4,4



Na podstawie 28 opinii
Już tylko 4 sztuki w tej cenie
Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.
935,99 zł
14,40 zł / 1l
Darmowa wysyłka
Prosto do Twojego domu
Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni
Nasze najlepszeoferty
Kuwety dla kotów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
PETKIT PURA MAX 2, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Plastik156,87 zł/1kg
2 157,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: T6Power

Więcej informacji o reklamie
Litter-Robot 4, Kot, Kuweta dla robotów, Biały, 15 V, 560 mm, 686 mm3 910,05 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
COSTWAY kuweta dla kota 63L, inteligentne usuwanie zapachów, sterylizacja, kuweta 50x50x59cm59,54 zł/1kg
387,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FDSGmbH

Więcej informacji o reklamie
COSTWAY kuweta dla kota z podwójnymi drzwiczkami i drapakiem, domek dla kota z otwartą półką i 2 przegrodami, kuweta dla kota w jaskini, dla kotów, psów i zwierząt domowych (biała)11,03 zł/1kg
303,25 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: FDSGmbH

Samoczyszcząca się kuweta o dużej pojemności, automatyczna kuweta z otwartym dachem dla wielu kotów z zabezpieczeniem
63,63 zł/1kg
859,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
149,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Revo-loo One - Automatyczna samoczyszcząca kuweta z aplikacją - W zestawie mata i obroża dla kota - 80L XXL
140,70 zł/1kg
1 266,26 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: brosmenbrandgroup

Samoczyszcząca kuweta dla kotów XXL – samoczyszcząca kuweta – automatyczna
99,89 zł/1kg
899,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Kattoilette

Amicura Cura X1 elektroniczne samoczyszczące kocie prysznicielki (sterowanie app, czujnik anti-pinch), XXL pojemnik na śmieci z zapobieganiem zapachów
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MC-Smart-Store

Kuweta dla kota Curver grafitowa
52,30 zł/1kg
167,01 zł
-19,01 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
148,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Catit | Kuweta SmartSift Samoczyszcząca | dla Kota | 63x66x48cm
141,18 zł/1kg
917,69 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Petoneer CL96961, Kot, Kuweta z kapturem, Biały, Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), 532,8 mm, 545 mm
151,67 zł/1kg
1 668,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech

FEANDREA kuweta dla kota, 80x53x49,2cm, z wyjmowaną przegrodą, beżowa
28,02 zł/1kg
445,46 zł
Sprzedawca: Lumarko

Kuweta dla kota PawHut z pokrywką, kuweta dla kota z łopatką, mata do kuwety, rozkładana tacka, kuweta XXL dla dużych kotów, 43 x 44 x 47 cm, zielona
91,39 zł/1kg
255,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

ROTHO Biała Cappuccino - żwirek dla kota
58,45 zł/1kg
128,60 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Pawhut PawHut kuweta dla kota z szufelką D31-066V00
81,87 zł/1kg
135,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: AOSOM-DE

Samoczyszcząca kuweta Scoopfree otwarta
106,24 zł/1kg
1 030,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Rotho Kuweta BONNIE Eco green dla kota
127,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FlatPrime

