5,0



Na podstawie 2 opinii
American Crew Classic Forming Cream 2 x 85 g Krem do stylizacji o średniej mocy utrwalenia
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
86,99 zł
1 023,41 zł / 1l
+ 11,99 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Żele do włosów i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml44,99 zł/1kg
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml116,63 zł/1l
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Matowa pomada do włosów94,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Więcej informacji o reklamie
American Crew Whip 85g56 990,00 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

American Crew Classic Fibre 2x85g
976,35 zł/1l
82,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Glinka do stylizacji American Crew 85g
896,20 zł/1kg
89,62 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

CREMO - Krem do stylizacji włosów MEDIUM HOLD & MEDIUM SHINE 113 g
1 782,04 zł/1kg
201,37 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

American Crew Fiber Cream 100 ml
695,60 zł/1l
69,56 zł
Sprzedawca: VISO

American Crew Boost Powder puder do włosów bez objętości 20 ml
2 737,50 zł/1kg
54,75 zł
Sprzedawca: Tersorte

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml
48,99 zł/1kg
55,15 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Pomada do stylizacji American Crew Heavy Hold Pomade 85ml
998,82 zł/1l
84,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Keune Gel 1922 By J.M. Keune Classic Gel
826,67 zł/1l
124,00 zł
Sprzedawca: Friseurtotal

Syoss Curl Control Kremowy żel do stylizacji włosów kręconych, 250ml
93,30 zł/1kg
27,99 zł
Sprzedawca: Dolmoshop

Pomady do stylizacji włosów Hairgum Wax Strong
880,90 zł/1kg
88,09 zł
Sprzedawca: somnia24

Pomada do włosów (Fiber Pomade) 95 g
297,47 zł/1kg
44,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Kerastase Curl Manifesto Enhancing Defining Gel-Cream 150ml
1 511,20 zł/1l
226,68 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Żel do stylizacji Medium, 100 ml
1 632,70 zł/1l
163,27 zł
Sprzedawca: NutraBestBG

Lockhart's - Matte Clay - Pomada, glinka do włosów 96g
412,19 zł/1kg
111,29 zł
Sprzedawca: barberkosmetik

NIVEA MEN - Krem do stylizacji włosów - 150 ml - Value pack - 2 szt
597,10 zł/1l
221,83 zł
-42,70 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,13 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: WAYS

