3,0



Na podstawie 2 opinii
Już tylko 2 sztuki w tej cenie
LOVELY SMILE Premium Line 50 pasków do wybielania zębów, WHITE-STRIPS na 25 aplikacji | Wybielanie zębów bez nadtlenku, szybki efekt (zestaw ekonomiczny 50 sztuk)
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
262,46 zł
5 467,92 zł / 1kg
Darmowa wysyłka
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Łap promocję, póki trwa!
Wybielanie zębów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Urządzenie do wybielania zębów, technologia LED, regulowany czas, WHITE1 671,04 zł
Sprzedawca: BlissShopping

Więcej informacji o reklamie
Prozym Plaque Off - Ceva546,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Zestaw ApaCare Smile & Shine do profilaktyki, przeznaczony dla osób z wrażliwymi zębami i zapewniający ochronę przed próchnicą299,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Eucryl, Freshmint, Proszek wybielający do zębów, 50g (PRODUKT Z NIEMIEC)141,29 zł/1kg
9,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 276,00 zł/1kg
263,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Paski wybielające do zębów Uniquesmile – bez nadtlenku – innowacyjna formuła z naturalnymi składnikami (28 sztuk)
4 736,20 zł/1kg
236,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Polerka do zębów - wybielanie zębów - wybielanie zębów - polerka do zębów
248 800,01 zł/1kg
49,76 zł
Sprzedawca: A_und_G

Zestaw Premium
3 775,40 zł/1l
377,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

4-częściowy długopis wybielający zęby żel do wybielania zębów
907,19 zł/1l
58,06 zł
Sprzedawca: A_und_G

Zestaw podstawowy
3 666,00 zł/1l
366,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zestaw do wybielania zębów OptiSmile (2 szt.) + sztyft wybielający Rident
25,00 zł
Sprzedawca: nexon1140

Paski wybielające do zębów Oxygen Power Black Whitening Strips, 10 sztuk
124,95 zł
Sprzedawca: VISO

Iwhite Natural Whitening Strips 28 sztuk
6 393,57 zł/1l
179,02 zł
Sprzedawca: somnia24

Rio Smile White, Żel do wybielania zębów, 15 min
4 960,00 zł/1l
148,80 zł
Sprzedawca: VISO

Smilogic Whitening Strips – paski wybielające do zębów – 28 pasków (14 par) – smak miętowy
3 071,43 zł/1l
43,00 zł
Sprzedawca: PLI

Paski do wybielania zębów OptiSmile – z węglem aktywnym
242,00 zł
Sprzedawca: A_und_G

Zestaw 10 sztuk żelu wybielającego, zestaw do wybielania zębów, wybielanie zębów, białe zęby
549,18 zł/1kg
67,00 zł
Sprzedawca: nexon1140

Paski do wybielania zębów OptiSmile z węglem aktywnym
43,00 zł
Sprzedawca: nexon1140

Żel do wybielania zębów, szybkie utwardzanie, przyjemna aplikacja, 20 sztuk po 1,5 ml
1 593,40 zł
Sprzedawca: BlissShopping

Ajurwedyjski olejek do wybielania zębów Aliver - 237 ml
244,26 zł/1l
57,89 zł
Sprzedawca: Aliver
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
PROFESJONALNE BIAŁE PASKI zapewniające natychmiastowe rezultaty - paski do wybielania zębów - ekspresowe wybielanie zębów
Lovely Smile White Strips - JASNY UŚMIECH W KAŻDYM STRIPIE - Skuteczne i bezpieczne dla każdego szkliwa, idealne dla każdego!
Paski do wybielania zębów z technologią NO-SLIP - dla antypoślizgowego trzymania i równomiernego wybielania zębów!
INNOWACYJNY DESIGN - profesjonalna jakość polecana przez dentystów, sprawdzone rezultaty!
SPARSET 50 pasków wybielających zęby dla idealnego uśmiechu - 25 aplikacji - górny i dolny rząd zębów w zestawie! Bez zbędnych akcesoriów, takich jak otwieracze do ust, lampy, kable, nakładki, telefony komórkowe itp.
Wybielanie zębów BEZ NADWRAŻLIWOŚCI - Smak: orzeźwiająca mięta!
Zgodny z rozporządzeniem UE (WE) nr 1223/2009 - NATURALNIE BEZ NADTLENKU!
- Model
- Premium Line
- Waga
- 48 g
- Producent
- Enjoy Life
- Liczba sztuk
- 50
- EAN
- 6466803499630646680349963
- Model
- Premium Line
- Waga
- 48 g
- Producent
- Enjoy Life
- Liczba sztuk
- 50
- EAN
- 6466803499630646680349963
Pasuje również do tego

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Paski do wybielania zębów z technologią No-Slip Profesjonalne wybielanie do wybielania białych zębów Ray of Smile® (28 pasków)
5 276,00 zł/1kg
263,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

szkło ochronne 2X (wyświetlacz + aparat) do iPhone'a 15 Pro z folią pancerną na cały ekran 9H
50,65 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MSMTECHNOLOGIES

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 126,00 zł/1l
412,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
1 146,00 zł/1l
114,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Krzesło biurowe bez podłokietników - Krzesło do biurka z obiciem z tkaniny - Krzesło do czytania z szeroką poduszką do siedzenia ze skrzyżowanymi nogami - Funkcja bujania - Regulowana wysokość - Krzesło obrotowe 360° do domu - Kremowe kolory
399,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Urbanico-Stav

Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
99,98 zł/100ml
51,99 zł
-3%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
49,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

K18 Leave-In Molecular Repair Maska do włosów 50 ml
6 217,00 zł/1l
310,85 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Patera szklana na ciasto z kloszem, 32 cm
106,97 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet

12 * Panel ścienny 3D Biała tapeta PCV Dekoracja ścienna Płytki sufitowe 12 "x 12" Panele ścienne DIY Tapeta kwadratowa Biała
105,00 zł
Sprzedawca: Easybuy

TRADA łóżko na sprężynach 180x200 Palermo z szufladami z materacem z topperem w komplecie łóżko tapicerowane Bonell H3 Beige
2 945,44 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: TRADA

Paski wybielające do zębów Uniquesmile – bez nadtlenku – innowacyjna formuła z naturalnymi składnikami (28 sztuk)
4 736,20 zł/1kg
236,81 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia

Zestaw Premium
3 775,40 zł/1l
377,54 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Zestaw do czyszczenia zębów, usuwania kamienia nazębnego, usuwania przebarwień do domowej pielęgnacji zębów, z 5 regulowanymi trybami i 4 głowicami czyszczącymi
119,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Łóżko rozkładane Fortuna Lai 90x200cm/180x200cm, rozkładana sofa ze stelażem z listew i podłokietnikami, łóżko tapicerowane aksamitem, sofa dla dzieci, szara
1 669,70 zł
-275,10 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 394,60 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Remzetta

Tribesigns Nowoczesny stół jadalniany dla 6 osób, stół do salonu, 160 x 80 x 75 cm, prostokątny, stół kuchenny, stół jadalniany, nowoczesny design, biało-złoty
789,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Tribesigns

Celimax The VITA-A Retinol Shot Tightening Booster 15ml
433,27 zł/100ml
64,99 zł
Sprzedawca: LaRoseCare

Sideboard >Lissy< in Weiß aus Kunststoff - 118x70x30cm (BxHxT)
567,27 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: moebelando

Stół do jadalni VASAGLE, 80 x 75 cm (Ø x H), okrągły stół kuchenny, industrialny design, brąz vintage
302,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Smartwatch z funkcją połączeń Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness o stopniu ochrony IP68, z trybami sportowymi, monitorem tętna, monitorem snu dla systemów iOS i Android, czarny
180,41 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Hangtong-DE

wielofunkcyjna sofa rozkładana 6 w 1 150 cm, rozkładane podwójne łóżko ze zdejmowanym oparciem, schowkami i 2 poduszkami, nowoczesny lniany futon
1 399,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kaneliact