CATLINK Pro-X Luxury, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Polipropylen (PP), 40 dB, 65 l
228,73 zł/1kg
2 515,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: QIKtech
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
rewolucyjna konstrukcja】 Naszopatentowany, zintegrowany system eliminuje ryzyko uwięzienia kota - bezpieczeństwo przede wszystkim!
【Długotrwałe zaopatrzenie】Pojemny pojemnik o pojemności 2,4 galona zaopatruje kota do 15dni - idealny w podróży.
【Bezzapachowy】Koniec z nieprzyjemnymi zapachami dzięki systemowi eliminacji zapachówklasy lodówki.
inteligentne monitorowanie zdrowia】 Bądźna bieżąco z aktywnością swojego kota dzięki naszej aplikacjii czujnikom wagi.
【Maksymalne wykorzystanie przestrzeni】Objętość 4,5 ft³ zapewnia kotu dużo miejsca, nawet dla większych zwierząt.
PROBLEMY, KTÓRE MOGĄ WYSTĄPIĆ
- A: Ogólne problemy z przypisaniem do sieci i APP
1. Sprawdź, czy telefon jest podłączony do sygnału 5G routera, powinieneś najpierw przełączyć się na połączenie z siecią 2.4G routera w telefonie, a następnie użyć urządzenia do przypisania sieci.
2. Router działa w trybie dwupasmowym, zapoznaj się z instrukcją konfiguracji routera, aby odłączyć sygnały 2.4G i 5G i połączyć się z pasmem 2.4G.
3. Po dostrojeniu sieci telefon nie obsługuje funkcji Bluetooth i śledzenia satelitarnego.
4. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Wifi przez 2 sekundy, aby przejść do trybu sieciowego. Usłyszysz sygnał dźwiękowy, a ikona Wifi zacznie migać, aby potwierdzić tryb sieciowy; jeśli nie usłyszysz sygnału dźwiękowego i nie zobaczysz migającej kontrolki Wifi, ponownie naciśnij i przytrzymaj przycisk Auto. - B: Jeśli korzystasz z urządzenia po raz pierwszy, nie będzie ono dostępne po włączeniu.
Po włączeniu urządzenia wykonywany jest autotest trwający od 1 do 3 minut. Podczas tego procesu wszystkie przyciski nie działają, nie występuje żaden błąd i można z nich korzystać po zakończeniu autotestu.
- Wymiary
- 52*50.5*48cm
- Waga
- 9.8 kg
- Zawartość
- 65 l
- Model
- Selbstreinigende Katzentoilette
- Kolor
- Biały
- Zakres dostawy
- Darmowy
- EAN
- 5063371036547
- Numer producenta
- ES310396AAA
- Producent
- Wymiary
- 52*50.5*48cm
- Waga
- 9.8 kg
- Zawartość
- 65 l
- Model
- Selbstreinigende Katzentoilette
- Kolor
- Biały
- Zakres dostawy
- Darmowy
- EAN
- 5063371036547
- Numer producenta
- ES310396AAA
- Producent
Pasuje również do tego

Fontanna dla kota Bezprzewodowa fontanna dla kota z czujnikiem
215,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Drapak FEANDREA większy, 141cm, gruba kolumna, stabilny, antyprzechyłowy czarny
554,99 zł
Sprzedawca: Lumarko

Feandrea drapak 206 cm, XXL, z 13 drapakami, 2 platformy jasnoszary
414,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

Drapak dla kota Amy 27027, drapak z jaskiniami, miejscami do spania, drabinkami i sizalowymi pniami, stabilny, szary, 170 cm
365,00 zł
Sprzedawca: Kokiska

Samoczyszcząca się kuweta o dużej pojemności, automatyczna kuweta z otwartym dachem dla wielu kotów z zabezpieczeniem
63,63 zł/1kg
859,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Delgeo

Automatyczny dozownik karmy i wody dla zwierząt. Pojemność: 2,2 litra (karma) i 0,5 litra (woda). Dozownik karmy, zabawka z dozownikiem karmy. Dozowniki karmy, sucha karma, woda
44,99 zł
Sprzedawca: Retoo

Kuweta FEANDREA z pokrywą, dla kotów do 15 kg, w kolorze owsianym ciepłym szarym
61,47 zł/1kg
209,00 zł
Sprzedawca: Jurhan

Kuweta WISFOR Kuweta dla kota z szufelką Kuweta z pokrywą Składana kuweta z kapturem, 41×51×38 cm
58,10 zł/1kg
149,89 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WISFOR

Airzeen R7 Robot Odkurzający , odkurzacz robot 3 w 1 3000Pa, duża moc ssania, cichy robot odkurzacz, aplikacja/WiFi, czas pracy 120 min
479,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Honiture_DE

Yaheetech drapak drapak dla kota 87 cm drzewko wspinaczkowe z platformą widokową leżąca pusta jaskinia dla kota sizalowe pnie, jasnoszary
199,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Yaheetech

