oceniono dnia 30 listopada 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Ogień na stole
Długość 0,25 mŚrednica 0,32 m
Produkt pierwszej klasy.wygląda stylowo z owalnymi dyskami.białe kamienie wyglądają świetnie. Promieniuje przytulnością (HYGGE), a płomienie pozostają wewnątrz owalnych dysków!
Oceniono dnia 15 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Naprawdę piękny
Długość 0,4 mŚrednica 0,4 m
Kominek jest bardzo dobrze wykonany i ma piękny, czysty płomień z wirującym ogniem.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

5-litrowy palnik na etanol ze stali nierdzewnej do kominków na żel i etanol



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
815,00 zł
Sprzedawca: Kaminbau-Mierzwa

4-litrowy palnik na etanol ze stali nierdzewnej do kominków na żel i etanol



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
770,00 zł
Sprzedawca: Kaminbau-Mierzwa

Kominki stołowe 19*39 cm Kominek stołowy Kominek imprezowy



4,5Średnia ocena: 4,5 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
138,00 zł
Sprzedawca: GreatDEshop2021

Firell biokominek stołowy VERVE z czarnego betonu – biokominek na bioetanol do wnętrz i na zewnątrz – długa czas palenia



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
259,00 zł
Sprzedawca: Endusor

Kominek stołowy Firell® VERVE z litego betonu – kominek na bioetanol do użytku wewnątrz i na zewnątrz – wyjątkowo długi czas palenia – kominek stołowy na etanol do użytku wewnątrz i na zewnątrz



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(21)Liczba wystawionych ocen: 21
259,00 zł
Sprzedawca: Endusor

Biokominek stołowy CURL Black wykonany z czarnego betonu - Biokominek na bioetanol do użytku wewnątrz i na zewnątrz - Bardzo długi czas palenia - Biokominek stołowy z opatentowanym płomieniem wirowym



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
339,00 zł
Sprzedawca: Endusor

Firell Biokominek stołowy – Betonowy biokominek na bioetanol – Do wnętrz i na zewnątrz – Długi czas palenia – Opatentowany wirujący płomień



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(35)Liczba wystawionych ocen: 35
339,00 zł
Sprzedawca: Endusor

Kominek stołowy Firell® Tischkamin CURL-II, wykonany z metalu – kominek bioetanolowy do użytku wewnątrz i na zewnątrz – wyjątkowo długa czas pracy – palenisko stołowe z opatentowaną konstrukcją wirującego płomienia



4,9Średnia ocena: 4,9 z 5(46)Liczba wystawionych ocen: 46
199,00 zł
Sprzedawca: Endusor

3-litrowy palnik etanolowy ze stali nierdzewnej do kominków na żel i etanol



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
599,00 zł
Sprzedawca: Kaminbau-Mierzwa

Planika - Chantico Glassfire Stołowy biokominek przenośny na bioetanol z technologią Commerce, szkło cylindryczne



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
633,00 zł
Sprzedawca: Planika_Fires

2-litrowy palnik na etanol ze stali nierdzewnej do kominków na żel i bioetanol



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
556,00 zł
Sprzedawca: Kaminbau-Mierzwa

Kominek etanolowy Palnik na bioetanol 0,9 L Czas palenia 3 godziny Bez dymu metal 40 x 30 x 50 cm
894,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Czarny kominek stołowy Sorrento
754,92 zł
Sprzedawca: Kaminbau-Mierzwa

Kominek na bioetanol HOMCOM, kominek na bioetanol o mocy 7000 BTU, piec na etanol o pojemności 1,2 l, stal



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
723,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE

Piec zewnętrzny czarny
757,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Bioetanol 10 litrów do kominków
760,68 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Kominek zewnętrzny w kolorze brązowym
732,99 zł
Sprzedawca: Netsilla

Palenisko żeliwne do kominka
721,55 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Bioetanol 96,6%, 15 litrów, o zapachu lasu, do kominka
530,23 zł
Sprzedawca: FLBcommerce

Szkło zastępcze do lampy pelletowej, 100 cm
347,62 zł
Sprzedawca: FLBcommerce