5,0



Na podstawie 1 opinii
Zawartość:
500 ml- 500 ml
- 1000 ml
Wella Professionals Invigo Volume Boost Szampon z ekstraktem z bawełny Szampon zwiększający objętość do włosów cienkich i pozbawionych objętości 500 ml
Zaoszczędź 20 zł
Zarejestruj się, wyraź zgodę na otrzymywanie wiadomości z informacjami handlowymi i zaoszczędź 20 zł przy zamówieniach powyżej 200 zł.
51,88 zł
103,76 zł / 1l
+ 13,35 zł za wysyłkę
Dostawa do domu lub do punktu odbioru
Łap promocję, póki trwa!
Szampony i nie tylko
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Informacje na temat bezpieczeństwa produktów:
Podobne oferty

Więcej informacji o reklamie
Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml419,96 zł/1l
104,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Philip B Shampoo Magnolia Flowers Weightless Volumising Shampoo - szampon nadający objętość bez obciążania458,24 zł/1l
433,95 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Więcej informacji o reklamie
L'Oreal Professionnel Szampon nabłyszczający do włosów blond, 300ml189,97 zł/1l
56,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Więcej informacji o reklamie
Montibello Hop Full Volume Szampon nadający objętość do włosów cienkich, 300 ml102,83 zł/1kg
35,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR

Wella Professionals Invigo Volume Boost, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Wszystkie kolory
147,77 zł/1l
44,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Włosy normalne, Wszystkie kolory
350,85 zł/1l
350,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon Wella Shampoo Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
146,98 zł/1l
146,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Volume Extra Volume Shampoo szampon do włosów cienkich bez objętości 70 ml
592,43 zł/1l
41,47 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Nutricurls Micellar Shampoo for Curls szampon do włosów kręconych 1000 ml
108,68 zł/1l
108,68 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Artègo Good Society 46 Nourishing Shampoo odżywczy szampon do cienkich, osłabionych i łamliwych włosów 1000 ml
61,35 zł/1l
61,35 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Schwarzkopf BC Bonacure Volume Boost Szampon do włosów cienkich, 250ml
143,00 zł/1l
36,72 zł
-2%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
35,75 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dermacol Hair Boost Shampoo wzmacniający szampon nadający objętość 250 ml
107,48 zł/1l
28,61 zł
-6%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
26,87 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Szampon zwiększający objętość włosów cienkich Volumifique (Thickening Effect Shampoo), 250 ml
665,16 zł/1l
166,29 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Lakmé K.Therapy Bio Argan Hydrating Shampoo odżywczy szampon dla nawilżenia włosów 300 ml
162,07 zł/1l
48,62 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Dr.Organic Szampon rewitalizująco-regenerujący do włosów cienkich, 265ml
256,83 zł/1l
68,06 zł
Sprzedawca: somnia24

Montibello Hop Full Volume Shampoo Szampon nadający objętość do włosów cienkich, 300 ml
162,46 zł/1kg
56,86 zł
Sprzedawca: Tersorte

Szampon zwiększający objętość Balmain (Volume Shampoo), 300 ml
52,44 zł/100ml
157,32 zł
Sprzedawca: Parfumtoi

Joico JoiFULL Volumizing Szampon nadający włosom objętości, 300 ml
188,60 zł/1l
56,58 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop
Więcej o produkcie
Opis i dane produktu
Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo 500ml
Odkryj Wella Professionals Invigo Volume Boost Shampoo, szampon zwiększający objętość (opakowanie 500 ml) przeznaczony specjalnie do włosówcienkich i pozbawionych objętości. Szampon nadaje włosom naturalną objętość i połysk, wzbogacony ekstraktem z bawełny. Nieobciążająca formuła głęboko oczyszcza i nadaje włosom widocznie większą objętość w porównaniu z szamponami nieodżywczymi.
Zalety Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo 500ml
- Delikatne oczyszczanie bez obciążania
- Specjalnie dla włosówcienkich i wiotkich
- Dodaje objętości i blasku
- Naturalna i stabilna pełnia podczas suszenia suszarką
- Zawiera polimery zwiększające sprężystość i ekstrakt z bawełny
Sposób użycia Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo 500ml
Wmasować w mokre włosy i spienić. Dokładnie spłucz. Aby uzyskać optymalne rezultaty, stosuj w połączeniu z lakierem do włosów Invigo Volume Boost i maską do włosów.
Odmień swoje cienkie i wiotkie włosy dzięki specjalistycznej wiedzy Wella Professionals. Zamów teraz i przekonaj się o transformującej mocy tego szamponu!
Składniki: Aqua/Water/Eau, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum/Fragrance, Sodium Benzoate, Cocamide MEA, Citric Acid, Sodium Chloride, Salicylic Acid, Tetrasodium EDTA, Glycerin, Methylparaben, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Polysorbate 80, Glikol propylenowy, chlorek hydroksypropylotrimonium guar, poliimid-1, wodorotlenek sodu, heksyl cynamal, linalol, limonen, cytronelol, olej z nasion bawełny (Gossypium Herbaceum), fenoksyetanol, glikol decylenowy, octan tokoferylu, 1,2-heksanodiol, tokoferol, cytrynian sodu, ksylenosulfonian sodu.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie noszą nazwy najbardziej znanych marek fryzjerskich. Szampony Wella Professionals z kolekcji Invigo zostały stworzone do włosów cienkich specjalnie dla kobiet. To fryzjerskie cudo ma pojemność 500 ml.
Kosmetyki do włosów w naszej ofercie pochodzą od najsławniejszych marek fryzjerskich. Szampony marki Wella Professionals z kolekcji Invigo zostały stworzone specjalnie dla kobiet mających włosy delikatne.
Wella Professionals Invigo Volume Boost Bodifying Shampoo to intensywnie oczyszczający szampon idealny do włosów cienkich. Specjalna formuła z polimerami Spring Force i ekstraktem z bawełny nadaje włosom objętość i połysk bez ich obciążania. Formuła stabilizuje włókna włosów i pomaga nadać im objętość.
Wella Professionals Invigo Volume Boost Szampon zwiększający objętość 500 ml
Wella Invigo Volumen Boost Shampoo 500ml
- Model
- Invigo Volume Boost
- Waga
- 561 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4064666585437
- Numer producenta
- 3637
- Model
- Invigo Volume Boost
- Waga
- 561 g
- Zawartość
- 500 ml
- Składniki
- W opisie
- Producent
- Zakres dostawy
- pakiet
- EAN
- 4064666585437
- Numer producenta
- 3637
Instrukcje bezpieczeństwa
Pasuje również do tego

