Moncler La Cordée EDP 200 ml UNISEX

Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł.

434,00 zł

2 170,00 zł / 1l

+ 16,89 zł za wysyłkę

Prosto do Twojego domu

śr. 30 września – pt. 2 października
Złóż zamówienie w ciągu
12h 21m 12s

Bezpłatny zwrot towaru – 14 dni

Nasze najlepszeoferty
Wody perfumowane i nie tylko
Podobne oferty
Zdjęcie produktu dla Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
Boadicea the Victorious Bodacious EDP 100 ml UNISEX
8 381,00 zł/1l
838,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Xerjoff " V " Amabile EDP 100 ml UNISEX
Xerjoff " V " Amabile EDP 100 ml UNISEX
6 909,00 zł/1l
4,0Średnia ocena: 4,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
690,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
Fugazzi Nocologne Extrait de Parfum 50 ml UNISEX
12 317,00 zł/1l
615,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX
Ajmal Oudesire EDP 100 ml UNISEX
7 340,80 zł/1l
734,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Parfumart
Zdjęcie produktu dla Moncler Sunrise Pour Femme, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Gruszka, Kwiatowy, Drzewo sandałowe
Moncler Sunrise Pour Femme, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Gruszka, Kwiatowy, Drzewo sandałowe
2 645,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
264,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Femme Woda perfumowana, 150ml
Moncler Pour Femme Woda perfumowana, 150ml
2 054,73 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
308,21 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla MONCLER Pour Femme EDP refill 150ml
MONCLER Pour Femme EDP refill 150ml
1 606,00 zł/1l
240,90 zł
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Moncler Le Solstice EDP 200 ml UNISEX
Moncler Le Solstice EDP 200 ml UNISEX
2 508,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
501,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moncler Sunrise pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamotka, Cytryna, Szałwia muszkatołowa, Gałka muszkatołowa, Zamszowy, Incense, Paczula, Wetiwer
Moncler Sunrise pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamotka, Cytryna, Szałwia muszkatołowa, Gałka muszkatołowa, Zamszowy, Incense, Paczula, Wetiwer
2 846,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
284,66 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Moncler Les Roches Noires EDP 200 ml UNISEX
Moncler Les Roches Noires EDP 200 ml UNISEX
2 208,25 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
441,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, zapas, 150ml
Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, zapas, 150ml
1 401,47 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
210,22 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Homme Woda perfumowana, 100ml
Moncler Pour Homme Woda perfumowana, 100ml
2 845,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
284,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla LA CORDEE edp vapo 100 ml
LA CORDEE edp vapo 100 ml
2 751,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
275,10 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Femme woda perfumowana 100 ml + SG 100 ml + BC 100 ml
Moncler Pour Femme woda perfumowana 100 ml + SG 100 ml + BC 100 ml
937,17 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
281,15 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: NutraBestBG
Zdjęcie produktu dla Moncler Sunrise pour Homme, Mężczyźni, 60 ml, Perfumy w płynie, Bergamotka, Cytryna, Szałwia muszkatołowa, Gałka muszkatołowa, Zamszowy, Incense, Paczula, Wetiwer
Moncler Sunrise pour Homme, Mężczyźni, 60 ml, Perfumy w płynie, Bergamotka, Cytryna, Szałwia muszkatołowa, Gałka muszkatołowa, Zamszowy, Incense, Paczula, Wetiwer
4 330,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
259,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Femme Woda perfumowana, 7.5 ml
Moncler Pour Femme Woda perfumowana, 7.5 ml
8 724,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
65,43 zł
Sprzedawca: somnia24
Zdjęcie produktu dla Xerjoff " V " Laylati EDP 50 ml UNISEX
Xerjoff " V " Laylati EDP 50 ml UNISEX
11 616,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
580,80 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Sospiro Pasticcio EDP 100 ml UNISEX
Sospiro Pasticcio EDP 100 ml UNISEX
6 456,00 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
645,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Więcej o produkcie

Opis i dane produktu

Kuszące perfumy&nbsp/La Cordee zostały wprowadzone na rynek w 2023 roku, łącząc niebanalne elementy nut zapachowych, aby stworzyć zapach, który jest urzekający i wyjątkowy.

Nuty zapachowe: czarna herbata, bergamotka, cyprys, geranium&nbsp/



Daj się zaskoczyć w m perfumom damskim Moncler LA CORDEE 200 ml i celebruj swoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, spersonalizowanym zapachu. Odkryj w produkty Moncler!



  • Pojemność: 200 ml
  • Płeć: Unisex
  • Typ: EDP (Eau de Parfum)


Pozwól, aby w Parfum Moncler La Cordée EDP 200 ml zaskoczyły Cię i podkreśliły Twoją kobiecość dzięki tym ekskluzywnym perfumom damskim o wyjątkowym, osobistym zapachu. Odkryj w produkty Moncler!



  • Typ: EDP (Eau de Parfum)
  • Płeć: Unisex
  • Rodzaj zapachu: EDP
  • Pojemność: 200 ml
Od 104,98 / 100ml

Ogólne informacje dotyczące bezpieczeństwa produktu:
LUXOTTICA
Plaça de la Pau, 08940 Cornellà de Llobregat, Barcelona
08940 - Barcelona
+34918463301

Model
La Cordée
Waga
0.24 kg
Zawartość
200 ml
Składniki
alcohol denat. (sd alcohol 40-b) - parfum (fragrance) - aqua (water) - limonene - ethylhexyl methoxycinnamate - geraniol - linalool - ethylhexyl salicylate - butyl methoxydibenzoylmethane - citral - citronellol.
Producent
Grupy docelowe
Unisex
EAN
3386460136969