Trójwymiarowa sizalowa piłka do drapania dla kota Odporna na zużycie deska do drapania z pazurami Drapak dla kota z litego drewna Samoprzylepna zabawka dla kota
100,06 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: StarCommerce

Sony Playstation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, biały
3 411,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

CATSAN Hygiene plus, Granulat, 20 l, Biały, Papierowa torba
11,74 zł/1l
234,70 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Odkurzacz na mokro/sucho JONR ED12, zbiornik 850 ml, 35 min, szczotka krawędziowa 6 mm, samoczyszczący, do podłóg twardych i sierści zwierząt domowych
739,99 zł
-94,99 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
645,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Nintendo The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nintendo Switch, E10+ (powyżej 10 lat), Nośnik fizyczny
330,44 zł
Sprzedawca: somnia24

Poli rattanowy zestaw wypoczynkowy stół jadalnia salon meble ogrodowe zestaw ogrodowy 1x stół + 2x krzesła + 1x ławka + 2x taborety - szary
1 790,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EveMotionGmbH

HILTON Żwirek Bentonit zbrylający Lawenda 5L
5,65 zł/1kg
24,30 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Odkurzacz automatyczny Roborock QV 35A z funkcją mopowania i mopem podnoszonym, 8000 Pa (aktualizacja z Qrevo/Qrevo S/Qrevo plus), szczotka zapobiegająca matowieniu, uniwersalna stacja dokująca
1 644,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WohnWunder

Amicura Cura X1 elektroniczne samoczyszczące kocie prysznicielki (sterowanie app, czujnik anti-pinch), XXL pojemnik na śmieci z zapobieganiem zapachów
859,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MC-Smart-Store

Hulajnoga elektryczna RCB dla dzieci, składana hulajnoga elektryczna dla dzieci, maksymalny zasięg 16 km, maksymalna prędkość 20 km / h
812,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: hatservice

Szafka nocna VASAGLE z oświetleniem LED, z 3 szufladami, biała
319,00 zł
Sprzedawca: homerci

Ninja NC300EU, Tradycyjne przyrząd do robienia do lodów, 1,4 l, 3 mis(y), Czarny, Srebrny, 165 mm, 270 mm
1 412,40 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

SONGMICS Klatka dla małych zwierząt, zagroda zewnętrzna z panelami podłogowymi, 143 x 73 x 46 cm, biała
121,00 zł
-17,72 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,28 zł
Sprzedawca: Lumarko

Ergonomiczny materac z zimnej pianki 120 x 200 cm - komfort leżenia H3 - wysokość 11 cm, oddychający z pokrowcem nadającym się do prania - wyprodukowany w Niemczech
369,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Mister_Sandman

Projektor ULTIMEA 1080P Zaktualizowana wersja z funkcją unikania przeszkód, 700 ANSI lumenów, 15000:1, inteligentne wyrównanie ekranu, Apollo-P40
999,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: UltimeaGmbH

Maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Profesjonalna maszynka do strzyżenia LCD Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia włosów dla zwierząt Maszynka do strzyżenia włosów dla psów i kotów
84,89 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
79,89 zł
Sprzedawca: Retoo

Żwirek Biokat's Diamond Care Fresh 8l
8,21 zł/1kg
120,91 zł
-57,60 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
63,31 zł
Sprzedawca: STREFA

Drapak FEANDREA 3 miejsca do leżenia i jaskinia, zmywalne poduszki brązowe
406,40 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: everybuy_at

Nintendo Switch 2 + Mario Kart World, Nintendo Switch 2, Czarny, Analogowa/Cyfrowa, D-pad, Przycisk Home, Przycisk menu, Przycisk zasilania, Przyciski, LCD
2 320,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: EE-Shop

Wodoodporny ochraniacz na materac Blumtal 90 x 200 cm - certyfikat Oeko-Tex, oddychający materac nawierzchniowy, mocowanie napinające, bez trzasków
55,28 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Everbrent
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta







































Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 79% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
79%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
4%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
4%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 4% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
4%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 11% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
11%Zdjęcia klientów
Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 września 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Szkoda, że nie zdecydowałem się na to wcześniej
Mamy 3 koty i wypróbowaliśmy wszystko, co rynek ma do zaoferowania w zakresie kuwet. Zawsze myślałem, że za taką cenę, nie dziękuję. Aż do zeszłego tygodnia, kiedy miałem po prostu dość. Ten zapach, żwirek wszędzie i nic nie działało. Po prostu zamówiłam. Dostawa poszła gładko i super szybko. Toaleta działa świetnie, nasze trzy myszy natychmiast ją zaakceptowały. Nigdzie nie ma już żwirku, a wentylacja jest po prostu bezkonkurencyjna. Nie miałem wielkich oczekiwań i byłem całkowicie przekonany. Myślę, że na pewno będzie też jedna na wyższym piętrze.
Oceniono dnia 13 września 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Wow
Jestem bardzo zadowolony
Oceniono dnia 3 listopada 2024 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Bardzo dobra toaleta!
Jestem bardzo zadowolony z toalety i obsługi klienta. Toaleta współpracuje z aplikacją i cieszymy się, że nie musimy czyścić toalety kilka razy dziennie. Obsługa klienta jest również świetna, zawsze odpowiadają na zapytania i reagują natychmiast. Zawsze chętnie wrócę!
Oceniono dnia 27 października 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Inteligentny i bezpieczny produkt
Nie chcę już czyścić kuwety rękami i nie chcę też znosić jej zapachu, więc kupiłam tę dość niedrogą automatyczną kuwetę. Przed napełnieniem kuwety mój kot wskoczył do niej i nasikał, a po napełnieniu kuwety zrobił pierwsze siusiu. Dzięki czujnikowi nie jest to niebezpieczne dla mojej małej myszki. Za tę cenę mogę ją tylko polecić.
Oceniono dnia 16 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.at i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Kuweta Merax
Ja i mój kot jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i wydajności. Działa bardzo dobrze. Dziękuję ☺️
Oceniono dnia 18 listopada 2023 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Gorąco polecam
Artykuł jest tego wart, oszczędza czas, nie trzeba wąchać tego zapachu, urządzenie jest bardzo ciche podczas sprzątania. Jedynie to, że wystarczy wymienić worek raz na miesiąc jest nie na miejscu, bo zaczyna bardzo śmierdzieć, ja pozbywam się go co 2 tygodnie razem z kotem. Inaczej nie chciałoby mi się zmieniać na normalną kuwetę. Nie wiem ile prądu pobiera.
Oceniono dnia 20 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Świetny wynalazek..!!!!
Świetny produkt... mały kotek go uwielbia....
Oceniono dnia 1 września 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de i automatycznie przetłumaczona.
Zweryfikowany zakup
Oznacz tę opinię jako pomocną.
Zgłoś tę recenzję.Zgłoś
Mega super!
Jestem bardzo zadowolony.
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Mata Pod Kuwetę Dla Kota – Mata Dla Kotów – Czarna, 60 x 45 cm, Dwuwarstwowa
23,09 zł
Sprzedawca: Frizlo

PETKIT PURA MAX 2, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Plastik



2,0Średnia ocena: 2,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
2 157,00 zł
Sprzedawca: T6Power
156,87 zł/1kg

Ręcznie Pleciona Rattanowa Obudowa Na Kuwetę Dla Kota Z Drzwiczkami I Akcesoriami
345,13 zł
Sprzedawca: Mopvanzstore

COSTWAY kuweta dla kota 63L, inteligentne usuwanie zapachów, sterylizacja, kuweta 50x50x59cm



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(11)Liczba wystawionych ocen: 11
387,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
59,54 zł/1kg

Kuweta dla kota PawHut z pokrywą, stal nierdzewna, kuweta dla kota z łopatką, tacka, kuweta dla kota z przednim wejściem i górnym wyjściem, worki dezodorujące, dla kotów do 7 kg, kolor biały
254,90 zł
Sprzedawca: AOSOM-DE
87,90 zł/1kg