Wella Professionals Invigo Volume Boost, 300 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Wszystkie kolory
147,77 zł/1l
44,33 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Unisex, Mocne włosy, Włosy normalne, Wszystkie kolory
350,85 zł/1l
350,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Invigo Volume Boost Shampoo 1000 ml
74,64 zł/1kg
82,55 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Kobiety, Profesjonalna odżywka do włosów, Kolorowe włosy, Grube włosy, Wszystkie kolory, Ochrona koloru, Odżywiający, 1000 ml
77,79 zł/1l
77,79 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Włosy osłabione, Wszystkie kolory
146,98 zł/1l
146,98 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon Wella Shampoo Professionals Care Fusion Intense Repair Shampoo
112,97 zł/1l
112,97 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 1000 ml
204,20 zł/1l
204,20 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Professionals Ultimate Repair Shampoo Szampon do włosów zniszczonych 250 ml
231,40 zł/1l
57,85 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Szampon do włosów farbowanych Invigo Color Brilliance (Szampon chroniący kolor), 500 ml
202,16 zł/1l
101,08 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Invigo Nutri Enrich, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy suche, Wszystkie kolory
76,08 zł/1l
76,08 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 250 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Mocne włosy, Włosy normalne, Świecący, Zwiększanie objętości
379,80 zł/1l
94,95 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Kuracja do włosów Ultimate Repair bez spłukiwania (Miracle Hair Rescue), 30 ml
4 073,33 zł/1l
122,20 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo szampon wzmacniający do włosów zniszczonych 500 ml
170,34 zł/1l
85,17 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Professionals, Invigo Volume Boost Crystal, ekstrakt z bawełny, kremowa maska do włosów, zwiększająca objętość, 500 ml
322,28 zł/1l
161,14 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Wella Fusion Intense Repair Shampoo 500 ml
133,28 zł/1l
66,64 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Wella Invigo Nutri-Enrich Maska głęboko odżywiająca 150 ml
1 836,67 zł/1l
275,50 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

db-tronic Raspberry Pi 3 B+ zestaw startowy edycja 64GB 1 GB RAM
255,14 zł/1kg
561,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Arboremedia

Cool BLonde Wella Invigo - Blonde Recharge Colour Refr. Shampoo
171,70 zł/1l
171,70 zł
Sprzedawca: Drogisterijplus-nl

Wella Professionals, Invigo Volume Boost, Bawełna Extract, Hair Shampoo, For Volume, 500 ml
204,60 zł/1l
102,30 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Schnaeppchen-Schuppen

Szampon zwiększający objętość 1000 ml
520,90 zł/1l
520,90 zł
Sprzedawca: NetworkTechnologies

Wella Fusion, 1000 ml, Szampon, Profesjonalny, Kobiety, Włosy zniszczone, Włosy suche, Wszystkie kolory
116,42 zł/1l
116,42 zł
Sprzedawca: Glamperfeu

Wella Ultimate Repair Miracle Hair Rescue 95 ml
2 440,84 zł/1l
231,88 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

W pełni automatyczny ekspres do kawy De'Longhi ECAM 290.81.TB Magnifica Evo Milk
1 845,99 zł
Sprzedawca: SuperTechPL

Wella Professionals SP Volumize Szampon nadający włosom objętość, 250ml
131,36 zł/1l
32,84 zł
Sprzedawca: MANADA