Zestaw 4 krzeseł do jadalni ML-Design z oparciem, antracytowe, wykonane z aksamitu
591,07 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: ECD-Germany

Kołdra 135x200 cm całoroczna kołdra 2. wyboru - ciepły koc do spania
27,99 zł
Sprzedawca: Amazinggirl

Oczyszczacz porów Elektryczny środek do usuwania zaskórników Odkurzacz Środek do czyszczenia porów Czyszczenie twarzy z ekranem LED i 4 sondami oraz 3
89,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Miamia

Bomann TSG 7404, Blat, Kompaktowy, Biały, Czarny, Przyciski, LED
1 019,00 zł
Klasa efektywności energetycznej produktu: F.
Sprzedawca: Clatronic_pl_KD

YARDIN 10 arkuszy samoprzylepnych płytek kuchennych samoprzylepne płytki backsplash 3D naklejki na płytki wodoodporne do kuchni łazienki (30 × 30 cm, szary)
134,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BojiaHome

Zestaw lokówkoków 5 w 1 z 3 wymiennymi końcówkami, idealny do tworzenia dużych loków. Lokówki z regulacją temperatury, w zestawie również prostownica. Posiadają powłokę ceramiczną i służą do kręcenia włosów
187,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BorlinGmbH

Miękka i wygodna pościel, pluszowa narzuta z poszewkami na poduszki - SNUGGBED, kolor różowy
135,53 zł
-6,78 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
128,75 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mormark
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
50%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 50% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
50%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 13 marca 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Marketing był właściwy. Świetny efekt po krótkim czasie
Bardzo dobry produkt, nawet dla palaczy i osób pijących kawę. Delikatnie i szybko rozjaśnia zęby bez skutków ubocznych. Świetny produkt.
Oceniono dnia 25 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Fotel dentystyczny maszyna do wybielania zębów lekka maszyna lampa wybielająca akcelerator



1,0Średnia ocena: 1,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
380,99 zł
Sprzedawca: Ladenza
221,89 zł/1kg

Eucryl, Freshmint, Proszek wybielający do zębów, 50g (PRODUKT Z NIEMIEC)



4,0Średnia ocena: 4,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
9,89 zł
Sprzedawca: Lemonbite
141,29 zł/1kg

Szyna nocna, materiał silikonowy, do stosowania w nocy, 4 sztuki
517,69 zł
Sprzedawca: BlissShopping

2x 100% naturalny proszek do wybielania zębów z węglem aktywnym



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
46,99 zł
Sprzedawca: nexon1140
0,00 zł/1l

Tymczasowe perełki do naprawy brakujących lub złamanych zębów, materiał do wypełnień dentystycznych, 10 g
71,00 zł
Sprzedawca: Ladenza
7 100,00 zł/1kg

Polerka do zębów - wybielanie zębów - wybielanie zębów - polerka do zębów



2,7Średnia ocena: 2,7 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
49,76 zł
Sprzedawca: A_und_G
248 800,01 zł/1kg

50 sztuk ściereczek do czyszczenia zębów Wipes Clean do głębokiego czyszczenia jamy ustnej



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24

Paski do polerowania zębów 4 mm żywiczne paski ścierne do wybielania zębów Ścierne narzędzia dentystyczne
66,20 zł
Sprzedawca: Zanjo24
5 092,31 zł/1kg

Lumineux Whitening Pen – wybielanie zębów bezpieczne dla szkliwa – wybielanie bez nadwrażliwości – podwójne działanie przeciw przebarwieniom – opracowany przez dentystów i nietoksyczny
74,80 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl
37 400,00 zł/1l

Elektryczny odparowywacz z płynnym środkiem przeciw owadom Raid Family bez zapachu 27 ml
36,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Dr.Best Vibration Junior Tooth 1szt
49,37 zł
Sprzedawca: Mega-Einkaufsparadies