Kuweta Samoczyszcząca Automatyczna dla Kota Smart WiFi Tuya Jonizacja PIR
1 024,00 zł
-25,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
999,00 zł
Sprzedawca: GOMEDIA

Obrotowa, automatyczna kuweta, samoczyszcząca i dezodoryzująca, z panelem dotykowym, zamknięta, bezzapachowa kuweta, sterowanie APP, zintegrowany czujnik zbliżeniowy i grawitacyjny, kuwety z wysokimi ściankami, bez szufelki dla kotów o wadze od 1 do 8 kg



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
4 428,99 zł
Sprzedawca: elezone
491,54 zł/1kg

COSTWAY, szafka dla kota, 90x50x50 cm, z ukrytą kuwetą, matą do drapania i 2 drzwiczkami, dom dla kota do użytku wewnątrz, nowoczesny stolik pomocniczy, szafka na kuwetę wykonana z drewna
229,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
13,88 zł/1kg

SAVIC Nestor Jumbo Biało-Szary - kryta toaleta dla kota - 66,5x48,5x46,5 cm - 1 szt.



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
126,99 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster
53,74 zł/1kg

Szafka dla kota COSTWAY, szafka z kuwetą, stacją ładującą i oświetleniem LED, 16 trybów, szuflada, półki, drzwi i wejście, domek dla kota, w zestawie pilot zdalnego sterowania, kolor biały
409,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
17,40 zł/1kg

COSTWAY 3 w 1 szafka na kuwetę dla kota, szafka dla kota z matą do ściółki, 2 zamykane drzwi, wejście i schowek, domek dla kota, stolik pomocniczy, biały



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
307,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
23,62 zł/1kg

Kuweta COSTWAY z podwójnymi drzwiczkami, drapakiem, otwartą półką i 2 przegrodami, kuweta, jaskinia dla kota, domek dla kota, dla kotów, psów, zwierząt domowych (kawa)



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(38)Liczba wystawionych ocen: 38
307,56 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
11,18 zł/1kg

Szafka na kuwetę COSTWAY, szafka dla kota z 2 matami do drapania z sizalu, platformami i składaną półką, domek dla kota 3 w 1 z kuwetą i stolikiem pomocniczym, drewno, biały
357,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
7,14 zł/1kg

COSTWAY Szafka na kuwetę dla kota, szafka na kuwetę z 2 szufladami, 3 drzwiczkami i wejściem, stolik boczny dla kota 100x45x80cm Biały



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
595,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
20,52 zł/1kg

Samoczyszcząca kuweta Merax Automatyczna kuweta z kontrolą APP/usuwanie zapachów/duża pojemność 65L+9L, Smart Health Monitor



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(28)Liczba wystawionych ocen: 28
935,99 zł
Sprzedawca: MERAX
14,40 zł/1l

Samoczyszcząca kuweta Fudajo 76 L, automatyczna kuweta 55 x 50 x 66,5 cm, kuweta elektryczna z aplikacją i złączem USB
1 539,99 zł
Sprzedawca: WilTec

COSTWAY szafka dla kota z półką, szafka na kuwetę do kociej toalety, domek dla kota z 3-poziomowymi półkami, 4 haczykami i wejściem, meble dla kota szare
404,00 zł
Sprzedawca: FDSGmbH
18,36 zł/1kg

Curver Kuweta z Filtrem Toaleta Dla Kota + Łopatka



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(63)Liczba wystawionych ocen: 63
166,69 zł
-19,69 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
147,00 zł
Sprzedawca: Sferis-ZooFaster

Myers CLB-W1 Inteligentna, samoczyszcząca kuweta dla kotów z Wi-Fi | Automatyczne czyszczenie | 72 l | Sterowanie za pomocą aplikacji | Biała
880,68 zł
Sprzedawca: SecureTrade
251,62 zł/1kg

CATLINK Pro-X Luxury, Kot, Samoczyszcząca się kuweta, Biały, Polipropylen (PP), 40 dB, 65 l



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
2 515,99 zł
Sprzedawca: QIKtech
228,73 zł/1kg