Model
La Cordée
Waga
0.24 kg
Zawartość
200 ml
Składniki
alcohol denat. (sd alcohol 40-b) - parfum (fragrance) - aqua (water) - limonene - ethylhexyl methoxycinnamate - geraniol - linalool - ethylhexyl salicylate - butyl methoxydibenzoylmethane - citral - citronellol.
Producent
Grupy docelowe
Unisex
EAN
3386460136969
Pasuje również do tego
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Erba Pura Woda perfumowana, 100 ml
7 425,10 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 112
742,51 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
Versace, Eros, Eau De Parfum, For Men, 100 ml
1 440,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 516
171,97 zł
-27,97 zł
144,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
Dior J'adore Eau de Parfum, Kobiety, 100 ml, Butelka jednorazowa, Damask rose,Jasmine
1 800,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 1167
180,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
Dior (Christian Dior) Sauvage czyste perfumy dla mężczyzn 100 ml
2 600,00 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 493
260,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
Zdjęcie produktu dla Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
Prada Paradoxe woda perfumowana dla kobiet 90 ml
5 243,33 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 166
471,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
Creed Aventus, Woda perfumowana, 100ml
13 365,00 zł/1l
3,9Średnia ocena: 3,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 243
1 336,50 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
Prada - Prada Paradox Intense EDP 90ml
5 777,67 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 127
519,99 zł
Sprzedawca: motivoo
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
Yves Saint Laurent YSL Libre Woda perfumowana 90 ml
4 228,44 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 820
380,56 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: LOGNOW
Zdjęcie produktu dla Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
Yves Saint Laurent - Myslf EDP 100ml
4 389,00 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 77
438,90 zł
Sprzedawca: MojeZapachy
Zdjęcie produktu dla Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Krem z filtrem przeciwsłonecznym, Twarz i ciało, Tubka, Nawilżający, Odżywiający, Skóra uniwersalna, 50 ml
105,98 zł/100ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 94
52,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
Zdjęcie produktu dla Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
Xerjoff - V Erba Pura EDP 100ml
6 895,00 zł/1l
3,8Średnia ocena: 3,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 76
689,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
4 583,33 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 586
275,00 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Moncler Les Roches Noires EDP 200 ml UNISEX
Moncler Les Roches Noires EDP 200 ml UNISEX
2 208,25 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
441,65 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
Dior Sauvage, Mężczyźni, 100 ml, Bergamotka, Lavander, Pieprz, Wanilia, Spray
2 480,20 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 2036
248,02 zł
Sprzedawca: Novada-Shop
Zdjęcie produktu dla Moncler Sunrise Pour Femme, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Gruszka, Kwiatowy, Drzewo sandałowe
Moncler Sunrise Pour Femme, Kobiety, 100 ml, Perfumy w płynie, Gruszka, Kwiatowy, Drzewo sandałowe
2 645,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
264,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Femme Woda perfumowana, 150ml
Moncler Pour Femme Woda perfumowana, 150ml
2 054,73 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
308,21 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla MONCLER Pour Femme EDP refill 150ml
MONCLER Pour Femme EDP refill 150ml
1 606,00 zł/1l
240,90 zł
Sprzedawca: MANADA
Zdjęcie produktu dla Moncler Sunrise Pour Femme, Kobiety, 60 ml, Perfumy w płynie, Gruszka, Kwiatowy, Drzewo sandałowe
Moncler Sunrise Pour Femme, Kobiety, 60 ml, Perfumy w płynie, Gruszka, Kwiatowy, Drzewo sandałowe
4 625,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 36
277,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Femme, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Bergamotka, Heliotrop, Jaśmin, Wanilia, Drewniany
Moncler Pour Femme, Kobiety, 100 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Bergamotka, Heliotrop, Jaśmin, Wanilia, Drewniany
2 147,50 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
214,75 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Femme, Kobiety, 60 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, Bergamotka, Heliotrop, Jaśmin
Moncler Pour Femme, Kobiety, 60 ml, Butelka wielokrotnego użytku, Perfumy w płynie, Bergamotka, Heliotrop, Jaśmin
3 161,67 zł/1l
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 22
189,70 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Morelenet
Zdjęcie produktu dla Moncler Le Solstice EDP 200 ml UNISEX
Moncler Le Solstice EDP 200 ml UNISEX
2 508,00 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 10
501,60 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moncler Sunrise pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamotka, Cytryna, Szałwia muszkatołowa, Gałka muszkatołowa, Zamszowy, Incense, Paczula, Wetiwer
Moncler Sunrise pour Homme, Mężczyźni, 100 ml, Perfumy w płynie, Bergamotka, Cytryna, Szałwia muszkatołowa, Gałka muszkatołowa, Zamszowy, Incense, Paczula, Wetiwer
2 846,60 zł/1l
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
284,66 zł
Sprzedawca: Glamperfeu
Zdjęcie produktu dla Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
4 181,90 zł/1l
4,3Średnia ocena: 4,3 z 5Liczba wystawionych ocen: 279
418,19 zł
Sprzedawca: Sykz
Zdjęcie produktu dla Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
8 066,30 zł/1l
4,2Średnia ocena: 4,2 z 5Liczba wystawionych ocen: 318
806,63 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Perfumy w płynie, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
923,80 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 2413
99,55 zł
-7,17 zł
92,38 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: FragraDE
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Homme Woda perfumowana, 100ml
Moncler Pour Homme Woda perfumowana, 100ml
2 845,50 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
284,55 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Karmel, Mleko, Cukier, Miodowy, Biały kwiat
990,00 zł/1l
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 1003
99,00 zł
Sprzedawca: ScentsArabia
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Homme Woda perfumowana, 150ml
Moncler Pour Homme Woda perfumowana, 150ml
2 425,13 zł/1l
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 24
363,77 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: BestBuyPerfumes
Zdjęcie produktu dla French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
French Avenue Liquid Brun woda perfumowana dla mężczyzn 100 ml
1 395,50 zł/1l
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 972
139,55 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies
Zdjęcie produktu dla Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, zapas, 150ml
Moncler Pour Homme, Woda perfumowana, zapas, 150ml
1 401,47 zł/1l
4,7Średnia ocena: 4,7 z 5Liczba wystawionych ocen: 3
210,22 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders

Recenzje klientów

Na podstawie 10 opinii
Oceniono dnia 8 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
Perfect*****
Oceniono dnia 30 sierpnia 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
*****IDEALNE
Oceniono dnia 20 lutego 2026 na
Zweryfikowany zakup
Zgłoś
uwielbiam go!
Oceniono dnia 10 czerwca 2026 na
Zweryfikowany zakup
Oceniono dnia 15 września 2025 na
Zweryfikowany zakup
Polecane dla Ciebie
Zdjęcie produktu dla Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 9
1 039,83 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 398,30 zł/1l
Zdjęcie produktu dla PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
PRADA Paradoxe Virtual Flower EDP 90ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 14
543,06 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
6 034,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Lalique - Electric Purple EDP 100ml
Lalique - Electric Purple EDP 100ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 23
302,07 zł
Rabat 3% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
3 020,70 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
M.Micallef Secrets of Love Délice EDP 100 ml UNISEX
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
489,68 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
4 896,80 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
Nishane Wulong Cha X Ekstrakt perfum, 50 ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
601,54 zł
Rabat 2% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
12 030,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
Roberto Cavalli Nero Assoluto Woda perfumowana spray (75 ml)
179,17 zł
Rabat 4% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
2 388,93 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 28
249,90 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Uniqstone
4 165,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
VERSET Eau de Parfum Perfumy damskie Helena 50ml
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
Carolina Herrera, Good Girl, Eau De Parfum, For Women, 80 ml
4,6Średnia ocena: 4,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 79
385,99 zł
Sprzedawca: motivoo
4 824,88 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Kobiety, 100 ml, Spray, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 szt.
4,4Średnia ocena: 4,4 z 5Liczba wystawionych ocen: 90
240,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Estilo
2 400,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
Chopard, Casmir, Eau De Parfum, For Women, 100 ml
4,9Średnia ocena: 4,9 z 5Liczba wystawionych ocen: 142
113,18 zł
Rabat 5% od 2 szt.
Sprzedawca: PerfumTraders
1 131,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
RASASI FS43032, Kobiety, 75 ml, Butelka jednorazowa, Perfumy w płynie, Bergamotka, Zielony, Mandarynka, Pomarańczowy, Bursztyn, Drzewo sandałowe, Białe piżmo
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 1
129,49 zł
Sprzedawca: Inaris_International
1 726,53 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
Bohoboco Eternal Lily Amber Extrait De Parfum 50 ml
500,79 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
10 015,80 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
Woda perfumowana Moroccan Dream 100ml Volaré - Herren
4,5Średnia ocena: 4,5 z 5Liczba wystawionych ocen: 131
114,50 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 145,00 zł/1l
Bestseller
Zdjęcie produktu dla El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
El Nabil MUSC COCO olejek zapachowy z aplikatorem roll-on 5 ml
3,0Średnia ocena: 3,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 2
45,00 zł
-5%
42,50 zł
Sprzedawca: DUBAISTORE
8 500,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
Maison Alhambra/Jean Lowe Vibe woda perfumowana 100ml
4,8Średnia ocena: 4,8 z 5Liczba wystawionych ocen: 82
152,00 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: DUBAISTORE
1 520,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
VERSET woda perfumowana dla kobiet Radiance 50ml
5,0Średnia ocena: 5,0 z 5Liczba wystawionych ocen: 4
67,40 zł
5% zniżki
Sprzedawca: Pharmacygreek
1 348,00 zł/1l
Zdjęcie produktu dla Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
3,6Średnia ocena: 3,6 z 5Liczba wystawionych ocen: 157
959,97 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
9 599,70 zł/1l