American Crew - Fiber 85.0g
58,17 zł/1kg
58,17 zł
Sprzedawca: Tersorte
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
American CrewClassic Forming Cream | Zestaw: Krem modelujący 2x85g
Classic Forming Cream jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Zawiera woski roślinne z Carnuby (Copernica Cerifera) i glicerynę, które mocno i elastycznie utrwalają fryzurę oraz nadają jej naturalny połysk. CLASSIC Oczyszczanie. Odżywianie. Po prostu: styl. Dla każdego mężczyzny. Kompletna linia kosmetyków od szamponów i odżywek po szeroką gamę produktów do stylizacji włosów i pielęgnacji ciała. Subtelny, klasyczny zapach i delikatne składniki pielęgnacyjne sprawiają, że każdy mężczyzna sięgający po kosmetyki American Crew Classic wygląda dobrze i czuje się dobrze. AmericanCrew to marka ekskluzywnych amerykańskich kosmetyków do stylizacji włosów i pielęgnacji ciała stworzona przez mężczyzn dla mężczyzn.American Crew to prawdziwy wyraz męskiej osobowości, synonim męskiego stylu, elegancji i dobrego smaku. Marka została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy chcą świadomie kształtować swój indywidualny wizerunek poprzez estetyczny, zadbany wygląd zgodny z najnowszymi trendami mody. American Crew to różnorodność dopasowana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb
.
Forming Cream | Medium Strength Styling Cream 85gAmerican
Crew Forming Cream to krem do stylizacji o średniej sile utrwalenia. Produkt ma średnie utrwalenie i średni połysk. American Crew Forming Cream jest odpowiedni dla włosów normalnych i grubych. Cienkie pasma mogą być niepotrzebnie obciążone. Zawiera woski roślinne z Carnuby (Copernica Cerifera) i glicerynę, które mocno i elastycznie utrwalają fryzurę oraz nadają jej naturalny połysk. American Crew Forming Cream jest dość rzadki i łatwo go rozprowadzić dłońmi i nałożyć na włosy, dlatego polecany jest mężczyznom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze stylizacją włosów. Formuła na bazie wody sprawia, że kosmetyk łatwo zmywa się z włosów. American Crew to marka ekskluzywnych amerykańskich kosmetyków do stylizacji, pielęgnacji włosów i ciała stworzonych przez mężczyzn dla mężczyzn.American Crew to prawdziwy wyraz męskiej osobowości, synonim męskiego stylu, elegancji i dobrego smaku. Marka została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy pragną świadomie kształtować swój indywidualny wizerunek poprzez estetyczny, zadbany wygląd zgodny z najnowszymi trendami mody. American Crew to różnorodność dopasowana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Objętość:
85g Sposób użycia:
Niewielką ilość produktu rozprowadzić na wilgotnych lub suchych włosach i ułożyć fryzurę.
Classic Forming Cream jest odpowiedni do wszystkich rodzajów włosów. Zawiera woski roślinne z Carnuby (Copernica Cerifera) i glicerynę, które mocno i elastycznie utrwalają fryzurę oraz nadają jej naturalny połysk. CLASSIC Oczyszczanie. Odżywianie. Po prostu: styl. Dla każdego mężczyzny. Kompletna linia kosmetyków od szamponów i odżywek po szeroką gamę produktów do stylizacji włosów i pielęgnacji ciała. Subtelny, klasyczny zapach i delikatne składniki pielęgnacyjne sprawiają, że każdy mężczyzna sięgający po kosmetyki American Crew Classic wygląda dobrze i czuje się dobrze. AmericanCrew to marka ekskluzywnych amerykańskich kosmetyków do stylizacji włosów i pielęgnacji ciała stworzona przez mężczyzn dla mężczyzn.American Crew to prawdziwy wyraz męskiej osobowości, synonim męskiego stylu, elegancji i dobrego smaku. Marka została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy chcą świadomie kształtować swój indywidualny wizerunek poprzez estetyczny, zadbany wygląd zgodny z najnowszymi trendami mody. American Crew to różnorodność dopasowana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb
.
Forming Cream | Medium Strength Styling Cream 85gAmerican
Crew Forming Cream to krem do stylizacji o średniej sile utrwalenia. Produkt ma średnie utrwalenie i średni połysk. American Crew Forming Cream jest odpowiedni dla włosów normalnych i grubych. Cienkie pasma mogą być niepotrzebnie obciążone. Zawiera woski roślinne z Carnuby (Copernica Cerifera) i glicerynę, które mocno i elastycznie utrwalają fryzurę oraz nadają jej naturalny połysk. American Crew Forming Cream jest dość rzadki i łatwo go rozprowadzić dłońmi i nałożyć na włosy, dlatego polecany jest mężczyznom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze stylizacją włosów. Formuła na bazie wody sprawia, że kosmetyk łatwo zmywa się z włosów. American Crew to marka ekskluzywnych amerykańskich kosmetyków do stylizacji, pielęgnacji włosów i ciała stworzonych przez mężczyzn dla mężczyzn.American Crew to prawdziwy wyraz męskiej osobowości, synonim męskiego stylu, elegancji i dobrego smaku. Marka została stworzona z myślą o mężczyznach, którzy pragną świadomie kształtować swój indywidualny wizerunek poprzez estetyczny, zadbany wygląd zgodny z najnowszymi trendami mody. American Crew to różnorodność dopasowana do indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Objętość:
85g Sposób użycia:
Niewielką ilość produktu rozprowadzić na wilgotnych lub suchych włosach i ułożyć fryzurę.
- Wymiary
- 2 x 85 g
- Model
- Classic Forming Cream
- Waga
- 85 g
- Zawartość
- 85 ml
- Składniki
- n.d
- Producent
- EAN
- 3237166808721
- Numer producenta
- Classic Forming Cream
- Wymiary
- 2 x 85 g
- Model
- Classic Forming Cream
- Waga
- 85 g
- Zawartość
- 85 ml
- Składniki
- n.d
- Producent
- EAN
- 3237166808721
- Numer producenta
- Classic Forming Cream
Pasuje również do tego

American Crew Alternator Elastyczny spray do modelowania włosów, 100ml
59,34 zł
Sprzedawca: VISO

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml
284,95 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

American Crew Grooming Cream 85g, Krem do włosów, Mężczyźni, Kręconych włosów, Odżywiający, Utrwalanie, Nawilżający, Ochrona, Świecący, Zmiękczający, 85 g, Słoiczek
0,60 zł/1l
51,34 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Eimi Dynamic Fix Szybko utrwalający lakier do włosów, 500ml
111,20 zł/1l
55,60 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals SP Volumize Szampon nadający włosom objętość, 250ml
131,36 zł/1l
32,84 zł
Sprzedawca: MANADA

Wella Color Fresh Mask, Brązowy, Cool Espresso, 150 ml, Każda płeć, Brązowy, Do wszystkich włosów
238,60 zł/1l
35,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell DualSenses Colour Extra Rich Szampon 250ml + Odżywka 200ml
215,53 zł/1l
96,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 2 x 100 ml
649,95 zł/1l
129,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Pure Naturals dla kobiet 60 - 3/00 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml
45,99 zł/1kg
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
116,42 zł/1l
116,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Goldwell - StyleSign Volume Bodifying Brilliance Mousse 300ml
68,54 zł/1kg
68,54 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100 ml
1 650,90 zł/1l
165,09 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

