5,0



Na podstawie 2 opinii
Sebastian Professional Liquid Steel 140 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
150,94 zł
1 078,14 zł / 1l
+ 12,00 zł za wysyłkę
Prosto do Twojego domu
Złóż zamówienie w ciągu
2h 58m 21s
Licznik pokazuje, ile czasu pozostało, aby złożyć zamówienie i otrzymać przesyłkę we wskazanym terminie.
Dostępny rabat przy zakupie większej liczby sztuk:
Łap promocję, póki trwa!
Żele do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml44,99 zł/1kg
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml116,63 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
ACTIVILONG Acticurl Żel aktywator loków - 260 ml477,50 zł/1kg
191,00 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml849,90 zł/1l
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Sebastian Professional Gel Forte Strong Hold 200 ml
423,00 zł/1l
84,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

EIMI Pearl Styler XXL 150 ml
1 519,33 zł/1l
227,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Liquid Steel – supermocny żel do włosów 140 ml
806,21 zł/1l
112,87 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Sachajuan Pasta do włosów 80 ml
1 678,25 zł/1l
143,59 zł
-9,33 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
134,26 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Schwarzkopf Osis+ G.Force, 150 ml
378,60 zł/1l
56,79 zł
Sprzedawca: VISO

Schwarzkopf Osis+ Mess Up 100 ml
468,60 zł/1l
46,86 zł
Sprzedawca: VISO

Kadus Professional Gel Solidify It 100ml
620,00 zł/1l
62,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Inebrya Up To You Liss Smoothing Cream 200 ml
236,65 zł/1l
47,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

MARMARA BARBER Żel do włosów nr 33 500 ml
445,10 zł/1l
222,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

IMMORTAL Haarpuder STYLING POWDER - 20g
2 098,00 zł/1l
41,96 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

Keune Gel 1922 By J.M. Keune Classic Gel
826,67 zł/1l
124,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Stylesign Smooth Schwereloses Glanz-Öl 50 ml
1 320,80 zł/1l
66,04 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Taft Extreme Freezing Gel 5 (300 ml)
344,87 zł/1l
132,16 zł
-28,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
103,46 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