Wella Professionals Invigo Volume Boost Crystal Mask maska dla utrwalenia i większej objętości włosów 145 ml
389,59 zł/1l
56,49 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment odżywcza maska do włosów suchych i zniszczonych 750 ml
57,57 zł/1l
43,18 zł
Sprzedawca: Avanti_Shop

Philips 800 series Series 800 EP0824/00 Automatyczny ekspres do kawy, Ekspres do espresso, 1,8 l, Ziarna kawy, Wbudowany młynek, 1500 W, Czarny
1 332,99 zł
Darmowa wysyłka
Sprzedawca: Dealsupply

Wella Ultimate Repair Shampoo Refill 1000 ml
235,84 zł/1l
235,84 zł
Sprzedawca: PerfumTraders

Zestaw do depilacji woskiem NEOMANN Waxer II, podgrzewacz do wosku z elektrycznym podgrzewaczem | profesjonalny zestaw z kulkami 300g, 20 szpatułek
0,12 zł/1l
119,23 zł
Sprzedawca: neoruby
Rozkład ocenLista ocenZdjęcie produktu od klienta




Recenzje klientów
Oceny 5-gwiazdkowe stanowią 100% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 5-gwiazdkowe.
5
100%Oceny 4-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 4-gwiazdkowe.
4
0%Oceny 3-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 3-gwiazdkowe.
3
0%Oceny 2-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 2-gwiazdkowe.
2
0%Oceny 1-gwiazdkowe stanowią 0% wszystkich recenzji. Pokaż tylko oceny 1-gwiazdkowe.
1
0%Sortuj według:
Sortuj według:Oceniono dnia 2 lutego 2025 na
Zakupione na
Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de. Ta recenzja została napisana po zakupie na Kaufland.de.
Zweryfikowany zakup
Zawartość 0,5 l
Polecane dla Ciebie
Więcej informacji o reklamie

Szampon Fanola No Yellow 6x1000ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
389,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
1 114,26 zł/1l

Tresan Szampon wzmacniający z pokrzywą przeciw wypadaniu włosów 300 ml
26,80 zł
Sprzedawca: BestGlobalBrand
89,33 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
258,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
275,52 zł/1l

Ducray Sensinol Szampon do mycia włosów, 400 ml



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
62,59 zł
-10%Najniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
56,33 zł
Sprzedawca: Pharmacygreek

Szampon Fanola No Yellow 3 x 1000 ml srebrny



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
194,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
65,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Złota Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
199,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
0,27 zł/1l

Matrix Total Results Mega Sleek szampon 1000ml + odżywka 1000ml + 2x pompka



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(4)Liczba wystawionych ocen: 4
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
90,00 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color Maska 250ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
182,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
243,99 zł/1l

Loreal Vitamino Color Szampon 300ml + Loreal Vitamino Color Odżywka 200ml + Loreal Vitamino Color 10w1 190ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
184,99 zł
-5,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
179,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
260,86 zł/1l

Goldwell DualSenses Blondes and Highlights Szampon 1000ml + Odżywka 1000ml



4,8Średnia ocena: 4,8 z 5(5)Liczba wystawionych ocen: 5
178,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
89,50 zł/1l

OWAY Hair & Body Invigorating Wash szampon i żel pod prysznic 2w1 rewitalizujący 240 ml
158,08 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
658,67 zł/1l

Olaplex Salon Kit No.1 Bond Multiplier 525 ml + No.2 Bond Perfector 2 x 525 ml + dávkovač



4,7Średnia ocena: 4,7 z 5(615)Liczba wystawionych ocen: 615
1 120,90 zł
Sprzedawca: PerfumTraders
317,99 zł/1l

Matrix TR High Amplify szampon 1000ml + odżywka 1000ml
142,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
139,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
70,00 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Maska 250ml NOWOŚĆ
138,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
252,71 zł/1l

L'Oréal Professionnel Absolut Repair: Szampon 1500ml + Pompka 1500ml



4,4Średnia ocena: 4,4 z 5(7)Liczba wystawionych ocen: 7
132,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
88,66 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Maska 250ml



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(2)Liczba wystawionych ocen: 2
130,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
238,16 zł/1l

Zestaw Natureza Cosmeticos Biotin - Szampon i Odżywka 2 x 500 ml
180,99 zł
Sprzedawca: Keratinshop
180,99 zł/1l

Loreal Vitamino Colour Szampon 300ml + Loreal Vitamino Colour Odżywka 200ml NOWOŚĆ
121,99 zł
-3,00 złNajniższa cena z 30 dni przed obniżką na kaufland.pl
118,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
237,98 zł/1l

Loreal Absolut Repair Szampon 300ml NOWOŚĆ + Loreal Absolut Repair Odżywka 200ml NOWOŚĆ



5,0Średnia ocena: 5,0 z 5(3)Liczba wystawionych ocen: 3
119,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
239,98 zł/1l

Loreal Pro Longer Szampon 300ml + Loreal Pro Longer Odżywka 200ml NOWOŚĆ
111,99 zł
Sprzedawca: MAGUHAAR
373,30 zł/1l