American Crew Firm Hold Styling Gel, Żel do włosów, Mężczyźni, Do wszystkich włosów, 250 ml, Utrwalanie, Tubka
120,12 zł/1l
30,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals System Professional LuxeOil Keratin Protect Shampoo, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Do wszystkich włosów, Mocne włosy, Odżywianie, Ochrona
71,12 zł/1l
71,12 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml
91,99 zł/1kg
91,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Elements Renewing Shampoo 250 ml
350,89 zł/1kg
98,25 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Special Blonde dla kobiet 60 - 12/96 - Wella Professionals
514,50 zł/1l
30,87 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Intense Repair, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Ochrona, Oczyszczający, Naprawa, Wygładzający
394,08 zł/1l
98,52 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

American Crew Fiber, Wosk do włosów, 50 g, Mężczyźni, Utrwalanie, Matowy, Aqua/Water/Eau, Lanolin Cera (Lanolin Wax) (Cire De Lanoline), Cetearyl Alcohol, PVP, Tridecyl...
440,33 zł/1l
29,94 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,42 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
203,80 zł/1l
203,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Włosy normalne, Wszystkie kolory
384,30 zł/1l
384,30 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Fanola No Yellow, 1000 ml, Szampon, Unisex, Rozjaśnione włosy, Włosy blond, Szare włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Świecący
64,99 zł/1l
64,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Koleston Perfect farba do włosów Me+ Rich Naturals dla kobiet 60 - 9/97 - Wella Professionals
567,17 zł/1l
34,03 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Szampon Wella Shampoo Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska do włosów zniszczonych 400 ml
339,75 zł/1l
135,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
89,99 zł/1kg
89,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Fanola No Yellow, 350 ml, Kobiety, Kolorowe włosy, Blond, Przeciwdziałanie żółknięciu, Korekta kolorów, Odżywiający, Świecący, Butelka
125,69 zł/1l
43,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
135,96 zł/1l
33,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta









Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 29 sierpnia 2026 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 18 sierpnia 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie
Bestseller









Bestseller






Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.
Darmowa wysyłkaRabat 5% od 3 szt.

Schwarzkopf Professional Osis+ Curl Jam Żel definiujący loki, 300 ml



3,0Średnia ocena: 3,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
34,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
116,63 zł/1l

Schwarzkopf Professional Osis+ Thrill Elastyczna guma włóknista, 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
29,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
299,90 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 6x150ml - Elastyczność - Objętość - Szybkoschnący



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
287,77 zł/1l

Schwarzkopf Silhouette Super Hold Gel Bardzo mocny żel do włosów, 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(6)Liczba wystawionych ocen: 6
25,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
103,96 zł/1l

Zestaw past teksturyzujących Goldwell Texture Roughman 3 x 100 ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
649,97 zł/1l

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 3x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
133,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
297,76 zł/1l

Alfaparf – wegański mus modelujący do utrwalania fryzury, 250 ml
99,99 zł
Sprzedawca: NIKCORP
344 793,11 zł/1kg

Goldwell | Żel do włosów Stylesign Lagoom Jam - 2x150ml - Szybkoschnący - Objętość i elastyczność



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
88,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
296,63 zł/1l

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 3x100ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
84,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
849,90 zł/1l

Goldwell - Stylesign Texture Roughman Texturizing Paste 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(13)Liczba wystawionych ocen: 13
66,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
66,99 zł/1kg

Stylesign Creative Texture Dry Texturizing Spray (Dry Boost) 200 ml



3,7Średnia ocena: 3,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
65,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 099,83 zł/1l

L'Oreal Paris Tecni Art. Web, Pasta do włosów, 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
58,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
393,27 zł/1l

American Crew Whip 85g
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
56 990,00 zł/1l

Goldwell - Stylesign Heat Styling Straightening Balm 100ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
55,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
55,99 zł/1kg

Schwarzkopf Osis Thrill Fibre Gum 2x100ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
284,95 zł/1l

Goldwell - Stylesign Curls Defining Cream 150ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
55,15 zł
-11%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
48,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
48,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Texture Shaping Cream 75ml



4,6Średnia ocena: 4,6 z 5(10)Liczba wystawionych ocen: 10
44,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
44,99 zł/1kg

Goldwell - Stylesign Lagoom Jam Styling Gel 150ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(8)Liczba wystawionych ocen: 8
45,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
45,99 zł/1kg

Matowa pomada do włosów



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(1)Liczba wystawionych ocen: 1
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal

Oryginalna pomada do włosów
94,99 zł
Sprzedawca: eBrandsGlobal