Kadus Professional Sculpt Coil Up 200 ml
380,00 zł/1l
76,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Sebastian Texturizer – żel w płynie zwiększający objętość włosów, 145 ml
878,28 zł/1l
127,35 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Doświadcz maksymalnej kontroli i nieograniczonych możliwości stylizacji dzięki wysoce skoncentrowanemu produktowi do stylizacji Liquid Steel od Sebastian Professional. Supermocny stalowy stylizator został specjalnie opracowany, aby opanować nawet najbardziej wymagające stylizacje.
Niezależnie od tego, czy chodzi o ostre jak brzytwa cięcia, precyzyjne kontury czy odważne stylizacje - ten stylizator zapewnia profesjonalne rezultaty. - Supermocne utrwalenie: zapewnia wyjątkowo długotrwały i niezawodny styl - Niezrównany metaliczny połysk: nadaje włosom wyjątkowy, lśniący wygląd - Maksymalna kontrola: idealny do kreatywnych i wymagających stylizacji z precyzyjnym wykończeniem [Aplikacja] Nałóż Liquid Steel na suche włosy, aby uzyskać wyjątkowo mocne utrwalenie i kontrolę. Uwaga: nie używać narzędzi do stylizacji na gorąco, nie suszyć suszarką. Nałóż Sebastian Liquid Steel na wilgotne włosy, aby okiełznać, uformować i wystylizować ekstremalne fryzury.
Składniki Woda/woda/eau, kopolimer Vp/va, glikol propylenowy, kopolimer akrylanów/ceteth-20 itakonianu, aminometylopropanol, uwodorniony olej rycynowy Peg-40, fenoksyetanol, Panthenol, Fragrance/parfum, Dmdm Hydantoin, Disodium Edta, Peg-25 Paba, Limonene, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-isomethyl Ionone, Linalool, Citral, Ext. Violet 2 (Ci 60730), Yellow 5 (Ci 19140), Blue 1 (Ci 42090)
Sebastian Form Liquid Steel 140ml
- Skoncentrowany stylizator.
- Stworzony do precyzyjnych, ostrych jak brzytwa cięć.
- Utrzymuje włosy dokładnie tam, gdzie powinny być.
- Dzięki Liquid Steel profesjonaliści z laboratorium Sebastian na nowo definiują utrwalenie.
- Znaleźli rozwiązanie w postaci bezkonkurencyjnego, błyszczącego, metalicznego, ultra mocnego stylizatora Liquid Steel.
- Niebezpiecznie mocny stalowy stylizator zapewnia niezrównane rezultaty; inne stylizatory uważaj.
Zastosowanie:
- Wciśnij w mokre włosy, aby je utrwalić, uformować, ujarzmić lub podkręcić, aby uzyskać odważne wykończenie.
- Używaj na suchych włosach, aby uzyskać bardzo mocne utrwalenie i kontrolę.
- Uwaga: Nie stosować z narzędziami do stylizacji na gorąco ani nie suszyć suszarką.
Utrwalenie mocne jak stal!
Skoncentrowany stylizator. Niebezpiecznie mocny stylizator zapewniający niezrównany metaliczny połysk i ultra mocne utrwalenie.
Profesjonalny produkt do stylizacji z super mocnym utrwaleniem Wysoce skoncentrowany stylizator zapewniający maksymalną kontrolę i wyraziste wykończenie Niezrównany metaliczny połysk Super mocne utrwalenie Instrukcja użycia Nałóż Liquid Steel na suche włosy, aby uzyskać ultra mocne utrwalenie i kontrolę. Uwaga: nie używać narzędzi do stylizacji na gorąco, nie suszyć suszarką. Nałóż Sebastian Liquid Steel na wilgotne włosy, aby okiełznać, uformować i wystylizować ekstremalne fryzury.
Sebastian Liquid Steel 150ml
- Waga
- 190 g
- Zawartość
- 140 ml
- Składniki
- Woda / aqua / eau, kopolimer Vp / Va, glikol propylenowy, kopolimer akrylanów / itakonianu cetylu-20, aminometylopropanol, uwodorniony olej rycynowy Peg-40, fenoksyetanol, pantenol, zapach / perfumy, Dmdm Hydantoin, disodium edta, Peg-25 Paba, limonen, Benzyl Sal
- Producent
- PADU
- EAN
- 4064666224947
- Numer producenta
- 6833
- Waga
- 190 g
- Zawartość
- 140 ml
- Składniki
- Woda / aqua / eau, kopolimer Vp / Va, glikol propylenowy, kopolimer akrylanów / itakonianu cetylu-20, aminometylopropanol, uwodorniony olej rycynowy Peg-40, fenoksyetanol, pantenol, zapach / perfumy, Dmdm Hydantoin, disodium edta, Peg-25 Paba, limonen, Benzyl Sal
- Producent
- PADU
- EAN
- 4064666224947
- Numer producenta
- 6833
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Sebastian Professional Gel Forte Strong Hold 200 ml
423,00 zł/1l
84,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Dark Oil Lightweight Shampoo odżywczy szampon dla wygładzenia i blasku włosów 250 ml
1 586,00 zł/1l
396,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Shower Mousse Form Mousse Forte
548,10 zł/1l
109,62 zł
Sprzedawca: ADI_Global_Store

Wella Professionals EIMI Nutricurls Boost Bounce pianka do włosów falowanych i kręconych 300 ml
810,33 zł/1l
243,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Professional Trilliant 150 ml
691,80 zł/1l
103,77 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Aigostar 8433325205089, Frytkownica na gorące powietrze, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Pojedyńczy
422,72 zł
-35,32 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
387,40 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: GrupaGSM

Zasilacz Apple 20 W USB-C - ładowarka
47,21 zł
Sprzedawca: EssentialSolution

Wessper ekologiczny odkamieniacz do ekspresów do kawy 2 x 500 ml, ekspresy do kawy, espresso - kompatybilny z Delonghi, Senseo, Saeco, Nespresso, Jura, Siemens, Miele itp
76,52 zł/1l
76,52 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerSprzedawca: CSVK

Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
12 004,40 zł/1l
1 200,44 zł
Sprzedawca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Sebastian Paste Sebastian Seb Man Styling The Sculptor - Matte Clay - Glinka matująca
1 509,33 zł/1l
113,20 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Magilano SKYJO, Gra karciana, Zrzucanie, 8 lat(a), 30 min
125,92 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: collect-it-de

Sebastian Professional Twisted Mask 500 ml
331,90 zł/1l
165,95 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

grillas® podpałka 10 kg wełna drzewna podpałka do grilla podpałka do drewna
20,00 zł/1kg
199,96 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DWD-Company

Cyfrowy dyktafon, rejestrator głosu z kablem USB i słuchawkami dousznymi, cyfrowy dyktafon w formie długopisu, odtwarzacz muzyki 【bez karty pamięci】
127,53 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: elezone

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Sebastian Professional Potion 9 150ml
99,10 zł/100ml
148,65 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Scratch Remover Universal Tube 150g
265,20 zł/1l
39,78 zł
Sprzedawca: TR8

HOME DELUXE Klimatyzator przenośny KIMO - 9000 BTU | klimatyzator przenośny, klimatyzator mobilny, klimatyzator przenośny
1 827,99 zł
Darmowa wysyłka
BestsellerKlasa efektywności energetycznej produktu: A.
Od A+++ do DSprzedawca: Home-Deluxe-GmbH

Apple MagSafe, Wewnętrzna, Bezprzewodowe ładowanie, Srebrny, Biały
116,35 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Nali

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
223,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Masseno Narożnik POTARO z funkcją spania i pojemnikiem na pościel Kształt L, Rozkładana sofa, Rogówka - Kremowy, POSO 100
1 499,00 zł
Sprzedawca: masseno

Łóżko tapicerowane Merax 180x200 cm ze stelażem z listew i schowkiem, hydrauliczne łóżko na sprężynach, aksamitne łóżko na sprężynach, łóżko podwójne w kształcie ucha, funkcjonalne łóżko, szare
1 431,99 zł
-60,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
1 371,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MERAX

Sebastian Professional Volupt Shampoo 250 ml
421,40 zł/1l
105,35 zł
Sprzedawca: Denpoli-Venda

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Włosy łamliwe, Włosy zniszczone, Martwe włosy, Wszystkie kolory, Naprawa, Wzmacniający, Leczenie, Butelka
1 290,90 zł/1l
129,09 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: MFETradeShop

Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Rich Naturals profesjonalna permanentna farba do włosów 10/16 60 ml
516,50 zł/1l
30,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Color Fresh Mask, Liliowy, Lilac Frost, 150 ml, Damski, Do wszystkich włosów, Tubka
1 683,67 zł/1l
252,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Sebastian Maske Foundation Dark Oil Lekka maska Alle Haartypen
1 828,00 zł/1l
274,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Wella EIMI Extra Volume, Pianka do włosów, Kobiety, 300 ml, Do wszystkich włosów, Zwiększanie objętości, Wszystkie kolory
177,00 zł/1l
53,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Olaplex No.0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
354,77 zł/1l
54,99 zł
Sprzedawca: esiteo
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 24 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 maja 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Bestseller






Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
116,63 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Elastyczna guma włóknista, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
287,77 zł/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Gel Bardzo mocny żel do włosów, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
25,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,96 zł/1l

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 3 x 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,97 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
297,76 zł/1l

Alfaparf – wegański mus modelujący do utrwalania fryzury, 250 ml
99,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
344 793,11 zł/1kg

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
296,63 zł/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
66,99 zł/1kg

Stylesign Creative Texture Dry Texturizing Spray (Dry Boost) 200 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 099,83 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Pasta do włosów, 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
393,27 zł/1l

American Crew Whip 85g
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56 990,00 zł/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
55,99 zł/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
284,95 zł/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
55,15 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
48,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
44,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Matowa pomada do włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Oryginalna pomada do włosów
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal